De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

02-10-2021 Fytrisloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
plts Nr. Naam M/V Woonplaats LID Cat. KM Tijd
1 1118 Jurre van der Vaart Man De wilp MSEN 6.3 00:22:35
2 1116 Bauke Tuinstra Man Kootstertille X MSEN 6.3 00:23:04
3 1130 Cor Visser Man Gytsjerk MSEN 6.3 00:24:10
4 1121 Jacob van der Ploeg Man Damwâld M50 6.3 00:24:52
5 1086 Rob Pestman Man Dokkum M40 6.3 00:25:50
6 1152 Joakim Zuidema Man Drachten MSEN 6.3 00:26:52
7 1089 Gaatze Postma Man Kollumersweach MSEN 6.3 00:27:57
8 1111 Sjoerd Slagter Man Garyp MSEN 6.3 00:29:39
9 1068 Janine Kootstra Vrouw Burgum VSEN 6.3 00:32:03
10 1139 Hendrie van der Werf Man Bolsward X M60 6.3 00:32:12
11 1208 Cor van Sluis Man Franeker X M60 6.3 00:32:26
12 1122 Hennie van der Veen Vrouw Kollumerpomp V35 6.3 00:33:37
13 1047 Jantina Jager Vrouw Dokkum V35 6.3 00:33:45
14 1120 Tracy van der Ploeg Vrouw Damwâld V45 6.3 00:33:46
15 1226 Tineke van der Bijl Vrouw Twijzelerheide V35 6.3 00:33:46
16 1067 Wiebe Kootstra Man Burgum M40 6.3 00:33:56
17 1117 Jan van der Vaart Man De Wilp M50 6.3 00:34:12
18 1138 Dikkie van der Werf Man BOLSWARD X M60 6.3 00:36:02
19 1202 Piet Kerstholt Man Groningen X M60 6.3 00:38:33
20 1046 Keimpe Jager Man Dronryp X M60 6.3 00:38:34
21 1104 Djurre Johannes van der Schaaf Man Oentsjerk X M60 6.3 00:39:18
22 1053 Geert de Jong Man Twijzelerheide M40 6.3 00:39:46
23 1026 Moniek Feenstra Vrouw Stiens VSEN 6.3 00:39:58
24 1233 Lucie Borger Vrouw Marrum V35 6.3 00:40:06
25 1103 Anja Sander Vrouw De westereen V45 6.3 00:40:27
26 1100 Minke De Ruiter Vrouw De Westereen VSEN 6.3 00:40:36
27 1074 Lily Manshande Vrouw Harlingen V55 6.3 00:41:26
28 1097 Wilma Rinsma-Broszeit Vrouw Buitenpost VSEN 6.3 00:41:29
29 1235 Wybrand de Groot Man Veenwouden X M60 6.3 00:43:28
30 1065 Rinze Kootstra Man Harlingen X M60 6.3 00:43:28
31 1237 Tineke Zuidema Vrouw Kollum V45 6.3 00:43:31
32 1140 Nelleke Wielstra Vrouw Dokkum VSEN 6.3 00:43:48
33 1203 Femme  de Bruin Man Leeuwarden X M60 6.3 00:44:10
34 1148 Jessica Ying Wang Vrouw Almere V35 6.3 00:45:21
35 1012 Esther Bronsema Vrouw De Westereen V35 6.3 00:45:24
36 1098 Marjan Roedema Vrouw De Westereen V45 6.3 00:45:26
37 1215 Allete Gommers Vrouw De Westereen V35 6.3 00:45:51
38 1041 Ariana Heringa-Kuipers Vrouw Drachten V35 6.3 00:46:19
39 1201 Theo Runia Man Leeuwarden X M50 6.3 00:50:58
40 1033 Saskia De Groot Vrouw Oentsjerk V35 6.3 00:51:06
41 1142 Yke Wijbenga Vrouw De Falom V45 6.3 00:52:37
42 1083 Jan Panhuis Man Leeuwarden X M60 6.3 00:56:02
43 1204 Herman Hoekstra Man Goutum X M60 6.3 00:56:02
44 1025 Klaas Duits Man Sneek X M60 6.3 00:56:02
45 1042 ineke van der hoek Vrouw ursem X V55 6.3 01:04:56
 
1 1210 Folkert Visser Man Burgum X MSEN 10.8 00:41:52
2 1044 Gerald Hoogeveen Man Bolsward M50 10.8 00:43:20
3 1087 Lammert v/d Ploeg Man De Westereen M50 10.8 00:43:46
4 1066 Fokke Kootstra Man Assen MSEN 10.8 00:46:07
5 1220 Tine Zweers Vrouw Grootegast V35 10.8 00:46:50
6 1211 Syb van der Ploeg Man Kubaard X M50 10.8 00:47:01
7 1082 Sid Overdijk Man Buitenpost M50 10.8 00:47:42
8 1032 Bauke Groen Man Dokkum M50 10.8 00:48:45
9 1137 Stefan van der Wal Man Drachten X M50 10.8 00:49:07
10 1077 Lammert Van der Meij Man Leeuwarden M50 10.8 00:50:07
11 1016 Gerard Dam Man Dokkum M50 10.8 00:52:45
12 1031 Sonja Grit Vrouw Jannum V45 10.8 00:52:49
13 1096 Halbe Rinsma Man Buitenpost M50 10.8 00:53:19
14 1232 Theunis Banga Man Kollumerzwaag M40 10.8 00:53:22
15 1209 Piet Visser Man Driezum X M50 10.8 00:54:10
16 1052 Jannie Jilderda Vrouw Damwald V55 10.8 00:54:37
17 1212 Durk Postma Man Oudehaske M60 10.8 00:54:52
18 1136 Ulbe van der Wak Man Zwagerbosch X M60 10.8 00:56:34
19 1069 Julius Kuipers Man Twojzelerheide M50 10.8 00:56:47
20 1059 Ulbe Keegstra Man Dokkum M60 10.8 00:57:11
21 1123 Ruurd Veenstra Man Twijzelerheide X M60 10.8 00:57:33
22 1128 Tjeerd Visser Man Franeker X M60 10.8 00:57:46
23 1105 Andries Schaafsma Man Twijzelerheide M50 10.8 00:57:52
24 1020 Jaap Dijkstra Man FRANEKER X M60 10.8 00:58:45
25 1112 Jakob Smit Man Burdaard M50 10.8 00:59:06
26 1060 Wim Klaver Man De westereen MSEN 10.8 00:59:13
27 1051 Frits Jilderda Man Damwald M50 10.8 00:59:21
28 1238 Harry Pechler Man Veenwouden M60 10.8 00:59:38
29 1147 Alex van der Woude Man Drachten M50 10.8 00:59:42
30 1010 Rosanna Borg Vrouw Noordbergum VSEN 10.8 00:59:47
31 1143 Jan Hindrik Wijma Man Feanwalden MSEN 10.8 01:00:09
32 1088 durk postma Man Driezum M50 10.8 01:02:06
33 1216 Gretienus Gommers Man De Westereen M40 10.8 01:02:14
34 1221 Popke Leffring Man Driezum M40 10.8 01:02:14
35 1019 Tabitha Dijkman Vrouw Gytsjerk V45 10.8 01:02:16
36 1222 Sierd Boersma Man Driezum ######## 10.8 01:02:24
37 1063 Minke Kooistra Vrouw Dokkum V55 10.8 01:04:01
38 1131 bokke s visser Man oudwoude M50 10.8 01:04:07
39 1058 Johan Kardol Man Dokkum M40 10.8 01:04:07
40 1001 Karst Anema Man Stiens X M60 10.8 01:04:08
41 1073 Wim Manshande Man Harlingen X M60 10.8 01:04:19
42 1017 Karin Danhof Vrouw Jirnsum V45 10.8 01:04:19
43 1050 Jan Jansma Man Oenkerk M50 10.8 01:04:20
44 1129 Lieuwe Visser Man Oentsjerk M40 10.8 01:04:31
45 1006 Bregtje Bergema Vrouw Feinsum X V45 10.8 01:05:38
46 1223 Rene Smids Man Kollum M40 10.8 01:07:01
47 1236 John Breiden Man Kollum M50 10.8 01:07:04
48 1205 Simon Santema Man De Westereen M40 10.8 01:07:16
49 1099 Pier de Roos Man Heerenveen M60 10.8 01:07:20
50 1107 Margriet Schonenburg Vrouw Oenkerk V35 10.8 01:07:31
51 1214 Hinke de Vries Vrouw Dokkum V45 10.8 01:07:35
52 1085 Corrie Pars Vrouw St.-Annaparochie V55 10.8 01:07:36
53 1021 Nellie Dijkstra Vrouw Vrouwenparochie X V45 10.8 01:07:36
54 1207 Egbert Geertsma Man Groningen M60 10.8 01:07:38
55 1213 Gelske Jager Vrouw Driezum V55 10.8 01:07:52
56 1002 Theo Anjema Man Indijk M50 10.8 01:08:11
57 1081 Marjan Noordstra Vrouw Burgum V35 10.8 01:10:42
58 1061 wiesje kloosterman Vrouw Burgum V55 10.8 01:11:45
59 1078 Joke Bleijerveld Vrouw Dokkum V45 10.8 01:12:13
60 1225 Leo van Derksen Man Marum X M60 10.8 01:15:37
61 1231 Hilda Meijerhof Vrouw Appingedam V55 10.8 01:16:15
62 1054 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden V45 10.8 01:16:54
63 1133 Joke de Vries Vrouw Purmerend V55 10.8 01:17:49
64 1110 Reinder Sinnema Man Leeuwarden X M60 10.8 01:24:25
65 1108 Martine Sijtsma Vrouw Mantgum X V45 10.8 01:24:25
66 1200 Jippe  Bokma Man Leeuwarden X M60 10.8 01:24:25
67 1094 Anneke Regnerus Vrouw Marrum X V45 10.8 01:24:25
68 1240 Ronald Stoffelsma Man Norg M60 10.8 01:41:04
 
1 1091 Pieter Prins Man Marsum X MSEN 17.5 01:11:47
2 1227 Peter Sipma Man Garijp M60 17.5 01:12:29
3 1045 Sander Van Hoorn Man Leeuwarden MSEN 17.5 01:13:47
4 1228 Abe Bijlsma Man Garijp M40 17.5 01:16:09
5 1064 Bareld Kootstra Man GARYP M50 17.5 01:16:43
6 1011 Cor Bosgraaf Man Wâlterswâld M40 17.5 01:19:13
7 1048 Marlon Jansen Man Leeuwarden MSEN 17.5 01:21:39
8 1007 Willem Biemolt Man Utrecht X M50 17.5 01:24:21
9 1070 Dirk van der Leij Man Kollum MSEN 17.5 01:24:35
10 1062 Pieter jan Kooi Man Loppersum M50 17.5 01:24:57
11 1114 Piet Streefkerk Man Boelenslaan X M60 17.5 01:26:31
12 1127 Pieter Visse5 Man Dokkum M40 17.5 01:27:08
13 1028 Rick van der Galiën Man Goutum MSEN 17.5 01:27:18
14 1224 Laas Bonnema Man Vrouwenparochie X M60 17.5 01:31:39
15 1124 ed velderman Man Gytsjerk X M60 17.5 01:33:58
16 1008 Lucia van der Bijl Vrouw Bolsward V45 17.5 01:34:13
17 1013 Martin Van den Burg Man Sneek X M50 17.5 01:34:44
18 1037 Klaas Halma Man Gaast M60 17.5 01:37:18
19 1149 Klaas Van der Zee Man Dokkum M60 17.5 01:37:27
20 1029 Fryda de Graaf Vrouw DOKKUM V35 17.5 01:38:10
21 1022 Johanna Dijkstra Vrouw Damwoude V35 17.5 01:38:10
22 1038 Cobie Heida Vrouw Leeuwarden V55 17.5 01:40:22
23 1080 Jan Nanninga Man Leeuwarden M50 17.5 01:40:42
24 1230 Jolanda Wijnsma Vrouw Dokkum V35 17.5 01:42:51
25 1229 S Spinder man Buitenpost M60 17.5 01:42:51
26 1095 Feikje Riedstra Vrouw Burdaard V55 17.5 01:43:26
27 1239 Edwin Bruinsma Man Leeuwarden X M40 17.5 01:43:44
28 1115 Reinder Tel Man Surhuizum X M60 17.5 01:49:37
29 1243 Yde Haarsma Man Sneek X M60 17.5 01:53:45
30 1113 Annet Stam Vrouw Leeuwarden V55 17.5 01:59:12
31 1076 Anneke van der Meer Vrouw Leeuwarden V55 17.5 01:59:12
 
1 1090 Johannes Postma Man Gytsjerk/ Lionitas M40 21.1 01:21:38
2 1218 Harrie Wiersma Man Blija X M40 21.1 01:25:50
3 1206 Jan van der Meulen Man Rintsumageest M50 21.1 01:26:39
4 1056 Pieter de Jong Man Marrum X M40 21.1 01:27:42
5 1106 Douwe Schaafsma Man Damwald MSEN 21.1 01:28:12
6 1217 Melle van Laar Man Vlieland X M40 21.1 01:29:33
7 1040 Evert Jan Heringa Man Drachten M40 21.1 01:31:44
8 1141 Sieds Wiersma Man Drachten X M50 21.1 01:32:36
9 1023 Wim Douma Man Leeuwarden MSEN 21.1 01:35:59
10 1125 Sjouke Venema Man Wommels X M40 21.1 01:36:32
11 1014 Gerjan Cats Man Groningen M40 21.1 01:37:48
12 1030 Sytze Greidanus Man Zoutkamp M40 21.1 01:38:17
13 1024 Chris Draijer Man Oudega gem Smallingerlnd X M60 21.1 01:38:28
14 1039 Minke Hell Vrouw Suwald V35 21.1 01:43:23
15 1093 Herman Regnerus Man Hurdegaryp X M40 21.1 01:43:47
16 1119 Remco De Valk Man Drachten MSEN 21.1 01:44:11
17 1079 Jacob Munneke Man Leeuwarden M40 21.1 01:44:22
18 1150 Rick van der Zee Man Oppenhuizen MSEN 21.1 01:44:22
19 1242 Meine Hoitsma Man Kollum X M60 21.1 01:45:37
20 1102 Marjan De Ruiter-Abma Vrouw Sneek X V45 21.1 01:46:08
21 1241 Frank de Ruiter Man Sneek X M50 21.1 01:46:08
22 1132 Rienk De Vries Man Burgum X M60 21.1 01:47:05
23 1145 Bernard Wilkens Man Ureterp M60 21.1 01:48:03
24 1219 Elly Rooda Vrouw Grootegast V55 21.1 01:48:22
25 1075 Sietze Van der Meer Man Surhuisterveen M60 21.1 01:48:33
26 1003 Fardau Anjema Vrouw Indijk VSEN 21.1 01:49:43
27 1151 Duco Zijlstra Man Lekkum X M60 21.1 01:51:32
28 1134 Wiebe de Vries Man Appelscha M60 21.1 01:51:32
29 1034 Marinus de Haan Man Giekerk X M40 21.1 01:53:10
30 1135 Chris Vruggink Man Buitenpost M40 21.1 01:57:43
31 1146 Nynke Wolters Vrouw Drachten VSEN 21.1 01:57:45
32 1015 Onne Claus Man Boelenslaan X MSEN 21.1 01:58:11
33 1234 Helga Hut Luning Vrouw Waskemeer V35 21.1 01:58:54
34 1057 Willem van Kalsbeek Man Hallum M40 21.1 02:05:27
35 1004 Béanne Bakker Vrouw Drachten V35 21.1 02:05:53
36 1071 Rene Lont Man Burgum M60 21.1 02:06:42
37 1144 Mark Wijnsma Man Ee M40 21.1 02:09:18
38 1101 Broer Sijtsma Man Dokkum X M50 21.1 02:09:18
39 1027 Bouke Fennema Man Britsum X M50 21.1 02:09:46
40 1084 Harry Papjes Man Burgum M50 21.1 02:09:46
41 1035 Klaske De Haan Vrouw Ee V35 21.1 02:13:58
42 1043 Dieta Holwerda Vrouw Oosternijkerk V45 21.1 02:13:58
43 1036 Bonne de Haan Man Twizelerheide M60 21.1 02:25:30
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk