2016b 815 copyZoals de baanatleten inmiddels wel gemerkt hebben zijn de trainers van SV Friesland onlangs weer voorzien van nieuwe kleding zodat ze er weer hip en fris bijlopen. De drie trainers staan in weer en wind voor de trainingsgroepen; hier is met de keuze rekening mee gehouden, want zowel voor de koude en natte dagen als de warme dagen is er aangepaste kleding.

(vlnr: Ed Velderman, Miranda Hornstra en Sjouke Touber)

 

Lijkt het je ook wel eens leuk om op de baan te trainen?

Alle trainingen vinden plaats op de atletiekbaan Nijlân in Leeuwarden. Wie interesse heeft in hardlopen, mag de eerste drie trainingen proefdraaien en als het u bevalt, dient u zich in te schrijven als lid van SV Friesland met baankaart. Meer informatie vindt u hier.

 

 

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

 

logo runningcenter

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1