De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

1e Hoeve aan den wegloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

Definitieve uitslagen

plts Nr. Naam M/V Woonplaats LID KM Tijd
1 591 Timo  Verhagen Man Smilde 3.8 00:13:50
2 583 Thom  Tieleman Man Sommelsdijk 3.8 00:17:32
3 598 Sander De Vries Man GRONINGEN 3.8 00:23:04
4 616 Hennie  Smid Hooij Vrouw Oudemirdum 3.8 00:23:44
5 599 Jurgen De Vries Man Bedum 3.8 00:23:55
6 613 Piet  Kerstholt Man GRONINGEN X 3.8 00:24:07
7 610 Jens  Evers Man Assen 3.8 00:24:24
8 614 Pytsje   Reinderink Vrouw BOLSWARD 3.8 00:24:51
9 632 Astrid  Zijlstra Vrouw Lekkum X 3.8 00:27:29
10 558 Lies  Oosterhoff Vrouw Aduard 3.8 00:29:06
11 641 Hennie  Bruggink Vrouw Smilde 3.8 00:29:59
12 522 Xander  Gerritsen Man Elburg 3.8 00:32:16
13 521 Rebekah  Gerritsen Vrouw Elburg 3.8 00:32:27
14 520 Klaas  Duits Man Sneek X 3.8 00:43:23
15 655 Herman  Hoekstra Man Goutum X 3.8 00:43:23
               
1 607 Gerko  Floor Man Meerstad 7.6 00:27:06
2 582 Gertja  Tichelaar Man Oldebroek 7.6 00:28:28
3 611 Sieger  Evers Man Assen 7.6 00:33:08
4 617 Loek  Smid Man Oudemirdum 7.6 00:37:37
5 640 Aart  Klein Man Nunspeet 7.6 00:37:47
6 601 Hendrie van der Werf Man BOLSWARD X 7.6 00:38:43
7 525 Bert  Gierveld Man Assen 7.6 00:39:36
8 514 Feinette  Brouwer Vrouw Gorredijk 7.6 00:43:16
9 553 Domien  Mulder Man Joure X 7.6 00:43:44
10 645 Saskia   Holterman Vrouw Assen 7.6 00:44:52
11 567 Djurre Joh. van der Schaaf Man Oentsjerk X 7.6 00:46:39
12 524 Florence  Gerritsen Vrouw Elburg 7.6 00:47:00
13 523 Ton  Gerritsen Man Elburg 7.6 00:47:00
14 644 Klaas  van Kalsbeek Man Scharnegoutum 7.6 00:47:16
15 576 Hanna  Stolk Vrouw Noordwolde Fr 7.6 00:51:55
16 530 Leo van Herksen Man Marum X 7.6 00:54:47
17 504 Dennis  Bakker Man Meppel 7.6 00:54:59
18 563 anneke  regnerus Vrouw marrum X 7.6 00:57:56
19 656 Jippe  Bokma Man Leeuwarden X 7.6 00:57:59
20 551 Hendrik-Jan  Meulenaar Man Burgum 7.6 01:00:49
21 537 Lisanne  Janssens Havekes Vrouw De Wijk 7.6 01:02:49
22 559 Jan  Panhuis Man Leeuwarden X 7.6 01:10:22
23 585 Marjolein van Tiggelen Vrouw Diever 7.6 01:21:45
               
1 552 Evert  Moes Man Smilde 10 00:42:51
2 511 Joris Van den Bosch Man Ossenzijl 10 00:43:56
3 626 Albert  Mussche Man Nieuwleusen 10 00:45:20
4 512 Kelly  Bouman Man Nunspeet 10 00:46:05
5 637 Marcel  Kraesgenberg Man Groningen 10 00:47:38
6 649 Tom  Best Man Wolvega 10 00:47:48
7 515 Feinette  Brouwer Man Heerenveen 10 00:48:02
8 531 siem  hiemstra Man Appelscha 10 00:48:08
9 545 Corina  Klomp Vrouw Nieuwleusen 10 00:48:21
10 581 Doede  Terluin Man Bant 10 00:49:40
11 534 Jan  Hooghiemstra Man noardburgum 10 00:49:40
12 620 Henriette  Peters Vrouw Beilen 10 00:49:53
13 627 Fred  Koningstein Man Dalfsen 10 00:50:06
14 636 Jelte  Timmerman Man Groningen 10 00:50:10
15 615 Henk  Reinderink Man BOLSWARD 10 00:50:15
16 635 Sebastian  Bakker Man Groningen 10 00:52:27
17 562 Meike  Regeling Vrouw Stiens 10 00:53:04
18 577 Jan  Stolker Man Steenwijk 10 00:53:36
19 623 Edward  Rozendal Man Steenwijk 10 00:54:55
20 575 Arie van der Steen Man BONTEBOK 10 00:55:04
21 651 Dirk  Metselaar Man Meppel 10 00:55:09
22 538 Ingmar De Jong Man Appelscha 10 00:56:16
23 621 Anno  Ransema Man Beilen 10 00:56:58
24 592 Peter  Verkaaik Man Assen 10 00:57:32
25 624 Johan van Noordenburg Man Jubbega 10 00:58:15
26 654 Rink   Post Man Appelscha X 10 00:59:45
27 564 George de Roo Man Dwingeloo X 10 01:00:17
28 642 Lenze  Klein Man Appelscha 10 01:00:43
29 612 Anita van der Wal Vrouw Harlingen X 10 01:00:45
30 573 Jan  Smit Man Heerenveen X 10 01:00:49
31 506 Johan  Beintema Man Leeuwarden X 10 01:00:52
32 516 Gert  Brussee Man Nunspeet 10 01:01:38
33 507 Henny  Berends Man Balkbrug 10 01:03:21
34 586 Linda  Timmer Vrouw Roden 10 01:04:43
35 622 Wim  Huige Man Kadenberg 10 01:04:58
36 593 Tjeerd  Visser Man Franeker X 10 01:05:14
37 528 Yde  Haarsma Man Sneek X 10 01:05:15
38 529 Esther  Hendrikse-Schuurman Vrouw Steenwijk 10 01:05:52
39 570 Pieter  Servatius Man Smilde 10 01:07:10
40 554 Hans  Nagtegaal Man Leeuwarden X 10 01:07:25
41 572 Adri  Sluis Vrouw Mildam X 10 01:09:58
42 518 Karin  Danhof Vrouw Jirnsum 10 01:10:35
43 549 Wim  Manshande Man Harlingen X 10 01:10:35
44 574 Henk Ter Steege Man Balkbrug 10 01:10:54
45 544 Johan  Klijnstra Man Gorredijk 10 01:12:00
46 658 Gerben  Brouwer Man Sneek X 10 01:14:04
47 608 Femme  de Bruin Man Leeuwarden X 10 02:11:00
48 609 Cor  Zeemans Man Goutum X 10 02:11:00
               
1 588 Melchior  Van de Pol Man Apeldoorn 15 01:01:18
2 629 Anjo  Simonse Man Emmeloord 15 01:03:58
3 628 Chris  Draijer Man Oudega X 15 01:07:43
4 579 Jacob  Strijbosch Man Smilde 15 01:10:30
5 619 Sjouke  Venema Man Wommels X 15 01:11:18
6 595 Jaap  Vlaming Man Lemmer 15 01:11:27
7 587 Jan  Uiterwijk Man Mildam X 15 01:12:07
8 652 Sandor  Houweling Man Meppel 15 01:14:10
9 550 Lammert Van der Meij Man Leeuwarden 15 01:17:32
10 565 Maciek  Rubas Man Kragenburg 15 01:19:46
11 580 Anita  Talman Vrouw Langezwaag 15 01:19:48
12 535 Marit  Houtsma Vrouw Ried X 15 01:19:55
13 533 Wineke  Holtrop Vrouw Emmen 15 01:20:05
14 519 Pieter van Dijk Man Langezwaag 15 01:20:15
15 539 Coby de Jong Vrouw Langezwaag 15 01:21:10
16 657 Jan  Post Man Smilde 15 01:21:18
17 630 Thea  Douma Vrouw Fochteloo 15 01:23:46
18 648 Jetse  Bakker Man Assen 15 01:23:58
19 603 Duco  Zijlstra Man Lekkum X 15 01:29:57
20 542 Fanny  Kaper Vrouw Winsum 15 01:45:23
21 513 Afke  Brandenburg Vrouw Wirdum Fr X 15 01:52:04
               
1 647 Benjamin  Kok Man Jistrum 21 01:28:44
2 503 Mireille  Baart Vrouw Wageningen 21 01:29:26
3 569 Jan Harm  Schippers Man Harkema X 21 01:29:46
4 650 Hans  Westenbrink Man Nijeveen 21 01:35:09
5 557 remco  oost Man rottum 21 01:35:41
6 653 Herman  Regnerus Man Hardegarijp X 21 01:40:07
7 639 Bernard  Bunskoek Man Exloo 21 01:40:12
8 517 Peter van Dam Man GRONINGEN 21 01:42:59
9 646 Fred  Schoon Man Assen 21 01:44:24
10 536 Huib-Jan  Imbens Man Wirdum Fr X 21 01:44:48
11 546 Luuk  Kruizinga Man Aduard 21 01:46:05
12 606 Meine   Hoitsma Man Kollum X 21 01:51:01
13 540 Lieneke De Jong-Goris Vrouw Grou 21 01:54:49
14 532 Jan  Holterman Man Emmen 21 01:54:49
15 501 Wolter  Achttien Man Wolvega 21 01:56:02
16 634 Marloes  Kremer Vrouw Oldeholtpade 21 01:56:56
17 633 Alienka  Huft Vrouw Hoornsterzwaag 21 01:56:56
18 548 Jeroen  Leinenga Man Meppel 21 01:57:14
19 505 Marnix  Barelds Man Meppel 21 01:57:23
20 589 Marco van der Veen Man Emmen 21 01:57:49
21 541 Peter  Kakes Man Nisse 21 01:58:02
22 643 Evelien  Bleeker Vrouw Ermelo 21 01:58:05
23 526 Eelco de Groot Man Assen X 21 01:59:07
24 625 Jaap  Vermaas Man Marknesse 21 01:59:07
25 602 Lisette Ten Wolde Vrouw Noordwolde 21 01:59:07
26 578 Piet  Streefkerk Man Boelenslaan X 21 01:59:23
27 561 Melchior  Ram Man Uffelte X 21 01:59:41
28 571 Kevin  Sierdsma Man Oldeholtwolde 21 01:59:52
29 508 Lennard  Bethlehem Man Wolvega 21 01:59:52
30 584 Henkjan  Tieleman Man Sommelsdijk 21 02:01:02
31 618 Mark  Folbert Man Ternaard 21 02:07:27
32 590 mans  veldsink Man dedemsvaart 21 02:09:20
33 543 Francis  Klee Man Ammerschwihr 21 02:40:00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk