De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

2e Hoeve aan den Weg Bosloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
2e HOEVE AAN DEN WEG BOSLOOP OUDE WILLEM
.            
. 20.4 km     10.2 km 20.4 km  
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd Cat.
1 Riekele Kobes Nijbeets SV Friesland 36.17 1.14.48 MSE.01
2 Jan Schenstra Zuidveen AV Start’78 38.25 1.17.23 MSE.02
3 Eelco Hoogeveen Blija SV Friesland 42.14 1.26.01 MSE.03
4 Erik Kleppe Franeker Lionitas 43.00 1.29.50 M50.01
5 Johan v.Noordenbrug Jubbega AV Heerenveen 45.45 1.31.43 M50.02
6 Gerrit Greven Steenwijk AV Start’78 45.52 1.32.53 M50.03
7 Ronald Tromp Berkhout L.GR.Hoorn 47.14 1.34.05 M40.01
8 Gerrit Duits Sneek SV Friesland 44.45 1.34.16 MSE.04
9 Bert Kobus Leeuwarden Geen 51.06 1.34.20 MSE.05
10 Erwin v.Dalen Kampen Isela’ 96 47.17 1.34.21 MSE.06
11 Menno de Jonge Ridderkerk Energie 48.52 1.36.07 M40.02
12 Piet Boskma Heerenveen AV Heerenveen 48.32 1.36.07 M50.04
13 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 47.14 1.36.21 M40.03
14 Arno Jans Dalen Codac 49.36 1.38.47 M40.04
15 Fedde Beijert Ureterp Geen 49.25 1.39.15 MSE.07
16 Hans Nagtegaal Grou Lionitas 49.35 1.39.54 M50.05
17 Marcel Thyssen Coevorden Codac 49.35 1.40.22 M40.05
18 Jans Koops Dalen Codac 47.56 1.45.51 M50.06
19 Gerit Haanstra Joure Geen 54.30 1.49.31 M50.07
20 Dirk Nijmeijer Dalen Codac 53.27 1.49.57 MSE.08
21 Jildert Andringa Oenkerk SV Friesland 53.59 1.50.06 M50.08
22 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 56.39 1.53.02 M70.01
23 George de Roo Diever SV Friesland 57.13 1.53.12 M50.09
24 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 57.08 1.54.26 M50.10
25 Adrie Hartholt Appelscha Geen 56.12 1.54.49 V40.01
26 Wilma v.Galen Wolvega AV Start’78 56.43 1.55.03 V45.01
27 Tiny de Jong Wolvega AV Start’78 56.46 1.55.17 V45.02
28 Jan Iedema Leeuwarden SV Friesland 57.19 1.56.11 M50.11
29 Minke Oord Joure SV Friesland 57.18 1.56.46 V50.01
30 Piet de Vos Emmeloord SV Friesland 57.19 1.57.18 M60.01
31 Henk Meijering Assen AAC’ 61 59.41 1.58.39 M70.02
32 Trees v Veen Wolvega AV Start’78 58.49 1.59.21 V45.03
33 Egbert Westra Rolde Geen 59.43 1.59.31 M60.02
34 Addo Kranendonk Nijmegen Geen 58.49 2.00.10 M40.06
35 Appie de Bruin Hitzum SV Friesland 57.28 2.00.18 M50.12
36 Geertje Kuin Laar Codac 55.53 2.01.03 V50.02
37 Albert Breman Laar Codac 55.53 2.01.03 M50.13
38 Harry ter Veen Zuidlaren Geen 1.01.04 2.04.13 M60.03
39 Erik v.Houten Assen Geen 55.57 2.06.54 M40.07
40 Ingrid Radhakishun Assen Geen 1.07.09 2.13.56 V40.02
41 Jan v.d.Hoek St.Annaparochie SV Friesland 1.07.09 2.13.56 M50.14
42 Ingrid v.Houten Assen L.GR.Marsdijk 1.07.09 2.14.23 V45.04
43 Thea Hendrikse Assen Geen 1.06.49 2.15.05 V40.03
44 Joke Cremer Gorredijk SV Friesland 1.10.30 2.24.45 V50.03
45 Pieter Cremer Gorredijk SV Friesland 1.10.30 2.24.45 M50.15
.            
. 16.1 km (10 EM)     8..05 km 16.1 km  
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd Cat.
1 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 32.08 1.04.35 M50.01
2 Siem Hiemstra Appelscha Invictus 33.46 1.07.33 M40.01
3 Bertus Pettinga Assen AAC’ 61 32.38 1.07.56 M40.02
4 Hans Versteeg Wolvega SV Friesland 32.51 1.10.19 M50.02
5 Geert Keizer Leeuwarden Lionitas 36.15 1.15.09 M40.03
6 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 40.21 1.20.13 M40.04
7 Uilke Bosma Joure AV Heerenveen 39.41 1.20.54 M50.03
8 Abe Glazema Langezwaag Geen 42.03 1.27.06 MSE.01
9 Klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 44.38 1.29.24 M50.04
10 Anne Brandsema Beilen L.GR.Beilen 46.15 1.31.36 M50.05
11 Bert Kobus Leeuwarden Geen 51.06 1.34.20 MSE.02
12 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 46.07 1.34.25 M60.01
13 Klaas Duits Sneek SV Friesland 49.53 1.41.06 M60.02
14 Egbert Geertsma Groningen Geen 51.31 1.43.43 M40.05
             
  6 km     3 km 6 km  
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd Cat.
1 Merwin Dollison Winsum Artemis 10.34 21.45 MSE.01
2 Hendrik Hoekstra Joure AV Heerenveen 11.47 24.19 MSE.02
3 Gerald Klement Schoonebeek Geen 13.52 27.57 M40.01
4 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 13.52 28.06 M50.01
5 Johan Nijland Ijhorst Geen 14.10 28.10 M60.01
6 Durk Polet Burgum Geen 12.19 33.33 M40.02
7 Thomas Wesseling Schoonebeek Geen 12.19 34.21 MSE.03
8 Gemma v.Noordenburg Kuinre Geen 17.30 35.21 VSE.01
9 Carolien de Vries Heerenveen AV Heerenveen 20.10 40.32 V35.01
10 Grietje Boxum Tuk AV Start’ 78 19.46 41.21 V45.01
11 Foppe Huitema Snikzaag SV Friesland 20.30 41.32 M70.01
.            
. 10.2 km          
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.  
1 Jappie Doller Appelscha SV Friesland 38.25 M40.01  
2 Robert Stam Bovensmilde AAC’ 61 40.46 MSE.01  
3 Henk Waebers Ter Apel Runners 41.15 M40.02  
4 Willem v.d.Neste Dwingeloo Geen 42.08 M40.03  
5 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 43.11 M50.01  
6 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 43.33 M60.01  
7 Hugo de Jong Franeker SV Friesland 44.21 M50.02  
8 Cees Boxum Tuk Geen 44.23 M50.03  
9 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 44.43 M40.04  
10 Hermie Drenth Zwolle AV PEC 1910 47.06 V40.01  
11 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 47.20 M60.02  
12 Veronie Bonke Bonke Geen 47.38 V45.01  
13 Evert Dijkstra Nes SV Friesland 47.54 M50.04  
14 Karst Anema Stiens SV Friesland 48.22 M60.03  
15 Jan Bloemhof Oosterwolde Invictus 48.42 M40.05  
16 Lucas Schuurman Odoorn Geen 48.52 M40.06  
17 Leo Groeneweg Oud Beijerland AV Spririt 49.14 M60.04  
18 Janneke Noorlander Sneek Horror 49.31 V50.01  
19 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde Invictus 49.55 M50.05  
20 Jan Fransen Hasselt Geen 50.59 M60.05  
21 Rick v.Dijk Oosterwolde Geen 51.22 MSE.02  
22 Wiebe de Vries Oosterwolde Invictus 51.23 M40.07  
23 Jack v.Rozen Oosterwolde Invictus 51.30 M50.06  
24 Jacobine Groeneweg Oud Beijerland AV Spririt 51.31 V55.01  
25 Gerrit Mulder Harderwijk Geen 51.46 M50.07  
26 Joke Gorter Oosterwolde Invictus 51.50 V45.02  
27 Siebren Bosma Nieuweschoot Geen 51.57 M50.08  
28 Folkert Vos Oosterwolde Invictus 52.12 M50.09  
29 Bauke v.d.Hem Groningen Geen 53.24 M60.06  
30 Teddy Bezuijen Westerbork Trimclub Rijlust 54.27 M50.10  
31 Feije Jan v.d.Meulen Joure AV Heerenveen 54.30 M40.08  
32 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 54.52 M60.07  
33 Marcel Bomas Leeuwarden L.gr.Leeuwarden 54.55 M50.11  
34 Christel Timmer Witteveen Trimclub Rijlust 55.08 V40.02  
35 Piet Elzinga Nieuwleusen Geen 55.41 M50.12  
36 Sjouke Veldhuizen Wolvega Geen 55.50 M50.13  
37 Henk Juffer Nunspeet AVVN 56.03 M60.08  
38 Jelte Nijholt Oosterwolde Invictus 56.09 M60.09  
39 Ab Winters Diever Geen 56.28 M60.10  
40 Marianne v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland 56.28 V50.02  
41 Koos Jacobsen Sneek SV Friesland 56.37 M50.14  
42 Ella v.d.Berg Oosterwolde Invictus 56.39 V45.03  
43 Henk Oosterloo Oosterwolde Geen 57.02 M40.09  
44 Willemien Runia Lemmer SV Friesland 57.22 V55.02  
45 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 57.24 V55.03  
46 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 57.37 M60.11  
47 Lieke Klasen Breda Geen 59.44 V35.01  
48 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 1.01.24 V50.03  
49 Harma v.Dam Donkerbroek Geen 1.02.02 V50.04  
50 John v.Dam Donkerbroek Geen 1.02.02 M50.15  
51 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 1.02.41 M60.12  
52 Piet Kamp Roden Geen 1.06.46 M50.16  
53 Evert Akkerman Meppel SV Friesland 1.07.09 M60.13  
.            
. 8.05 km          
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.  
1 Jaap Talen Hoogeveen Geen 35.54 M60.01  
2 Anneke Breidenbach Zwolle SV Friesland 38.41 V50.01  
3 Jan Lip Alteveer HAC’ 63 39.13 M60.02  
4 Joop Claus Gorredijk Geen 41.07 M40.01  
5 Ab Vos Den Helder Noordkop 41.14 M50.01  
6 Wouter Pettinga Assen Geen 42.03 M14.01  
7 Meine Pultrum Nes AV Heerenveen 44.17 M50.02  
8 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 46.00 M50.03  
9 Anke Ebbens Fochteloo Invictus 46.06 V35.01  
10 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 48.19 M60.03  
11 Reinder Sinnema Leeuwarden SV Friesland 49.57 M50.04  
12 Jaap Nijholt Oosterwolde Invictus 51.30 M50.05  
13 Jan Haagsma Hoogeveen SV Friesland 51.35 M60.04  
14 Frank Klasen Sneek L.gr.Sneek 52.11 M60.05  
15 Sabine Bomas Leeuwarden L.gr.Leeuwarden 53.13 VSE.01  
16 Lies de Vries Broek AV Heerenveen 53.25 V55.01  
17 Astrid Zijlstra Lekkum SV Friesland 53.40 V45.01  
18 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 53.40 M50.06  
19 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 54.43 M70.01  
             
.            
. 3 km          
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.  
1 Vasko Vos Julianadorp Noordkop 11.30 M15.01  
2 Folkert Visser Burgum Rapido 14.13 M13.02  
3 Sandra Boxum Tuk AV Start’ 78 14.29 V13.01  
4 Mathilde Spitzen Giethoorn AV Start’ 78 15.16 V12.02  
5 Yasmin de Groot Nietap Gron.Atletiek 16.21 V09.01  
6 Tjitske Kuiper Nietap Geen 18.13 V40.01  
7 Johan Polet Burgum Geen 18.33 M07.01  
8 Rinny Polet Burgum Rapido 18.44 V35.01  
9 José Bosch Epe AV Cialfo 00.00 VSE.01  
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk