De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

18/05/2022 Twirreloop, Wytgaard

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1629 Rick Boersma Man Wergea Nee MSEN 2.5 00:11:24
2 1764 Thomas Roorda Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:11:31
3 1627 Sem De Jong Man Wergea Nee MSEN 2.5 00:11:53
4 1714 Ferry de Ruiter Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:12:10
5 1626 Ilse Spijkstra Vrouw Wergea Nee VSEN 2.5 00:12:25
6 1735 Rindert Douma Man Wytgaard Ja MSEN 2.5 00:13:26
7 1734 Hylke  Douma Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:13:47
8 1723 Sanne Broersma Vrouw Wytgaard Nee VSEN 2.5 00:13:51
9 1751 Djurre Visser Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:14:11
10 1763 Jorrit Roorda Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:14:20
11 1768 Jesmer Jan Visser Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:14:30
12 1712 Joni Dooper Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:14:58
13 1740 Yke Kingma Vrouw Wytgaard Nee VSEN 2.5 00:15:27
14 1757 Melle Jorna Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:15:33
15 1750 Jitse Visser Man Wytgaard Nee MSEN 2.5 00:16:49
16 1631 Isa Bekhof Vrouw Wergea Nee VSEN 2.5 00:16:55
17 1628 Lieke Boersma Vrouw Wergea Nee VSEN 2.5 00:16:55
18 1767 Feline van der Wal Vrouw Wytgaard Nee VSEN 2.5 00:17:25
19 1700 Frits Ottens Man Leeuwarden Ja M60 2.5 00:19:21
20 1722 Yfke Broersma Vrouw Wytgaard Nee VSEN 2.5 00:22:07
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1731 Rob Prestman Man Dokkum Nee M40 5 00:23:25
2 1704 Albert van der Ziel Man Berlikum Ja M50 5 00:24:50
3 1658 Pieter Visser Man Dokkum Nee M40 5 00:25:32
4 1618 Corine Visser Vrouw Leeuwarden Ja V45 5 00:26:00
5 1726 Henk Schievink Man Burgum Nee M40 5 00:27:00
6 1755 Niels v.d. Weij Man Wytgaard Nee MSEN 5 00:27:36
7 1717 Jens Overzet Man Wytgaard Nee MSEN 5 00:27:51
8 1727 Sandra Scheenstra Vrouw Burgum Nee V45 5 00:27:59
9 1713 Harm de Ruiter Man Wytgaard Nee MSEN 5 00:28:09
10 1754 Mark v.d. Weij Man Wytgaard Nee MSEN 5 00:28:50
11 1739 Samme Brinksma Vrouw Wytgaard Ja VSEN 5 00:29:01
12 1644 ed velderman Man Gytsjerk Ja M60 5 00:29:29
13 1720 Jan Hooghiemstra Man Oentsjerk Nee M60 5 00:30:31
14 1621 Hendrie van der Werf Man Bolsward Ja M60 5 00:30:58
15 1705 Anita van der Wal Vrouw Harlingen Ja V45 5 00:32:12
16 1742 Cor van Sluis Man Franeker Ja M60 5 00:32:14
17 1617 Naraysca Cecilia Vrouw Drachten Nee V35 5 00:32:18
18 1718 Domien Mulder Man Joure Ja M60 5 00:32:24
19 1719 Keimpe Jager Man Dronrijp Ja M60 5 00:32:58
20 1657 Chantal Grasman Vrouw Aldeboarn Nee VSEN 5 00:32:58
21 1620 Dikkie van der Werf Man Bolsward Ja M60 5 00:33:36
22 1630 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden Nee V45 5 00:36:42
23 1711 Melle Mulder Man Wytgaard Nee MSEN 5 00:37:24
24 1624 anneke regnerus Vrouw Marrum Ja V45 5 00:37:38
25 1756 Klaas van Kalsbeek Man Scharnegoutum Nee M50 5 00:39:30
26 1707 Mare Roorda Vrouw Wytgaard Nee VSEN 5 00:40:04
27 1708 Karin Vaartjes Vrouw Wytgaard Nee V45 5 00:40:06
28 1647 Rinze Kootstra Man Harlingen Ja M60 5 00:41:37
29 1613 Jan Panhuis Man Leeuwarden Ja M60 5 00:48:52
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1625 Erwin de Vries Man Stiens Nee MSEN 10 00:36:57
2 1641 Pim Rasing Man Leeuwarden Nee M40 10 00:39:02
3 1736 Rutmer Burghoorn Man Wytgaard Nee MSEN 10 00:41:04
4 1715 Teatse Tichelaar Man Harlingen Nee M60 10 00:44:07
5 1656 Ate Bergsma Man Aldeboarn Nee MSEN 10 00:45:34
6 1643 Gerko Riedstra Man Leeuwarden Nee M50 10 00:46:02
7 1619 Lourens Van Breden Man Leeuwarden Nee M50 10 00:46:40
8 1761 Menno Bakker Man Franeker Nee M40 10 00:46:49
9 1660 Willem Biemolt Man Utrecht Ja M50 10 00:46:51
10 1637 Rik Troostheide Man Leeuwarden Nee M40 10 00:46:54
11 1600 niels fennema Man Kollum Nee MSEN 10 00:47:16
12 1744 Jarig Boersma Man Wytgaard Nee MSEN 10 00:47:47
13 1747 Samme Steenstra Man Joure Nee M50 10 00:47:59
14 1746 Liesbeth Hiddema Vrouw Jirnsum Ja V45 10 00:48:02
15 1753 Jacob  v.d. Weij Man Wytgaard Nee M40 10 00:49:55
16 1701 Ulbe Keegstra Man Kollum Nee M60 10 00:52:16
17 1616 Haije de Vries Man Drachten Nee M50 10 00:53:24
18 1766 Wybren Rozema Man Jirnsum Nee MSEN 10 00:54:32
19 1733 Henk Baas Man Dokkum Nee M50 10 00:55:29
20 1725 Jaap Dijkstra Man Franeker Ja M60 10 00:55:32
21 1729 Geert Peereboom Man Tytsjerk Nee M60 10 00:55:46
22 1732 Roelof  Elzinga Man Dokkum Ja M60 10 00:55:51
23 1653 Peter Boersen Man Leeuwarden Ja M50 10 00:56:38
24 1710 Inge Wulffele Vrouw Leeuwarden Ja V55 10 00:57:48
25 1743 Marijke Ypma Vrouw Wytgaard Nee V35 10 00:58:07
26 1738 Johan van der Leij Man Sint Annaparochie Nee M50 10 00:58:14
27 1748 Hieke Terpstra Vrouw Wytgaard Nee VSEN 10 00:59:06
28 1749 Johan Terpstra Man Wytgaard Nee M40 10 00:59:06
29 1752 Jan Willem Hiemstra Man Bears Nee M50 10 00:59:09
30 1645 Roelof De Vries Man Grou Nee M50 10 00:59:15
31 1635 Karst Anema Man Stiens Ja M60 10 01:00:59
32 1661 Jacqueline Sollie Vrouw Stiens Nee V55 10 01:01:26
33 1612 Bauke de Jong Man Goutum Nee M60 10 01:01:43
34 1611 Wytske Van der Kooi Vrouw Burgum Nee V45 10 01:03:09
35 1632 Karin Danhof Vrouw Jirnsum Nee V45 10 01:04:10
36 1654 Wim Manshande Man Harlingen Ja M60 10 01:04:10
37 1604 Foppe Hoekstra Man Grou Nee M40 10 01:05:09
38 1758 Kim Boonstra Vrouw Leeuwarden Nee V35 10 01:05:50
39 1759 Leo Koster Man Leeuwarden Nee M50 10 01:05:50
40 1702 Joke Bleijerveld Vrouw Kollum Nee V45 10 01:06:38
41 1652 Harm Postma Man Bitgum Ja M60 10 01:09:02
42 1762 Nico Oostra Man Weidum Nee M60 10 01:09:31
43 1615 Martine Sijtsma Vrouw Mantgum Ja V45 10 01:09:57
44 1730 Sible v.d. Meer Man Wytgaard Nee M60 10 01:11:23
45 1646 Reinder Sinnema Man Leeuwarden Ja M60 10 01:11:23
46 1623 anke peterson Vrouw Leeuwarden Ja V55 10 01:13:09
47 1651 Tineke Dijkstra Vrouw Bitgum Ja V55 10 01:13:40
48 1659 Johan Zwerver Man Goutum Ja M60 10 01:13:50
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1724 Jelle  Broersma Man Wytgaard Nee MSEN 15 00:58:08
2 1741 Durk Tigchelaar Man Harlingen Nee M40 15 01:04:22
3 1606 Johannes Huizenga Man Zwagerbosch Nee MSEN 15 01:04:37
4 1737 Roelof  Burghoorn Man Wytgaard Nee M40 15 01:06:01
5 1638 Chris Draijer Man Oudega Ja M60 15 01:09:11
6 1706 Stefan de Wilde Man Heerenveen Nee MSEN 15 01:10:35
7 1650 Frank de Ruiter Man Sneek Ja M50 15 01:11:46
8 1760 Tsjerk-Sake Castelein Man Grou Ja M40 15 01:11:55
9 1649 Marjan de Ruiter Vrouw Sneek Ja V45 15 01:12:12
10 1601 Arnold Hager Man Leeuwarden Nee M50 15 01:13:50
11 1709 Acronius Roorda Man Wytgaard Nee M40 15 01:14:44
12 1607 Martin Zandberg Man Drachten Nee MSEN 15 01:15:46
13 1614 Nynke De Jong Vrouw Wytgaard Nee VSEN 15 01:16:15
14 1728 Giorgio  Delea Man Franeker Ja M40 15 01:17:47
15 1603 Henk van Vilsteren Man Wergea Nee M50 15 01:23:09
16 1634 Martin van den Burg Man Sneek Ja M50 15 01:26:05
17 1648 Hessel de Boer Man Leeuwarden Ja M60 15 01:26:20
18 1610 Durk Reinsma Man Wergea Nee M60 15 01:26:24
19 1745 Jonnie Depp Man Wytgaard Nee M50 15 01:26:29
20 1633 Johan Beintema Man Leeuwarden Ja M60 15 01:26:49
21 1605 Wieger van Keulen Man Leeuwarden Ja M60 15 01:28:04
22 1639 Herman Geritz Man Midlum Ja M60 15 01:34:12
23 1640 Nienke Van Uitert Vrouw Deinum Nee V45 15 01:34:42
24 1636 Yde Haarsma Man Sneek Ja M60 15 01:36:02
25 1622 Bouke Fennema Man Britsum Ja M50 15 01:40:38
26 1765 Miloeska Fennema Vrouw Damwoude Nee VSEN 15 01:40:38
27 1602 Tini van Vilsteren-Talsma Vrouw Wergea Nee V45 15 01:48:00
28 1609 Siemie Reinsma Vrouw Wergea Nee V55 15 01:48:00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk