De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

07-07-2021 Bulleloop Lekkum

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Plts Nr. Naam M/V Woonplaats SV F. KM Tijd
1 643 Martijn  Toering Man Tjalleberd 5.6 00:20:53
2 695 Jeroen  Schorning Man Heerenveen 5.6 00:21:48
3 502 Ameri  Alameri Man Groningen 5.6 00:22:02
4 557 Ilona  Hoeksma Vrouw Heerenveen 5.6 00:23:23
5 705 Johan  Bekema Man Bolsward 5.6 00:24:11
6 631 Timo  Schraa Man St.-Annaparochie 5.6 00:24:48
7 525 Jappe  Buwalda Man Snakkerburen 5.6 00:28:07
8 530 Kim  Dekker Vrouw Sint Annaparochie 5.6 00:28:18
9 522 Jos  Bruin Man St Nicolaasga, Holland 5.6 00:28:28
10 566 Frits  Jilderda Man Damwald 5.6 00:28:43
11 696 Durk  Postma Man Driezum 5.6 00:29:17
12 685 Cor van der Sluis Man Franeker X 5.6 00:29:27
13 520 Eric  Breukers Man Hurdegaryp 5.6 00:30:59
14 593 Jolanda  Muizer Vrouw Leeuwarden X 5.6 00:31:07
15 709 Theo van  Bergen Man Hardegarijp 5.6 00:31:09
16 689 Corrie  Meijer Vrouw Leeuwarden 5.6 00:32:06
17 510 Bregtje  Bergema Vrouw Feinsum 5.6 00:32:25
18 533 Ida  Dijkstra Vrouw Boer 5.6 00:32:55
19 551 Karin  Helder Vrouw Buitenpost 5.6 00:33:23
20 592 Lianne van Mourik Vrouw Leeuwarden 5.6 00:34:21
21 628 Djurre Joh. van der Schaaf Man Oentsjerk X 5.6 00:34:33
22 706 Albertje  Strikwerda Vrouw Dongjum 5.6 00:35:30
23 703 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden 5.6 00:35:51
24 526 Naraysca  Cecilia Vrouw Drachten 5.6 00:35:55
25 521 Irene  Breukers Vrouw Hurdegaryp 5.6 00:36:17
26 635 Reinder  Sinnema Man Leeuwarden X 5.6 00:36:22
27 707 Liudmila  ovalenco Vrouw Dongjum 5.6 00:36:29
28 660 Hannelore  Wiersma Vrouw Stiens 5.6 00:36:44
29 664 Anna  Witteveen-Volk Vrouw LEEUWARDEN 5.6 00:37:17
30 541 Elske  Fijma Vrouw Goutum 5.6 00:38:57
31 668 Rense  Zwerver Man Leeuwarden 5.6 00:39:05
32 669 Johan  Zwerver Man Goutum X 5.6 00:39:05
33 543 Joop van Ginkel Man Broeksterwâld 5.6 00:40:53
34 670 Anneke  Zwerver- Sijtsma Vrouw Goutum X 5.6 00:41:30
35 560 Willem  Huizenga Man Hallum 5.6 00:41:58
36 542 Sylvanna van Ginkel Vrouw Broeksterwâld 5.6 00:42:24
37 693 Greetje  Bijlsma Vrouw Leeuwarden 5.6 00:43:29
38 602 Frits  Ottens Man Leeuwarden X 5.6 00:43:55
39 675 Anita van der Wal Vrouw Harlingen X 5.6 00:44:52
40 674 Jippe  Bokma Man Leeuwarden X 5.6 00:44:52
41 598 Jolanda  Nijenhuis Vrouw Sint Annaparochie X 5.6 00:44:52
42 673 Frans  Scheuneman Man Hogezand X 5.6 00:45:25
43 603 Jan  Panhuis Man Leeuwarden X 5.6 00:47:31
44 672 Theo  Runia Man Leeuwarden X 5.6 00:47:52
45 634 Geertruud  Silvius Vrouw Haren Gn 5.6 00:57:34
Plts Nr. Naam M/V Woonplaats SV F. KM Tijd
1 613 Victor  Plomp Man Leeuwarden 10 00:38:05
2 712 Jan Germ  Looijnga Man Oenkerk 10 00:38:22
3 516 Henk  Bos Man Tjalleberd 10 00:38:30
4 629 Douwe  Schaafsma Man Damwâld 10 00:38:42
5 583 Marco  Leeverink Man Leeuwarden 10 00:40:21
6 655 Catrinus  Vroom Man Hijum 10 00:41:19
7 503 Jacob  Andringa Man Oentsjerk 10 00:41:55
8 517 Cor  Bosgraaf Man Wâlterswâld 10 00:42:01
9 538 Jarno  Drent Man Muntendam 10 00:42:25
10 642 Teatse  Tichelaar Man Harlingen 10 00:43:12
11 684 Wim van der Graaf Man Winsum 10 00:43:12
12 570 Meine  Jongedijk Man Leeuwarden 10 00:43:41
13 645 Menne  Valk Man Snakkerburen 10 00:43:44
14 506 Menno  Bakker Man Franeker 10 00:43:53
15 604 Gerrit  Panhuis Man Leeuwarden 10 00:44:00
16 657 Klaas Sietse Van der Wal Man Buitenpost 10 00:44:15
17 681 Gerald  Hoogeveen Man Bolsward 10 00:44:16
18 623 Hugo  Reitsma Man Hurdegaryp 10 00:44:42
19 650 Vincent  Versteeg Man Haarlem 10 00:44:59
20 523 Dorian van den Burg Vrouw Haarlem 10 00:45:11
21 627 Richard  Rustebiel Man Muntendam 10 00:45:51
22 641 Tiemen  Tichelaar Man Harlingen 10 00:46:02
23 652 Martin Jan  Visser Man Mildam 10 00:46:13
24 659 Jan Van der Werf Man Oentsjerk 10 00:46:17
25 565 Sytse  Jansma Man Harlingen X 10 00:46:23
26 644 Rik  Troostheide Man Leeuwarden 10 00:46:32
27 518 Sander  Braaksma Man Dokkum 10 00:46:37
28 552 Minke  Hell Vrouw Suwald 10 00:46:49
29 614 Joris  Popken Man Stiens 10 00:46:49
30 676 Daan van der Geest Man Stiens X 10 00:47:16
31 612 Jochem Van der Ploeg Man Drachten 10 00:47:36
32 508 Frank  Balk Man Leeuwarden 10 00:47:40
33 507 Jens  Bakker Man Leeuwarden 10 00:47:50
34 677 Stefan de Wilde Man Heerenveen 10 00:48:11
35 626 Klaas de Ruiter Man Leeuwarden 10 00:48:38
36 638 Theo  Terpstra Man Stiens 10 00:48:53
37 611 Atze Jan van der Ploeg Man Drachten 10 00:48:57
38 625 Halbe  Rinsma Man Buitenpost 10 00:49:14
39 661 Rikus van Wijk Man Goutum 10 00:49:57
40 539 Jesse  Fennema Man Leeuwarden 10 00:50:01
41 616 Auke  Postma Man Damwald X 10 00:50:17
42 656 Arjan van der Wal Man Drachten 10 00:50:20
43 512 Siebren  Boerma Man BURGUM 10 00:50:35
44 546 Marinus de Haan Man Giekerk X 10 00:50:35
45 573 Catrinus  Kingma Man Leeuwarden 10 00:50:44
46 663 Erik  Willekus Man St.-Annaparochie X 10 00:50:51
47 713 Bert  Noordenbos Man REDUZUM 10 00:50:53
48 527 Anne  Claus Man Boelenslaan X 10 00:50:56
49 682 Lucia van der Bijl Vrouw 10 00:51:02
49 662 Johan  Wijnsma Man Leeuwarden 10 00:51:06
50 569 Rinke de Jong Man Leeuwarden X 10 00:51:26
51 588 Sandra van der Meulen Vrouw Hallum X 10 00:51:26
52 567 Jannie  Jilderda Vrouw Damwald 10 00:51:35
53 704 Katrinus de  Vries Man Noord Bergum 10 00:51:37
54 584 Ria  Leeverink-Berends Vrouw Bolsward X 10 00:51:47
55 524 Martin van den Burg Man Sneek X 10 00:51:52
56 667 Willem van Zutphen Man Wirdum X 10 00:52:00
57 595 Auke  Mulder Man Leeuwarden 10 00:52:10
58 630 Andries  Schaafsma Man Twijzelerheide 10 00:52:25
59 648 Ruurd  Veenstra Man Twijzelerheide X 10 00:52:25
60 582 Julius  Kuipers Man Twojzelerheide 10 00:52:32
61 649 ed  velderman Man Gytsjerk X 10 00:52:37
62 509 Johan  Beintema Man Leeuwarden X 10 00:53:00
63 701 Erik  Daling Man Leeuwarden 10 00:53:00
64 690 Benny   Bijlsma Man Marsum X 10 00:53:18
65 609 Diane  Pijl Vrouw Dronryp 10 00:53:24
66 586 Aebe  Meindertsma Man Niawier 10 00:53:42
67 686 C  Mebius Man Leeuwarden 10 00:54:24
68 711 Joham  Kooistra Man St. Anna X 10 00:54:33
69 550 Hendrika van der Heide Vrouw Arum 10 00:54:46
70 617 Ruud  Prins Man Deinum 10 00:55:34
71 581 Simon  Kruizinga Man Drachten 10 00:55:45
72 511 Roos  Boerma Vrouw BURGUM 10 00:55:58
73 535 Sjuk  Dijkstra Man Burgum 10 00:55:59
74 621 Saakje  Regnerus Vrouw Broeksterwâld X 10 00:56:07
75 561 José De Jaeger Niet bekend Lekkum 10 00:56:12
76 647 Annechien van der Veen Vrouw Leeuwarden X 10 00:56:42
77 513 Peter  Boersen Man Leeuwarden X 10 00:56:42
78 578 Leo  Korsten Man Leeuwarden 10 00:56:42
79 594 Domien  Mulder Man Joure X 10 00:57:00
80 698 Jan van Zalinge Man Dronryp X 10 00:57:06
81 610 wil  pijl Vrouw Dronryp 10 00:57:13
82 606 Benjo  Pelder Man Leeuwarden 10 00:57:18
83 636 Froukje  Striesenou Vrouw Leeuwarden 10 00:57:18
84 534 Jacob  Dijkstra Man Bitgummole X 10 00:57:40
85 654 Anita de Vreeze Vrouw Leeuwarden 10 00:57:49
86 679 Cor  Snoek Man Roden 10 00:58:16
87 571 Sven  Keller Man Leeuwarden 10 00:58:36
88 600 Martin  Noppert Man Sintjohannesga 10 00:59:27
89 697 Hanna  Postuma Vrouw Minnertsga X 10 00:59:27
90 562 Cindy de Jager Vrouw Sint Annaparochie X 10 00:59:27
91 639 Rients  Terpstra Man Hallum 10 00:59:58
92 640 Leonie  Terpstra Vrouw Stiens X 10 01:00:06
93 504 Karst  Anema Man Stiens X 10 01:00:43
94 564 Rick  Jansma Man Leeuwarden 10 01:00:59
95 618 Jasper  Raap Man Drachten 10 01:01:10
96 585 Wim  Manshande Man Harlingen X 10 01:01:14
97 528 Karin  Danhof Vrouw Jirnsum 10 01:01:14
98 590 Tjitske  Miedema Vrouw Berlikum 10 01:01:26
99 605 Corrie  Pars Vrouw St.-Annaparochie 10 01:01:26
100 529 Bonne  de Haan Man Twizelerheide 10 01:01:26
101 577 Inge  Kools Vrouw Leeuwarden X 10 01:02:16
102 622 anneke  regnerus Vrouw marrum X 10 01:03:08
103 548 Marianne  Haijma Vrouw Berltsum 10 01:03:08
104 536 Nellie  Dijkstra Vrouw Vrouwenparochie X 10 01:03:31
105 662 Johan  Wijnsma Man Leeuwarden 10 01:04:12
106 700 Janny  Fennema Vrouw Britsum 10 01:04:32
107 699 Miloeska  Fennema Vrouw Leeuwarden 10 01:04:32
108 702 Klaas  Nieuwhof Man Berltsum 10 01:04:41
109 687 Afke   Brandenburg Vrouw Wirdum X 10 01:05:10
110 607 Jouke  Peters Man Lekkum 10 01:05:35
111 608 anke  peterson Vrouw Leeuwarden X 10 01:07:23
112 515 Kim  Boonstra Vrouw Leeuwarden 10 01:07:38
113 579 Sandra  Korsten Vrouw Leeuwarden 10 01:07:38
114 632 Martine  Sijtsma Vrouw Mantgum X 10 01:08:09
115 615 Harm  Postma Man Bitgum X 10 01:14:16
116 532 Tineke  Dijkstra Vrouw Bitgum X 10 01:14:16
117 547 Amarins  Haijma Vrouw Berlikum 10 01:22:00
Plts Nr. Naam M/V Woonplaats SV F. KM Tijd
1 576 Wilco  Kooistra Man Leeuwarden 17.6 01:03:55
2 514 Guido Van den Boogaard Man Leeuwarden X 17.6 01:04:14
3 559 Sander Van Hoorn Man Leeuwarden 17.6 01:12:55
4 589 Simon van Middelaar Man Leeuwarden 17.6 01:13:02
5 692 Peter  Sibma man Garyp 17.6 01:13:46
6 691 Ate  Bijlsma Man Garyp 17.6 01:16:02
7 665 Erik  Wubs Man Gorredijk 17.6 01:16:47
8 710 Pieter  Talsma Man Mantgum 17.6 01:17:43
9 555 Reinier  Hitzert Man Hurdegaryp 17.6 01:17:49
10 537 Chris  Draijer Man Oudega gem Smallingerlnd X 17.6 01:19:36
11 708 Wim  Douma Man Leeuwarden 17.6 01:21:50
12 680 Johannes  Postma Man Gytsjerk 17.6 01:21:53
13 678 Klaas van  Heeringen Man Hurdegaryp 17.6 01:21:53
14 580 luuk  Kruizinga Man Aduard 17.6 01:22:22
15 666 Albert van der Ziel Man Berlikum X 17.6 01:22:22
16 505 Adrie  Atsma Man Leeuwarden 17.6 01:24:37
17 587 Rutger  Meinema Man Dokkum 17.6 01:25:00
18 671 Meine  Hoitsma Man Kollum X 17.6 01:25:51
19 574 Gerda Van Klaarbergen Vrouw Leeuwarden 17.6 01:26:33
20 575 Johannes van der Kooi Man Gytsjerk 17.6 01:28:33
21 683 Bouwe  Hiddinga Man Leeuwarden 17.6 01:28:33
22 568 Rinke De Jong Man Hempens 17.6 01:28:54
23 563 Mike  Jager Man Katlijk 17.6 01:29:26
24 554 Pieter  Hiemstra Man Joure 17.6 01:30:22
25 553 Tjebbe  Hettinga Man Deinum 17.6 01:30:47
26 694 Mark  Folbert Man Ternaard 17.6 01:31:25
27 599 johan van van noordenburg Man Jubbega 17.6 01:35:41
28 531 Pieter van Dijk Man Langezwaag 17.6 01:36:00
29 653 Tjeerd  Visser Man Franeker X 17.6 01:36:41
30 596 Jan  Nanninga Man Leeuwarden 17.6 01:40:52
31 545 Eelco de Groot Man Assen X 17.6 01:43:32
32 540 Bouke  Fennema Man Britsum X 17.6 01:45:01
33 558 Carin  Hoekstra Vrouw Leeuwarden 17.6 01:50:41
34 619 Ronald  Rauwerda Man Roodkerk 17.6 01:50:41
35 620 Herman  Regnerus Man Hurdegaryp X 17.6 01:56:07
36 591 Alex  Mostert Man Aduard 17.6 01:57:20
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk