De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Hoeve ad Weg

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
  2e Hoeve aan den Weg Bosloop 
   12-06-2010
  20.420 meter
  Naam Woonplaats Vereniging 10.210 20.420 leeftijdscat.
1 Harry Wiersma Blije SV Friesland 39.35 1.20.42 MSE.01
2 Jim Raaijmakers Eindhoven Geen 42.51 1.26.34 MSE.02
3 Sander Pouwels Eindhoven Geen 42.51 1.26.34 MSE.03
4 Erik Bakker Terherne SV Friesland 42.36 1.27.47 M50.01
5 Cees Dijkstra Menaldum SV Friesland 43.27 1.29.59 M40.01
6 Hugo de Jong Franeker SV Friesland 45.09 1.31.08 M50.02
7 Jan de Groot Steenwijk AV Start’ 78 44.28 1.31.42 M40.02
8 Gerrit Greven Steenwijk AV Start’ 78 47.12 134.57 M50.03
9 Peter v.Dam Peize Geen 49.39 1.39.41 M40.03
10 Leo v.Herksen Marum SV Friesland 50.52 1.40.54 M50.04
11 Martijn Venema Feanwalden Geen 49.39 1.44.08 M40.04
12 Sieberen de Jong Vegelingsoord Geen 48.12 1.42.31 MSE.04
13 Adrie Hartholt Appelscha LSV Invictus 49.38 1.42.45 M40.05
14 Rene Wijnstra Dokkum SV Friesland 54.50 1.50.32 M40.06
15 Jan Wiersema Dokkum SV Friesland 54.50 1.50.32 M60.01
16 Edwin Claessens Espel AV NOP 54.53 1.53.07 M40.07
17 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 57.55 1.55.22 M63.02
 
  16.220 meter
  Naam Woonplaats Vereniging 8.110 16.220 leeftijdscat
1 Jan Boelens Beilen L.Gr.Beilen 35.11 1.12.00 M40.01
2 Jasper Keizer Sint-Anna SV Friesland 37.52 1.12.38 M50.01
3 Jaap Baalbergen Dokkum L.Gr.Dokkum 38.06 1.15.55 M50.02
4 Dedde de Jong Dokkum SV Friesland 38.06 1.15.55 M40.02
5 Jaap Visser Damwald SV Friesland 38.06 1.15.55 M40.03
6 Wierd Duursma Beilen Geen 37.14 1.15.55 M50.03
7 Rudy Miedema Heerenveen AV Heerenveen 38.57 1.17.33 M40.04
8 Klaas v.d.Kooy Damwald SV Friesland 40.25 1.22.50 M60.01
9 Egbert Geetsma Groningen Geen 43.53 1.30.34 M40.05
10 Mans Veldsink Dedemsvaart Geen 43.53 1.30.34 M50.04
11 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 47.58 1.35.54 M75.01
12 Gerrit Schuitema Emmen Geen 47.34 1.36.21 M60.02
13 Yka v.d.Veen Sumar L.Cl.Burgum 51.09 1.44.15 V35.01
14 Martine Dietz Holwerd SV Friesland 53.54 1.50.03 V35.02
15 Edwin Douma Holwerd SV Friesland 53.54 1.50.03 M40.06
  10.210 meter
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd leeftijdscat
1 Adriaan Huisman Oosterwolde LSV Invictus 38.22 M40.01
2 Gurbe Zwaagstra Donkerbroek Geen 42.30 M40.02
3 Johan v.Noordenburg Jubbega AV Heerenveen 42.56 M60.01
4 Kees Visser De Knipe AV Heerenveen 43.28 M40.03
5 Jaap v.d.Vliert Dwingeloo SV Friesland 44.23 M40.04
6 Albert Zijlstra Elsloo LSV Invictus 45.43 M50.01
7 Piet Boskma Heerenveen AV Heerenveen 46.50 M50.02
8 Piet v.Dijk Heerenveen AV Heerenveen 47.17 M50.03
9 Remco Fikkert Birdaard Geen 47.52 MSE.01
10 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 48.12 M50.04
11 Freddie Bouma Steenwijk AV Start’ 78 48.40 M40.05
12 Tracy v.d.Ploeg Damwald SV Friesland 49.46 V35.01
13 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 49.57 M60.02
14 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde LSV Invictus 50.48 M50.05
15 Djurre v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 50.50 M50.06
16 Douwe Dijkstra Oosterwolde LSV Invictus 50.50 M60.03
17 Roelof Elzinga Dokkum SV Friesland 50.50 M50.07
18 Folkert Vos Oosterwolde LSV Invictus 51.23 M50.08
19 Thea v.d.Meulen Dokkum SV Friesland 51.56 V35.02
20 Jaap Nijholt Oosterwolde LSV Invictus 51.02 M50.09
21 Sieger Jan Cuperus Dokkum L.Gr.Dokkum 52.51 MSE.02
22 Jacob Willemsma Kloosterveen HAC’ 63 53.02 M50.10
23 Joke Gorter Oosterwolde LSV Invictus 53.25 V45.01
24 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 54.28 M63.04
25 Gerrit Rooks Donkerbroek Geen 54.38 MSE.03
26 Jelle Pranger Dokkum SV Friesland 54.50 M40.06
27 Syb v.d.Ploeg Wijtgaard SV Friesland 55.12 M40.07
28 Jilles Visser Dokkum L.Gr.Dokkum 55.23 M60.05
29 Piet Elzinga Nieuwleusen Geen 57.32 M50.11
30 Gerwin v.Oene Burgum L.Cl.Burgum 58.12 MSE.04
31 Jan Peter Smit Appelscha Geen 58.20 M40.08
32 Aly Prins Oosterwolde LSV Invictus 58.29 V45.02
33 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 58.42 M60.06
34 Freddy Veneman Meppel Geen 59.44 M50.12
35 Peter Veneman Meppel Geen 59.44 M40.09
36 Tom de Vries Appelscha LSV Invictus 59.47 M60.07
37 Jels Kramer Hoogersmilde Geen 1.00.00 MSE.05
38 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.00.22 M60.08
39 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 1.01.31 M50.13
40 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 1.02.11 V55.01
41 Coen Smit Assen Geen 1.04.22 M40.10
42 Carolien de Vries Heerenveen SV Friesland 1.04.34 V35.03
43 Pietsje Sipma Eastermar L.Cl.Burgum 1.06.15 V35.04
44 Aafke Keizer Sint-Anna Geen 1.08.44 V45.03
 
  8.110 meter
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd leeftijdscat
1 Tjerk Dijkstra Emmeloord Geen 32.09 MSE.01
2 Jappie Doller Waskemeer SV Friesland 33.57 M40.01
3 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 35.19 M50.01
4 Jaap Talen Hoogeveen Geen 35.23 M60.01
5 Wilco Werkhoven Appelscha LSV Invictus 38.17 M40.02
6 Anneke Breidenbach Zwolle SV Friesland 38.53 V45.01
7 Bauke Keekstra Dokkum SV Friesland 41.51 M40.03
8 Sieds Talma Damwoude L.Gr.Dokkum 41.54 M50.02
9 Marianne Slimmen Vollenhove Geen 44.14 VSE.01
10 Jan Haagsma Hoogeveen SV Friesland 50.17 M60.02
11 Gerrit ten Cate Beetgumermolen SV Friesland 51.10 M60.03
12 Annette Drijfhout Zwolle Geen 55.50 V45.02
13 Foppe Huitema Snikzwaag SV Friesland 56.11 M70.01
14 Janke Dijkstra Oosterwolde LSV Invictus 1.02.33 V55.01
15 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 1.12.30 M80.01
 
  6 km    
  Naam Woonplaats Vereniging 3 km 6 km leeftijdscat
1 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 14.13 28.20 M50.01
2 Iris Buman Nieuwolda SV Friesland 17.07 34.29 V55.01
3 Henk Warnders Hoogersmilde L.Gr.Smilde 17.25 35.01 M50.02
4 Wilma Bijl Hoorn Hollandia 19.48 39.26 V45.01
5 Sonja Miedema Beetsterzwaag Geen 22.23 46.04 V55.02
6 Cynthia Houkes Swifterbant Geen 22.23 46.04 VSE.01
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: