De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

3e Hoeve a/d Weg

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
3e hoeve aan den wegbosloop oude willem 
 
  10-7-2010
 
  20.4 km     10.2 20.4
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd
1 Gerrit Duits Sneek SV Friesland 46.13 1.33.02 MSE.01
2 Jasper Keizer Sint Annaparochie SV Friesland 47.26 1.36.19 M50.01
3 Guus Hoekstra Donkerbroek SV Friesland 51.16 1.47.55 M40.01
4 Cor Terlouw Bergambacht Avantri 52.25 1.49.39 M40.02
5 Jeroen Moser Roden Geen 57.38 1.59.46 M40.03
6 Gijs Honing Blokker AVVN 1.02.53 2.05.28 M60.01
7 Durk Polet Burgum Geen 51.38 2.08.41 M40.04
8 Fokke Hoeksma Berlikum SV Friesland 58.07 2.08.41 M40.05
9 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1.01.50 2.09.06 V55.01
 
  16.1 km  
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd
1 Siem Hiemstra Appelscha LSV Invictus 34.40 1.10.04 M40.01
2 Erik Berendsen Noordwolde Geen 43.57 1.37.17 M40.02
 
  13 km
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd
1 Rudi de Reuver Utrecht Geen 50.29 1.10.38 M40.01
2 Evert Akkerman Meppel SV Friesland 1.04.05 1.33.30 M60.01
 
  11 km
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd
1 Sido Martens Leeuwarden SV Friesland 45.30 1.03.05 M60.01
 
  10.2 km
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Eelco Hoogeveen Blija SV Friesland 39.26   MSE.01
2 Jacob v.d.Leij Leeuwarden SV Friesland 40.01 M50.01
3 Jeanine van Overveld Roosendaal Thor 41.09 V45.01
4 Bob v.d.Weg Ouwsterhaule AV Heerenveen 43.24 M40.01
5 Jan Uiterwijk Eesveen L.Gr.Beilen 43.26 M50.02
6 Jappie Doller Waskemeer SV Friesland 44.23 M40.02
7 Hero Polet Sneek Horror 44.23 M40.03
8 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 46.41 M50.03
9 Gordon Darroch Glasgow (s) Geen 46.50 MSE.02
10 Harold Brouwer Heerenveen Geen 46.58 MSE.03
11 Jaap v.d.Vliert Dwingeloo SV Friesland 47.01 M40.04
12 Albert de Boer Meppel AG.85 47.10 M40.05
13 Tineke v.d.Vliert Sneek Horror 48.37 V45.02
14 Sijbrand Dijkstra Heerenveen Geen 48.48 M40.06
15 Hink Boelens Nieuw Buinen SV Friesland 49.18 M50.04
16 Wiebe de Vries Appelscha LSV Invictus 51.17 M50.05
17 Ruud Woord Roosendaal Thor 51.38 M50.06
18 Frits Lautenbag Hattem De Gemzen 53.08 M60.01
19 Anita Boschma Sneek Horror 53.38 V45.03
20 Jeffery Robbens Leeuwarden SV Friesland 54.35 M40.07
21 Freddy Banga Surhuisterveen Geen 54.48 MSE.04
22 Frans v.Dokkumburg Steenwijk Geen 55.15 MSE.05
23 Michiel Mulder Giethoorn Geen 55.15 MSE.06
24 Johan v.d.Velde Emmen Geen 55.17 M40.08
25 Luc Jansen Sleen Geen 56.02 M60.02
26 Harm Jelles Roden Gron.Atletiek 56.02 M50.07
27 Jaap Nijholt Oosterwolde LSV Invictus 56.30 M50.08
28 Mirjam Wassen eilen L.Gr.Beilen 57.38 VSE.01
29 Arnoud Dokter Heerde Geen 58.39 MSE.07
30 John v.Dam Donkerbroek Geen 59.25 M50.09
31 Marije v.d.Berg Arnhem Geen 1.00.12 VSE.02
32 Teun de Lange Sleen Geen 1.00.12 M50.10
33 Karst Schoonewille Klazienaveen Geen 1.00.20 M50.11
34 Luony v.d.Haar Vaassen Geen 1.01.26 V35.01
35 Jon Pietersma Berlikum Geen 1.01.30 MSE.08
36 Harma v.Dam Donkerbroek Geen 1.01.54 V45.04
37 Jannie de Jong Wapse AVD 1.02.15 VSE.03
38 Nico v.d.Werf Franeker Geen 1.04.21 M40.09
39 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 1.04.18 M60.03
40 Olly Pekelharing Dwingeloo SV Friesland 1.06.47 V35.02
41 Eppie de Haan Oudehorne AV Heerenveen 1.09.56 MSE.09
42 Marijan v.Dam Nieuwehorne AV Heerenveen 1.09.56 V35.03
43 Henk Oosterloo Oosterwolde Geen 1.29.00 M40.10
 
  8.05 km (5 EM)
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Eric Moen De Wijk Geen 35.00 M40.01
2 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 47.35 M60.01
3 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 50.28 M60.02
4 René Vree Egbert Diever Geen 51.32 M40.02
5 Albert v.d.Belt Vledder SV Friesland 51.58 M40.03
6 Bjorn v.Draanen Nijmegen SC Bemmel 52.22 MSE.01
7 Anita Berendsen Noordwolde Geen 54.36 V35.01
8 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 1.15.00 M80.01
  6.2 km
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Tijd
1 Geart Jorritsma Sneek Geen 13.02 28.44 M14.01
2 Harry Jorritsma Sneek AV Heerenveen 13.02 28.44 M40.01
3 Nico Brugman Kudelstaart Geen 16.47 34.50 M50.01
4 Rinny Polet Burgum SC Burgum 21.50 43.03 V35.01
5 Anneloes de Lange Emmen Geen 23.18 47.25 VSE.01
6 Suzanna de Lange Zwolle Geen 23.18 47.25 VSE.02
 
  3.1 km
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd
1 Folkert Visser Burgum Impala 15.51 M14.01
2 Roelien Hoeksma Berlikum L.Gr.Berlikum 16.28 V13.01
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: