De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Glazenstadloop 2007

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
  Naam Woonplaats Vereniging tijd Cat. km/uur
1 Stefan v.d.Pal Leeuwarden SV Friesland 0:57:41 MSE.01 16,75
2 Albert v.d.Ziel Berlikum SV Friesland 0:58:43 M40.01 16,45
3 Harry Wiersma Marrum SV Friesland 1:00:16 MSE.02 16,03
4 Simon v.d.Beukel Berlikum SV Friesland 1:00:41 MSE.03 15,92
5 Mariska Kramer Drachten SV Friesland 1:00:48 VSE.01 15,89
6 Jacob v.d.Ley Leeuwarden Lionitas  1:00:48 M40.02 15,89
7 Willem de Boer Exmorra   1:03:09 MSE.04 15,30
8 Jappie Doller Appelscha SV Friesland 1:03:10 M40.03 15,29
9 Jasper Keizer St.Annaparochie SV Friesland 1:03:21 M50.01 15,25
10 Jannes Dijkstra Donkerbroek SV Friesland 1:03:49 M50.02 15,14
11 Erik Bakker Ter Herne LGR.PK 1:04:17 M40.04 15,03
12 Kees Voogt Bergschenhoek de Kieviten 1:05:24 M50.03 14,77
13 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1:05:58 M50.04 14,64
14 Jogchum Dijkstra Dokkum SV Friesland 1:06:05 MSE.05 14,62
15 Karst Anema Stiens SV Friesland 1:06:41 M61.01 14,49
16 Yvonne Kassenberg Burgum Lionitas  1:06:43 VSE.02 14,48
17 Dirk Muizer Leeuwarden SV Friesland 1:06:56 M50.05 14,43
18 Huib-Jan Imbens Wirdum SV Friesland 1:06:59 M40.05 14,42
19 Aise Bouma kimswert SV Friesland 1:07:56 M40.06 14,22
20 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 1:07:59 M40.07 14,21
21 Richard Kienstra Dronrijp   1:08:00 MSE.06 14,21
22 Laas Bonnema Vrouwenparochie SV Friesland 1:08:33 M50.06 14,09
23 Guus Hoekstra Donkerbroek SV Friesland 1:08:41 MSE.07 14,06
24 Haije Stellingwerf Berlikum   1:08:46 M40.08 14,05
25 Gerrie Boersma Twijzel SV Friesland 1:08:47 M40.09 14,04
26 Hans Nagtegaal Grou Athleta 1:09:15 M50.07 13,95
27 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1:09:21 M40.10 13,93
28 Geert Keizer Leeuwarden Lionitas  1:10:05 M40.11 13,78
29 Meint Lei Hempens   1:10:06 M40.12 13,78
30 Lutsen Wijma Oudega SV Friesland 1:10:16 M50.08 13,75
31 Maurits Greving Leeuwarden   1:10:37 MSE.08 13,68
32 Lars Wudich Leeuwarden Lionitas  1:10:43 M40.13 13,66
33 Liesbeth Steenbergen Sneek Horror 1:10:47 V35.01 13,65
34 Giorgio Delea Leeuwarden SV Friesland 1:11:13 MSE.09 13,56
35 Sytse Wetting Leeuwarden Lionitas  1:11:15 M50.09 13,56
36 Anne Miedema Grou Athleta  1:11:33 M50.10 13,50
37 Jaap Vink Beetgum SV Friesland 1:11:42 MSE.10 13,47
38 Jan Bijlsma Cornjum SV Friesland 1:13:04 M50.11 13,22
39 Johnny v.Zurk Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 1:13:56 M40.14 13,07
40 Alle Sterk Beetgum   1:14:00 MSE.11 13,05
41 Hans Westra Leeuwarden SV Friesland 1:14:36 M40.15 12,95
42 Ruurd Hans de Boer Oudemirdum SV Friesland 1:14:58 MSE.12 12,89
43 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 1:15:01 M50.12 12,88
44 Simon Wiersma Leeuwarden   1:15:03 MSE.13 12,87
45 Nico Hooisma Dronrijp SV Friesland 1:15:06 M40.16 12,86
46 Piet Jetze Faber Vrouwenparochie SV Friesland 1:15:38 M50.13 12,77
47 Simon Regnerus Marrum   1:15:41 MSE.14 12,76
48 Inge v.Schaick Leeuwarden Lionitas  1:15:47 V45.01 12,75
49 Tjeert Visser Franeker SV Friesland 1:15:51 M50.14 12,74
