De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Glazenstadloop 2006

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
  16.1 km. (10 EM.)          
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat km/uur
1 Saher Yousef Heerenveen AV’55 0:55:22 MSE.01 17,45
2 Albert v.d.Ziel Zandeweeer Artemis 0:57:32 M40.01 16,79
3 Jan Scheenstra Zuidveen Start’78 0:58:06 MSE.02 16,63
4 Kosta Poltavets Heerenveen AV’55 0:59:13 M40.02 16,31
5 Heerke Postma De Blesse Start’78 0:59:14 M40.03 16,31
6 Sjaco Kramer Drachten SV Friesland 1:00:05 MSE.03 16,08
7 Harry Wijnja Joure AV’55 1:00:36 M40.04 15,94
8 Jacob v.d.Ley Leeuwarden Lionitas  1:01:50 M40.05 15,62
9 Harry Wiersma Marrum SV Friesland 1:01:57 MSE.04 15,59
10 Mariska Kramer Drachten SV Friesland 1:03:17 VSE.01 15,26
11 Klaas Kroese Scharnegoutum   1:05:00 MSE.05 14,86
12 Hielke Schaper Leeuwarden SV Friesland 1:05:34 M50.01 14,73
13 Her Tesselaar Heerhugowaard Vet.Ned. 1:05:52 M50.02 14,67
14 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1:05:59 M50.03 14,64
15 Jasper Keizer St.Annapar. SV Friesland 1:06:11 M40.06 14,60
16 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 1:07:30 MSE.06 14,31
17 Karst Anema Stiens SV Friesland 1:07:42 M60.01 14,27
18 Cor de Vries Leeuwarden Lionitas  1:07:47 M40.07 14,25
19 Yvonne Kassenberg Burgum Lionitas  1:08:11 VSE.02 14,17
20 Kees Voogt Bergschenhoek Tenaco Rotterdam 1:10:12 M50.04 13,76
21 Elmar Otter Leeuwarden Lionitas 1:10:54 MSE.07 13,62
22 Laas Bonnema Vrouwenpar. SV Friesland 1:11:07 M50.05 13,58
23 Jacob Tichelaar Franeker SV Friesland 1:11:18 M40.08 13,55
24 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 1:12:37 M40.09 13,30
25 Jaap Vink Beetgum SV Friesland 1:12:49 MSE.08 13,27
26 Hans Nagtegaal Grou Athleta 1:12:58 M40.10 13,24
27 Anne Miedema Grou Athleta  1:13:28 M50.06 13,15
28 Murk Postma Nijland SV Friesland 1:13:45 M50.07 13,10
29 Boudy v.d.Heide Goutum SV Friesland 1:14:55 M60.02 12,89
30 Edwin v.d.Veen St.Annapar.   1:15:23 MSE.09 12,81
31 Judith v.d.Meer Dronrijp   1:15:25 VSE.03 12,81
32 Fokke Hoeksma Berlikum SV Friesland 1:15:30 MSE.10 12,79
33 Rene Vellinga Franeker   1:15:55 MSE.11 12,72
34 Ruurd de Boer Oudemirdum   1:16:58 MSE.12 12,55
35 Pieter Talsma Arum   1:18:27 MSE.13 12,31
36 Rennie Talsma Mantgum SV Friesland 1:18:34 V45.01 12,30
37 Hans Menninga Franeker SV Friesland 1:19:36 M40.11 12,14
38 Jappie v.d.Veer Oudebildtzijl SV Friesland 1:19:37 M40.12 12,13
39 Olaf Kistenmacher Sneek Horror 1:19:41 M40.13 12,12
40 Wim Hospes Balk SV Friesland 1:19:42 M62.03 12,12
41 Leo v.Herksen St.Annapar. SV Friesland 1:20:21 M40.14 12,02
42 Jurjen v.d.Kooi Ferwert   1:21:03 M40.15 11,92
43 Peter Braakman Bergum   1:23:25 MSE.14 11,58
44 Jan v.d.Meij Berlikum SV Friesland 1:23:26 M40.16 11,58
45 Evert Akkerman Meppel SV Friesland 1:23:37 M60.04 11,55
46 John de Wit Grootebroek SAV Grootebroek 1:23:54 M40.17 11,51
47 Tjeerd Visser Franeker SV Friesland 1:24:00 M50.08 11,50
48 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland 1:24:07 M50.09 11,48
49 Gerard Houbein Franeker AV Spartacus 1:24:17 M50.10 11,46
50 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1:24:23 M60.05 11,45
51 Koos Pietersma Leeuwarden Lionitas 1:26:06 M67.06 11,22
52 Pieter Cremer Gorredijk SV Friesland 1:26:30 M50.11 11,17
53 Hein Holwerda Damwoude SV Friesland 1:27:51 M40.18 11,00
54 Peter Glim Hippolytushoef   1:28:06 M50.12 10,96
55 Rene Tuinenga Berlikum   1:28:07 MSE.15 10,96
56 Anke Wieringa Leeuwarden SV Friesland 1:28:43 V55.01 10,89
57 Harry Leijstra Hantumhuizen L.GR.Hugo Veenker 1:30:38 M40.19 10,66
58 Geke Reitsma Damwoude L.GR.Hugo Veenker 1:32:33 V45.02 10,44
59 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1:32:43 M61.07 10,42
60 Auke Galema Franeker   1:35:10 M40.20 10,15
61 Neeltine Terpstra Berlikum SV Friesland 1:35:28 VSE.04 10,12
62 Wijbrand de Groot Veenwouden SV Friesland 1:35:47 M40.21 10,09
63 Linda Overtoom Heerhugowaard   1:37:49 MSE.16 9,88
64 Hilde Hoogteijling Dokkum L.GR.Hugo Veenker 1:38:29 V35.01 9,81
65 Griet Rijpstra Stiens   1:42:26 V45.03 9,43
66 Douwe Rijpstra Oenkerk Impala 0:00:00 M40.00  
 
  8 km / 5 EM          
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.  
1 Stefan Postma De Blesse Start’78 28.25 MSE.01  
2 Ritske Flootman Menaldum Lionitas  29.32 M40.01  
3 Geart v.d.Zee Leeuwarden Lionitas  30.06 MSE.02  
4 Lammert Odinga Leeuwarden Lionitas 30.32 MSE.03  
5 Nico v.d.Berg Naaldwijk Olympus ’70 30.58 M40.02  
6 Jari Siderius Leeuwarden Lionitas 30.59 MSE.04  
7 Geert Veenstra Beetgum SV Friesland 32.41 M40.03  
8 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 33.40 M40.04  
9 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 34.09 M50.01  
10 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 34.44 M50.02  
11 Wim Oldhoff Leeuwarden Lionitas 35.09 M40.05  
12 Johan Bloemhof Berlikum   35.31 M40.06  
13 Siep Haakma Damwoude   35.50 MSE.05  
14 Giovanni Andriol Welsrijp SV Friesland 35.55 M40.07  
15 Wilmke Boersma Wommels Horror 36.01 V15.01  
16 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 36.15 M40.08  
17 Ricardo Andriol Welsrijp AV Spartacus 36.31 M14.01  
18 Piet Gemser Sneek SV Friesland 36.52 M61.01  
19 Anneke Breidenbach Zwolle SV Friesland 36.55 V45.01  
20 Nina Andriol Welsrijp AV Spartacus 38.48 V13.02  
21 Freke Kloek Leeuwarden Lionitas 39.03 VSE.01  
22 Jan Jepma Leeuwarden Lionitas 41.02 M50.03  
23 Minne Schiphof Berlikum SV Friesland 41.34 MSE.06  
24 Jetze Koning Berlikum   42.11 MSE.07  
25 Sjoerd Nutma Dokkum L.GR.Hugo Veenker 42.34 M40.09  
26 Inge Wiersma Dokkum L.GR.Hugo Veenker 42.42 V55.01  
27 Auke Flapper Berlikum   43.10 M50.04  
28 Jan Piet Quarre Berlikum   43.20 M40.10  
29 Fred v.d.Hoek Franeker AV Spartacus 43.43 M40.11  
30 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 44.00 M40.12  
31 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 44.00 M60.02  
32 Marleen Hylkema Wommels   44.15 VSE.02  
33 Peter Velt Stiens SV Friesland 44.28 M40.13   
34 Willemien Runia Lemmer SV Friesland 45.48 V55.02  
35 Peter Braaksma Leeuwarden   45.50 MSE.08  
36 Klaas Duits Sneek Horror  45.52 M62.03  
37 Douwe Ploeg Berlikum   46.05 M40.14  
38 Fred Mijnheer Stiens   46.33 M50.05  
39 Jannie Jilderda Damwoude L.GR.Hugo Veenker 47.01 V35.01  
40 Gerrit Plat Minnertsga AV Spartacus 47.01 MSE.09  
41 Gerben Huizinga Damwoude L.GR.Hugo Veenker 47.01 M50.06  
42 Tineke de Groot Dokkum L.GR.Hugo Veenker 47.50 V45.02  
43 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 48.37 M62.04  
44 Hielco Koeze Franeker AV Spartacus 48.52 M40.15  
45 Ageeth Koeze Franeker AV Spartacus 48.53 V45.03  
46 Evelien Vink Beetgum   49.10 V35.02  
47 Tineke Bloemsma Franeker AV Spartacus 49.30 V45.04  
48 Alex de Vries Dokkum L.GR.Hugo Veenker 49.51 M40.16  
49 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 50.16 M50.07  
50 Bettie Bloemsma Franeker AV Spartacus 51.11 V35.03  
51 Tineke Halbersma St.Annapar. Loopgroep Stiens 51.37 V35.04  
52 Fokeltje Feenstra Zwagerbosch SC.Fytris 52.00 V45.05  
53 Annet Stam Leeuwarden   52.17 V35.05  
54 Gabrielle Baatje St.Annapar.   52.17 VSE.03  
55 Klaas Sijtsma Stiens   53.24 M50.08  
56 Willem Hiemstra St.Annapar. SV Friesland 53.30 M65.05  
57 Cobi Osinga Oude Leye Loopgroep Stiens 53.35 V35.06  
58 Anet Hoeksma Berlikum   53.37 V35.07  
59 Marc v.Gelder Leeuwarden Lionitas 54.05 MSE.10  
60 Dries Kalsbeek Damwoude L.GR.Hugo Veenker 57.04 M40.17  
61 Ineke v.d.Hoek Ursem SV Friesland 57.17 V55.01   
62 Nico Adema Leeuwarden Lionitas 00.00 M50.00  
63 Romy v.d.Veen  Tzummarum   00.00 VSE.00  
           
  12 KM          
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat km/uur
1 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 0:51:23 M60.01 14,01
2 Wiebe Talsma Mantgum SV Friesland 0:55:06 M50.01 13,07
3 Roelof Rekker Zwolle   0:56:37 M40.01 12,72
4 Bauke v.d.Loon Franeker AV Spartacus 0:57:46 M40.02 12,46
5 Ruurd Veenstra Twijzelerheide SC Fytris 0:59:12 M50.02 12,16
6 Andries Schaafsma Dokkum L.GR.Hugo Veenker 0:59:25 M40.03 12,12
7 Karin v.d.Giessen Berkel&Rodenrijs PAC.Rotterdam 0:59:49 VSE.01 12,04
8 Johan v.d.Graaf Berlikum   1:00:02 M40.04 11,99
9 Sandra Zijlstra Leeuwarden Lionitas 1:01:12 VSE.02 11,76
10 Ulbe Bosch St.Annaparochie   1:01:54 M40.05 11,63
11 Sijtse Jansma Harlingen   1:02:44 MSE.01 11,48
12 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 1:02:53 M60.02 11,45
13 Harrie Strubbe Wommels SV Friesland 1:03:05 M40.06 11,41
14 Bouke v.d.Hem Groningen   1:03:34 M60.03 11,33
15 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 1:03:51 M64.04 11,28
16 Jaap Dijkstra Franeker   1:04:48 M60.05 11,11
17 Jan Zwerver Dronrijp SV Friesland 1:05:26 M61.06 11,00
18 Fokke Altenburg Leeuwarden   1:05:23 MSE.02 11,01
19 Henri Meijering Spannum   1:05:29 M50.03 11,00
20 Rinze Kootstra Harlingen SV Friesland 1:05:47 M68.01 10,95
21 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 1:07:12 M50.04 10,71
22 Simone Smid Franeker   1:07:23 VSE.03 10,69
23 Durk Haitsma Franeker   1:07:23 MSE.03 10,69
24 Gerrit ten Cate Beetgummerm. SV Friesland 1:11:19 M61.07 10,10
25 Jeannet Voogt Bergschehoek Tuinders 1:14:14 V45.01 9,70
26 Hendrik Hiemstra Franeker   1:15:00 M40.07 9,60
27 Jacqueline Sollie Britsum   1:15:44 V35.01 9,51
28 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 1:15:59 M40.08 9,48
29 Meinte Sijbesma Ubbena SV Friesland 1:16:55 M40.09 9,36
30 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas 1:17:10 M40.10 9,33
31 Movetha Ament Leeuwarden   1:18:49 V35.02 9,14
32 Patrick Dijkhuizen Sneek SV Friesland 1:20:05 MSE.04 8,99
33 Jan de Jong Leeuwarden   1:23:45 M63.08 8,60
34 Mathijs Vleugel Menaldum Lionitas 0:00:00 M40.00  
 
  4 KM        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat
1 Patrick Postma De Blesse Start’78 15.47 M14.01
2 Gerrit Wolbers Franeker AV Spartacus 16.03 M11.02
3 Freek Tadema Damwoude   17.55 MSE.01
4 Jan v.d.Beukel Berlikum SV Friesland 17.55 M50.01
5 Martijn de Vries Grou Athleta 17.58 M11.03
6 Ally Boersma Wommels Horror 18.39 V13.01
7 Dennis Veenker Damwoude Lionitas 18.45 M14.04
8 Johan Schiphof Berlikum Tuinder 19.38 MSE.02
9 Giorgio Delea Leeuwarden   20.03 MSE.03
10 Robert Cornelissen Berlikum 1e Menaldumadeel 20.31 M16.05
11 Peter Breidenbach Zwolle   20.48 M10.06
12 Jan Panhuis Leeuwarden   20.49 M10.07
13 Lies Siegersma Donkerbroek   20.59 V35.01
14 Hugo Veenker Damwoude L.GR.Hugo Veenker 21.22 M40.01
15 Regina Witteveen Oudemirdum   21.35 V13.02
16 Els Roosma Franeker AV Spartacus 21.36 V45.01
17 Marianne v.d.Horst Dokkum L.GR.Hugo Veenker 21.37 VSE.01
18 Amarins de Boer Oudemirdum   21.38 M12.08
19 Ewoud Nutma Dokkum L.GR.Hugo Veenker 21.39 M13.09
20 Nijnke Wassenaar Wier 1e Menaldumadeel 23.01 V10.03
21 Meindert Mak Berlikum   23.03 M40.02
22 Marrit de Boer Oudemirdum   23.19 V09.04
23 Jan v.d.Hoek Berlikum SV Friesland 23.24 M50.02
24 Jaap Roosma Franeker AV Spartacus 23.31 M50.03
25 Simon de Jong Franeker SV Friesland 23.32 M65.01
26 Maaike Holwerda Dokkum L.GR.Hugo Veenker 23.45 V45.02
27 Sake Veenstra Stavoren   23.47 M40.03
28 Thea v.d.Berg Naaldwijk Olympus’70 24.27 V35.02
29 Anneke Roorda Leeuwarden Lionitas 24.42 VSE.02
30 Miranda Overwijk Leeuwarden Lionitas 25.00 VSE.03
31 Ina Kleefstra Leeuwarden Lionitas 25.01 V45.03
32 Karin Odinga Berlikum   25.09 V11.05
33 Lineke Hoogenberg Leeuwarden   25.56 V45.04
34 Annejet Sijtsma Berlikum   26.07 V12.06
35 Sjoukje v.d.Velde Leeuwarden Lionitas 26.09 V45.05
36 Wiebren de Vries Hallum SV Friesland 26.23 M40.04
37 Kees de Vries Goutum   26.25 M68.02
38 Grethe Boersma Dokkum L.GR.Hugo Veenker 26.27 VSE.04
39 Janette Vrij Berlikum   26.35 V11.07
40 Emmy v.d.Henne Dokkum L.GR.Hugo Veenker 26.45 VSE.05
41 Anna Jellesma Berlikum   26.47 V08.08
42 Christina Pafforaad Dokkum L.GR.Hugo Veenker 27.40 VSE.06
43 Mettiena Leemeyer Leeuwarden Lionitas 28.04 V45.06
44 Jettey Ludema Driesum L.GR.Hugo Veenker 28.04 V35.03
45 Grietje Jongsma Dokkum L.GR.Hugo Veenker 28.14 V45.07
46 Karin Klaver Berlikum   28.19 V11.09
47 Hilde v.d.Bij Berlikum   28.41 V11.10
48 Janke Papma Berlikum   28.42 V10.11
49 Sjoerd Vleugel Menaldum Lionitas 28.44 MSE.04
50 Ilse Hengst Berlikum   29.40 V09.12
51 Leyona Mesker Berlikum   30.03 V11.13
52 Meintje Plakken Dokkum L.GR.Hugo Veenker 30.11 VSE.07
53 Rudy de Jong Tzummarum   30.13 MSE.05
54 Metje Elzinga Hallum SV Friesland 30.35 V35.04 
55 Magreet Korten Menaldum Lionitas 34.04 V45.08
56 Vladimir Aleksie Berlikum   34.04 M10.10
57 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 41.02 M77.01
58 Wybren Visser Harlingen SV Friesland 48.24 M83.01

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: