De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

3e Hoeve aan den Weg Bosloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Uitslagen 3e hoeve aan den wegloop oude willem 8-08-2009  
               
  20.4 km woonplaats vereniging 10.2 km 20.4 km klassem  
               
1 Joris Kampen Groningen Groningen Atletiek 36.27 1.13.32 MSE.01  
2 Ronnie Duinkerken Rotterdam Rotterdam Atletiek 38.21 1.17.33 MSE.02  
3 Wabe Roskam Easterlittens Horror 40.33 1.21.58 MSE.03  
4 Erik Bakker Terhorne SV Friesland 40.35 1.22.30 M40.01  
5 Sieds Wiersma Drachten Impala 41.42 1.24.47 M40.02  
6 Siem Hiemstra Appelscha Invictus 42.00 1.25.06 M40.03  
7 Anno Brandsema Beilen L.GR.Beilen 44.50 1.30.53 M50.01  
8 Chris Draijer Oudega Impala 47.36 1.31.15 M50.02  
9 Cees Dijkstra Menaldum SV Friesland 46.10 1.32.00 M40.04  
10 Jacco Schroevers Middelburg Dynamica 46.28 1.32.06 M40.05  
11 Janna Brand Rotterdam Kieviten 45.38 1.32.32 V35.01  
12 Hugo de Jong Franeker SV Friesland 46.28 1.32.52 M50.03  
13 Majet Spoelder Amersfoort AV Triathlon 46.10 1.34.09 V35.02  
14 Frits Hesseling Groningen Artemis 46.17 1.34.17 M50.04  
15 Joos de Bakker Amersfoort Geen 46.18 1.34.24 MSE.04  
16 Marnix Barelds Meppel Geen 47.36 1.34.25 M40.06  
17 Fedde Beijert Ureterp Geen 47.50 1.36.51 MSE.05  
18 Bob Copper Eelde ATC’75 48.34 1.37.44 M40.07  
19 jannes Bouwmeester Beilen L.GR.Beilen 48.39 1.38.28 M50.05  
20 Titus v.d.Veen Den Haag Geen 50.12 1.39.04 M40.08  
21 Arjen Schuitinga Oldeholtpade Geen 50.17 1.39.04 M40.09  
22 Mans Veldsink Dedemsvaart Geen 49.27 1.39.49 M50.06  
23 Alex de Leeuw Holten Geen 49.19 1.39.59 M40.10  
24 Michael Szabados Haarlem Geen 49.19 1.41.52 M40.11  
25 Guus hoekstra Donkerbroek SV Friesland 53.56 1.42.11 M40.12  
26 Rudy Miedema Heerenveen AV Heerenveen 50.21 1.42.28 M40.13  
27 Toos v.d.Vliet Nijbeets SV Friesland 53.20 1.44.56 V50.01  
28 Henk Suselbeek Ruinen L.GR.Ruinen 53.20 1.45.39 M50.07  
29 Michael Hoonatctier Emmen Geen 53.20 1.46.20 M50.08  
30 Ron de Leeuw v.Weenen Zuidland Geen 53.55 1.48.55 M40.14  
31 Danielle v.d.Vijver Oudehaske SV Friesland 55.31 1.50.56 V35.03  
32 Geert Jan Pottjewijd Beilen L.GR.Beilen 56.13 1.58.50 M50.09  
33 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 57.11 1.59.04 M60.01  
34 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 1.01.04 2.05.35 M64.02  
35 Huub v.d.Veen Hilvarenbeek Geen 1.03.03 2.06.26 M40.15  
36 Egbert Geertsma Groningen Geen 1.02.49 2.06.49 M40.17  
37 Monique v.Hattum Haarlem Geen 1.01.56 2.11.49 V35.04  
               
  16.1 km. (10 EM) woonplaats vereniging 8.05 km 16.1 km klass.  
               
1 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 32.26 1.04.54 M50.01  
2 Cor Wijnja Heerenveen AV Heerenveen 37.45 1.15.01 M50.02  
3 Johan v.Noordenburg Jubbega AV Heerenveen 37.45 1.15.01 M50.03  
4 Dries Wedzinga Drachten Impala 37.46 1.15.44 M62.01  
5 Patrick Derks Drachten DZ&PC 37.52 `1.18.34 MSE.01  
6 Rienk v.d.Veen Leeuwarden Geen 39.41 1.22.21 MSE.02  
7 Geert Keizer Leeuwarden Lionitas 39.32 1.22.21 M40.01  
8 Oscar Dros Appelscha Invictus 41.48 1.23.24 M40.02  
9 Abe Glazema Langezwaag Geen 41.50 1.23.28 MSE.03  
10 Sido Martens Leeuwarden SV Friesland 42.39 1.26.27 M60.02  
11 Gearard Posthumus Heerenveen AV Heerenveen 47.13 1.29.00 MSE.04  
12 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 44.42 1.29.16 M74.01  
13 Wietse v.d.Heide Katlijk AV Heerenveen 47.13 1.29.19 M50.04  
14 Klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 45.15 1.30.22 M50.05  
15 Heep Gall St.Nicolaasga SV Friesland 45.52 1.32.57 V45.01  
16 Henk Juffer Nunspeet AVVN 45.53 1.33.28 M68.03  
17 Frans Scheuneman Hoogezand SV Friesland 1.01.00 1.36.49 M50.06  
18 Hans v.Egmond Drachten Impala 49.34 1.40.07 M50.07  
19 Lies de Vries Broek AV Heerenveen 51.23 1.48.55 V55.01  
20 Wieger Klijnstra Heerenveen AV Heerenveen 51.23 1.48.55 M60.04  
21 janny Suselbeek Ruinen L.GR.Ruinen 1.02.51 1.54.11 V55.02 18 km.
               
  10.2 km            
               
1 Henk Waebers Ter Apel Runners 40.11   M40.01  
2 Roelof Stadman Someren Geen 45.44   M40.02  
3 Louis Oortman Austerlitz L.GR.Aart Stigter 46.04   M40.03  
4 Fatima Goncalves Middelburg Dynamica 46.10   V35.01  
5 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 46.19   M60.01  
6 Wiebe de Vries osterwolde Invictus 46.36   M40.04  
7 Hermie Drenth Zwolle AV PEC 1910 47.41   V40.01  
8 Leo v.Herksen Marum SV Friesland 48.14   M50.01  
9 Gerrit Duits Balkbrug SV Friesland 49.04   MSE.01  
10 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde Invictus 49.08   M50.02  
11 Jaap Nijholt Oosterwolde Invictus 50.20   M50.03  
12 Jan Fransen Hasselt Geen 50.56   M65.02  
13 Jack v.Rozen Oosterwolde Invictus 51.05   M50.04  
14 Wienie de Vries Appelscha Geen 51.08   V45.02  
15 Wiebe de Vries Appelscha Geen 51.08   M40.05  
16 Frits Latenbag Hattem Geen 51.24   M60.02  
17 Iris Bouman Nieuwolda AVVN 51.37   V61.01  
18 Douwe Dijkstra Oosterwolde Invictus 51.40   M62.03  
19 Bouke v.d.Hem Groningen Geen 52.17   M63.04  
20 Folkert Vos Oosterwolde Invictus 52.38   M50.05  
21 Sjouke Veldhuizen Wolvega Geen 53.13   M50.06  
22 Marcel Bomas Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 54.22   M50.07  
23 Ella v.d.Berg Oosterwolde Invictus 56.32   V45.03  
24 Benny Bijlsma Marssum SV Friesland 57.11   M50.08  
25 Djurre v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland 57.13   M50.09  
26 Jelte Nijholt Oosterwolde Invictus 57.30   M64.05  
27 Ton de Vries Appelscha Invictus 58.18   M64.06  
28 Ben Kok Kampen AV Isala’96 59.21   MSE.02  
29 Bé Kok Kampen Geen 59.21   M71.01  
30 Willemien Runia Lemmer SV Friesland 59.36   V55.01  
31 Gerrit Hoogeveen Ravenswoud Geen 1.00.18   M64.07  
32 Henk Meijering Assen AAC’ 61 1.01.17   M74.02  
33 Johan v.Dam Donkerbroek Geen 1.01.18   M50.10  
34 Harma v.Dam Donkerbroek Geen 1.01.24   V50.02  
35 Paulien Volkerink Zwolle Geen 1.01.58   VSE.01  
36 Anita Brockotter Zwolle Geen 1.02.00   V45.04  
37 Annet Zwiep Beilen L.GR.Ruinerwold 1.02.10   VSE.02  
38 Dirkje Veltman Hijken Geen 1.02.13   V45.05  
39 Klaas Duits Sneek SV Friesland 1.02.14   M65.08  
40 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 1.02.15   M63.09  
41 Karst Schonewille Klazienaveen Geen 1.02.19   M50.11  
42 Claudia v.Hoek Groningen Geen 1.02.44   V35.02  
43 Toli Schanssema Hogezand SV Friesland 1.02.49   M63.10  
44 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 1.06.22   M50.12  
45 Hennie Brugink Smilde L.GR.Smilde 1.07.44   V50.03  
46 Colina v.d.Heide Katlijk Geen 1.07.44   V45.06  
47 Evert Akkerman Meppel SV Friesland 1.07.44   M63.11  
               
  8.05 km (5 EM)            
               
1 Jappie Brandenburg Oudemirdum Horror 31.02   MSE.01  
2 Ab Vos Den Helder Noordkop 32.54   M50.02  
3 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 34.40   M50.02  
4 Jaap Talen Hoogeveen geen 35.36   M64.01  
5 Wim Ammeraal Leens Artemis 35.57   M40.01  
6 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 37.14   M50.03  
6 Jan Lip Alteveer HAC’ 63 37.37   M60.02  
7 Ruud v.Brevoort Zuidveen TZT’86 46.28   M50.04  
8 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 46.37   M65.03  
9 Henk Warnders Hoogersmilde geen 46.39   M50.05  
10 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 49.22   M50.06  
11 Sabine Bomas Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 54.21   VSE.01  
12 Manuela v.Werd Meppel de Sprinter 59.09   V35.01  
13 Berend Scheuder Zweeloo SV Friesland 59.37   M79.01  
14 Janke Dijkstra Oosterwolde Invictus 1.00.45   V62.01  
15 Annemieke Dellenhof Meppel de Sprinter 1.00.53   V35.02  
               
  6.2 km.            
  naam woonplaats vereniging 3.1 km 6.2 km klassem  
1 Gerrit v.d.Bij Hoogeveen geen 13.37 27.22 M40.01  
2 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 13.42 27.42 M50.01  
3 Jurjen de Jong Heerenveen AV Heerenven 14.52 30.52 MSE.01  
4 Folkert Visser Burgum Rapido 15.34 31.07 M13.01  
5 Johannes Dongstra Diever geen 16.52 33.31 M40.02  
6 Mariska Telleman Den Helder Noordkop 16.48 33.37 V40.01  
7 Carin de Jong Heerenveen AV Heerenven 17.50 36.39 VSE.01  
               
  3.1 km            
               
1 Vasko Vos Den Helder Noordkop 11.19   M15.01  
2 Tessa de Jonge Middelburg Geen 14.13   V14.01  
3 Ingrid Benjamins Hoogeveen Geen 15.38   VSE.01  
4 Jesper de Jonge Middelburg Geen 16.54   M10.02  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk