De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Bulleloop Lekkum

SV FRIESLANDLOPER KOOSJELMER DE VRIES WINNAAR 17.6 KM BULLELOOP LEKKUM.

Steeds meer mensen ontdekken dat hardlopen een heel leuke en gezellige vrijetijd besteding is. Het hoeft ook niet duur te zijn, bijvoorbeeld voor de woensdagavondlopen die de SV Friesland organiseert eind april en de hele maand Mei betaal je maar vijf euro hiervoor krijg je een mooi en goed uitgezet parkoers aangeboden, kleed/douchegelegenheid, verzorging onderweg en na de finish, uitslagen worden opgenomen en gepubliceerd op de site van SV Friesland samen met fotoreportages etc. 

Woensdag 2 mei was de tweede woensdagavondloop, de 1e vorige week in Jirnsum de Mûzelloop met ruim 200 deelnemers, deze 2e loop de Bulleloop in Lekkum trok iets minder, 181, maar weer meer dan vorig jaar. Volgende week woensdag de Twirreloop in Wijtgaard trekt altijd rond de 250 lopers en daar verwacht men weer zo’n aantal.

Deze woensdag was het prachtig zonnig weer, ideaal voor parkoersuitzetter Duco Zijlstra om de routes te pijlen met krijtverf en de meeste roosters te voorzien van een rubberen mat. De Bulleloop gaat over een mooi parkoers ook door paden tussen de weilanden door en dit jaar voor het eerst door It Stalhûs van de familie Nienhuis waar ook een verzorgingspost met water was geplaatst. Een leuke ervaring. De start om half acht was minder zonnig en een heel donkere lucht voorspelde niet veel goeds. Maar het bleef droog en was lekker om te hardlopen. Duco ging zelf voorop met de fiets op het 17.6 km lange parkoers en moest flink aantrappen om Koos Jelmer de Vries voor te blijven, dit SV Frieslandtalent die traint onder leiding van Sjouke Touber en straks met Riekele Kobes liep de 17.6 km in 1.09.18 een prima tijd op dit parkoers.

De meesten kozen voor de 10 km en waren hiervoor uit alle windstreken van Friesland naar Lekkum gekomen om deze mooie route te lopen. Verkeer regelaars, verzorgers en tijdschrijvers en inschrijvers boden hen een mooie loop aan, goede testloop voor Loop Leeuwarden.

 Bij de KV Reitsje Him was kleed/douchegelegenheid en in hun gebouwtje was de inschrijving, heel gezellig en knus zo’n laagdrempelige loop daarom ook tevreden lopers dir graag volgende week naar Wijtgaard komen. Christiaan Valk verzorgde het geluid op het sportveld.   

fotoreportage van Tjeerd Bulleloop Lekkum 02-05-2018 Org.SV Friesland.

https://photos.google.com/share/AF1QipOOKNx-p-ZiqFffH7RdYOnLsa15ZE6-jF9qexVjTGtobXvtTlKxFLJSVWlasro-5w?key=MjZTUnc3SjNZWDhuN1dvdkJVU2FVeEI2TGtKaVFn

Fotoreportage Toli Schanssema Hoogezand: http://hardlopenmettoli.blogspot.nl/

UITSLAGEN BULLELOOP LEKKUM 2018: 17.6 km: 1e Koos Jelmer De Vries Leeuwarden 1.09.18 2e Pieter Talsma Mantgum 1.11.32  3e Ate Bijlsma Garyp 1.12.08 4e Peter Sibma Garyp 1.12.34 5e Johannes Postma Gytsjerk 1.13.03 Vrouwen: 1e Helga de Ruiter Marsum 1.47.58 2e Anke Peterson Leeuwarden 1.49.57

10 KM: 1e Menno Cramer Leeuwarden 41.14  2e Durk Tigchelaar Achlum 42.17  3e Richard Touber Stiens 42.33 4e Menno Bakker Franeker 43.06 5e Gerlof v.Minnen Leeuwarden 43.31 Vrouwen: 1e Sanne Heidinga Leeuwarden 42.27 2e Femke Hemstra Leeuwarden 44.56 3e Hester Henstra Leeuwarden 48.17 4e Saskia Smits Jutrijp 49.31 5e Gerda v.Klaarbergen Leeuwarden 51.17

5/6 KM: 1e Remco Schraa Hurdegaryp 20.19 2e Pieter Prins Stiens 20.21  3e Timo Schraa St.-Anne 21.56 4e Sander v.Hoorn Leeuwarden 22.25 5e Maxwell Bayer Huizen 23.15 Vrouwen: 1e Lisanne Jager Leeuwarden 24.10 2e Myra Hitzert Hurdegaryp 25.25  3e Petra Wieringa Leeuwarden 27.49 4e Bettie Koops Leeuwarden 28.25 5e Kim Dekker St.-Anna 28.56

De volledige uitslagen staan op de site www.svfriesland.nl uitslagen/foto’s / verslag.

Foto Tjeerd de Jong.  Finish KoosJelmer met op de fiets organisator Duco Zijlstra

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

Welkom op de nieuwe website van de sportvereniging Friesland!

Leuk dat je er weer bent!