Uitslagen Mûzelloop      
Jirnsum - Woensdag 24 april 2019    
 

Beste Jirnsummers
5 km Iwan de Jong
8 km Berend Riemersms
10 km Engbert van der Weide

     
MSEN, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Douwe Jan Krol Mantgum 19:39  
2 Selmar Pigge Jirnsum 20:43  
3 Jeffrey Rietbroek Friesland 22:45  
4 Joop Mink Akkrum 23:42  
5 Rienk Rodenhuis Grou 24:01  
6 Ine van UItert Leeuwarden 24:49  
7 Jildert Kuperus Oppenhuizen 26:03  
8 Simon Pleune Joure 27:36  
9 Wessel Jorna Jirnsum 29:17  
10 Maino van Uitert Leeuwarden 29:21  
11 Hessel Hijlkema Jirnsum 30:31  
12 Tim Schriemer Jirnsum 30:32  
13 Bram Riepma Leeuwarden 36:11  
14 Ruben Riepma Leeuwarden 36:35  
         
M40, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Iwan de Jong Jirnsum 19:31  
2 Foppe Boonstra Boazum 31:18  
3 Anjo Veenstra Raerd 35:21  
         
M50, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ynze Stienstra Wergea 19:47  
2 Frank Visser Oppenhuizen 22:39  
3 Haije de Vries Drachten 27:42  
4 Durk Haagsma Friesland 27:49  
5 Rients van Dijk Akkrum 32:42  
6 Theo Runia Friesland 33:21  
         
M60, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Djurre van der Schaaf Friesland 28:33  
2 Piet Kerstholt Friesland 30:21  
3 Klaas Duits Friesland 38:49  
4 Jippe Bokma Friesland 38:53  
         
VSEN, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anniek Boonstra Boazum 31:18  
2 Lidewij de Boer Boazum 32:09  
         
V35, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jolanda de Vries Akkrum 22:01  
2 Margreet Ausma Marum 26:07  
3 Selena Ypma Easterwierum 26:42  
4 José van der Lijke Joure 27:33  
5 Roelina Adema Hommerts 27:33  
6 Nienke van Uitert Leeuwarden 29:26  
7 Wietske Talsma Eatserwierum 29:52  
8 Christina Krol-Zijlstra Mantgum 29:56  
9 Naraijsca Cecilia Drachten 30:56  
10 Baukje de Vries Jirnsum 31:04  
11 Anke Hijlkema Jirnsum 31:04  
12 Fokje Greving Leeuwarden 31:10  
13 Bregtsje Wiegersma Lippenhuizen 34:45  
14 MArjon Witteveen Joure 34:46  
15 Geralien Hoekstra Joure 36:33  
16 Nyne de Hoop Raerd 38:37  
17 Jeltsje Dijkstra Joure 39:32  
18 Myja Zijlstra Reduzum 39:49  
         
V45, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lieneke de Jong Grou 23:00  
2 Annalies Woudstra Friesland 31:42  
3 Hiske Hartmans Akkrum 31:57  
4 Meriam Reusink Friesland 32:40  
5 Martine Sijtsma Friesland 38:05  
6 Anita van Dijk Akkrum 38:34  
7 Tineke Koopmans Reduzum 39:48  
         
V55, 5KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anneke Wester Friesland 26:33  
2 Debbie Tuinstra Poppenwier 33:44  
3 Jose Meijer Jirnsum 34:09  
4 Marijke Jager Scharsterbrug 36:33  
5 Astrid Zijlstra Friesland 1:04:00  
         
MSEN, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dennis Brandenburg Steenwijk 31:36  
2 Sander van Hoorn Leeuwarden 32:18  
3 Berend Riemersma Jirnsum 38:18  
4 Theo Terra Jirnsum 39:56  
5 Djurre Zijlstra Mantgum 42:47  
6 Sytse Jansma Friesland 46:08  
         
M40, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harold Brouwer Heerenveen 33:48  
2 Bert Ausma Marum 34:11  
3 Jouke Hoekstra Ijlst 36:14  
         
M50, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Theo van Bergen Hardegarijp 50:17  
2 Jan Veenstra Nes 56:28  
         
M60, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tom Cusiel Heerenveen 48:27  
2 Henk Koetje Leeuwarden 54:10  
3 Jelle Brouwer Joure 56:34  
4 Jurjen de Vries Grou 1:00:45  
         
VSEN, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nynke Brouwer Wommels 48:57  
2 Lysanne Kuindersma Joure 50:02  
3 Sara Scheffer Leeuwarden 53:02  
4 Manon Prose Leeuwarden 53:57  
5 Jantine de Boer Bolsward 54:52  
6 Britt de Lange Broeksterwald 1:05:10  
         
V35, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Miranda Hornstra Friesland 42:07  
2 Marloes vd Meulen Hardegarijp 47:36  
3 Berber Nijholt Tijnje 47:36  
4 Geertje Cats-Feenstra Witmarsum 49:46  
5 Mirjam Bos Grou 51:38  
6 Wietske Cnossen Easterwierrum 53:57  
7 Frieda de Vries Wergea 55:19  
8 Jessica Smidt Leeuwarden 59:14  
         
V45, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Aafke Jansen de Vries Grou 34:28  
2 Afke Brandenburg Friesland 52:01  
3 Willy de Jong Leeuwarden 53:11  
4 Jolanda Ran Lemmer 53:11  
5 Jannie van Vilsteren Grou 53:47  
6 Karin Jager Hardegarijp 54:18  
7 Dorien Risselade Grou 54:25  
8 Mieke Posthumus Raerd 54:53  
9 Ingrid Grote Scharnegoutum 55:17  
10 Geertje de Jong Westerhuis Leeuwarden 55:40  
11 Elske Dekker Heerenveen 56:27  
12 Fokje Okkinga Aldeboarn 56:46  
13 Yda de Boer Grou 56:46  
14 Jannet Jouwsma Broek 57:18  
15 Elske Fijma Goutum 59:41  
16 Marian Kuperus Oppenhuizen 1:00:58  
17 Saakje Regnerus Friesland 1:05:10  
18 Yke Wijbenga De Falom 1:06:48  
         
V55, 8KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anneke Kraan Sneek 33:09  
2 Mirjam Kuipers Uitwellingerga 33:57  
3 Siska Folkertsma Heerenveen 46:42  
4 Grietsje Annema Wergea 53:34  
5 Ankie Boschma Tynje 53:41  
6 Tineke Dijkstra Friesland 55:08  
7 Tineke Louwenaar Leeuwarden 58:30  
8 Marijk de Jager Nes 58:42  
9 Klaske Tolsma-Yntema Joure 1:00:23  
10 Aleida Nijholt Joure 1:00:58  
11 Tiny Franssen Leeuwarden 1:02:26  
         
MSEN, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hagos Bykane Burgum 32:48  
2 Steven Hemstra Friesland 38:05  
3 Rutger Wagenaar Friesland 38:31  
4 Engbert van der Weide Jirnsum 41:00  
5 Sietse Rozema Ijlst 41:13  
6 Johan Bekema Bolsward 46:11  
7 Hielke Jonker Jubbega 52:58  
8 Raouf Leeraar Raerd 53:24  
9 Renze ten Hoeve Heerenveen 56:58  
10 Vincent Dijkhof Drachten 58:12  
11 Johan Dijkstra Boelenslaan 59:25  
12 Feike Doting Jirnsum 1:01:13  
         
M40, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Carlos Fidalgo Langezwaag 40:39  
2 Menno Bakker Franeker 41:09  
3 Catrinus Vroom Hijum 43:45  
4 Hendrik Hoogland Friesland 44:21  
5 Bas Kaldenbach Mantgum 45:08  
6 Tsjerk-Sake Castelein Grou 45:16  
7 Marten Hellinga Burgum 45:28  
8 Jaap Vink Friesland 46:29  
9 Bouke Woutman Balk 46:54  
10 Rik Troostheide Leeuwarden 49:39  
11 Marcel Perdil Leeuwarden 50:07  
12 Sander van Lien Leeuwarden 51:20  
13 Johan Kenning Raerd 53:26  
14 Henk Riepma Leeuwarden 53:59  
15 Willem van Kalsbeek Hallum 55:15  
16 Edwin Al Cornwerd 58:45  
17 Steven Muiser Heeg 1:05:22  
         
M50, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Obe Veldman Jirnsum 46:01  
2 Ronald Rauwerda Roodkerk 47:05  
3 Klaas Jan Huizing Leeuwarden 49:29  
4 Peter Boersen Friesland 49:42  
5 Domien Mulder Friesland 52:01  
6 Wians Kramer Sneek 52:20  
7 Wieger van Keulen Friesland 52:43  
8 Rinze Miedema Friesland 53:37  
9 Martin Dijkstra Sneek 55:15  
10 Gerjan de Groot Joure 56:19  
11 Bouke Fennema Friesland 1:01:52  
12 Marten Kingma Friesland 1:03:19  
         
M60, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Willem van Zutphen Friesland 47:45  
2 Durk Bouma Friesland 48:12  
3 Otto de Boer Friesland 50:56  
4 Hans Nagtegaal Friesland 51:28  
5 Ruurd Veenstra Friesland 51:28  
6 Cor van Sluis Friesland 51:56  
7 Jan Leijstra Witmarsum 52:14  
8 Hessel de Boer Friesland 53:15  
9 Uilke Bosma Friesland 53:55  
10 Meindert van der Hulst Lemmer 55:11  
11 Piet Runia Stiens 56:29  
12 Jacob Dijkstra Friesland 56:57  
13 Reinder Tel Friesland 58:24  
14 Tom Vellinga Akkrum 59:11  
15 Wiebe Schotanus Drachten 59:26  
16 Willem Reitsma Friesland 59:53  
17 Wolfgang Dr. Mayrer Siegen (Duitsland) 1:00:46  
18 Johan Zwerver Friesland 1:01:37  
19 Rense Zwerver Leeuwarden 1:01:37  
20 Jan Panhuis Friesland 1:02:39  
21 Harm Postma Friesland 1:02:39  
22 Wijbrand de Groot Friesland 1:02:39  
         
VSEN, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hilda Wijnja Sneek 45:20  
2 Femke Hemstra Friesland 46:37  
3 Rinske v.d. Mark Jirnsum 1:00:28  
4 Anselien Bonthuis Joure 1:06:34  
         
V35, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Smits Jutrijp 51:34  
2 Miranda Flapper Berlikum 55:13  
3 Anja Hofstra Witmarsum 55:13  
4 Tetsje Hoks Joure 56:27  
5 Nynke Veldman Akkrum 57:55  
6 Cindy de Jager Friesland 58:12  
7 Mettje van der Werff Akkrum 58:32  
8 Anneke Regnerus Friesland 1:00:04  
9 Natasja Laskewitz Leeuwarden 1:01:33  
         
V45, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sjouke Venema Friesland 47:16  
2 Annie Zijlstra Sint Nicolaasga 49:48  
3 Karin Boersma St. Nyk 53:16  
4 Anita de Vreeze Leeuwarden 54:58  
5 Verona Fortuin Terherne 55:53  
6 Marita Jukema Joure 56:40  
7 Bea Tiemersma Joure 57:34  
8 Jannet Kruisinga Grou 58:32  
9 Annemarie Groenenberg Akkrum 59:11  
10 Marianne Haijma Berlikum 1:01:02  
11 Trea Walstra Menaam 1:01:02  
12 Carin Hoekstra Stiens 1:01:06  
13 Thea Methorst Grou 1:01:18  
14 Janny Fennema Friesland 1:01:52  
15 Janny Bulthuis Scharnegoutum 1:02:32  
16 Lida van Sloten Friesland 1:06:39  
17 Tini van Vilsteren - Talsma Wergea 1:07:51  
18 Fetsje Jonker Jubbega 1:12:20  
         
V55, 10KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harrit Winia St. Nicolaasga 53:11  
2 Boukje Efde Jirnsum 56:30  
3 Jannie Bijma De Knipe 56:58  
4 Ciske Knoets Witmarsum 59:32  
5 Minke Oord Friesland 1:00:45  
6 Els van der Wal Grou 1:01:17  
7 Ida Hoekstra Akkrum 1:01:17  
8 Oda Sonsma Grou 1:01:19  
9 Inge Kools Friesland 1:01:46  
10 Bettie Velting sNEEK 1:05:22  
11 Jose Baas-Zondag Grou 1:05:55  
12 Anneke Sijtsma Friesland 1:07:03  
         
MSEN, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eelco de Groot Assen 1:19:48  
2 Johannes Althuis Sneek 1:21:33  
3 Marco Westdijk Leeuwarden 1:23:33  
4 Gerrit Duits Friesland 1:27:59  
5 Marceld e Beer Raerd 1:28:43  
6 Rudie van der Weij Sint Nicolaasga 1:28:55  
7 Wybren Rozema Jirnsum 1:31:56  
         
M40, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ate Bijlsma Garijp 1:13:06  
2 Thony van der Veen Burgum 1:17:00  
3 Wouter den Dekker Heerenveen 1:17:58  
4 Germ Steensma Friesland 1:23:22  
5 Willem de Vries Burgum 1:29:53  
6 Erik Willekus Friesland 1:32:00  
         
M50, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sieds Wiersma Friesland 1:10:48  
2 Albert van Ramshorst Scharnagoutum 1:13:35  
3 Daan van der Geest Friesland 1:18:52  
4 Willem Biemolt Friesland 1:20:45  
5 Herman Geritz Friesland 1:27:59  
6 Lammert van der Meij Leeuwarden 1:28:35  
7 Jan Post Smilde 1:31:28  
8 Henk van Vilsteren Wergea 1:32:12  
9 Martin van den Burg Friesland 1:34:45  
10 Pier de Roos Heerenveen 1:41:39  
11 Kobus Jonker Jubbega 1:42:14  
         
M60, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Duco Zijlstra Friesland 1:05:20  
2 Chris Draijer Friesland 1:16:35  
3 Wim Krul Grou 1:22:55  
4 Lammert Wolters Friesland 1:25:56  
5 Douwe Jan Talman Harlingen 1:27:15  
6 Tjeerd Visser Friesland 1:30:52  
7 Karst Anema Friesland 1:41:09  
         
VSEN, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tessa Boot Friesland 1:28:55  
2 Anneke Veldman Akkrum 1:31:06  
         
V35, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Beanne Bakker Drachten 1:34:27  
2 Renske Postma Leeuwarden 1:34:54  
         
V45, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ylona Kruis Heeg 1:13:56  
2 Jitske Schuurman Jubbega 1:30:51  
3 Klaske Veenstra Friesland 1:42:28  
         
V55, 17KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mattie de Boer Appelscha 1:57:44  
2 Anke Peterson Friesland 2:03:18  
         
www.ValkEventProductions.com      

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

 

logo runningcenter

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

logo berenloop   logovlieland   logo 01BLACK