50 Fokke Hoeksma Berlikum SV Friesland 1:16:54 M40.17 12,56
51 Jappie v.d.Veer Oudebildtzijl SV Friesland 1:17:04 M40.18 12,53
52 Ype Bosma Franeker SV Friesland 1:17:51 M50.15 12,41
53 Gerke Boekema Franeker   1:17:58 M40.19 12,39
54 Jacob Vriese Stiens   1:17:59 M40.20 12,39
55 Hessel de Boer Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 1:18:01 M50.16 12,38
56 Jan Dijkstra Beetgumermolen SV Friesland 1:18:55 M40.21 12,24
57 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1:19:03 M60.02 12,22
58 Sietse Hager Stiens SV Friesland 1:19:28 M40.22 12,16
59 Jeffery Robbers Leeuwarden SV Friesland 1:19:30 M40.23 12,15
60 Eedse Nauta Wijnaldum   1:20:19 M40.24 12,03
61 Peter Braakman Burgum L.GR.Leeuwarden 1:20:21 MSE.15 12,02
62 Harm de Boer Drachten SV Friesland 1:21:46 M60.03 11,81
63 Jurjen v.d.Kooi Ferwert L.GR.Stiens 1:21:47 M40.25 11,81
64 Anne Wieger Looyenga Assen   1:22:05 MSE.16 11,77
65 Jacob Dijkstra Beetgumermolen SV Friesland 1:22:18 M40.26 11,74
66 Aad v.d.Windt Leeuwarden SV Friesland 1:22:36 M50.17 11,69
67 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 1:22:47 M40.27 11,67
68 Ido Bosman Stiens   1:23:02 M50.18 11,63
69 Anneke de Boer Nijland   1:23:03 M40.28 11,63
70 Jan Zwerver Dronrijp SV Friesland 1:23:15 M60.04 11,60
71 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 1:23:17 M50.19 11,60
72 Tseard Wijma Feanwalden SV Friesland 1:23:18 M40.29 11,60
73 Jan Volbeda Franeker AV Spartacus 1:23:30 M50.20 11,57
74 Gerard Houbein Franeker AV Spartacus 1:23:31 M50.21 11,57
75 Aad v.d.Burg Easterlittens SV Friesland 1:24:22 M50.22 11,45
76 Fokke Rinzema Leeuwarden Lionitas 1:24:32 M60.05 11,43
77 Gerrit Haanstra Joure   1:24:37 M40.30 11,42
78 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1:24:46 V55.01 11,40
79 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland 1:24:47 M50.23 11,39
80 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 1:24:49 M50.24 11,39
81 Jitse Werkman St.Annaparochie   1:26:34 M40.31 11,16
82 Matthijs Vleugel Menaldum Lionitas 1:27:06 M40.32 11,09
83 Hendrik Hiemstra Franeker SV Friesland 1:28:02 M40.33 10,97
84 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1:28:38 M60.06 10,90
85 Hein Holwerda Damwoude SV Friesland 1:28:58 M40.34 10,86
86 Foeke Idzinga De Wilgen SV Friesland 1:29:18 M60.07 10,82
87 Gerrit Jousma Schingen   1:31:56 M40.35 10,51
88 Arie Roest Slappeterp Lionitas 1:31:56 M50.25 10,51
89 Neeltine Terpstra Berlikum SV Friesland 1:32:59 VSE.03 10,39
90 Jan v.d.Hoek Sint Annaparochie SV Friesland 1:33:58 M50.26 10,28
91 Alex Wijsman Diemen LAT 1:38:23 M50.27 9,82
92 Tjitske Anema St.Anneparochie   1:40:41 V35.02 9,59
93 Afke Brandenburg Wirdum SV Friesland 1:43:05 V35.03 9,37
94 Matthijs Verkuyl Sneek Horror  1:44:17 M50.28 9,26
95 Sjaco Kramer Drachten SV Friesland 0:00:00 MSE.00  
96 Remco Fikkert Birdaard   0:00:00 MSE.00  
97 Sietse Greving Leeuwarden   0:00:00 MSE.00  
 
  12 km        
1 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 1.02.54 M60.01
2 Jacob Schaap Leeuwarden SV Friesland 1.03.00 M50.02
           
  8 KM        
  Naam Woonplaats Vereniging tijd Cat.
1 Arjen v.d.Krieke Tijnje t Fean 28.37 MSE.01
2 Klaas Kroese Scharnegoutum   29.45 MSE.02
3 Heerke Postma De Blesse AV Start’78 30.01 M40.01
4 Patrick Postma De Blesse AV Start’78 30.02 M15.01
5 Jasper Mulder Joure   30.09 M17.02
6 Ritske Flootman Menaldum Lionitas  31.48 M40.02
7 Marijn de Boer Westhoek   32.32 MSE.03
8 Geert Veenstra Beetgum SV Friesland 32.34 M40.03
9 Jan Jaspers Hengelo L.GR.PK 32.40 M40.04
10 Jan Wijnsma Boksum   33.01 M40.05
11 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 33.25 M50.01
12 Henk Elzinga Westergeest   34.09 M40.06
13 Nanne Pieter v.d.Kooi Sint Annaparochie 34.42 MSE.04
14 Ed v.d.Steeg Veenwouden SV Friesland 34.46 M40.07
15 Roland Dijkstra Leeuwarden Lionitas  34.51 M50.02
16 Johan v.d.Graaf Berlikum   34.52 M40.08
17 Bettie Agricola Goingarijp AV ’55 34.53 V35.01
18 Arjen Lettinga Leeuwarden SV Friesland 34.57 M40.09
19 Bart bij de Leij Gorredijk   35.03 MSE.05
20 Liesbeth Andreae Hijlaard Lionitas 35.27 VSE.01
21 Bauke Siderius Drachten   35.46 MSE.06
22 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 36.01 M50.03
23 Eddy Kuiper Leeuwarden   36.09 MSE.07
24 Janet Tromp IJLst Horror 36.56 V45.01
25 Anita Boschma IJLst Horror 36.58 V45.02
26 Anneke Breidenbach Zwolle SV Friesland 36.59 V45.03
27 Andre Jellema Leeuwarden Lionitas 37.23 MSE.08
28 Jan v.d.Kooi Franeker   37.32 M40.10
29 Bouke v.d.Hem Groningen   38.22 M61.01
30 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 38.26 M40.11
31 David v.d.Gulik Beetgumermolen Lionitas 38.33 M15.03
32 Koos v.d.Gulik Beetgumermolen   38.38 M50.04
33 Femke Vesseur Franeker AV Spartacus 39.11 V35.02
34 Domien Mulder Joure   39.22 M40.12
35 Simone Smid Franeker   39.29 V35.03
36 Durk Haitsma Franeker   39.31 MSE.09
37 Tjerk Jongstra Heerenveen   39.38 M50.05
38 Wieger Sinnema Sneek   39.39 M40.13
39 Bart Jeurink Leeuwarden   40.31 MSE10
40 Liesbeth ten Hoeve Veenwouden L.GR.Leeuwarden 40.58 V35.04
41 Geert Jan Bosma Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 40.58 M40.14
42 Djurre Joh.v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland 41.02 M50.06
43 Meindert Keizer Menaldum   41.12 M50.07
44 This Hofstra Wijtgaard SV Friesland 41.12 M61.02
45 Theun v.d.Werf Leeuwarden   41.23 M40.15
46 Laura v.d.Graaf Berlikum   41.49 VSE.02
47 Anneke Wester Spannum SV Friesland 41.49 V45.04
48 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 42.37 M40.16
49 Peter Nijholt Leeuwarden   42.48 M40.17
50 Petra Lok Menaldum Lionitas 43.03 V35.05
51 Hilde Brouwer Leeuwarden   43.07 V35.06
52 Inge Tuinhof Leeuwarden Lionitas 43.08 V35.07
53 Thea Hoekstra Franeker AV Spartacus 43.08 V35.08
54 Karin Kuiper Leeuwarden Lionitas 43.12 V35.09
55 Wieger Looijenga Assen AAC’61 43.51 M68.03
56 Henk Bruins Leeuwarden   43.54 M50.08
57 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 44.08 M63.04
58 Robbert Cornelissen Berlikum   44.11 M17.03
59 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas 44.45 M40.18
60 Jan Kloosterman Menaldum   44.52 M40.19
61 Yvonne Groenendijk Leeuwarden   45.02 V35.10
62 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 45.13 M40.20
63 Jeannette Voogt Bergschenhoek de Kievitten 45.29 V45.05
64 Piet Struiksma Boksum   45.33 M40.21
65 Foppe Huitema Snikzwaag SV Friesland 45.49 M71.01
66 Dirk Laverman St. Jacobiparochie SV Friesland 46.07 M40.22
67 Diana de Rouwe Leeuwarden Lionitas 46.14 V35.11
68 Simon Wartena Leeuwarden Lionitas 46.31 M63.05
69 Ingrid Giezen Leeuwarden   46.38 V35.12
70 Wijbrand de Graaf Berlikum   46.42 M50.09
71 Rene Arninkhof Beetgum   47.16 M40.23
72 Hielco Koeze Franeker SV Friesland 47.18 M40.24
73 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 47.36 M50.10
74 Baukje Tjeerdsma Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 47.44 V45.06
75 Roelie v.d.Ziel Berlikum   47.46 VSE.03
76 Gerda Glim Hippolytushoef   48.16 V45.07
77 Cora v.Zwol Leeuwarden L.GR.Leeuwarden 48.17 V45.08
78 Alice Beimers St.Annaparochie Lionitas 48.22 V45.09
79 Evelien Vink Beetgum   48.28 V35.13
80 Alet Hoeksma Berlikum   48.28 V35.14
81 Ageeth Kroeze Franeker AV Spartacus/SV Friesl. 48.43 V45.10
82 Pietie Dokter St. Annaparochie AV Spartacus 48.48 V35.15
83 Aukje Bijlsma Cornjum   49.09 V45.11
84 Marleen Hogenberg Leeuwarden   49.16 VSE.04
85 Linda Kuipers Arum   49.45 V35.16
86 Jan Pieter Popken Deinum   49.49 M50.11
87 Hanneke Hoffmann Stiens   50.30 V55.01
88 Jouke Andringa Oudehorne AV’55 50.57 M60.05
89 Colinda Popken Deinum Friese Doorlopers 50.59 V35.17
90 Anna Wapstra Franeker AV Spartacus 51.41 V63.02
91 Leo Schuil Leeuwarden   51.42 M60.06
92 Myra Ijpma Drachten   51.54 VSE.05
93 Maaike Holwerda Dokkum L.GR.Hugo Veenker 52.03 V45.12
94 Patrick Dijkhuizen Sneek SV Friesland 53.14 MSE.11
95 Dorothea de Haas Menaldum   53.25 V35.18
96 Tite Cats Menaldum   53.25 V35.19
97 Tineke v.d.Zee Stiens SV Friesland 55.05 V45.13
98 Fransien Kuiken St. Annaparochie SV Friesland 55.05 V45.14
99 Marijke Kortekaas Beetgum Lionitas 55.20 V60.03
100 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 34.44 M50.05
101 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 55.21 M78.02
102 Emmy v.d.Henne Dokkum L.GR.Hugo Veenker 00.00 V45.00
103 Rein Jacob de Goede Emmeloord AV NOP 00.00 MSE.00
           
  4 KM (incl. 2 min correctie)    
  Naam Woonplaats Vereniging tijd Cat.
1 Gerrit Wolbers Franeker AV Spartacus 14.34 M12.01
2 Daniel de Jong Tzum AV Spartacus 14.50 MSE.01
3 Patrick Sinnema Leeuwarden Athlon 15.25 M14.02
4 Denise Sinnema Leeuwarden Athlon 16.11 V11.01
5 Magriet Akkerman Nijemirdum Horror 16.20 V16.02
6 Nynke Bruinsma Itens Horror 16.26 V16.03
7 Marco van Overbeek Berlikum   16.59 M14.03
8 Bas Kroeze Franeker   18.16 M12.04
9 Jelle Egberts Berlikum   18.16 M13.05
10 Alex Odinga Berlikum   18.22 M14.06
11 Michiel Cornelissen Berlikum   18.49 M14.07
12 Ilse Ypma Leeuwarden Lionitas 19.12 V13.04
13 Amarins de Boer Oudemirdum   20.44 V13.05
14 Sijtse Jongbloed Wijtgaard   21.29 M14.08
15 Henk Tilma Leeuwarden   21.31 M14.09
16 Jikkie Bonnema Vrouwenparochie   21.44 V50.01
17 Simon de Jong Franeker SV Friesland 22.25 M66.01
18 Jan Panhuis Leeuwarden   22.32 M11.10
19 Thijmen de Wilde Sint Annaparochie 22.37 M13.11
20 Berber Struiksma Boksum   22.41 V08.06
21 Huub Rotert Sint Annaparochie Lionitas 23.13 M50.01
22 Jarno Holwerda Damwoude   23.39 M09.12
23 Fokje Greving Leeuwarden   23.40 VSE.01
24 Jolanda Nijenhuis Minnertsga SV Friesland 23.48 V35.01
25 Pien Werthein Franeker AV Spartacus 23.52 V45.02
26 Batshema Admiraal Boksum   24.56 V09.07
27 Maureen Stok Boksum   24.56 V10.08
28 Laura Zeinstra Franeker   25.32 VSE.02
29 Annejet Sijtsma Berlikum   25.32 V13.09
30 Anuska Schiphof Berlikum   25.59 V35.02
31 Nelise Kooistra Deinum   26.09 V07.10
32 Cor Kooistra Deinum Lionitas 26.09 M40.01
33 Hanneke v.d.Kooi Franeker   29.12 V17.11
34 Sybrich Wijnsma Boksum Lionitas 30.48 V09.12
35 Karin Odinga Berlikum   30.49 V12.13
36 Karin Klaver Berlikum   31.04 V12.14
37 Douwe Pitstra Leeuwarden SV Friesland 34.48 M71.01
38 Wybren Visser Harlingen SV Friesland 46.00 M84.01
  Matthijs de Goede Emmeloord AV NOP 00.00 M13.00
  Timo de Goede Emmeloord   00.00 M10.00
  Stefan de Goede Emmeloord   00.00 M12.00
  Lucas Loohuis Emmeloord   00.00 M10.00
           
  1.900 Meter        
  Naam Woonplaats Vereniging tijd Cat.
1 Pascal Sinnema Leeuwarden Lionitas 7.12 M07.01
2 Ruurd Nauta Boksum   7.21 M11.02
3 Peter Breidenbach Zwolle   7.22 M11.03
4 Paul Miedema Berlikum   7.26 M10.04
5 Max Admiraal Boksum   7.38 M10.05
6 Nynke Wassenaar Wier   7.40 V11.01
7 Ilse Hengst Berlikum   7.41 V10.02
8 Anna Jellesma Berlikum   7.50 V09.03
9 Tom Cats Menaldum   8.02 M08.06
10 Tom Tichelaar Franeker AV Spartacus 8.04 M11.07
11 Merijne Houwink Boksum   8.09 V07.04
12 Mark Kalsbeek Leeuwarden   8.12 M12.08
13 Nynke Thannhauser Dronrijp DOS 8.21 V10.05
14 Marrit de Boer Oudemirdum   8.34 V10.06
15 Madelon Witlox Dronrijp DOS 8.36 V10.07
16 Paul Kootje Harlingen   8.47 M13.09
17 Rita Mak Berlikum   8.59 V08.08
18 Esmee de Vries Sint Annaparochie 9.01 V11.09
19 Dave Riemersma Sint Annaparochie 9.08 V09.10
20 Simon Keizer Sint Annaparochie 9.10 M10.10
21 Lonneke van Overbeek Berlikum   9.12 V10.11
22 Marcel v.d.Bij Berlikum   9.12 M09.11
23 Stein de Wilde Sint Annaparochie 9.20 M11.12
24 Rick Wiersma Dronrijp   9.21 M12.13
25 Sebastiaan Hallema Boksum   9.33 M11.14
26 Lisanne Roersma Berlikum   9.37 V11.12
27 Jacqueline Stok Boksum   9.41 V11.13
28 Jarno Stok Boksum   9.42 M07.15
29 Job Jebbink Dronrijp   9.43 M10.16
30 Berber Kemper Dronrijp   9.54 V10.14
31 Roelien Hoeksma Berlikum   9.54 V10.15
32 Franke Jager Dronrijp   9.54 V10.16
33 Lisanne Vink Beetgum   10.29 V09.17
34 Doeteke Vrieswijk Berlikum   10.29 V10.18
35 Laura Kalsbeek Leeuwarden   10.44 V10.19
36 Marloes Wiersma Dronrijp   10.44 V10.20
37 Femke Teijken Wier   11.23 V11.21
38 Samme Lolkema Boksum   11.33 M08.17
39 Sijtske Zijlstra Leeuwarden Lionitas 11.34 M63.01
40 Jitske de Boer Boksum   11.35 V11.22
41 Henny Sanne Hollema Boksum   11.36 M09.18
42 Coma Bulthuis Dronrijp   11.37 M11.19
43 Louis Bulthuis Dronrijp   11.56 V09.23
44 Jantine Stoffers Berlikum   11.57 V08.24
45 Jarno Feenstra Berlikum   11.58 M09.20
46 Gretha Veenstra Sint Annaparochie 12.20 V10.25
47 Vera Miedema Berlikum   12.27 V09.26
48 Janke Popma Berlikum   12.29 V11.27
49 Margreeth Korten Menaldum Lionitas 12.29 V45.01
50 Jenny Tichelaar Joure   13.18 V12.28
51 Brent Bosker Dronrijp   13.20 V07.29
52 Esmee Bosker Dronrijp   13.21 V09.30

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: