De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

07-08-2021 Molenloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
plts Nr. Naam M/V Woonplaats LID KM Tijd
1 640 Sietze Huizenga Man Grootegast 5 00:19:17
2 623 Jappie Doller Man Oosterwolde Fr X 5 00:19:27
3 677 Jelmer Stuijt Man Den Haag 5 00:20:12
4 662 Rob Pestman Man Dokkum 5 00:20:25
5 670 Wieger Sikkema Man Damwald 5 00:21:18
6 711 Pieter Spits Man Niezijl 5 00:22:38
7 702 Sierk  Spits Man Zutpen 5 00:22:40
8 722 Henk Reinderink Man Bolsward 5 00:23:00
9 626 Gerrit Duits Man Groningen X 5 00:23:35
10 676 Merijn Stuijt Man Den Haag 5 00:23:46
11 685 Corine Visser Vrouw Leeuwarden X 5 00:24:37
12 690 Hendrie van der Werf Man Bolsward X 5 00:25:33
13 616 Jan Roelof Buruma Man Kollum 5 00:25:47
14 666 Erik Rijnders Man Vroomshoop 5 00:27:45
15 612 Anneke Breidenbach Vrouw Zwolle X 5 00:27:56
16 708 Che Hendriks Man Franeker 5 00:29:21
17 655 Matthias Meijer Man Dordrecht 5 00:29:23
18 663 Robin Pryke Man Oudehaske 5 00:29:25
19 657 Jolanda Muizer Vrouw Leeuwarden X 5 00:29:39
20 691 Dikkie van der Werf Man BOLSWARD X 5 00:30:20
21 667 Jan Rossing Man EMMEN 5 00:30:23
22 643 Eliza Ilina Vrouw Dronrijp 5 00:30:35
23 669 Hester van der Schaaf Vrouw Sneek X 5 00:30:52
24 703 Cor van Sluis Man Franeker X 5 00:31:34
25 729 Harminke Vellinga Vrouw St. Annaparochie 5 00:32:14
26 672 Lisa Slootjes Vrouw Sneek 5 00:32:39
27 712 albertje strikwerda Vrouw dongjum 5 00:33:21
28 625 Uilkje Drost Vrouw St.-annaparochie 5 00:34:02
29 721 Pytsje Reinderink Vrouw Bolsward 5 00:34:37
30 617 Liudmila Covalenco Vrouw Dongjum 5 00:34:59
31 720 Welmoed Riemersma Vrouw Harlingen X 5 00:35:26
32 698 Astrid Zijlstra Vrouw Lekkum X 5 00:35:45
33 604 Janke Bakker Vrouw Sint Annaparochie 5 00:36:26
34 715 Ariana Heringa-Kuipers Vrouw Drachten 5 00:36:37
35 637 Carin Hoekstra Vrouw Franeker 5 00:37:30
36 679 Marco Van Toor Man Franeker 5 00:37:30
37 659 Jolanda Nijenhuis Vrouw Sint Annaparochie X 5 00:42:09
38 732 Herman Hoekstra Man Goutum X 5 00:45:50
39 627 Klaas Duits Man Sneek X 5 00:45:50
 
  -------
 
1 605 Wilko Bakker Man Joure 11 00:38:50
2 647 Peter-Jan de Jong Man Joure 11 00:40:09
3 673 René Smith Man Zuidbroek 11 00:41:27
4 682 Folkert Visser Man Burgum X 11 00:44:14
5 629 Anita Flapper Vrouw Berlikum 11 00:45:34
6 710 Hung Pham Man Leeuwarden 11 00:47:50
7 618 Jan Willem Davidse Man zwolle 11 00:47:57
8 727 Tine Zweers Vrouw Grootegast 11 00:48:13
9 678 Teatse Tichelaar Man Harlingen 11 00:49:48
10 614 Erika Broekema Vrouw Groningen 11 00:49:48
11 671 Walter Sinnema Man Joure 11 00:49:56
12 681 Leon Visser Man Dokkum 11 00:51:57
13 728 Maria Sterk Vrouw Hallum 11 00:54:02
14 624 CHRIS Draijer Man Oudega gem Smallingerlnd X 11 00:54:27
15 709 Catrinus Vroom Man Hijum 11 00:56:18
16 707 Joeri Hendriks Man Franeker 11 00:57:05
17 706 Age Dijkstra Man Tzummarum 11 00:57:05
18 633 Klaas Halma Man Gaast 11 00:57:20
19 644 Sytse Jansma Man harlingen X 11 00:57:54
20 726 Theo Sikkema Man Franeker 11 00:58:44
21 609 Laas Bonnema Man Vrouwenparochie X 11 00:58:44
22 607 Jan Bergsma Man Leeuwarden 11 00:59:02
23 719 Edwin Bruinsma Man Leeuwarden X 11 00:59:06
24 694 Erik Willekus Man St.-Annaparochie X 11 00:59:34
25 718 Hessel de Boer Man Leeuwarden X 11 01:00:09
26 680 Simon Visbeek Man Stiens 11 01:00:34
27 636 Nataschja Hettelder Vrouw Visvliet 11 01:01:54
28 731 Benno Venstra Man Stiens 11 01:01:56
29 689 André van der Werf Man Leeuwarden X 11 01:02:17
30 713 Johan Kooistra Man St. Annaparochie X 11 01:02:23
31 683 Tjeerd Visser Man Franeker X 11 01:02:57
32 608 Benny Bijlsma Man Marsum X 11 01:02:57
33 606 Johan Beintema Man Leeuwarden X 11 01:03:44
34 621 Jaap Dijkstra Man FRANEKER X 11 01:04:24
35 664 SAAKJE REGNERUS Vrouw Broeksterwald X 11 01:05:02
36 692 Marja van der Werf-Zoer Vrouw Joure 11 01:05:44
37 632 Yde Haarsma Man Sneek X 11 01:06:25
38 634 Inge helder Vrouw de knipe X 11 01:06:30
39 686 Anita de Vreeze Vrouw Leeuwarden 11 01:06:41
40 638 Bert Hof Man Visvliet 11 01:07:23
41 658 Hans Nagtegaal Man Leeuwarden X 11 01:07:38
42 723 Reinder Tel Man Leeuwarden X 11 01:08:30
43 717 Klaas van Kalsbeek Man Scharnegoutum 11 01:08:50
44 602 Karst Anema Man Stiens X 11 01:10:07
45 610 Jelle Bosma Man St.-Annaparochie 11 01:10:28
46 695 Han te Winkel Man Niekerk 11 01:13:32
47 701 Anita van der Wal Vrouw Harlingen X 11 01:14:25
48 631 Wybrand de Groot Man Veenwouden X 11 01:14:25
49 611 Stienke Bosma Vrouw St.-Annaparochie 11 01:19:32
50 725 marian Dijkstra Vrouw Bitgum 11 01:20:50
51 705 Reinder Sinnema Man Leeuwarden X 11 01:23:34
52 724 Tineke Dijkstra Vrouw Bitgum X 11 01:28:50
53 697 Cor Zeemans Man Goutum X 11 02:03:00
 
  -------
 
1 668 Rogier Rozendaal Man Leeuwarden 16 01:00:37
2 651 Pieter Jan Kooi Man Loppersum 16 01:14:59
3 714 Gerald Hoogeveen Man Bolsward 16 01:18:21
4 630 Marion Gerssen Vrouw DRUTEN 16 01:18:22
5 693 Bernard Wilkens Man Ureterp 16 01:24:55
6 660 johan van noordenburg Man Jubbega 16 01:26:17
7 620 Pieter van Dijk Man Langezwaag 16 01:26:30
8 656 Sandra van der Meulen Vrouw Hallum X 16 01:28:58
9 699 Duco Zijlstra Man Lekkum X 16 01:29:44
10 615 Martin Van den Burg Man Sneek X 16 01:30:23
11 649 Sven Keller Man Leeuwarden 16 01:30:44
12 622 Jacob Dijkstra Man Bitgummole X 16 01:36:30
13 645 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden 16 01:53:35
DNF 613 Ruud van Breukelen Man Medemblik 16 23:59:59
DNF 603 Hans Baart Man Medemblik 16 23:59:59
 
  -------
 
1 716 Jurriaan de Rouw Man Oranjewoud 21 01:27:20
2 704 Harry Wiersma Man Blije X 21 01:29:23
3 639 Sander Van Hoorn Man Leeuwarden 21 01:30:42
4 665 Herman Regnerus Man Hurdegaryp X 21 01:32:23
5 619 Pieter de Jong Man Marrum X 21 01:32:51
6 601 Linda Alexandra Vrouw 'S-GRAVENZANDE X 21 01:42:05
7 730 Eelco Hoogeveen Man Blije X 21 01:43:45
8 653 luuk kruizinga Man Aduard 21 01:44:33
9 700 Meine Hoitsma Man Kollum X 21 01:45:03
10 600 Emiel Adema Man Menaam 21 01:48:56
11 687 Willem de Vries Man Minnertsga 21 01:51:37
12 674 Germ Steensma Man Sint jacobiparochie X 21 01:54:01
13 646 Rinke De Jong Man Hempens 21 01:54:20
14 688 Rienk De Vries Man Burgum X 21 01:56:13
15 654 Johan van der Leij Man St.-Annaparochie 21 02:10:13
16 628 Bouke Fennema Man Britsum X 21 02:19:40
17 641 marten hummel Man Rhenen 21 02:21:30
DNF 642 Lisanne Hummel Vrouw Utrecht 21 23:59:59
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk