De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

28-08-2021 4e Hoeve aan den wegloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Plts Nr. Naam M/V Woonplaats LID Cat. KM Tijd
1 691 Timo De Vroome Man Peize MSEN 3.8 00:16:02
2 618 Gert Brussee Man Nunspeet M50 3.8 00:17:25
3 703 Eric Zoet Man Nunspeet M40 3.8 00:18:11
4 608 Jessica Beek Vrouw Beemte Broekland VSEN 3.8 00:19:51
5 744 Albert Alberts Man Peize M50 3.8 00:20:24
6 723 Baukje Wijma Vrouw Jislum V35 3.8 00:20:34
7 604 Robert Jan Alberts Man Assen MSEN 3.8 00:22:38
8 730 Piet Kerstholt Man Groningen X M60 3.8 00:26:28
9 731 Jolanda Nijenhuis Vrouw Sint Annaparochie X V55 3.8 00:27:36
10 709 Hennie Bruggink Vrouw Smilde V55 3.8 00:28:30
11 724 Theo Runia Man Leeuwarden X M50 3.8 00:28:55
12 727 Herman Hoekstra Man Goutum X M60 3.8 00:34:00
13 711 klaas Duits Man Sneek X M60 3.8 00:34:59
14 648 Lammert Van der Meij Man Leeuwarden M60 3.8 Wandelen
1 685 Roland Vos Man Assen MSEN 7.6 00:21:43
2 690 Mathijs De Vroome Man Peize M40 7.6 00:26:29
3 602 Simon Aardema Man Groningen MSEN 7.6 00:28:22
4 672 Gertjan Tichelaar Man Oldebroek M60 7.6 00:28:34
5 675 Bauke Tuinstra Man Kootstertille X MSEN 7.6 00:28:51
6 615 Kelly Bouman Man Nunspeet M40 7.6 00:29:59
7 666 Joost Van Sleen Man Assen MSEN 7.6 00:31:51
8 671 Thijs ten Caat Man Klazienaveen MSEN 7.6 00:33:01
9 681 Jorrit Vegter Man Groningen MSEN 7.6 00:33:07
10 745 David Ambachtsheer Man Waskemeer MSEN 7.6 00:36:18
11 729 Hendrie v.d. Werf Man Bolsward X M60 7.6 00:37:00
12 611 Rob Bloemert Man Nieuwleusen M40 7.6 00:37:35
13 628 Bert Gierveld Man Assen M60 7.6 00:39:04
14 676 Gert jan jan ubels Man STAPHORST M50 7.6 00:39:42
15 713 Bert Hof Man Visvliet M50 7.6 00:39:55
16 712 Nataschja Hettelder Vrouw Visvliet VSEN 7.6 00:40:24
17 696 Jacob Willemsma Man Assen M60 7.6 00:40:32
18 702 Albert Zijlstra Man Elsloo Fr M60 7.6 00:40:37
19 610 Henny Berends Man Balkbrug M50 7.6 00:41:12
20 619 Leonieke Compagner Vrouw Assen VSEN 7.6 00:41:33
21 717 Ron Otten Man Dwingeloo M50 7.6 00:42:29
22 680 Bertus Veenstra Man Erica MSEN 7.6 00:43:18
23 734 Mathijs Hof Man  Hoogeveen M50 7.6 00:44:01
24 612 Otto de Boer Man Gytsjerk X M60 7.6 00:44:08
25 728 Dikkie v.d. Werf Man Bolsward X M60 7.6 00:44:38
26 719 Juliët De Valk Vrouw Drachten VSEN 7.6 00:44:55
27 643 Linda jan Lassche Vrouw STAPHORST V45 7.6 00:45:01
28 661 Djurre Johannes van der Schaaf Man Oentsjerk X M60 7.6 00:45:54
29 748 Astrid  v.d. Veen Vrouw Oosterwolde V45 7.6 00:46:15
30 652 Thea van der Meulen Vrouw Sneek X V45 7.6 00:48:35
31 706 Anneke Zwerver- Sijtsma Vrouw Goutum X V55 7.6 00:57:40
32 725 Jippe Bokma Man Leeuwarden X M60 7.6 01:11:11
33 740 Anneke Regnerus Vrouw Marrum X V45 7.6 01:11:11
34 655 Jan Panhuis Man Leeuwarden X M60 7.6 01:11:11
1 654 Yoran Nijenhuis Man Oosterwolde MSEN 10 00:46:17
2 667 Fjodor van der Sluijs Man Gasselte M50 10 00:47:15
3 733 Adres Faber Man Beilen MSEN 10 00:47:55
4 716 Immy Auck Kersbergen Vrouw Itens VSEN 10 00:49:21
5 735 Henk v.d. Meer Man Gorredijk M50 10 00:49:31
6 639 Fred Koningstein Man Dalfsen M50 10 00:49:47
7 739 Rene Wieling Man Appelscha M50 10 00:51:36
8 715 Douwe Jan Kersbergen Man Drachten MSEN 10 00:51:53
9 688 Wiebe de Vries Man Appelscha M60 10 00:56:00
10 743 Rink Post Man Appelscha X M60 10 00:56:00
11 651 Sandra van der Meulen Vrouw Hallum X V35 10 00:56:07
12 695 Erik Willekus Man St.-Annaparochie X M50 10 00:57:17
13 701 Cor Zeemans Man Goutum X M60 10 01:00:00
14 710 femme de bruin Man Leeuwarden X M60 10 01:00:00
15 700 Alex van der Woude Man Drachten M50 10 01:02:02
16 653 Hans Nagtegaal Man Leeuwarden X M60 10 01:02:48
17 644 arnold van Leeuwen Man marknesse M60 10 01:03:21
18 683 Peter Velthuis Man Groningen M60 10 01:05:48
19 624 Marianne Eggermont Vrouw Groningen V55 10 01:05:48
20 623 Aty duin Vrouw Purmerend V55 10 01:06:22
21 605 Karst Anema Man Stiens X M60 10 01:06:33
22 613 Femke Boersma Vrouw Lemmer V45 10 01:06:43
23 738 Cisca Boomsma Vrouw Ried V45 10 01:07:03
24 741 Paul van Dalen Man Wervershoof M60 10 01:07:46
25 699 Attie Van der Woude Vrouw Raard V45 10 01:08:55
26 609 Agnes Bennen Vrouw de Wijk V45 10 01:12:47
27 647 Lammert Van der Meij Man Leeuwarden M50 21 01:13:20
28 742 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden V45 10 01:20:00
29 726 Mattie de Boer Vrouw Appelscha X V55 10 01:20:00
30 704 Johan Zwerver Man Goutum X M60 10 01:21:47
31 714 Klaas Van Kalsbeek Man Scharnegoutum M50 10 01:22:58
32 708 Johan Beintema Man Leeuwarden X M60 10 01:24:17
1 732 Sieds Wiersma Man Drachten X M50 15 01:04:57
2 640 Johannes van der Kooi Man Gytsjerk M50 15 01:13:19
3 707 Meine Hoitsma Man Kollum X M60 15 01:15:40
4 694 Bernard Wilkens Man Ureterp M60 15 01:16:24
5 669 Jan Stolker Man Steenwijk M60 15 01:16:28
6 747 Jan Post Man Smilde M50 15 01:17:25
7 689 Gerben De Vries Man Utrecht MSEN 15 01:19:56
8 617 Rogier Den Breejen Man Utrecht MSEN 15 01:21:35
9 626 Vera Endeman Vrouw Utrecht VSEN 15 01:21:35
10 665 Sandra Siebenga Vrouw Akkrum V35 15 01:21:56
11 663 Roos Scholten Vrouw Utrecht VSEN 15 01:24:03
12 660 Maarke Roelofs Vrouw Utrecht V35 15 01:24:11
13 693 Marja van der Werf- Zoer Vrouw Joure V55 15 01:26:32
14 674 Sietske Trinks Vrouw Akkrum V35 15 01:27:18
15 670 Reinder Tel Man SURHUIZUM X M60 15 01:28:04
16 645 Karin Machiela Vrouw Leeuwarden V45 15 01:28:17
17 678 Remco De Valk Man Drachten MSEN 15 01:29:23
18 692 Anita van der Wal Vrouw Harns X V45 15 01:29:55
19 705 Bertus Zwerver Man Boornbergum X M60 15 01:30:52
20 632 Inge helder Vrouw de knipe X V55 15 01:33:06
21 641 jurrien krol Man assendelft M50 15 01:33:14
22 736 Wytske v.d. Kooi Vrouw Burgum V45 15 01:33:19
23 633 Esther Hendrikse Vrouw Steenwijk V35 15 01:33:35
24 718 Isabel Sol Vrouw Steenwijk V35 15 01:33:36
25 616 Afke Brandenburg Vrouw Wirdum X V55 15 01:49:24
1 630 Leon Graumans Man Utrecht MSEN 21 01:23:09
2 649 Rik meinders Man coevorden M50 21 01:26:49
3 697 Bernard Winsemius Man Joure MSEN 21 01:29:17
4 662 Martijn Schmit Man Grou M40 21 01:30:16
5 720 Jaap Vermaas Man Marknesse M50 21 01:32:09
6 603 Michel Albers Man Groningen M60 21 01:33:37
7 686 Peter Vosjan Man Assen MSEN 21 01:34:32
8 659 Herman Regnerus Man Hurdegaryp X M40 21 01:36:45
9 646 Neville Magielse Man Utrecht MSEN 21 01:37:39
10 664 Cees Schouls Man Hijken M50 21 01:38:51
11 637 Huib-Jan Imbens Man Wirdum Fr X M50 21 01:40:49
12 650 Anne-Jaap van der Meulen Man Harkema M50 21 01:44:06
13 627 Kristel Geerling Vrouw Utrecht VSEN 21 01:46:45
14 684 Roos van Vijfeijken Vrouw Utrecht VSEN 21 01:46:45
15 687 André de Vries Man Oosterwolde fr X M50 21 01:49:00
16 622 Manon Dirksen Vrouw Apeldoorn VSEN 21 01:49:09
17 631 Eelco de Groot Man Assen X M40 21 01:50:10
18 746 Melchior Ram Man Uffelte X MSEN 21 01:51:03
19 620 Siebo de Graaf Man Heerenveen MSEN 21 01:51:34
20 629 Evelien van de Glind Vrouw Utrecht VSEN 21 01:53:08
21 607 Merlijn de Bakker Vrouw Utrecht VSEN 21 01:53:08
22 656 Jochem van der Ploeg Man Drachten MSEN 21 01:53:12
23 638 Peter Kakes Man Nisse M50 21 01:53:38
24 657 Atze Jan Ploeg Man Drachten MSEN 21 01:55:59
25 698 Lisette Ten Wolde Vrouw Noordwolde VSEN 21 01:56:50
26 625 John Eising Man Assen M50 21 01:57:12
27 621 René Deems Man Wolvega M50 21 01:57:46
28 642 Simon Kruizinga Man Drachten MSEN 21 01:58:59
29 722 Henk Westerkamp Man BORGER M50 21 01:59:34
30 682 Ila Velema Vrouw Drachten X V35 21 02:04:46
31 737 Katrinus de Vries Man Noardburgum M50 21 02:04:57
32 636 Harald Huizing Man Renkum MSEN 21 02:18:32
33 679 Tamara Vasilica Vrouw Daarlerveen VSEN 21 02:18:35
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk