De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Hoeve a/d Weg

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
         
  18.320 meter        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Jaap v.d.Vliert Dwingeloo SV Friesland 1.22.19 M40.01
2 Siemen Dijkstra Dwingeloo SV Friesland 1.22.19 M40.02
3 Sjoerd Slaaf Groningen SV Friesland 1.22.24 M50.01
         
  16.220 meter        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Klaas de Haan Steenwijk AV Start’78 1.06.24 M40.01
2 Edo Elzinga Bovensmilde L.GR.Smilde 1.09.34 M40.02
3 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 1.11.41 MSE.01
4 Cor Wijnja Heerenveen AV Heerenveen 1.13.41 M50.01
5 Jannes Bouwmeester Beilen L.GR.Beilen 1.17.20 M50.02
6 Sytse Jansma Harlingen SV Friesland 1.19.12 MSE.02
7 Piet Boelens Kollumerzwaag SV Friesland 1.19.18 M50.03
8 Toos v.d.Vliet Nijbeets SV Friesland 1.22.08 V45.01
9 Jos Tempelman Goutum SV Friesland 1.22.51 M50.04
10 Alien Stuifzand Steenwijk AV Start’78 1.23.21 V35.01
11 Jannie Jongsma Jubbega AV Heerenveen 1.25.58 V45.02
12 Frans Scheuneman Hoogezand SV Friesland 1.36.06 M50.05
13 Mans Veldsink Dedemsvaart   1.36.06 M50.06
14 George de Roo Diever SV Friesland 1.36.06 M40.03
15 Toli Schanssema Hoogezand SV Friesland 1.42.22 M60.01
16 Pieter Wetsema Veendam SV Veendam 1.42.22 M60.02
         
  10.210 meter        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Clemens Roos Dwingeloo L.GR.Peter Key 37.23 MSE.01
2 Hielke Nienhuis Lekkum SV Friesland 42.49 MSE.02
3 Evert Bisschop Koekange Reestrunners 43.02 M40.01
4 Fedde Beijert Ureterp   44.11 MSE.03
5 Menno Tuik Leeuwarden SV Friesland 44.54 M40.02
6 Wiebe de Vries Appelscha   48.01 M40.03
7 Aaltje Perdok Norg Vet.Ned. 49.26 V35.01
8 Gerard Inberg De Wijk Reestrunners 49.48 M40.04
9 Wiebe de Vries Oosterwolde Invictus 50.16 M40.05
10 Joke Gorter Oosterwolde Invictus 50.16 V35.02
11 Egbert Geertsma Groningen   52.02 M40.06
12 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 52.02 M61.01
13 Wienie de Vries Appelscha   53.58 V35.03
14 Marijke de Vries Smilde   53.58 VSE.01
15 Jan Tillema Wapse   54.14 M40.07
16 Piet Runia Stiens   56.28 M50.01
17 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 57.04 M60.02
18 Arie Roubos Hoogeveen   57.16 MSE.04
19 Anke Ebbens Fochteloo Invictus 57.16 V35.04
20 Jelte Nijholt Oosterwolde Invictus 57.36 M60.03
21 Ella v.d.Berg Oosterwolde Invictus 58.15 V35.05
22 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 59.00 M60.04
23 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 59.51 M64.05
24 Aly Prins Oosterwolde Invictus 1.00.09 V45.01
25 Janine v.d.Poel Wapse   1.02.52 V35.06
26 Angela de Snaijer Wapse   1.02.52 V35.07
27 Jack v.Rozen Oosterwolde   1.03.33 M50.02
         
  8.110 meter        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Jappie Doller Appelscha SV Friesland 30.27 M40.01
2 Richard Pieters Wijster L.GR.Beilen 31.51 M40.02
3 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 45.39 M60.01
4 Nanne Heida Mildam   45.42 M40.03
5 Dirkje Veltman Smilde   46.52 V45.01
6 Ton de Vries Appelscha Invictus 49.41 M60.02
7 Gerrie Strijbosch Smilde   50.00 V45.02
8 Klaas Duits Sneek SV Friesland 50.55 M60.03
9 Kerst Jonkman Oudehorne   51.30 M50.01
10 Yntze Hoekstra Katlijk AV Heerenveen 53.16 M50.02
11 Grietje Klooster Appelscha Invictus 53.24 V35.01
         
  1.350 meter per ronde      
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Sofie Tillema Wapse   18.08 V12.01
2 Martine Klapwijk Diever   18.11 V11.02
3 Lia Wemmenhove Diever   18.17 V12.03
4 Tiny Wetsema Veendam   18.58 V60.01
5 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 30.00 M75.01

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk