De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Kubaard

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

  21.1 km            
1 Wiersma, Harry  Blije m 1:18:16      
2 Kersbergen, Immy Auck  Wommels v 1:26:16      
3 Vellinga, René.  Tzum m 1:33:03      
4 Vries, Rienk de  Feanwalden m 1:35:00      
5 Cnossen, Beke  Bozum m 1:35:19      
6 Oosterhuis, Harry  Stiens m 1:36:22      
7 Zeelen, Gertjan  Makkum m 1:37:39      
8 Wetting, Henk  Bolsward m 1:38:49      
9 Wisse, Zantema  Heeg m 1:39:39      
10 Witte, Johan de Makkum m 1:40:40      
11 Barhorst, Bert  IJlst m 1:40:40      
12 Harkema, Carel  Leeuwarden m 1:41:01      
13 Veen, Thony van der Burgum m 1:41:21      
14 Wijbenga, Tsjipke  Groningen m 1:44:52      
15 Dijkstra, Wietze  Tersoal m 1:45:20      
16 Keulen, Wieger van Leeuwarden m 1:46:57      
17 Bijlsma, Bennie  Marsum m 1:48:33      
18 Boomgaardt, Martin  Hoorn Tersch      m 1:49:49      
19 Nanninga, jan  Leeuwarden m 1:53:44      
20 Hettinga, Acronius  Deinum m 1:53:44      
21 Mink, Rogier  Leeuwarden m 1:54:35      
22 Brouwer, Menne.  Marrum m 1:55:52      
23 Haarsma, Yde  Sneek m 1:56:10      
24 Yntema, Hella  Bolsward v 1:56:23      
25 Huitema, Caroline  Bolsward v 1:56:31      
26 Verbeek, Tjitte Hylke  Wommels m 1:56:49      
27 Groenveld, Hester  Bolsward v 1:57:19      
28 Buren, Willem  Hoorn Tersch m 1:58:16      
29 Dijkema, Elisabeth  Hoorn Tersch v 1:58:16      
30 Houbein, Gerard  Franeker m 1:58:40      
31 Peterson, Anke.  Leeuwarden v 2:05:53      
32 Cremer, Joke  Gorredijk v 2:20:09      
33 Houtsma, Dirk  Lollum m 2:20:09      
34 Cremer, Pieter  Gorredijk m 2:20:09      
35 IJdema, Lian  Bolsward v 2:21:27      
36 Steinfort, Anneke  Bolsward v 2:21:31      
               
  14.5 km            
1 Genee, Jetze  Makkum m 0:54:22      
2 Zutphen, Jort van Weidum m 0:55:49      
3 Haijtema, Siebolt  Workum m 0:58:49
4 Tjerk Bruinsma Makkum m 1.03.15
4 Meijers, Henk  Sneek m 1:03:29
5 Hemstra, Steven  Weidum m 1:03:51
6 Keekstra, Hein  Bolsward m 1:03:51
7 Lam, Nolle  Elahuizen m 1:03:56
8 Canrinus, Henk  Nijland m 1:05:59
9 Douma, janke Lichtaard v 1.06.36
10 Jansen, Bauke  Bolsward m 1:07:15
11 Steeg, Bouwe  Leeuwarden m 1:07:26
12 Jong, Rinke de Leeuwarden m 1:07:26
13 Boersen, Peter  Leeuwarden m 1:07:59
14 Abma, Klaas  Wommels m 1:08:04
15 Jager, Keimpe  Dronrijp m 1:08:22
16 Visser, Corine  Leeuwarden v 1:08:22
17 Zee, Wijtze van der  Bolsward m 1:08:22
18 Balk, Peter.  Bolsward m 1:08:22
19 Burg, Martin. van den Sneek m 1:10:56
20 Anema, Karst  Stiens m 1:11:18
21 Naarding, Luuk  Oosthem m 1:11:31
22 Akkerman, Berber  Wommels v 1:11:47
23 Spaan, René  Sneek m 1:12:25
24 Sluis, Cor van  Franeker m 1:12:47
25 Zwerver, Johan  Leeuwarden m 1:13:40
26 Anneke Sterkenburgh Kûbaard v 1:13:57
27 Wesselius, Meinte  Wommels m 1:14:22
29 Johan Beintema Leeuwarden m 1.14.38
28 Kozijn, Gerben  Sneek m 1:15:20
29 Heida, A  Koudum m 1:15:24
30 Danhof, Karin  Irnsum v 1:15:27
31 Wiersma, Ultsje.  Wommels m 1:16:26
32 Regnerus, Saakje  Broeksterwoude v 1:16:47
33 Wit, Ingrid de  Franeker v 1:16:58
34 Jeffery Robbens Leeuwarden m 1.16.58
34 Brouwer, Gerben  Sneek m 1:17:43
35 Jong, Trienus de Lollum m 1:17:56
36 Veenstra, Klaske  Franeker v 1:18:48
37 Visser, Tjeerd  Franeker m 1:18:48
38 Wijbrand de Graaf Berlikum m 1.19.47
38 Buis, Raymond  Harlingen m 1:20:05
39 Versteeg, Leo  Franeker m 1:21:54
40 Tuurenhout, Peter  Harlingen m 1:22:13
41 Deelstra, Edwin  Leeuwarden m 1:22:13
42 Brouwer, Wybertha  Bolsward v 1:24:47
43 Holwerda, Jeen  Earnewald m 1:25:27
44 Burg, Aad van der Easterlittens m 1:25:27
45 Jan Panhuis Leeuwarden M 1.26.22
45 Kootstra, Rinze  Harlingen m 1:28:34
46 Beusekom, Karin van Leeuwarden v 1:28:37
47 Meij, Teun van der Tzum m 1:29:39
48 Hulzinga, Femke  Wommels v 1:30:23
49 Kools, Inge  Leeuwarden v 1:32:37
50 Zeemans, Cor  Goutum m 1:38:10
51 Fokkema, Miranda  Leeuwarden v 1:38:10
52 Sinnema, Reinder  Leeuwarden m 1:39:37
53 Dijkhuizen, Patrick  Sneek m 1:41:26
54 Bonnema, Janny  Franeker v 1:47:23
55 Jacobsen, Koos  Sneek m 1:56:22
         
  8 km.      
1 Ziel, Albert van der Berlikum m 0:29:11
2 Regnerus, Simon  Marrum m 0:30:28
3 Werf, Dikkie. v.d.  Bolsward m 0:30:47
4 Bloemhof, Fedde  Itens m 0:30:50
5 Posthumus, Jouke-Atze  Rottevalle m 0:31:57
6 Hoogeveen, Gerald  Bolsward m 0:32:17
7 Ploeg, Syb van der  Jorwert m 0:32:44
8 Rienstra, Jacob  Mantgum m 0:33:03
9 Guest, Andrew  Sneek m 0:34:39
10 Hendrie v.d.Werf Bolsward m 0.35.18
11 Falkena, Hendrik  Ysbrechtum m 0:35:36
12 Dijkstra, Alexander  Wommels m 0:36:00
13 Falkena, Francisca  Ysbrechtum v 0:36:57      
14 Falkena, W.  Nijland m 0:37:05      
15 Wal, Anita van der  Harlingen v 0:38:13      
16 Schots-de Vries, Yvonne  Wommels v 0:38:36      
17 Genee, S.H.  Makkum m 0:39:14      
18 Goike, F.E.  Amsterdam m 0:39:37      
19 Sibma, Louis  Mantgum m 0:40:19      
20 Westra, Pieter  Workum m 0:40:35      
21 Abma, Richt  Wommels v 0:40:50      
22 Bajema, Tineke  Wommels v 0:41:35      
23 Postma, Henk  Deinum m 0:41:54      
24 Velde, Symen van der Waaksens m 0:42:06      
25 Bekkema, Marijke  Itens v 0:42:15      
26 Fennema, Bouke  Britsum m 0:42:42      
27 Adema, Jaap  Kûbaard m 0:42:42      
28 Boer, Clara de Bolsward v 0:43:20      
29 Veen, Jouke van der Burgum m 0:43:25      
30 Bouma, Klaas  Baard m 0:43:30      
31 Werf, Paula van der Leeuwarden v 0:43:43      
32 Evers, Jan  Kubaard m 0:43:52      
33 Djurre Joh.v.d.Schaaf Oentsjerk m 0:43:58      
34 Kloosterman, Lubbert  De Westereen m 0:44:16      
35 Kalsbeek, Jan.  Stiens m 0:44:22      
36 Wijnja, Peter  Mantgum m 0:44:30      
37 Zwaan, Liset  Workum v 0:44:39      
38 Smedinga, Arie.  Tzum m 0:44:45      
39 Boer, H. de  Heerenveen m 0:45:03      
40 Wal, Jurjen van der Kubaard m 0:45:09      
41 Jong, Annelies de  Wommels v 0:45:21      
42 Roosjen, Meindert  Leeuwarden m 0:45:25      
43 Jong, Anna De Kûbaard v 0:45:32      
44 Boer, Fokke de  Kubaard m 0:45:43      
45 Brouwer, Hester  Hichtum v 0:46:00      
46 Halbersma, Ester  Kubaard v 0:46:35      
47 Gillissen, Jose  Harlingen v 0:46:49      
48 Falkena, Klaske  Nijland v 0:47:01      
49 Ykema, Geeske  Ijlst v 0:47:01      
50 Leffering,  Sneek v 0:47:01      
51 Lyklema, Grietje  Wommels v 0:47:17      
52 Lijklema, Hisse  Wommels m 0:47:17      
53 Teernstra, Jan  Bolsward m 0:47:43      
54 Teernstra, Melissa  Bolsward v 0:47:43      
55 Jansen, Annie  Kubaard v 0:47:46      
56 Cnossen, Jitske  Wommels v 0:47:58      
57 Sytsma, Anneke  Leeuwarden v 0:49:13      
58 Terpstra, Marjan  Kubaard v 0:49:35      
59 Vries, Appie de Broek m 0:50:10      
60 Smedes, Froukje  Garyp m 0:50:43      
61 Runia, Theo  Leeuwarden m 0:51:21      
62 Zon, Dirk van  Harlingen m 0:51:39      
63 Joosen, Jolien  Goutum v 0:51:57      
64 Hofstra, Thijs.  Wytgaard m 0:52:38      
65 Hulzinga, Anneke  Wommels v 0:54:12      
66 Dijkstra, Sharmila  Wiuwert v 0:54:56      
67 Hoekstra, Herman  Leeuwarden m 0:55:38      
68 Vries-Groen, Lien de Broek v 0:55:38      
69 Kooistra, Thea  Kubaard v 0:56:50      
70 Jong, Feikje de Wommels v 0:56:50      
71 Jong, Wietske de  Wommels v 1:02:20      
72 Jong, Marianne de  Kubaard v 1:02:20      
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk