De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Ontbijtloop Terschelling

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

Ontbijtloop Terschelling

 

 

06-11-2010

 

 

 

 

10 km

 

 

 

 

 

 

plaats

st.nr.

Naam

Woonplaats

Vereniging

Tijd

Cat.

1

266

Marcel Fiering

Spijkenisse

Pallas’ 93

36.26

MSE.01

2

239

Martijn Vergeer

Beuningen

AV Wychen

37.07

MSE.02

3

250

Peter Balk

Wychen

AV Wychen

38.51

M40.01

4

238

Hilco Janssen

Wychen

AV Wychen

38.52

MSE.03

5

221

Emile Nales

Groningen

Groningen Atletiek

40.36

M40.02

6

213

Wim Peters

Wychen

AV Wychen

41.03

M40.03

7

251

Gert Jan Baams

Nijmegen

AV Wychen

41.33

M40.04

8

229

Martijn Toering

Groningen

Lionitas

42.15

MSE.04

9

214

Marc Peters

Wychen

AV Wychen

42.27

M40.05

10

202

Jeroen Linneman

Zwolle

Laac Zwolle

42.59

M40.06

11

273

Arnoud Seldentuis

Groningen

Geen

43.43

MSE.05

12

267

Pedro Heezen

Pernis

Energie

43.44

M40.07

13

276

Johan Makkinga

Ommen

Geen

44.25

M50.01

14

212

Joop Smits

Wychen

AV Wychen

44.26

M50.02

15

245

Henk Janssen

Apeldoorn

AV Veluwe

44.44

M50.03

16

274

Alwin Kruijt

Meerstad

Geen

46.43

MSE.06

17

259

Paul Anntgarn

Ruinen

Geen

47.12

M50.04

18

255

Angelique Borsch

Amsterdam

AV Atos

47.23

V35.01

19

268

Hans Theunissen

Arnhem

Ciko’ 66

47.59

M40.08

20

211

Nico Arts

Wychen

AV Wychen

48.41

M40.09

21

258

Remco Vriend

Hoorn

L.Gr.Hoorn

49.12

M40.10

22

217

Wytse Benedictus

Zeist

Geen

49.15

MSE.07

23

278

Tymen ter Veen

Amsterdam

Geen

49.50

MSE.08

24

235

Bennie Schakelaar

Zwolle

Geen

50.04

M50.05

25

236

Henk Sikkens

Zwolle

L.Sp.Zwolle

50.04

M40.11

26

205

Lammert Odinga

Leeuwarden

Lionitas

50.04

M40.12

27

286

Evert v.Nieuwenhuizen

Scheveningen

HRR

50.52

M50.06

28

237

William Eghuizen

Hattem

Gemzen

51.06

MSE.09

29

228

Theo Fles

Winterswijk

Geen

51.22

M50.07

30

219

Marrit Rikze

Zeist

FSTD

51.28

VSE.01

31

269

Jellie v.d.Meer

Arnhem

Ciko’ 66

51.37

V40.01

32

241

Herman de Jager

Zwolle

L.Sp.Zwolle

52.00

M69.01

33

227

Frank Klasen

Sneek

L.Gr.Sneek

52.00

M65.02

34

127

Werner Oude Avenhuis

Enschede

Geen

52.22

M40.13

35

234

Annet Tjarks

Zwolle

L.Sp.Zwolle

52.27

V45.01

36

285

Johan v.Hattem

Zaandijk

Geen

52.42

M40.14

37

277

Maartje Kamminga

Amsterdam

Geen

53.18

V35.02

38

253

Rintje Noppert

Burgum

Geen

54.20

M50.08

39

225

Anko Odding

Nietap

Nienoord

54.31

M64.03

40

242

Jos Cornelissen

Aalsmeer

DRG

54.43

M50.09

41

230

Sophie Brenkman

Gouda

AV Gouda

55.01

V55.01

42

240

Ester Pronk

Kampen

L.Sp.Zwolle

56.03

V35.03

43

265

Edgar Suselbeek

Meppel

Geen

56.03

MSE.10

44

263

Klaas Kooistra

Drachten

Geen

56.03

MSE.11

45

210

Grietje Rispens

Delfzijl

Dollardstad Runn.

56.18

V45.02

46

200

Marion Hijmensen

Apeldoorn

Geen

56.23

V35.04

47

252

Riet v.d.Werf

Hazerswoude

Geen

56.26

V55.02

48

246

Marco v.Eijk

Aalsmeer

Geen

57.15

M40.15

49

257

Jeroen Kooijman

Zeist

Geen

57.15

M40.16

50

233

Ina Kok

Amsterdam

DE Willie’s

57.29

V55.03

51

244

Ina Strijker

Zwolle

L.Sp.Zwolle

57.36

V40.02

52

207

Bas Adams

Amsterdam

AV 1923

57.52

M40.17

53

206

Paulina v.d.Zouw

Amsterdam

AV 1923

57.52

V40.03

54

275

Henny Lukens

Steenwijk

AV Start’ 78

58.55

V60.01

55

279

Lyze Feitsma

Beetgum

L.Gr.Berlikum

59.05

V35.05

56

262

Tenita Reinders

Meppel

Geen

59.28

VSE.02

57

232

Willem Langendijk

Dronten

Flevo Delta

59.29

M50.10

58

261

Carin Schoenaker

Ede

Geen

59.30

V50.01

59

204

Hannie Devile

Rotterdam

PAC

59.35

V60.02

60

203

Anja Ruyter

Rotterdam

PAC

59.36

V60.03

61

284

Carla Severein

Utrecht

Geen

59.55

V45.03

62

226

Lieke Klasen

Breda

Geen

1.00.29

V35.06

63

231

Bram Brenkman

Gouda

AV Gouda

1.00.32

M50.11

64

209

Wilma Bijl

Hoorn

Hollandia

1.00.59

V45.04

65

208

Freddy Bouma

Steenwijk

Start’78

1.00.59

M40.18

66

280

Evelien Lossee

Amsterdam

Geen

1.02.31

V40.04

67

281

Chrstine Lucassen

Amsterdam

Geen

1.02.55

V40.05

68

254

Joep Teurlincx

Veldhoven

GVAC

1.02.55

M50.12

69

249

Bart Jannink

Amsterdam

Geen

1.03.26

M40.19

70

248

Maarten Jannink

Uithoorn

Geen

1.03.26

M40.20

71

243

Stella Berkhout

Zwolle

L.Sp.Zwolle

1.03.52

V50.02

72

256

Pia Willekens

Doetinchem

ARGO

1.04.15

V55.04

73

201

Diane Lakerveld

Hoofddorp

A.V.H.

1.04.21

V45.05

74

260

Martien Gerritsen

Ede

Geen

1.04.24

M50.13

75

220

Margrioet Postmus

Leeuwarden

L.Gr.Leeuwarden

1.04.44

V45.06

76

125

Hanny Scheuten

Oldenzaal

Geen

1.04.54

V50.03

77

126

Elly Blyvoets

Enschede

Geen

1.04.54

V45.07

78

247

Ineke Martijn

Dronrijp

Fr. Doorlopers

1.05.03

V70.01

79

216

Mira Wenker

Vleuten

Geen

1.06.01

V35.07

80

272

Harmen Talsma

Wytgaard

Geen

1.06.15

MSE.12

81

215

Machteld Remmelts

Zeist

Geen

1.10.39

V50..04

82

283

Hans van Rijswijk

Huissen

Geen

1.11.02

M50.14

83

282

Leni v.d.Poll

Zwolle

L.Sp.Zwolle

1.11.02

V55.05

84

270

Alette v.Ommen

Midsland

Geen

1.12.57

V35.08

85

271

Irma Polet

Landerum

Geen

1.12.57

V40.06

86

218

Olga Krijn

Almere

Geen

0.00.00

V35.00

 

 

 

 

 

 

 

5 km

 

 

 

 

 

 

plaats

st.nr.

Naam

Woonplaats

Vereniging

Tijd

Cat.

1

184

Jan Piet de Jager

Stiens

Geen

19.30

MSE.01

2

10

Gerrit Betzema

Tytsjerk

SV Friesland

19.32

MSE.02

3

343

Freek Wilkens

Groningen

Geen

20.42

MSE.03

4

167

Rik Plakke

Zutphen

Marathon Plus

22.08

M40.01

5

191

Harbrandt Hadderingh

Groningen

Groningen Atletiek

22.18

MSE.04

6

141

Gerben Pleijzier

Terschelling

Geen

22.28

M16.01

7

145

Riet v.Leeuwen

Hellevoetsluis

Pallas’ 93

22.49

V55.01

8

339

Teun Keurhorst

Twello

Geen

23.58

M50.01

9

331

Henk Loman

Twello

Geen

23.58

M40.02

10

130

Bart Huist

CaSTRICUM

AVC

24.16

M40.03

11

330

Guus Loman

Twello

AV Daventria

24.17

M16.02

12

326

Marcel Vlastuin

Den Haag

Geen

24.18

M50.02

13

329

Gert v.Otterloo

Twello

t’ Schol

24.19

M50.03

14

174

Neeke Smit

Terschelling

Geen

24.20

VSE.01

15

131

Winfried Dijker

Sassenheim

AV De Spartaan

24.32

M40.04

16

318

Dirk Lof

Bennekom

Climax

25.56

M50.04

17

312

Nikki Jepkema

Lekkum

Geen

26.31

V15.01

18

328

Herman Fokkink

Borculo

Geen

26.32

M64.01

19

9

Plony v.d.Hoek

Amersfoort

Geen

26.45

V50.01

20

115

Jan v.d.Wal

Hellevoetsluis

Pallas’ 93

26.36

M50.05

21

337

Frank Wijsman

Voolst

Geen

26.55

M50.06

22

132

Susan Bokkers

Nijkerk

AV Nijkerk

26.56

VSE.02

23

14

Riekje Wiersma

Midsland

Geen

27.00

VSE.03

24

333

Simon Maasland

Bennekom

Climax

27.02

M62.02

25

123

Egbert Tempert

Drijber

Geen

27.03

M50.07

26

196

Babs Taal

Lijnden

Kombij

27.15

M61.03

27

49

Toos de Cruiff

Rotterdam

PAC

27.15

V62.01

27

332

Lolke Cnossen

Sneek

Horror

27.27

M50.08

28

314

Elsa Nienhuis

Lekkum

Geen

27.45

V15.02

29

342

Erik Bouma

Sneek

Horror

28.07

MSE.05

30

340

Margreet v.d.Meer

Sneek

Horror

28.07

V35.01

31

195

Jildou Siderus

Sneek

L.Gr.Sneek

28.07

VSE.04

32

117

Jurgen Smidt

Leersum

Geen

28.07

M40.05

33

142

Magreet Brekeling

Zwolle

L.Gr.Zwolle

28.13

V40.01

34

118

Annemarie Smits

Utrecht

Geen

28.21

V40.02

35

315

Miranda Babtist

Zuidlaren

Geen

28.21

V35.02

36

147

Andries Hagendijk

Hellevoetsluis

Pallas’ 93

28.26

M50.09

37

148

Wilma Buddeke

Arnhem

Geen

28.29

V50.02

38

137

Gryt de Vries

Sint-Anna

Geen

28.30

V50.03

39

136

D. Hessel Brouwer

Ferwert

 

28.30

V55.01

40

156

Willem v.Gent

Alphen a.d.Rijn

Geen

28.46

M50.10

41

324

Jos

é Driessen

Twello

Geen

28.51

V45.01

42

325

Christina Jonker

Hilversum

Geen

28.51

V45.02

43

139

Willy Zwiep

Dronten

Flevo Delta

29.15

V50.04

44

161

Bettie Bruinzeel

Leeuwarden

Lionitas

29.25

V45.03

45

185

Mirjam de Jager

Stiens

Geen

29.41

VSE.05

46

345

Doetie Niezen

Aalsmeer

Geen

29.43

V45.04

47

344

Herman Niezen

Aalsmeer

Geen

29.43

M40.06

48

346

Annelies v.Lummel

Zeist

Geen

29.52

VSE.06

49

140

Malieke Brands

Wychen

AV Wychen

29.54

VSE.07

50

336

Gerda Braspenning

Zaandam

AV Zaandam

30.00

V40.03

51

335

Andrea Soers

Zaandijk

Geen

30.00

V45.05

52

179

Gerard Calmthout

Spijkenisse

Geen

30.00

M50.11

53

180

Jetske Schaddelee

Spijkenisse

Geen

30.00

V35.03

54

321

Will Modderkolk

Bennekom

Climax

30.28

V55.02

55

322

Riet Modderkolk

Bennekom

Climax

30.29

V55.03

56

53

Joke de Vries

Purmerend

Geen

30.33

V62.02

57

168

Martje Slagter

Ruinen

L.Gr.Ruinen

30.40

V60.03

58

169

Trijnie Benak

Ruinen

Geen

30.42

V61.04

59

162

Hetty Bakker

Hoorn

L.Gr.Hoorn

30.54

V35.04

60

192

Ronald Bousema

Assen

Geen

30.58

MSE.05

61

193

Annelies Mulder

Utrecht

Geen

31.20

V50.05

62

108

Ank Jonker

Leeuwarden

Geen

31.28

V45.06

63

177

Miebeth Lucassen

Amsterdam

Geen

31.40

V45.07

64

121

Chrisuan Aten

Vught

Geen

31.40

V40..06

65

178

Nels Lucassen

Amsterdam

Geen

31.40

V40.07

66

144

Neel Gepkens

Veldhoven

GVAC

31.40

V55.04

67

143

Olga v.Empel

Eindhoven

GVAC

31.40

V55.05

68

138

Benno Buddeke

Ysselstein

Geen

31.40

M64.04

69

122

Kiki v.Balen

Vugt

Geen

31.40

V45.08

70

338

Liesbeth Daniels

Amsterdam

Geen

31.40

V45.09

71

135

Nykle Bakker

Drachten

Geen

31.51

MSE.06

72

13

Wilma de Vries

Eestrum

Geen

31.52

V35.05

73

159

Janneke de Bes

Leiderdorp

N.Driel

31.53

V50.06

74

164

Arnoud Kal

Leiderdorp

N.Driel

32.00

M40.07

75

160

Rob Schutte

Leiderdorp

N.Driel

32.00

M50.12

76

188

Nathalie Goemans

Zoeterwoude

N.Driel

32.00

V35.06

77

187

Michel Goemans

Zoeterwoude

Geen

32.00

M40.08

78

163

Johan Koos

Leiderdorp

N.Driel

32.00

M50.13

79

20

Marjan Bovile

Rotterdam

PAC

32.00

V50.07

80

100

Jos Leber

Zeist

Geen

32.00

M50.14

81

23

Heleen Koster

Rotterdam

PAC

32.00

V45.10

82

186

Corrie Hoek

Leiden

Geen

32.00

V55.06

83

51

Giel Devile

Rotterdam

PAC

32.00

M61.05

84

199

Tony Schrama

Zwanenburg

Komby

32.00

M50.15

85

120

Lineke Wagemakers

Vught

Geen

32.22

V45.11

86

12

Jurrien Bodewes

Sneek

L.Gr.Sneek

32.52

VSE.08

87

183

Swaantje Oosterhof

Surhuisterveen

Geen

32.54

V55.07

88

189

Anja v.d.Veen

Ede

Etric

32.57

V50.08

89

111

Fija Engelhardt

Hellevoetsluis

Pallas’ 93

33.23

V55.08

90

112

Aad Zuiderwijk

Hellevoetsluis

Pallas’ 93

33.23

M50.16

91

198

Ineke Brouwer

Amsterdam

Kobysport

33.23

V61.05

92

197

Monika Nierop

Amsterdam

Kobysport

33.23

V64.06

93

105

Gr

é de Kloet

Alphen a.d.Rijn

Geen

33.23

V55.09

94

85

Laurien Bakker

Den Burg Texel

AV Texel

33.23

V50.09

95

1

Anita Dijker

Terschelling

Geen

33.23

V45.12

96

158

Lea Nieuwenhuizen

Den Bosch

Geen

33.23

V50.10

97

155

Gert v.Gent

Ter Aar

Geen

33.23

M50.17

98

157

Geert Nieuwenhuizen

Den Bosch

Geen

33.23

M50.18

99

334

Dorie Maasland

Bennekom

Climax

33.29

V60.07

100

83

Elroef v.d.Enk

Ommen

Geen

33.35

V35.07

101

52

Miranda Overwijk

Leeuwarden

Lionitas

33.36

V35.08

102

165

Martje Wedzinga

Drachten

Geen

33.46

V64.08

103

84

Rosanna Frau

Heerlen

Geen

33.50

V45.13

104

11

Fracien Bouma

Zwolle

Geen

34.15

VSE.09

105

181

Mirjam de Jong

Groningen

Geen

34.15

V35.09

106

182

Martijn Gebrandy

Groningen

Geen

34.15

M40.09

107

134

Anke Bos

Blije

Geen

34.24

V35.10

108

133

Meint Wiersma

Stiens

Geen

34.24

M65.06

109

176

Tineke Nederhof

Emmeloord

Geen

34.35

V35.11

110

175

Bianca Katsman

Emmeloord

AV NOP

34.35

VSE.10

111

317

Karla Meijer

Eefde

Geen

34.35

V40.08

112

166

Cinthia Tap

Bilthoven

Hellas

34.42

V40.09

113

153

Ad Vermeulen

Utrecht

Hellas

34.42

M61.07

114

61

Lucia Sijbom

Zeist

Geen

34.59

V50.11

115

62

Cees de Vries

Zeist

Geen

34.59

M50.19

116

54

Ineke v.d.Hoek

Ursem

SV Friesland

35.07

V64.09

117

119

Klaas Duits

Sneek

SV Friesland

35.22

M66.08

118

128

Petra Brinker

Groningen

Groningen Atletiek

35.35

V45.14

119

129

Lucy de Vries

Groningen

Groningen Atletiek

35.35

V50.12

120

320

Guy Wittock

St-Niklaas (B)

Geen

35.40

M50.20

121

316

Nane Haroen

Sassenheim

Geen

36.08

V35.12

122

103

Monica Harmsen

Zeist

Geen

36.08

V35.13

123

104

Andre Wenker

Alphen a.d.Rijn

AAV’ 36

36.19

VSE.11

124

190

Joyce Weijland

Apeldoorn

Geen

36.38

VSE.12

125

154

Ineke Helmes

Utrecht

Hellas

36.38

V62.10

126

150

Patricia v.d.Mark

Lemmer

Lopen met Ton

36.40

VSE.13

127

149

Ton v.d.Mark

Sneek

Lopen met Ton

37.00

M50.21

128

152

Ronnie Wind

Ylst

Lopen met Ton

37.00

MSE.07

129

151

Jannie v.d.Wal

Sneek

Lopen met Ton

37.00

V55.10

130

194

Rutger Hoogma

Groningen

Geen

37.24

MSE.08

131

124

Jan Jorna

Harlingen

SV Friesland

54.55

M80.01

132

27

Nico de Hek

Rotterdam

PAC

00.00

M72.01

133

319

Lia Jansen

Ede

Climax

00.00

V55.00

134

232

Marjan Driessen

Nijbroek

Geen

00.00

V50.00

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk