De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Molenloop Froubuurt

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

  21.5 km.          
             
1 Saco Hemstra Weidum SV Friesland 1.24.16 M40.01  
2 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.31.13 M50.01  
3 Piet Scholten Leeuwarden Geen 1.33.43 M50.01  
4 Jasper Keizer St.-Anna SV Friesland 1.35.21 M50.02  
5 Fokko Smedema Leeuwarden Geen 1.36.23 MSE.01  
6 Siedo v.d.Heide Berltsum Geen 1.36.30 MSE.02  
7 Chris Draijer Oudega Impala/SV Friesland 1.38.54 M50.03  
8 Richard v.Lunzen Franeker Lionitas 1.39.20 M40.02  
9 Bart v.d.Veen Kollum SV Friesland 1.40.28 MSE.03  
10 Alle Sterk Bitgum SV Friesland 1.40.50 MSE.04  
11 Gerrit Duits Sneek Horror-SV Friesland 1.41.31 MSE.05  
12 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 1.41.41 M50.04  
13 Bouwe v.d.Steeg Leeuwarden SV Friesland 1.43.53 M50.05  
14 Jaap-Sije Bosgraaf Kollumerzwaag SV Friesland 1.44.35 M40.03  
15 Ype Bosma Franeker SV Friesland 1.47.26 M64.01  
16 Cor Appelman Wirdum SV Friesland 1.47.27 M60.02  
17 Auke Ykema Sexbierum SV Friesland 1.47.30 M40.04  
18 Marcel Bomas Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden-SV Frl 1.49.13 M50.06  
19 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.49.13 M66.03  
20 Jochum Prins Franeker Geen 1.51.38 M40.05  
21 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 1.52.11 M62.04  
22 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 1.52.33 M50.07  
23 André de Vries Gerkesklooster Geen 1.52.38 MSE.06  
24 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.52.52 M50.08  
25 Marten de Vries Buitenpost Geen 1.52.56 M50.09  
26 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1.53.49 M50.10  
27 Jaap Overman Aldeleye Geen 1.56.05 M50.11  
28 Karel Moojen Beetsterzwaag SV Friesland 2.00.38 M60.05  
29 Nienke Dijkman Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden  2.03.37 V35.01  
30 Reinder Tel Leeuwarden Geen 2.09.26 M50.12  
31 Hendriek Vos Froubuurt Geen 2.10.37 M50.13  
32 Marc v.Gelder Leeuwarden Lionitas-SV Friesland 2.13.16 M40.06  
33 Ineke Scheffer Leens SV Friesland 2.16.53 V50.01  
34 Gijs Honing Blokker AVVN 2.16.53 M67.06  
             
  17.8 km.          
             
1 Jurjen v.d.Kooi Ferwerd L.Gr.Stiens 1.24.38 M40.01  
2 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 1.26.48 M60.01  
3 Gerrit Dijkstra Berltsum L.Gr.Berlikum 1.27.09 MSE.01  
4 Harry Oosterhuis Stiens Geen 1.28.43 M40.02  
5 Louis Bakker Ryptsjerk L.Gr.Leeuwarden-SV Frl. 1.31.01 M50.01  
6 Sarina Jannes Heerenveen AV Heerenveen 1.32.32 V40.01  
7 Acronius Hettinga Deinum SV Friesland 1.35.35 M60.02  
8 Teun v.d.Meij Tzum SV Friesland 1.43.40 M50.02  
9 Gerard Houbein Franeker AV Spartacus 1.43.58 M65.03  
10 Jaap Wit Slootdorp L.Gr.Hoorn 1.45.35 M64.04  
11 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1.45.35 V62.01  
12 Janny Fennema Britsum Geen 1.49.29 V45.01  
13 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 1.50.31 M64.05  
14 Martha Binnerts Garyp Geen 1.53.26 VSE.01  
             
  11.3 km.          
             
1 Albert v.d.Ziel Berlikum Artemis-SV Friesland 40.46 M40.01  
2 Harry Wiersma Blije Lionitas-SV Friesland 41.59 M40.02  
3 Herman Regnerus Marrum SV Friesland 43.19 MSE.01  
4 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 43.20 M40.03  
5 Syb v.d.Ploeg Jorwert SV Friesland 46.24 M40.04  
6 Harm Alberts Harlingen SV Friesland 47.39 M40.05  
7 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 47.58 M50.01  
8 Janke Douma Lichtaard Geen 50.33 V40.01  
9 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 50.35 M67.01  
10 Piet Boelens Kollumerzwaag SV Friesland 50.45 M60.02  
11 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 51.30 M63.03  
12 Johan Kooistra St./Jabik SV Friesland 51.37 MSE.02  
13 Catrinus Vroom Hijum Geen 52.05 M40.06  
14 Rinke de Jong Leeuwarden Geen 52.07 M50.02  
15 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 52.23 M50.03  
16 Laas Bonnema Vrouwenparochie SV Friesland 52.47 M50.04  
17 Sytse Jansma Harlingen SV Friesland 53.53 MSE.03  
18 Paul mDijkstra St./Anna Geen 53.58 MSE.04  
19 Peter de Vries Franeker SV Friesland 54.10 M50.05  
20 Fedde Beijert Ureterp L.Gr.Opeinde 54.27 M40.07  
21 Menno Tuik Leeuwarden SV Friesland 55.44 M50.06  
22 Martin v.d.Burg Sneek SV Friesland 56.10 M40.07  
23 Saakje Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 56.35 V45.01  
24 Karin Danhof Irnsum SV Friesland 57.28 V40.01  
25 Hans Nagtegaal Grou Lionitas  57.50 M50.07  
26 Anne Russchen Hallum Geen 57.53 M40.08  
27 Jitse Werkman St./Anna Geen 58.43 M40.09  
28 Cor de Groot Minnertsga SV Friesland 59.10 M40.10  
29 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 59.21 M63.04  
30 Jehannes Bokma Tersoal Geen 59.26 MSE.05  
31 Jeen Holwerda Earnew&ald Geen 59.26 M40.11  
32 Sytse Wetting Leeuwarden Lionitas 59.42 M65.05  
33 Jan Beukel Berltsum SV Friesland 1.00.22 M65.06  
34 Jan-Anne Postma Kollumerzwaag SV Friesland 1.00.23 M10.01  
35 Wybrand de Groot Veenwouden SV Friesland 1.00.27 M50.08  
36 Wybe Sieksma Marrum SV Friesland 1.00.39 M50.09  
37 Esther Russchen Hallum Geen 1.00.39 V40.02  
38 Djurre-Johannesv-d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 1.00.50 M61.07  
39 Wilma Hemstra Weidum SV Friesland 1.00.58 V45.02  
40 Jenne Talsma Oudebildtzijl VV Ouwesyl 1.01.13 V45.03  
41 Sytse Zijlstra Oudebildtzijl VV Ouwesyl 1.01.13 MSE.06  
42 Gert-Jan Faber Oudebildtzijl VV Ouwesyl 1.01.13 MSE.07  
43 Henk Postma Deinum SV Friesland 1.01.22 M50.10  
44 Herman v.d.Geest Oudebildtzijl L.Gr.Stiens 1.01.33 M40.12  
45 Ida Greijdanus  Nij Altoenae Geen 1.01.51 VSE.01  
46 Anneke Triemstra St./Anne Geen 1.02.54 V45.04  
47 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 1.02.55 M71.01  
48 Nanne Tjepkema Oudebildtzijl VV Ouwesyl 1.02.57 MSE.08  
49 Sido Martens Leeuwarden SV Friesland 1.03.26 M63.08  
50 Eppie v.d.Veer Ouwesyl Geen 1.03.40 M40.13  
51 Leo Versteeg Franeker SV Friesland 1.04.16 M61.09  
52 Jan-Syds Jansma Oudebildtzijl Geen 1.04.29 MSE.09  
53 Ilse Faber St.Anne Geen 1.04.29 VSE.02  
54 Berry Miedema Oudebildtzijl Geen 1.04.30 MSE.10  
55 Letty v.d.Mossel St.Anne Geen 1.04.45 VSE.03  
56 Annechien v.d.Veen Leeuwarden Lionitas-SV Friesland 1.04.46 V50.01  
57 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 1.04.54 M50.11  
58 Appie de Bruin Hitzum SV Friesland 1.05.53 M61.10  
59 Tineke Dijkstra Bitgum SV Friesland 1.06.11 V50.02  
60 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 1.06.12 M66.11  
61 Janne Martens Leeuwarden Geen 1.06.36 MSE.11  
62 Wiebe Tjepkema St.Jabik VV Ouwesyl 1.06.56 MSE.12  
63 Rense Zwerver Leeuwarden Geen 1.07.35 M60.12  
64 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 1.07.35 V60.01  
65 Froukje Smedes Garyp Geen 1.08.21 V45.05  
66 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland 1.09.01 M50.12  
67 Eveline Adrichem Leeuwarden Geen 1.09.23 VSE.04  
68 Jappie v.d.Veer Oudebildtzijl SV Friesland 1.09.23 M50.13  
69 Gelna Beimers St.Anne Lionitas-SV Friesland 1.09.30 V50.03  
70 Alice Beimers St.Anne Lionitas-SV Friesland 1.09.30 V50.04  
71 Wya Bijma Stiens Geen 1.10.02 V50.05  
72 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas-SV Friesland 1.11.18 M50.14  
73 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 1.11.45 M62.13  
74 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.13.11 M69.14  
75 Fopke Bijma Stiens Geen 1.13.36 M50.15  
76 Ben Bosma Lauwersoog Artemis  1.13.36 M62.15  
77 Aafke Keizer-Zijlstra St.-Anne SV Friesland 1.13.42 V55.01  
78 Joke de Vries Purmerens Geen 1.13.43 V64.02  
79 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 1.15.43 M60.16  
80 Petra Kuipers Vlijmen Geen 1.24.15 V40.03  
81 Meint Wiersma Stiens Geen 1.24.15 M67.17  
             
  4.5 km.          
             
1 William Teinsma Stiens L.Gr.Stiens 21.45 M40.01  
2 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 24.27 M50.01  
3 Epeus Jorritsma Waaxens SV Friesland 30.10 M65.01  
4 Marinon Visser Marrum Geen 30.51 VSE.01  
5 Jaap Jansma St.-Anne Geen 30.53 M50.02  
6 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 32.09 M66.02  
7 Klaas Duits Sneek SV Friesland 35.18 M68.03  
8 Anke Bos Blije Geen 37.58 V35.01  
9 Mare Wiersma Blije L.Gr.Hugo 37.58 V10.01  
10 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 42.13 M83.01  
11 Geert Bartsma Sneek Geen 00.00 MSE.00  
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk