De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

31-07-2021 2e Hoeve aan den wegloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
plts Nr. Naam M/V Woonplaats LID KM Tijd
1 602 Timo Verhagen Man Smilde 3.8 00:14:03
2 609 Mats de Vos Man Amersfoort 3.8 00:18:07
3 608 Edwin de Vos Man Amersfoort 3.8 00:18:08
4 534 Bert Hof Man VISVLIET 3.8 00:18:15
5 533 Nataschja Hettelder Vrouw Visvliet 3.8 00:18:52
6 558 JP N’Gouan Man Oosterwolde 3.8 00:19:10
7 628 Gert Jan Ubes Man Staphorst 3.8 00:19:36
8 629 Linda Lasser Vrouw Staphorst 3.8 00:22:13
9 614 Cynthia de Wit Vrouw Ruinerwold 3.8 00:24:40
10 631 Astrid Zijlstra Vrouw Lekkum X 3.8 00:26:40
11 556 Thea van der Meulen Vrouw Sneek X 3.8 00:28:26
12 539 Corry Huffels Vrouw Amersfoort 3.8 00:28:40
13 525 Klaas Duits Man Sneek X 3.8 00:35:57
14 664 Herman Hoekstra Man Goutum X 3.8 00:36:00
15 624 Dikkie van der Werf Man BOLSWARD X 3.8 00:37:33
16 665 Mattie de Boer Vrouw Appelscha X 3.8 01:08:12
15 661 Anneke Regnerus Vrouw Marrum X 3.8 01:08:12
 
1 593 Gertjan tichelaaar Man Oldebroek 7.6 00:29:23
2 547 Lars Klijnstra Man Gorredijk 7.6 00:33:56
3 663 Alfred Ubels Man Steggerda 7.6 00:34:54
4 501 David Ambachtsheer Man Waskemeer 7.6 00:35:53
5 618 Eric Zoet Man Nunspeet 7.6 00:37:54
6 622 Hendrie van der Werf Man BOLSWARD X 7.6 00:39:31
7 635 Martijn Bakker Man Westerbork 7.6 00:40:01
8 636 mariska hofman Vrouw Westerbork 7.6 00:40:55
9 637 Ylonka Hofman Vrouw Westerbork 7.6 00:41:00
10 505 Henny Berends Man Balkbrug 7.6 00:42:16
11 659 Ineke Ligthart Vrouw Groningen 7.6 00:43:38
12 595 Valerie Touw Vrouw Emmen 7.6 00:44:14
13 639 Anita  van der Wal Vrouw Harlingen X 7.6 00:45:02
14 600 Bertus Veenstra Man Erica 7.6 00:45:05
15 548 Johan Klijnstra Man Gorredijk 7.6 00:46:11
16 576 Djurre Johannes van der Schaaf Man Oentsjerk X 7.6 00:46:31
17 575 Johan van Santen Man Amersfoort 7.6 00:50:49
18 649 Reina Hes Vrouw Makkinga 7.6 00:51:56
19 623 Femme de  Bruin Man Leeuwarden X 7.6 00:52:30
20 567 Jan Panhuis Man Leeuwarden X 7.6 01:09:07
 
1 585 Jacob Snoek Man Urk 10 00:40:48
2 506 Steven den Besten Man VORDEN 10 00:41:55
3 584 Ivan Smid Man Emmen 10 00:42:28
4 551 Mark de Leeuw Man Ruinerwold 10 00:42:41
5 553 Jan Loosman Man Urk 10 00:42:50
6 611 Freek Welbedacht Man Assen 10 00:44:44
7 521 Pim van den Dool Man Groningen 10 00:44:58
8 511 Kelly Bouman Man Nunspeet 10 00:45:35
9 531 Joeri Gorter Man Oosterwolde 10 00:46:07
10 520 Jappie Doller Man Oosterwolde Fr X 10 00:46:29
11 535 Rick Hogerhuis Man Groningen 10 00:46:43
12 526 Andres Faber Man Beilen 10 00:46:48
13 621 Matthijs Onink Man Emmeloord 10 00:46:50
14 615 Ferdie Witvoet Man Groningen 10 00:47:50
15 561 Richard van Nood Man goutum 10 00:48:19
16 586 Geert Jan Spanninga Man Kampen 10 00:48:52
17 655 Siem  Hiemstra Man Appelscha 10 00:49:05
18 599 Ramón van der Veen Man Oosterwolde 10 00:50:50
19 596 Jan Uiterwijk Man Mildam X 10 00:51:41
20 654 kees broekhuizen Man Uffelte 10 00:53:00
21 519 Wilco Dijkstra Man Emmem 10 00:53:17
22 587 Hannelore Van der Spek Vrouw Nijeveen 10 00:53:42
23 573 Saskia Roest Vrouw Nijkerk 10 00:54:11
24 605 Kees Visser Man De Knipe 10 00:54:16
25 648 Douwe Plantinga Man Heerenveen 10 00:55:44
26 518 Pieter van Dijk Man Langezwaag 10 00:56:18
27 562 johan van noordenburg Man Jubbega 10 00:56:18
28 601 Benno Venstra Man Stiens 10 00:57:18
29 504 Dennis Bakker Man Meppel 10 00:58:03
30 512 Gert Brussee Man Nunspeet 10 00:58:13
31 588 Tom Stevens Man Nijmegen 10 00:58:18
32 530 Bert Gierveld Man Assen 10 00:58:53
33 630 Duco Zijlstra Man Lekkum X 10 00:59:41
34 528 Henri Fredriks Man Meppel 10 00:59:55
35 574 George de Roo Man Dwingeloo X 10 00:59:59
36 650 Marja van der Werf- Zoer Vrouw Joure 10 01:02:35
37 570 Robin Pryke Man Oudehaske 10 01:03:08
38 610 Kees de Vries Man Hoogezand 10 01:03:55
39 591 Rients Terpstra Man Hallum 10 01:04:12
40 638 Lieuwe Dijkstra Man Appelscha 10 01:05:17
41 633 Reinder Tel Man Surhuizum X 10 01:05:25
42 651 Yde Haarsma Man Sneek X 10 01:05:33
43 502 Karst Anema Man Stiens X 10 01:05:58
44 592 Leonie Terpstra-Werkema Vrouw Stiens X 10 01:06:25
45 583 Adri Sluis Vrouw Mildam X 10 01:06:30
46 642 klaas van kalsbeek Man scharnegoutum 10 01:06:43
47 594 Pietsje Tillema Vrouw Drachten 10 01:11:30
48 581 Tjally Sipma Vrouw Drachten 10 01:11:30
49 643 Henrike J. Huetink Vrouw Heeg X 10 01:16:29
50 644 Rein Brouwer Man Heeg X 10 01:16:29
51 580 Reinder Sinnema Man Leeuwarden X 10 01:19:11
52 541 Annet Jansma Vrouw Oudega 10 01:20:42
53 577 Jesse Scherpenhuijsen Vrouw Diever 10 01:22:44
 
1 657 Pieter Prins Man Marsum X 15 01:00:25
2 527 Marcel Fiering Man Spijkenisse 15 01:00:42
3 537 Gerald Hoogeveen Man Bolsward 15 01:01:31
4 625 Jaap Vermaas Man Marknesse 15 01:02:17
5 597 Melchior van de Pol Man Apeldoorn 15 01:02:26
6 582 Olaf Sloot Man Onnen 15 01:07:29
7 646 Alinka Huft Vrouw Hoornsterzwaag 15 01:07:59
8 569 Iris Pepping Vrouw groningen 15 01:08:08
9 524 Chris Draijer Man Oudega gem Smallingerlnd X 15 01:08:31
10 568 Tjalling Paulusma Man Sneek 15 01:10:08
11 554 Lammert Van der Meij Man Leeuwarden 15 01:10:59
12 607 Jaap Vlaming Man Lemmer 15 01:13:25
13 632 Meine Hoitsma Man Kollum X 15 01:14:20
14 549 Johannes van der Kooi Man Gytsjerk 15 01:14:32
15 546 Harold Jan Ten Kate Man De wijk 15 01:15:04
16 645 Marloes Kremer Vrouw Oldeholtpade 15 01:15:04
17 579 Jan Schutte Man Sibculo 15 01:17:31
18 542 Harrie Jasper Man Sibculo 15 01:17:37
19 619 Marga Zwanenburg Vrouw Sneek 15 01:18:40
20 508 Lucia van der Bijl Vrouw Bolsward 15 01:18:40
21 647 Klaas Jan van der Kooi Man Burgum 15 01:18:48
22 613 Emiel Willemsen Man Almelo 15 01:18:57
23 503 Jetse Bakker Man Assen 15 01:19:40
24 660 Marit Houtsma Vrouw Ried X 15 01:19:42
25 641 Marianne Slimmen Vrouw Vollenhove 15 01:23:39
26 612 André van der Werf Man Leeuwarden X 15 01:23:58
27 640 Thea Douma Vrouw Fochteloo 15 01:29:25
28 603 Karen Verheij Vrouw Nagele 15 01:29:25
29 620 Harry Zwanenburg Man Sneek 15 01:33:08
30 627 Afke Brandenburg  Vrouw Wirdum Fr X 15 01:44:09
 
1 522 Mark Doornhof Man Nijkerk 21 01:26:18
2 555 Rik Meinders Man Coevorden 21 01:28:39
3 523 Ruben Draaijer Man Assen 21 01:28:49
4 578 Jan Harm Schippers Man Harkema X 21 01:29:54
5 566 Remco Oost Man Rottum 21 01:30:16
6 617 Egbert Zijlstra Man Emmen 21 01:31:29
7 634 Harry Wiersma Man Blije X 21 01:34:51
8 529 Charlie Van Galen Man Nijkerk 21 01:35:53
9 604 Menno Versteegh Man Diever 21 01:37:07
10 514 Peter van Dam Man GRONINGEN 21 01:38:34
11 653 Gerben Niesingh Man Vledder 21 01:39:25
12 626 Huib Jan Imbens Man Wirdum X 21 01:41:06
13 564 Henk Oldehinkel Man Dedemsvaart 21 01:42:25
14 557 robert mosselaar Man Surhuisterveen 21 01:43:13
15 538 Sander Van Hoorn Man Leeuwarden 21 01:44:42
16 571 Melchior Ram Man Uffelte X 21 01:45:18
17 510 Freddie Bouma Man Steenwijk 21 01:48:22
18 536 Jan Holterman Man Emmen 21 01:50:26
19 662 Richard Boxum Man Klazienaveen 21 01:53:58
20 509 Kor de Boer Man Marum 21 01:55:55
21 652 Eelco de Groot Man Assen X 21 01:58:06
22 589 Rob Stevens Man Eibergen 21 01:58:07
23 532 Pieter Habermehl Man Meppel 21 02:00:40
24 543 Peter Jelsma Man Oudega 21 02:02:02
25 544 siemen jelsma Man Oudega 21 02:02:02
26 515 Wierd De haan Man Harkema 21 02:04:10
27 550 Jurrien Krol Man Assendelft 21 02:22:00
28 513 Hans Buis Man Midwoud 21 02:22:00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk