De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Marderhoekloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

16.1 km (10 EM)         
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat km/uur
1 Saco Hemstra Weidum SV Friesland 0:59:55 M40.01 16,12
2 Willem de Boer Exmorra   0:59:55 MSE.01 16,12
3 Hans Versteeg Wolvega SV Friesland 1:01:28 M40.02 15,72
4 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1:02:54 M50.01 15,36
5 Rintje Bosma Dongen SV Friesland 1:03:13 MSE.02 15,28
6 Beke Cnossen Boazum Horror 1:03:50 M50.02 15,13
7 Gerard Dunnink Steenwijk   1:03:59 M40.03 15,10
8 Tjerk Bruinsma Makkum   1:04:59 M40.04 14,87
9 Chris Draijer Oudega Impala 1:06:25 M50.03 14,54
10 Pieter Kroodsma Lichtaard   1:06:55 MSE.03 14,44
11 Jouke Jorritsma Drachten Impala 1:07:05 M40.05 14,40
12 Peter Sybesma Harderwijk Athos 1:07:13 MSE.04 14,37
13 Johan Jorritsma Sneek Horror 1:08:00 M40.06 14,21
14 Karst Anema Stiens SV Friesland 1:08:09 M62.01 14,17
15 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 1:08:10 MSE.05 14,17
16 Sieger Haakma Leeuwarden   1:08:16 MSE.06 14,15
17 Cor Appelman Wirdum SV Friesland 1:08:25 M50.04 14,12
18 Meint Lei Hempens   1:09:09 M40.07 13,97
19 Piet Boskma Heerenveen AV Heerenveen 1:09:11 M50.05 13,96
20 Klaas Jan Dijkstra Makkum SV Friesland 1:10:07 M40.08 13,78
21 Rudolf Das Leeuwarden   1:10:13 M40.09 13,76
22 Lutsen Wijma Oudega SV Friesland 1:10:24 M50.06 13,72
23 Gerard Postma Koufurderrige   1:10:48 M40.10 13,64
24 Udo Schuuring Den Haag   1:10:59 MSE.07 13,61
25 Henk Canrinus Nijland LAB 1:11:10 M40.11 13,57
26 Kees Visser De Knipe AV Heerenveen 1:11:10 M40.12 13,57
27 Marcel Kortekaas Heerenveen AV Heerenveen 1:12:26 M50.07 13,34
28 Michel Draaisma Lemmer   1:12:41 M40.12 13,29
29 Ronald de Lange Sneek Horror 1:12:41 M50.08 13,29
30 Martin v.d.Burg Sneek   1:13:24 M40.13 13,16
31 Jelle de Jong Joure   1:13:53 M50.09 13,07
32 Marcel Walstra Joure AV Heerenveen 1:13:53 M40.14 13,07
33 Teunis Snoek Urk   1:13:55 M50.10 13,07
34 Peter Londema Sneek Horror 1:14:34 M50.11 12,95
35 Jan Smit Heerenveen SV Friesland 1:14:38 M50.12 12,94
36 Evert v.d.Berg Urk   1:14:39 M40.15 12,94
37 Alexdeidra Krul Grou Athleta 1:14:45 V35.01 12,92
38 Mink v.d.Weg St.Nicolaasga SV Friesland 1:14:55 M50.13 12,89
39 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 1:15:58 M50.14 12,72
40 Karel Vis Himmelum   1:16:03 M40.16 12,70
41 Johan v.Slooten Urk   1:16:28 M40.17 12,63
42 Johan v.Noordenburg Jubbega AV Heerenveen 1:16:28 M50.15 12,63
43 Hans Westra Leeuwarden SV Friesland 1:16:38 M40.18 12,61
44 Tseard Wijma Feanwalden SV Friesland 1:16:58 M50.16 12,55
45 Jan de Boer Oldeholtpade SV Friesland 1:17:06 M50.17 12,53
46 Janneke Noorlander Sneek Horror 1:17:14 V45.01 12,51
47 Gerrit Lageveen Ijlst   1:17:14 M40.19 12,51
48 Oeli Reitsma Sneek Horror 1:17:26 M50.18 12,48
49 Jan Kramer Urk   1:18:08 M40.20 12,36
50 Geke Venema Easterlittens SV Friesland 1:18:15 V35.02 12,35
51 Clarie Waterlander Witmarsum   1:18:22 V45.02 12,33
52 Wilma de Vreeze Witmarsum   1:18:22 V35.03 12,33
53 Gerard Haitsma Balk   1:19:38 M40.21 12,13
54 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1:20:10 M40.22 12,05
55 Durk v.Tuinen Workum Horror 1:20:21 M50.19 12,02
56 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1:20:35 M40.23 11,99
57 Johan Knoester Oudehaske AV Heerenveen 1:20:42 M63.02 11,97
58 Ria Leeverink Bolsward SV Friesland 1:21:17 V35.04 11,88
59 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 1:21:29 M73.01 11,86
60 Thijs v.d.Vegt Langelille AV Start’78 1:21:30 M50.20 11,85
61 Jos Bruin St.Nicolaasga SV Friesland 1:21:30 M50.21 11,85
62 Henriet Kuipers Workum   1:21:52 V35.05 11,80
63 Christien Navis Joure   1:22:09 V35.06 11,76
64 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 1:22:19 M50.22 11,74
65 Tjalling Tjalsma Drachten   1:22:42 M62.03 11,68
66 Hijlke Flameling Menaldum   1:22:48 M40.24 11,67
67 Peter Faber Workum SV Friesland 1:24:24 M50.23 11,45
68 Theo Repkes Harlingen L.GR.Integra 1:24:43 M50.24 11,40
69 Ferdinand Kits Drachten Impala 1:24:51 M40.25 11,38
70 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1:25:03 V58.01 11,36
71 Ritske Mud Leeuwarden SV Friesland 1:25:25 M50.25 11,31
72 Gertjan Schuwing Drachten   1:25:30 VSE.01 11,30
73 Edwin Deelstra Leeuwarden SV Friesland 1:26:02 M50.26 11,23
74 Peter v.Capelleveen Hemelum SV Friesland 1:26:21 M50.27 11,19
75 Jan Iedema Leeuwarden SV Friesland 1:26:27 M50.28 11,17
76 Marjo Doeven Heerenveen AV Heerenveen 1:26:50 V45.03 11,12
77 Febo Perdok Heerenveen AV Heerenveen 1:26:50 M50.29 11,12
78 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1:26:53 M62.04 11,12
79 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 1:27:31 M63.05 11,04
80 Geert Kraak Luinjeberd AV Heerenveen 1:28:10 M70.02 10,96
81 Ria Schrale Boksum SV Friesland 1:28:16 V58.02 10,94
82 Joke Heida Koudum Horror 1:28:24 V35.07 10,93
83 Piet Runia Stiens   1:28:40 M50.30 10,89
84 Christina de Haan Bolsward LAB 1:28:51 V35.08 10,87
85 Foeke Idzenga De Wilgen SV Friesland 1:29:34 M63.06 10,79
86 Jan Willem de Vries Hallum   1:29:46 MSE.08 10,76
87 Henri Wolters Hantumhuizen SV Friesland 1:30:23 M60.07 10,69
88 Alfred Knobbe Leeuwarden Lionitas 1:38:56 M40.26 9,76
89 Ciska Kroets Witmarsum   1:38:58 V45.04 9,76
90 Hanny v.d.Bij Leeuwarden SV Friesland 1:40:09 V35.09 9,65
91 Mettje Elzinga Leeuwarden SV Friesland 1:40:09 V45.05 9,65
92 Jelle Dijkstra Drachten   1:42:45 M40.27 9,40
 
10.3 km       
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Jasper Mulder Joure   38.23 MSE.01
2 Sytse Piter Bras Bolsward Horror 38.53 MSE.02
3 Jappie Brandenburg Oudemirdum Horror 40.27 MSE.03
4 Kor Broers Lemmer SV Friesland 42.13 MSE.04
5 Wim Kuipers Sneek Horror 42.55 M50.01
6 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 43.58 M50.02
7 Mathijs Lusthof Sneek SV Friesland 44.51 M50.03
8 Hortger Stellinga Workum   45.13 MSE.05
9 Jaap Ypma Hartwerd Horror 45.15 M50.04
10 Piet v.Olst Groningen   45.17 M40.01
11 Auke Brouwer Urk   47.54 M40.02
12 Andrea Feenstra Bolsward LAB 48.24 VSE.01
13 Anita Boschma Ijlst Horror 48.38 V45.01
14 Symen v.d.Velde Waaksens Horror 48.43 M50.05
15 Sijtze Pranger Ternaard   49.11 MSE.06
16 Domien Mulder Joure   49.18 M40.03
17 Janke Douma Ternaard   49.36 V35.01
18 Ridzert Postma Sneek Horror 49.53 M50.06
19 Harry Werkman Lemmer Preamkeskouwer 49.56 MSE.07
20 Wim Hospes Balk SV Friesland 50.14 M64.01
21 Henny Borst St.Nicolaasga   50.18 V35.02
22 Ton Cusiel Heerenveen AV Heerenveen 50.18 M50.07
23 Marinus Witte Bolsward LAB 50.21 M50.08
24 Rommert de Jong Heeg   50.50 M50.09
25 Olaf Kistenmacher Sneek Horror 52.29 M40.04
26 Paul Wolters Drachten   53.30 M40.05
27 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 53.36 M50.10
28 Jan Zwerver Dronrijp SV Friesland 53.36 M63.02
29 Feije Jan v.d.Meulen Joure AV Heerenveen 54.12 MSE.08
30 Nanda Cusiel Heerenveen AV Heerenveen 54.18 VSE.02
31 Karijn Ketelaar Almere   54.19 V35.03
32 Digna Schoonen Terband   54.19 V35.04
33 Inge Helder De Knipe AV Heerenveen 54.27 V45.02
34 Piet de Vos Emmeloord SV Friesland 54.57 M66.03
35 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 55.05 M50.11
36 Klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 55.11 M50.12
37 Rinze Kootstra Harlingen SV Friesland 56.00 M70.01
38 Gerrit Fokkema Franeker AV Spartacus 56.02 M40.06
39 Dirk v.Zon Harlingen SV Friesland 56.02 M70.02
40 Ypie v.Olst Drachten Impala 56.02 M61.04
41 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 56.50 M50.13
42 Evelien Velstra Leeuwarden   57.24 VSE.03
43 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 57.36 M62.05
44 Ruth Wisman Groningen   57.42 VSE.04
45 Petra Dijkstra Workum   58.25 V35.05
46 Folkert Tijsma Harich   58.25 M40.07
47 Wigtsje Holtrop Nijemirdum   58.26 V35.06
48 Nienke Plantinga Joure   58.50 VSE.05
49 Piet Brouwer Zwolle   58.56 M50.14
50 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 59.40 V55.01
51 Corry Neeleman Blankenham   59.53 V45.03
52 Elseleen Wieten Luttelgeest   59.43 V35.07
53 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas 1.00.01 M50.14
54 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1.00.04 M64.06
55 Yanula Hooijer Grou   1.01.27 V35.08
56 Wieger Klijnstra Heerenveen AV Heerenveen 1.01.35 M60.07
57 Ienske v.d.Weg Ouwsterhaule AV Heerenveen 1.01.35 V35.09
58 Henk Gietema Joure   1.02.36 M67.08
59 Gerrit ten Cate Beetgummerm. SV Friesland 1.02.42 M63.09
60 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 1.02.42 M50.15
61 Klaas Duits Sneek SV Friesland 1.02.42 M64.10
62 Nynke Bootsma Balk   1.04.17 V35.10
63 Frank Atsma Woudsend   1.04.17 M50.16
64 Patrick Dijkhuizen Sneek SV Friesland 1.05.17 MSE.09
65 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.05.34 M64.11
66 Piet Plantinga Joure   1.08.46 M63.12
67 Eefje Hunia Workum   1.09.38 V45.03
68 Anja v Wigcheren Workum   1.09.39 V45.04
69 Boukje Ybema     1.10.20 V45.05
         
4.8 km       
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Wouter Papenhove Leeuwarden Lionitas 16.51 MSE.01
2 Gerben Harkema Joure   18.47 MSE.02
3 Mathijs Mulder Joure   18.57 M16.01
4 Daniel de Jong Tzum AV Spartacus 19.49 MSE.03
5 Rias Zijlstra Joure   20.42 M60.01
6 Danielle v.d.Vijver Oudehaske SV Friesland 20.48 V35.01
7 Johan Ijsbrandij Sneek   21.34 MSE.04
8 Folkert Visser Burgum Rapido 26.19 M13.02
9 Marrit de Boer Oudemirdum   26.22 V11.01
10 Ruurd Hans de Boer Oudemirdum SV Friesland 26.22 MSE.05
11 Ina Veenstra St.Nicolaasga AV Heerenveen 26.47 V45.01
12 Bonice v.d.Berg Urk   27.34 V12.02
13 Ans Wieggers Dronrijp AV Spartacus 28.27 V35.02
14 Anita de Boer Oudemirdum   28.43 V35.03
15 Wieren de Vries Leeuwarden SV Friesland 28.56 M40.01
16 Loes Legger Franeker AV Spartacus 31.54 V16.03
17 Ina Mast Franeker AV Spartacus 32.02 V35.04
18 Wiesje v.d.Wal Franeker AV Spartacus 32.02 V45.02
19 Margriet v.Walderveen Franeker AV Spartacus 32.02 V45.03
20 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 39.31 M79.01
21 Wybren Visser Harlingen SV Friesland 1.05.00 M86.01

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk