De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

24-07-2021 Ronde over Ried

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
plts Nr. Naam M/V Woonplaats LID KM Tijd
1 583 Roland  Vos Man Assen 5 00:18:39
2 520 Sjouke Elzinga  Man Leeuwarden 5 00:20:10
3 570 Joost Van Sleen Man Assen 5 00:20:30
4 594 Erika  Broekema Vrouw Groningen 5 00:20:48
5 607 cornelis  zijlstra Man franeker 5 00:21:19
6 610 Pieter  Zijlstra Man Tzum 5 00:23:40
7 579 Marco  Vijver Man Franeker 5 00:23:59
8 566 Erik  Rijnders Man Vroomshoop 5 00:25:55
9 615 Klaas Van Kalsbeek Man Scharnegoutum  5 00:28:44
10 509 Eric Breukers  Man Hurdegaryp 5 00:28:56
11 605 Che  Hendriks Man Franeker 5 00:29:14
12 580 Bas  Visser Man Leeuwarden 5 00:31:07
13 581 Corine  Visser Vrouw Leeuwarden X 5 00:31:07
14 538 Willem  Huizenga Man Hallum 5 00:31:50
15 547 Rinze  Kootstra Man Harlingen X 5 00:32:21
16 510 Irene Breukers  Vrouw Hurdegaryp 5 00:33:40
17 617 Gerrit  Fokkema Man Franeker 5 00:34:42
18 575 Marco Van Toor Man Franeker 5 00:36:45
19 599 frits  Ottens Man Leeuwarden X 5 00:38:07
20 587 Dikkie van der Werf Man BOLSWARD X 5 00:38:55
21 564 Jan  Panhuis Man Leeuwarden X 5 00:44:50
22 500 Herman  Hoekstra Man Goutum X 5 00:47:10
23 519 Klaas Duits  Man Sneek X 5 00:47:10
24 578 Marijke  Veenema Vrouw Sneek 5 00:48:02
25 534 ineke van der hoek Vrouw ursem X 5 00:50:01
 
1 536 Gerald  Hoogeveen Man Bolsward 7 00:28:12
2 552 Joop  Lusthof Man Leeuwarden X 7 00:30:51
3 546 Bettie  Koops Vrouw Leeuwarden 7 00:34:39
4 604 Joeri  Hendriks Man Franeker 7 00:35:24
5 531 Nataschja  Hettelder Vrouw Visvliet 7 00:37:11
6 606 Durk  Postma Man Driezum 7 00:38:08
7 535 Bert  Hof Man Visvliet 7 00:40:51
8 563 Jeltsje  Ottema Vrouw Easterlittens X 7 00:42:40
9 559 Lianne van  Mourik Vrouw Leeuwarden 7 00:43:22
10 600 Cor van Sluis Man Franeker X 7 00:43:47
11 503 Bregtje Bergema  Vrouw Feinsum 7 00:44:20
12 598 Lucie  Borger Vrouw Marrum 7 00:44:20
13 525 Wybrand Groot de Man Veenwouden X 7 00:44:35
14 544 Inge  Kools Vrouw Leeuwarden X 7 00:44:40
15 593 Anita van der Wal Vrouw Harlingen X 7 00:44:40
16 565 Guda de Rijk Vrouw Uitgeest 7 00:45:42
17 514 Astrid Chander-Stroet  Vrouw Hoofddorp 7 00:46:49
18 501 Robert-Jan Alberts  Man Assen 7 00:46:58
19 585 Marianne  Wassenaar Vrouw Boazum 7 00:47:31
20 569 Reinder  Sinnema Man Leeuwarden X 7 00:54:36
21 584 Joke de Vries Vrouw Purmerend 7 00:54:43
22 591 Theo  Runia Man Leeuwarden X 7 01:02:18
23 540 Cindy De Jager Vrouw Sint Annaparochie X 7 01:47:24
 
1 545 Matthijs  Koopman Man LEEUWARDEN 12.6 00:50:48
2 560 Albert  Mussche Man Nieuwleusen 12.6 00:51:43
3 577 Frits van Twuyver Man Callantsoog 12.6 00:56:38
4 602 Teatse  Tichelaar Man Harlingen 12.6 00:56:55
5 556 Judith Vd Meer Vrouw DRONRYP 12.6 00:57:28
6 595 Chris  Draijer Man Oudega S X 12.6 00:59:53
7 574 Harm  Stel Man Wergea 12.6 01:02:58
8 529 Rick  Heida Man Leeuwarden 12.6 01:03:42
9 554 Eline  Lute-Kuin Vrouw Broek op Langedijk 12.6 01:04:01
10 589 Cor  Zeemans Man Goutum X 12.6 01:04:01
11 576 Rik  Troostheide Man Leeuwarden 12.6 01:04:29
12 611 Edwin  Bruinsma Man Leeuwarden X 12.6 01:06:58
13 517 Pieter Dijk van Man Langezwaag 12.6 01:07:06
14 612 Simone   Smidts Vrouw Franeker 12.6 01:08:44
15 561 johan van noordenburg Man Jubbega 12.6 01:08:44
16 543 Willem van Kalsbeek Man Hallum 12.6 01:08:51
17 568 Femke  Siebenga Vrouw Groningen 12.6 01:09:57
18 582 Peter  Visser Man Leeuwarden X 12.6 01:10:25
19 613 Durk  Haitsma Man Franeker X 12.6 01:10:42
20 513 Martin Burg Van den Man Sneek X 12.6 01:10:47
21 527 Klaas  Halma Man Gaast 12.6 01:10:52
22 516 Henno De Jong  Man Beverwijk 12.6 01:11:51
23 532 Robert  Heuveling Man Ried 12.6 01:14:11
24 618 Enne  Joostema Man Minnertsga 12.6 01:16:21
25 518 Jacob Dijkstra  Man Bitgummole X 12.6 01:17:03
26 526 Yde  Haarsma Man Sneek X 12.6 01:18:46
27 512 Aad Burg van der Man Easterlittens City X 12.6 01:21:05
28 596 Karst  Anema Man Stiens X 12.6 01:21:57
29 530 inge  helder Vrouw de knipe X 12.6 01:22:56
30 508 Frans Boersma  Man Dongjum 12.6 01:26:29
31 614 Leo  Versteeg Man Franeker X 12.6 01:27:35
32 592 Hendrik Jan  van Zeewelter Man Holwerd 12.6 01:27:37
33 502 Jurre Bakker  Man Leeuwarden 12.6 01:27:37
34 549 Anne  Kwakkernaat Vrouw Leeuwarden 12.6 01:32:10
35 523 Kim Groeneweg  Vrouw Slootdorp 12.6 01:32:10
36 542 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden 12.6 01:36:22
37 603 Taeke  Boersma Man Grootegast 12.6 02:01:12
 
1 557 Paul  Miedema Man Leeuwarden 17 01:06:34
2 515 Jan Willem Davidse  Man zwolle 17 01:13:00
3 548 luuk  kruizinga Man Aduard 17 01:19:22
4 504 Willem Biemolt  Man Utrecht X 17 01:19:36
5 551 Johnny  Leistra Man Franeker 17 01:20:07
6 597 Jan Piet   Quarré Man Berltsum 17 01:22:48
7 572 Germ  Steensma Man Sint jacobiparochie X 17 01:26:22
8 616 Marit  Houtsma Vrouw Ried X 17 01:30:27
9 506 Hessel Boer de Man Leeuwarden X 17 01:31:33
10 507 Peter Boersen  Man Leeuwarden X 17 01:32:43
11 533 Gertjan  Hijstek Man Berltsum X 17 01:38:42
12 541 Alco de Jong Man St.Annaparochie X 17 01:42:24
13 562 Gea  Oegema Vrouw Minnertsga 17 01:42:24
14 601 Hanna  Postuma Vrouw Minnertsga X 17 01:42:24
15 539 marten  hummel Man Rhenen 17 02:18:33
 
1 609 Harry  Wiersma Man Blija X 21.1 01:33:35
2 558 Mariette  Mol Vrouw Amersfoort 21.1 01:45:39
3 505 Geert Bleeksma  Man Easterwierrum X 21.1 01:49:11
4 590 Meine  Hoitsma Man Kollum X 21.1 01:49:19
5 524 Eelco Groot de Man Assen X 21.1 01:57:42
6 571 Mandy  Smidts Vrouw Groningen 21.1 01:57:51
7 588 Bauke  Wierda Man Joure 21.1 02:01:12
8 608 Mark  Folbert Man Ternaard 21.1 02:01:30
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk