De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Marderhoekloop Oudemirdum

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

MARDERHOEKLOOP OUDEMIRDUM 

. 14-11-2009
. 16.1 km.
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Jan Scheenstra Zuidveen AV Start’78 0.56.04 MSE.01
2 Saco Hemstra Weidum SV Friesland 1.00.05 M40.01
3 Tiedo Tinga Bolsward Horror 1.01.07 MSE.02
4 Eelco Hoogeveen Blija SV Friesland 1.01.25 MSE.03
5 Tjerk Bruinsma Makkum Geen 1.01.39 M40.02
6 Cor Ton Waskemeer Invictus 1.02.32 M40.03
7 Pieter Kroodsma Lichtaard Geen 1.03.51 MSE.04
8 Kor Broers Lemmer SV Friesland 1.03.54 MSE.05
9 Beke Cnossen Boazum Horror 1.03.55 M50.01
10 Sjoerd Boskma Bolsward Horror 1.04.34 M50.02
11 Huib Jan Imbens Wirdum SV Friesland 1.04.52 M40.04
12 Chris Draijer Oudega Impala 1.05.54 M50.03
13 Freark Kaspersma Abbega Horror 1.06.13 M50.04
14 Gerrit Duits Sneek SV Friesland 1.06.13 MSE.06
15 Egbert Top Tolbert AVVN 1.06.30 M40.05
16 Siebolt Haijtema Workum Geen 1.07.13 MSE.07
17 Jasper Keizer Sint Annapar. SV Friesland 1.07.31 M50.05
18 Wolter Tuiten Rotterdam Geen 1.08.58 MSE.08
19 Bert Barhorst Ijlst Horror 1.09.41 M50.06
20 Anne v.d.Wal Beekbergen Geen 1.09.45 V45.01
21 Cor Wijnja Heerenveen AV Heerenveen 1.10.09 M50.07
22 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 1.11.04 M40.06
23 Cor Appelman Wirdum SV Friesland 1.11.09 M50.08
24 Ad Bergen Aldegea Geen 1.11.14 M50.09
25 Ype Bosma Franeker SV Friesland 1.11.55 M60.01
26 Ruurd Hans de Boer Oudemirdum SV Friesland 1.12.37 M40.07
27 Evert v.d.Berg Urk Geen 1.12.47 M40.08
28 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.13.02 M60.02
29 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 1.13.02 M60.03
30 Bouwe v.d.Meer Jubbega AV Heerenveen 1.13.14 MSE.09
31 Arend Netjes Emmeloord AV Nop 1.13.45 M50.10
32 Piet Miedema Ijlst Geen 1.13.55 M50.11
33 Anne Miedema Grou SV Friesland 1.13.59 M50.12
34 Karel Vis Himmelum Geen 1.14.08 M40.09
35 Fedde Beijert Ureterp Geen 1.16.12 MSE.10
36 Arno Venema Lemmer Geen 1.16.24 MSE.11
37 Jan Smit Heerenveen SV Friesland 1.16.54 M50.13
38 Gerard Popma Blauwhuis Geen 1.17.07 M40.10
40 Peter Tomasssen Zwolle Geen 1.17.09 M50.14
39 Anita Boschma Ijlst Horror 1.17.09 V45.02
41 Jacob Visser Heerenveen AV Heerenveen 1.17.52 M60.04
42 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1.17.58 M50.15
43 Harmen de Hoop Sneek Horror 1.18.20 M50.16
44 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 1.19.19 M60.05
45 Teunis Snoek Urk Geen 1.19.21 M50.17
46 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.19.34 M50.18
47 Johan v.Slooten Urk Geen 1.19.42 M40.11
48 Sjoerd Tolsma Drachten Impala 1.19.55 M40.12
49 Frank de Ruiter Sneek SV Friesland 1.19.56 M40.13
50 Marjan de Ruiter Sneek SV Friesland 1.19.57 V35.01
51 Theo Mestrini Bolsward Lab. 1.20.02 M40.14
52 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 1.20.37 M60.06
53 Marcel Bomas Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.21.18 M50.19
54 Anco Heida Koudum Geen 1.21.34 M40.15
55 Anton Ligthart Wijnaldum Geen 1.22.00 M40.16
56 Arie Smedinga Tzum SV Friesland 1.24.31 M60.07
57 Trudy Postma Sneek Geen 1.24.37 VSE.01
58 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland 1.24.58 M50.20
59 Yde Haarsma Sneek Geen 1.25.24 M60.08
60 Ferdinand Kits Drachten Impala 1.25.50 M40.17
61 Johan Knoester Oudehaske AV Heerenveen 1.26.05 M60.09
62 Durk v.Tuinen Workum Horror 1.26.23 M50.21
63 Peter v.Meeren Jutrijp Horror 1.26.26 M40.18
64 Peter Faber Workum SV Friesland 1.26.32 M50.22
65 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1.27.49 V55.01
66 Minke Oord Joure SV Friesland 1.28.10 V45.03
67 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 1.28.53 M74.01
69 Johannes Wiersma Terkaple Geen 1.29.17 MSE.12
68 Helena de Ridder Terkaple Geen 1.29.17 V35.02
71 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 1.29.47 M60.10
70 Gretha Waterlander Bolsward Lab. 1.29.47 V35.03
72 Geert Kraak Luinjeberd AV Heerenveen 1.30.07 M75.02
73 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1.30.08 M60.11
74 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 1.30.34 M60.12
75 Joop Stienstra Slappeterp Geen 1.32.10 M40.19
76 Foeke Idzinga De Wilgen SV Friesland 1.32.58 M60.13
77 Wiepkje Holtrop Nijemirdum Geen 1.34.32 V35.04
78 Afke Brandenburg Wirdum SV Friesland 1.34.57 V45.04
80 Ciske Kroets Witmarsum Geen 1.39.34 V45.05
79 Marleen Pennewaard Witmarsum Geen 1.39.34 VSE.02
81 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland vrijwilliger vrijwilliger
.
. 10.3 km
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Hendrik Hoekstra Joure AV Heerenveen 39.19 MSE.01
2 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 40.12 M40.01
3 Jappie Brandenburg Oudemirdum Horror 40.42 MSE.02
4 Jan Boonstra Sneek SV Friesland 41.45 M40.02
5 Wilco Berga Terwispel Geen 41.56 M40.03
6 Tjitte de Vries Oranjewoud Geen 42.45 M40.04
7 Willem de Vries Urk AV NOP 42.52 M50.01
8 Jan Roelof Hofstra Leeuwarden Geen 42.55 M40.05
9 Herman Geritz Midlum SV Friesland 43.01 M50.02
10 Wim Kuipers Sneek Horror 43.14 M50.03
11 Henk Ruiter Sneek Horror 43.36 M40.06
12 Joost Bijlsma Makkum Horror 44.02 M50.04
13 Gerard Postma Koufurderrige Geen 44.50 M50.05
14 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 45.22 M60.01
15 Jaap Ypma Hartwerd Horror 46.07 M50.06
16 Folkert Attema Heeg Geen 46.49 MSE.03
17 Olaf Kistenmacher Sneek Horror 46.50 M40.07
18 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 47.00 M50.07
19 Andrea Feenstra Bolsward Lab 47.40 VSE.01
20 Jurie v.d.Berg Urk Geen 47.43 MSE.04
21 Janke Douma Ternaard Geen 48.03 V35.01
22 Andries Koenen Heeg Horror 48.08 M50.08
23 Arend de Haan Hubbega AV Heerenveen 48.09 M40.08
24 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 48.24 M50.09
25 Sjors Boersma Workum Geen 48.34 M50.10
26 Peter Londema Sneek Horror 48.47 M50.11
27 Andre v.d.Linden Ijlst Horror 49.12 M60.02
28 Johan Leistra Franeker AV Spartacus 49.29 M40.09
29 Domien Mulder Joure Geen 49.34 M40.10
30 Wietse Jonker Wommels SV Friesland 50.11 M50.12
31 Sijtze Pranger Ternaard Geen 50.29 M40.11
32 Rinus Witte Bolsward Lab 50.39 M50.13
33 Ronald Hettinga Bolsward Geen 50.40 M40.12
34 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 50.59 M40.13
35 Siebo Hofstra Lemmer Geen 51.09 M50.14
36 Jan Vijfhuizen Beekbergen Geen 51.51 M40.14
37 Hanna de Jong Groningen Vitalis 51.56 VSE.02
38 Gerben Brouwer Sneek SV Friesland 52.06 M50.15
39 Walter Falkena Nijland Geen 52.54 M50.16
40 Yolanda Brouwer Heerenveen AV Heerenveen 53.00 V35.02
41 Feije Jan v.d.Meulen Joure AV Heerenveen 53.29 M40.15
42 Hilbert de Vries Opeinde Geen 53.35 M50.17
43 Rommert de Jong Heeg Geen 53.46 M50.18
44 Ridzert Postma Sneek Horror 54.06 M50.19
45 Rients Galema Workum Geen 54.54 MSE.05
46 Petra Dijkstra Workum Geen 57.05 V35.03
47 Wietske Sikkens Heerenveen SV Friesland 57.42 V55.01
48 Idzard Pruiksma Bakhuizen Geen 57.55 MSE.05
49 Jan Sikkens Heerenveen SV Friesland 58.04 M60.03
50 Sandra Jaspers Creil AV NOP 58.04 V35.04
51 Dirk v.Zon Harlingen SV Friesland 58.07 M71.01
52 Renetta Kistenmacher Sneek Horror 58.13 V35.05
53 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 58.21 M50.20
54 Johannes Haanstra Workum Geen 59.08 MSE.06
55 Douwe Attema Heeg Geen 59.19 M50.21
56 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 59.51 M50.22
57 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 59.51 M60.04
58 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.00.05 M60.05
59 Klaas Duits Sneek SV Friesland 1.00.05 M60.06
60 Brun de Vries Tilburg Geen 1.00.36 M40.16
61 Trienke de Vries Oudemirdum Geen 1.00.36 V45.01
62 Christien Navis Joure Geen 1.01.03 V35.06
63 Karen de Kruif Blauwhuis Geen 1.01.08 V35.07
64 Francisca Yntema Sneek Geen 1.01.32 VSE.03
65 Klaske Falkena Nijland Geen 1.02.02 V45.02
66 Erna de Vries Koudum Vreemde Figuren 1.02.11 V35.08
67 Tjalling Visser Lemmer Geen 1.03.08 M50.23
68 Carolien de Vries Heerenveen AV Heerenveen 1.04.16 V35.09
69 Gerrit ten Cate Beetgummermolen SV Friesland 1.04.40 M60.07
70 Janneke Smitstra Harlingen Geen 1.04.43 V35.10
71 Sabine Bomas Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.08.38 VSE.04
.
. 4.8 km
. Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Mathijs Mulder Joure Geen 19.25 M17.01
2 Richard Nienhuis Dokkum Geen 19.43 MSE.01
3 Thijs v.d.Vegt Langelille AV Start’78 21.22 M50.01
4 Rias Zijlstra Joure Geen 22.57 M61.01
5 Reginald Borgstein Oudemirdum Geen 23.21 MSE.02
6 Folkert Visser Burgum Rapido 24.04 M14.02
7 Fennie Rinzema Garijp Geen 25.28 VSE.01
8 Marjan de Vries Woudsend Geen 25.39 VSE.02
9 Anneke Oudemirdum Geen 26.01 VSE.03
10 Marrit de Boer Oudemirdum Geen 26.09 V12.01
11 Dulus Kromodipo Lemmer Fitulady 26.28 M40.01
12 Bianca Nienhuis Oudemirdum Geen 26.41 VSE.04
13 Sylvia Kamstra Sneek Fitulady 26.48 V35.01
14 Tineke Smit Sneek Fitulady 26.48 V40.01
15 Susan Smit Valburg Geen 26.49 V35.02
16 Ilse Hooijmeijer Koudum Geen 26.50 V35.03
17 Piety de Jong Heeg Geen 28.15 V45.01
18 Attje Zijlstra Joure Geen 28.45 V55.01
19 Maria Egin Bolsward Lab 28.54 V35.04
20 Agetha Put Joure Geen 28.54 V45.02
21 Wim v.Hulzen Valburg Geen 28.54 V35.05
22 Boukje Ybema Workum Geen 29.22 V45.03
23 Anja v.Wigcheren Workum Geen 29.22 V45.04
24 Durkje Rinzema Goutum Geen 29.23 V35.06
25 Meinie Oudemirdum Geen 31.01 VSE.05
26 Johanna Oudemirdum Geen 31.01 VSE.06
27 Ria  Oudemirdum Geen 31.01 VSE.07
28 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 35.07 M80.01
29 Wybren Visser Harlingen SV Friesland 45.00 M87.02
30 Jasper Mulder Joure AV Heerenveen 00.00 MSE.00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk