De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

11/05/2022 Stienserloop, Stiens

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1682 Pieter Prins Man Marsum Ja MSEN 5 00:21:40
2 1607 Ludo de Vries Man Hallum Nee MSEN 5 00:23:43
3 1673 Aaltsen Bergsma Man Aldeboarn Nee MSEN 5 00:23:29
4 1603 Corine Visser Vrouw Leeuwarden Ja V45 5 00:26:17
5 1687 Cor  van Sluis man Franeker Ja M60 5 00:31:56
6 1670 KEIMPE jager Man Dronryp Ja M60 5 00:34:44
7 1609 Hannelore Wiersma Vrouw Stiens Nee V45 5 00:34:44
8 1624 Kees Del Grosso Man Grou Nee M50 5 00:35:18
9 1625 Jacqueline Kroese Vrouw Franeker Nee V45 5 00:35:18
10 1690 Lucie Borger Vrouw Marrum Nee V35 5 00:35:18
11 1627 Bauke van der Meer Man Franeker Nee M60 5 00:35:18
12 1640 Djurre Joh. van der Schaaf Man Oentsjerk Ja M60 5 00:36:33
13 1658 Marit Hiemstra Vrouw Stiens Nee VSEN 5 00:37:17
14 1689 Harry Eggenhuizen Man Stompetoren Nee MSEN 5 00:40:35
15 1623 Wisse Radema Man Jistrum Nee MSEN 5 00:41:01
16 1631 Petra Andriesen Vrouw Hallum Nee V55 5 00:42:07
17 1628 Wim Manshande Man Harlingen Ja M60 5 00:42:13
18 1680 Ariana Heringa-Kuipers Vrouw Drachten Nee V35 5 00:42:25
19 1622 Clara Van Dijk Vrouw Jistrum Nee V55 5 00:42:48
20 1686 Anita van der Wal vrouw Harlingen Ja V45 5 00:45:23
21 1652 anneke regnerus Vrouw Marrum Ja V45 5 00:45:23
22 1653 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden Nee V45 5 00:45:23
23 1619 Jan Panhuis Man Leeuwarden Ja M60 5 00:46:26
24 1629 Klaas Duits Man Sneek Ja M60 5 00:51:50
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1671 Pim Rasing Man Leeuwarden Nee M40 8 00:32:27
2 1659 Wiebe Hiemstra Man Stiens Nee M40 8 00:36:28
3 1650 Bodhi Vreugdenhil Man Leeuwarden Nee MSEN 8 00:38:45
4 1621 Onne Claus Man Surhuisterveen Ja MSEN 8 00:38:45
5 1672 Arjen Visserman Man IJlst Ja M50 8 00:39:08
6 1645 Klaas de Ruiter Man Leeuwarden Nee M50 8 00:39:08
7 1651 Chris Vreugdenhil Man Leeuwarden Nee M50 8 00:40:00
8 1600 niels fennema Man Kollum Nee MSEN 8 00:43:08
9 1679 Ulbe Keegstra Man Kollum Nee M60 8 00:43:33
10 1691 Niels Smit Man Hallum Nee M50 8 00:44:13
11 1681 Jannie Jilderda Vrouw Damwâld Nee V55 8 00:44:13
12 1630 Peter Visser Man Leeuwarden Ja M50 8 00:44:17
13 1668 ed velderman Man Gytsjerk Ja M60 8 00:44:22
14 1660 René Wubs Man Hallum Nee MSEN 8 00:45:07
15 1656 Durk Haagsma Man Easterlittens Ja M50 8 00:46:43
16 1641 Anita de Vreeze Vrouw Leeuwarden Nee V45 8 00:46:46
17 1635 Egbert Smit Man Stiens Nee M60 8 00:47:38
18 1617 Rients Terpstra Man Hallum Nee M60 8 00:48:10
19 1675 Sandra de Jong Vrouw Britsum Nee V35 8 00:48:20
20 1608 Naraysca Cecilia Vrouw Drachten Nee V35 8 00:48:30
21 1674 Cindy De Jager Vrouw St.-Annaparochie Ja V45 8 00:48:54
22 1634 Karin Danhof Vrouw Jirnsum Nee V45 8 00:48:54
23 1661 Jeltsje Ottema Vrouw Easterlittens Ja V55 8 00:49:47
24 1601 Nellie Dijkstra Vrouw Vrouwenparochie Ja V45 8 00:50:14
25 1664 Johannes Gjaltema Man Hallum Nee M40 8 00:50:33
26 1666 Aad van der Burg Man Easterlittens Ja M60 8 00:51:13
27 1618 Leonie Terpstra Vrouw Stiens Ja V45 8 00:51:46
28 1606 Piet Kerstholt Man Groningen Ja M60 8 00:52:17
29 1657 Annalies Woudstra Vrouw Easterlittens Ja V55 8 00:52:26
30 1678 Joke Bleijerveld Vrouw Kollum Nee V45 8 00:52:41
31 1644 Hilda Krol Vrouw St.-Annaparochie Nee V35 8 00:53:07
32 1636 Machteld Smit Vrouw Stiens Nee V45 8 00:53:16
33 1665 Koos Boorsma Man Britsum Nee M60 8 00:53:16
34 1615 Wietske Visser-Brouwer Vrouw Stiens Nee V45 8 00:55:56
35 1694 Jan Feenstra Man Leeuwarden Ja M60 8 00:57:09
36 1626 Martine Sijtsma Vrouw Mantgum Ja V45 8 00:57:28
37 1655 Tineke Dijkstra Vrouw Bitgum Ja V55 8 00:58:55
38 1654 Harm Postma Man Bitgum Ja M60 8 00:58:55
39 1667 Johan Zwerver Man Goutum Ja M60 8 01:01:22
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1692 Jurjen van der Kooi Man Ferwerd Nee M50 12.6 00:49:25
2 1616 Stefan De Wilde Man Heerenveen Nee MSEN 12.6 00:54:06
3 1684 Pieter Miedema Man Leeuwarden Nee MSEN 12.6 00:55:23
4 1695 Ate Bergsma Man Aldeboarn Nee MSEN 12.6 00:57:00
5 1632 Sjouke Venema Man Wommels Ja M50 12.6 00:57:38
6 1605 Linda Schwering Vrouw Marknesse Nee V35 12.6 01:03:10
7 1643 marten hummel Man Rhenen Nee M60 12.6 01:10:55
8 1663 Andries Schaafsma Man Twijzelerheide Nee M60 12.6 01:11:01
9 1683 Ruurd Veenstra Man Twijzelerheide Ja M60 12.6 01:11:01
10 1620 Jacqueline Sollie Vrouw Stiens Nee V55 12.6 01:16:59
11 1633 Reinder Tel Man Surhuizum Ja M60 12.6 01:18:23
12 1638 Afke Brandenburg Vrouw Wirdum Ja V55 12.6 01:28:26
13 1614 anke peterson Vrouw LEEUWARDEN Ja V55 12.6 01:37:17
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1602 Arnold Hager Man Leeuwarden Nee M50 16 01:18:30
2 1647 Rik Troostheide Man Leeuwarden Nee M40 16 01:19:58
3 1688 Wim Hoeksma Man Stiens Nee M40 16 01:22:34
4 1604 Myra Hitzert Vrouw Hurdegaryp Nee V35 16 01:23:11
5 1642 Herman Geritz Man Midlum Ja M60 16 01:29:33
6 1677 Martin van den Burg Man Sneek Ja M50 16 01:29:33
7 1696 Geert Peereboom Man Tytsjerk Nee M60 16 01:29:33
8 1693 Jappie van Dijk Man Stiens Nee M60 16 01:39:04
9 1648 Karst Anema Man Stiens Ja M60 16 01:46:15
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1646 Pieter de Jong Man Marrum Ja M40 21 01:25:39
2 1676 Eelco de Groot Man Assen Ja M40 21 01:37:05
3 1685 Albert van der Ziel man Berlikum Ja M50 21 01:41:52
4 1612 Wieger van Keulen Man Leeuwarden Ja M60 21 02:01:17
5 1637 Johan Beintema Man Leeuwarden Ja M60 21 02:01:17
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk