** LET OP! Alle evenementen van de Sportvereniging Friesland tot 1 juni zijn geannuleerd vanwege de extra aangescherpte maatregelen Corona-virus! ** LET OP!

Uitslagen Bulleloop      
Lekkum - Woensdag 1 mei 2019    
         
MAN, KIDSRUN      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ids Douma Leeuwarden 9:25  
2 Jorrit Hogenes Lekkum 11:58  
3 Berends Zeger Lekkum 17:00  
         
VROUW, KIDSRUN      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Famke Douma Leeuwarden 9:29  
2 Lieke Visser Lekkum 10:28  
3 Mirthe Hogenes Lekkum 11:50  
4 Silke Berends Lekkum 16:10  
         
MSEN, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Pieter Prins Friesland 20:32  
2 Dennis Brandenburg Steenwijk 21:35  
3 Stefan de Jong Wageningen 21:53  
4 Marlon Jansen Leeuwarden 26:04  
5 Abel Reitsma Leeuwarden 27:40  
         
M40, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thony van der Veen Burgum 23:05  
2 Jan van der Werf Oenkerk 24:03  
3 Gerrit Bosma Rypstjerk 27:01  
4 Peter Ijsselmuiden Leeuwarden 28:33  
         
M50, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ijnze Stienstra Wergea 22:02  
2 Harry Bruining Leeuwarden 27:35  
3 Julius Kuipers Twijzelerheide 30:58  
4 Fred van Elteren Leeuwarden 37:49  
5 Theio Runia Friesland 38:38  
         
M60, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Pieter van der Bij Friesland 27:58  
2 Hendrie van der Werf Friesland 30:05  
3 Keimpe Jager Friesland 31:24  
4 Dikkie van der Werf Friesland 32:00  
5 Piet Kerstholt Friesland 32:37  
6 Ate de Jong Leeuwarden 35:31  
7 Rinze Kootsra Friesland 35:52  
8 Lubbert Kloosterman De Westereen 36:48  
9 Klaas duits Friesland 41:03  
10 Jippe Bokma Friesland 42:23  
11 Meine Hoitsma Friesland 42:24  
12 Pieter Oosterhof Gytsjerk 43:46  
13 Anne Zijlstra Leeuwarden 52:49  
         
VSEN, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Barbera Feenstra Groningen 31:24  
2 Lisa Smit Leeuwarden 34:39  
3 Femke Zijlstra Leeuwarden 35:57  
4 Madelon van Elteren Leeuwarden 37:01  
5 Sietske van der Let Lekkum 42:50  
         
V35, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 celesta braaksma leeuwarden 31:45  
2 Nynke Baran Leeuwarden 36:15  
3 Erna de Vries Hardegarijp 36:42  
4 Ria Oostenbrug Gytsjerk 38:41  
5 Jildou Oosterhof Leeuwarden 38:41  
         
V45, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Attie van der Woude Raard 33:23  
2 Frederike Draaisma Leeuwarden 34:39  
3 Anja ten Berge Leeuwarden 36:15  
4 Hilda Meijerhof Appingedam 39:25  
5 Martihne Sijtsma Friesland 39:39  
6 Tracy van der Ploeg Damwald 48:18  
         
V55, 5.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tiny Wouda Friesland 28:54  
2 Cobie Heida Leeuwaren 29:24  
3 Anna Witteveen Volk Leeuwarden 34:46  
4 Elly Hager Leeuwarden 34:55  
5 Geertje Zijlstra Leeuwarden 37:49  
6 Lut dDwicke Munein 38:53  
7 Jolanda Nijenhuis Friesland 40:13  
8 Ankie Galama Munein 40:59  
         
MSEN, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Douwe Schermer Leeuwarden 39:56  
2 Jan Germ Looijenga Oenkerk 40:00  
3 Sytse Jansma Friesland 44:56  
4 Mario Jansma Oenkerk 45:01  
         
M40, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jaap Vink Friesland 40:47  
2 Anco van der Heide Dokkum 41:29  
3 Hendrik Hoogalnd Friesland 41:43  
4 Adrie Atsma Leeuwarden 42:29  
5 Ferry Wijngaarden Leeuwarden 43:07  
6 Sjouke Venema Friesland 46:16  
7 Roelof Stoker Heerenveen 47:38  
8 Marcel Perdu Leeuwarden 47:55  
9 Rens Osinga Koarnjum 48:38  
10 Henk Riepma Leeuwarden 49:31  
11 Robert Smit Leeuwarden 49:36  
12 Sijste Keekstra Leeuwarden 49:39  
13 Jelle Hiemstra Gytsjerk 50:39  
14 Chris Vreugenhil Leeuwarden 51:17  
15 Fedde Beyert ureterp 52:41  
16 Sytze Kaastra Aldtsjerk 53:41  
17 Hans Veeman Sneek 54:02  
         
M50, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marcel Hoekstra Friesland 40:27  
2 John Sloot Friesland 43:16  
3 Lammert van der Ploeg Friesland 45:18  
4 Jaap Baalbergen Dokkum 47:10  
5 Alerx van Zurk Friesland 47:22  
6 Marten Groen Munien 47:25  
7 Harry Papjes Burgum 47:29  
8 Klaas Jan Huizing Leeuwarden 47:38  
9 Gerko Riedstra Leeuwarden 48:35  
10 Peter Boersen Friesland 49:00  
11 Domien Mulder Friesland 49:24  
12 Peter Nijholt Leeuwarden 50:06  
13 Jan Boon Dokkum 50:09  
14 Wieger van Keulen Friesland 50:17  
15 Bauke van der Heide Leeuwarden 50:39  
16 Peter Kikkert Oentjserk 50:39  
17 Jan Faber Dokkum 50:47  
18 Jildert Visser Assen 51:13  
19 Bert Jelsma Aalsum 51:25  
20 Jan Jansma Oenkerk 52:05  
21 Gerard Donker Tjalleberd 55:06  
22 Theo van Bergen Hardegarijp 1:00:13  
23 Bouke Fennema Friesland 1:00:22  
24 Johan Zijlstra Leeuwarden 1:00:30  
         
M60, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Willem van Zutphen Friesland 47:19  
2 Murk Postma Oudehaske 48:36  
3 Otto de Boer Friesland 48:43  
4 Cor van Sluis Friesland 49:06  
5 Louis Bakker Friesland 50:44  
6 Ruurd Veenstra Friesland 50:50  
7 Anke Feenstra De Westereen 51:22  
8 Uilke Bosma Friesland 51:30  
9 Jaap Dijkstra Friesland 51:32  
10 Hessel de Boer Friesland 51:46  
11 Jan Smit Friesland 52:31  
12 Tjalling Westra Friesland 53:00  
13 Rients Terpstra Hallum 54:18  
14 Willem Reitsma Friesland 56:41  
15 Johan de Lange Munein 56:48  
16 Wim Manshande Friesland 57:54  
17 Leen van Bavel leeuwarden 59:29  
18 Harm Postma Friesland 1:02:18  
19 Jan Panhuis Friesland 1:02:18  
20 Wijbrand de Groor Friesland 1:02:18  
         
VSEN, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Kirsten Veenstra Leeuwarden 1:01:28  
2 Sara Scheffer Leeuwarden 1:01:47  
3 Ilse Gielstra Munein 1:02:04  
4 Manon Prose Leeuwarden 1:05:15  
5 Katja Mysliaitz Leeuwarden 1:07:13  
         
V35, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sanne Heidinga Leeuwarden 42:14  
2 Minke Hell Suwald 49:15  
3 Marian Reitsma Groningen 52:01  
4 Maaike Heidinga Eppenhuizen 52:48  
5 Femke de Groot Waaksens 53:00  
6 Hendrika Terpstra Sneek 55:56  
7 Marijke Stoker heerenveen 56:14  
8 Jinke Castelerk Gytsjerk 56:48  
9 Leonie Terpstra Friesland 57:50  
10 Marsha Olijerhoek Goutum 1:00:30  
11 Welmoed Riemersma Leeuwarden 1:01:56  
12 Frieda de Vries Wergea 1:04:11  
         
V45, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anita van der Wal Friesland 55:39  
2 Anita Glas Burgum 56:33  
3 Anneke Kiewiet Gytsjerk 57:42  
4 Marianne Haijema Berlikum 58:18  
5 Tjitske Miedema Berlikum 58:18  
6 Linda Veninga Leeuwarden 59:09  
7 Irene van Elteren Leeuwarden 1:00:22  
8 Inge Wulffele Friesland 1:01:34  
9 Afke Brandenburg Friesland 1:02:31  
10 Willy de Jong Leeuwarden 1:02:58  
11 Karin Jager Hardegarijp 1:04:11  
12 Evelien Vink Bitgum 1:04:30  
13 Lida van Sloten Friesland 1:05:20  
14 Elske Fyma Goutum 1:07:34  
15 Karen Rosier Leeuwarden 1:07:36  
16 Hester Joostema Minnertsga 1:08:26  
         
V55, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Boukje Efde Jirnsum 55:06  
2 Annechien van der Veen Friesland 55:39  
3 Maureen Claassen Bitgum 55:41  
4 Inge Kools Friesland 57:41  
5 Minke Oord Friesland 58:18  
6 Janny Fennema Friesland 1:00:22  
7 Tineke Dijkstra Friesland 1:04:23  
8 Tineke Louwenaar Leeuwarden 1:07:43  
9 Mirjam Kuipers Uitwellingerga 1:08:26  
10 Sietske van der Bij Friesland 1:08:37  
11 Ciske Bary Goutum 1:13:46  
         
MSEN, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roelof Oostra Friesland 1:04:30  
2 Wilco Kooistra Leeuwarden 1:06:17  
3 Koos Jelmer de Vries Friesland 1:07:08  
4 Wim Douma Leeuwarden 1:08:17  
5 Sander van Hoorn Leeuwarden 1:23:07  
6 Klaas Jan Beekman Gytsjerk 1:30:50  
7 Joeke Vellema Munein 1:31:07  
8 Jaap Sije Bosgraaf Friesland 1:31:11  
9 Mark Drijfhout Leeuwarden 1:42:35  
         
M40, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ate Bijlsma Garijp 1:08:58  
2 Gerrit Duits Friesland 1:23:52  
3 Bries van der Werf Leeuwarden 1:28:09  
4 Erik Willekus Friesland 1:29:39  
5 Aivko de Jong Gytsjerk 1:30:04  
6 Rik Troostheide Leeuwarden 1:30:41  
         
M50, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sieds Wiersma Drachten 1:08:58  
2 Daan van der Geest Friesland 1:17:36  
3 Albert van Ramshorst Scharnegoutum 1:17:36  
4 Willem Biemolt Friesland 1:23:07  
5 Herman Geritz Friesland 1:31:12  
6 Martin van den Burg Friesland 1:37:10  
7 Rob Faltin Amsterdam 1:45:07  
8 Reinder Tel Friesland 1:52:50  
         
M60, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Chris Draijer Friesland 1:21:36  
2 Lammert Willekus Friesland 1:24:18  
3 Rienk de Vries Friesland 1:29:35  
4 Karst Anema Friesland 1:39:46  
         
V35, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marianne Visbeek Gytstjerk 1:37:54  
         
V45, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ylona Kruis Heeg 1:17:36  
2 Lineke Veenstra Leeuwarden 1:45:20  
         
V55, 17.8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Inge van Schaick Friesland 1:29:35  
         
www.ValkEventProductions.com    

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

 

logo runningcenter

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1