Plaats Start nr. Naam Woonplaats Te lopen afstand Officieel
1 158 Kibron Hijum 6,2 kilometer 0:20:51
2 132 Wytse Mantel Oudega 6,2 kilometer 0:22:59
3 159 Bert Ausma Marum 6,2 kilometer 0:24:32
4 62 Joop Lusthof Leeuwarden 6,2 kilometer 0:26:09
5 32 Frits Twuyver van Callantsoog 6,2 kilometer 0:26:16
6 27 Erika Broekema Groningen 6,2 kilometer 0:26:28
7 155 Jan van der Werf Oenkerk 6,2 kilometer 0:26:59
8 63 Joris popken stiens 6,2 kilometer 0:28:43
9 84 Monique de Jong Goutum 6,2 kilometer 0:29:17
10 126 Tsjetty Visser Burgum 6,2 kilometer 0:29:27
11 66 Kim Dekker Sint Annaparochie 6,2 kilometer 0:30:26
12 118 Sybe de Vries Leeuwarden 6,2 kilometer 0:30:34
13 110 Sandra van der Meulen Hallum 6,2 kilometer 0:30:54
14 44 Hendrie van der Werf Bolsward 6,2 kilometer 0:31:02
15 29 Frank Visser Oppenhuizen 6,2 kilometer 0:32:01
16 160 Margreet Ausma Marum 6,2 kilometer 0:33:36
17 18 Dikkie van der Werf Bolsward 6,2 kilometer 0:34:31
18 112 Sara Scheffer Leeuwarden 6,2 kilometer 0:34:38
19 38 Hannie Wiersma Stiens 6,2 kilometer 0:38:03
20 151 Rinze Miedema Sint jacobiparochie 6,2 kilometer 0:38:06
21 105 Rinze Kootstra Harlingen 6,2 kilometer 0:38:57
22 150 Grietsje Hylkema Hegebeintum 6,2 kilometer 0:39:09
23 51 Ingrid Slager Marrum 6,2 kilometer 0:40:02
24 90 Nynke Slager Marrum 6,2 kilometer 0:40:02
25 56 Jeldau Terpstra Stiens 6,2 kilometer 0:41:42
26 111 Sanne Verhoef Oudebildtzijl 6,2 kilometer 0:41:55
27 10 Astrid Zijlstra Lekkum 6,2 kilometer 0:42:21
28 129 Wieshilde Oppedijk Hallum 6,2 kilometer 0:42:35
29 141 Ans Sinnema Stiens 6,2 kilometer 0:44:05
30 149 Griet Sterk Ferwert 6,2 kilometer 0:44:05
31 52 Jessica Smidt Leeuwarden 6,2 kilometer 0:44:14
32 119 Theo Runia Leeuwarden 6,2 kilometer 0:44:30
33 54 Jan Panhuis Leeuwarden 6,2 kilometer 0:46:08
34 9 anneke regnerus marrum 6,2 kilometer 0:48:30
35 61 Jolanda Nijenhuis Sint Annaparochie 6,2 kilometer 0:48:30
36 113 Sarina Jannes Gytsjerk 6,2 kilometer 0:48:30
37 162 Herman Hoekstra Goutum 6,2 kilometer 0:48:30
38 49 ineke van der hoek ursem 6,2 kilometer 0:59:04
39 47 Herman Geritz Midlum 6,2 kilometer 0:34:17
1 37 Guido Van den Boogaard Leeuwarden 10,2 kilometer 0:36:48
2 78 Marten-Jan Ernst Damwald 10,2 kilometer 0:37:36
3 109 Sander Van hoorn Leeuwarden 10,2 kilometer 0:38:06
4 28 Folkert Visser Burgum 10,2 kilometer 0:38:56
5 136 Klaas van Heeringen Hardegarijp 10,2 kilometer 0:39:48
6 89 Niels Zijlstra Leeuwarden 10,2 kilometer 0:42:03
7 14 Catrinus Vroom Hijum 10,2 kilometer 0:42:46
8 133 Wybe Hiemstra Stiens 10,2 kilometer 0:45:10
9 81 Meine Hoitsma Kollum 10,2 kilometer 0:46:16
10 104 Rintje Zijlstra Berltsum 10,2 kilometer 0:46:49
11 74 Marcel Perdu Leeuwarden 10,2 kilometer 0:47:45
12 156 Riwald Hein Dronrijp 10,2 kilometer 0:48:03
13 120 Theo Terpstra Stiens 10,2 kilometer 0:48:30
14 31 Frits Feddema Heerenveen 10,2 kilometer 0:48:54
15 35 Germ Steensma Sint jacobiparochie 10,2 kilometer 0:49:04
16 36 Gerrit Panhuis Leeuwarden 10,2 kilometer 0:49:36
17 33 gerard dam Dokkum 10,2 kilometer 0:50:15
18 88 Niels Boonstra Wommels 10,2 kilometer 0:50:32
19 67 Klaas Jan Huizing Leeuwarden 10,2 kilometer 0:50:47
20 93 Peter Boersen Leeuwarden 10,2 kilometer 0:51:10
21 12 Bouwe Hiddinga LEEUWARDEN 10,2 kilometer 0:51:12
22 69 Lammert Van der meij Leeuwarden 10,2 kilometer 0:51:22
23 131 Wytse Beetstra DRACHTEN 10,2 kilometer 0:51:35
24 116 Staffan Utzon Rinsumageest 10,2 kilometer 0:51:53
25 20 Domien Mulder Joure 10,2 kilometer 0:52:18
26 71 Lourens Van Breden Leeuwarden 10,2 kilometer 0:52:25
27 137 John de Haan Balum 10,2 kilometer 0:52:37
28 143 Arjan Arriu Stiens 10,2 kilometer 0:52:42
29 127 Ulbe Keegstra Dokkum 10,2 kilometer 0:53:04
30 125 Trienke Zijlstra Burdaard 10,2 kilometer 0:53:25
31 95 Petra Lok Leeuwarden 10,2 kilometer 0:53:47
32 108 Ruurd Veenstra Twijzelerheide 10,2 kilometer 0:54:29
33 144 Theo Sikkema Franeker 10,2 kilometer 0:55:33
34 154 Henk Baars Dokkum 10,2 kilometer 0:56:23
35 145 Cor van Sluis Franeker 10,2 kilometer 0:56:27
36 107 Robin Pryke Oudehaske 10,2 kilometer 0:56:34
37 58 Johan Beintema Leeuwarden 10,2 kilometer 0:56:35
38 97 Piet Runia Stiens 10,2 kilometer 0:56:37
39 4 andries schaafsma Twijzelerheide 10,2 kilometer 0:56:42
40 79 martin dijkstra Sneek 10,2 kilometer 0:56:50
41 130 Wybe Sierksma Marrum 10,2 kilometer 0:57:12
42 6 Anita de Vreeze Leeuwarden 10,2 kilometer 0:57:50
43 152 Jan Boon Dokkum 10,2 kilometer 0:57:51
44 121 Theo van Bergen Hurdegaryp 10,2 kilometer 0:58:08
45 25 Elisabeth van der Woude Hallum 10,2 kilometer 0:58:20
46 53 Jacob Dijksra Bitgummole 10,2 kilometer 0:58:44
47 92 Patricia Kloostra Menaam 10,2 kilometer 0:58:48
48 101 Rianne Tierolf Leeuwarden 10,2 kilometer 0:58:52
49 96 Piet Kerstholt Groningen 10,2 kilometer 0:59:37
50 91 Otto de Boer Gytsjerk 10,2 kilometer 0:59:47
51 40 Hanna Postuma MINNERTSGA 10,2 kilometer 1:00:46
52 50 Inge Kools Leeuwarden 10,2 kilometer 1:01:07
53 147 Karin Danhof Irnsum 10,2 kilometer 1:01:14
54 19 Djurre Johannes van der Schaaf Oentsjerk 10,2 kilometer 1:01:20
55 70 Leonie Terpstra-Werkema Stiens 10,2 kilometer 1:01:36
56 135 Jacqeline de Jong Sint Annaparochie 10,2 kilometer 1:02:13
57 11 Attie Van der Woude Raard 10,2 kilometer 1:02:28
58 16 Cindy de Jager Sint Annaparochie 10,2 kilometer 1:02:34
59 39 Han te Winkel Niekerk 10,2 kilometer 1:02:57
60 55 jeannet huitema Goutum 10,2 kilometer 1:03:27
61 13 Bregtje Bergema Feinsum 10,2 kilometer 1:04:22
62 59 Joke Bleijerveld Dokkum 10,2 kilometer 1:05:02
63 87 Nellie Dijkstra St. Annaparochie 10,2 kilometer 1:05:12
64 138 Johan Zwerver Goutum 10,2 kilometer 1:05:22
65 146 Anke Peterson Leeuwarden 10,2 kilometer 1:06:24
66 80 Megan Bakker Leeuwarden 10,2 kilometer 1:06:32
67 100 Reinder Sinnema LEEUWARDEN 10,2 kilometer 1:08:16
68 8 Anna Witteveen-Volk Leeuwarden 10,2 kilometer 1:09:59
69 30 Frida De Vries Hallum 10,2 kilometer 1:12:34
70 46 Henrike J. Huetink Heeg 10,2 kilometer 1:13:41
71 26 Elske Fijma Goutum 10,2 kilometer 1:14:11
72 60 Joke de Vries Purmerend 10,2 kilometer 1:15:22
73 124 Tineke Dijkstra Bitgum 10,2 kilometer 1:15:22
74 161 Harm Postma Britsum 10,2 kilometer 1:15:22
75 142 Anneke Zwerver Goutum 10,2 kilometer 1:15:44
1 123 Thys de Jong Britsum 19,1 kilometer 1:07:31
2 83 Mireille Baart Wageningen 19,1 kilometer 1:14:46
3 68 Klaas Kroese Sharnegoutum 19,1 kilometer 1:19:45
4 43 Harry Wiersma blije 19,1 kilometer 1:20:44
5 114 Sieds Wiersma Drachten 19,1 kilometer 1:21:59
6 98 Pieter de Jong Marrum 19,1 kilometer 1:23:35
7 82 Menno Bakker Franeker 19,1 kilometer 1:24:05
8 115 Sjouke Venema Wommels 19,1 kilometer 1:24:10
9 64 Judith van der Meer Dronryp 19,1 kilometer 1:24:59
10 106 Rob Pestman Dokkum 19,1 kilometer 1:27:21
11 24 Eelco de Groot Assen 19,1 kilometer 1:28:39
12 140 Esther Rijkelijkenhuizen Groningen 19,1 kilometer 1:28:39
13 73 Marcel Kraesgenberg Groningen 19,1 kilometer 1:30:27
14 15 CHRIS Draijer Oudega 19,1 kilometer 1:30:28
15 5 Anique Willeme Groningen 19,1 kilometer 1:32:06
16 42 Harold Brouwer Heerenveen 19,1 kilometer 1:32:20
17 86 nancy loth Heerenveen 19,1 kilometer 1:32:25
18 75 Maria Sterk Hallum 19,1 kilometer 1:32:43
19 117 Stefan van der Meulen Leeuwarden 19,1 kilometer 1:34:27
20 17 Daan van der geest stiens 19,1 kilometer 1:35:40
21 122 Thony van der Veen Burgum 19,1 kilometer 1:35:52
22 103 Rik Troostheide Leeuwarden 19,1 kilometer 1:38:24
23 153 Mark Folbert Ternaard 19,1 kilometer 1:38:46
24 85 Murk Postma Oudehaske 19,1 kilometer 1:39:55
25 3 André van der Werf Leeuwarden 19,1 kilometer 1:41:13
26 134 Alco de Jong Sint Annaparochie 19,1 kilometer 1:43:49
27 48 Hessel de Boer Leeuwarden 19,1 kilometer 1:46:22
28 22 ed velderman Gytsjerk 19,1 kilometer 1:46:44
29 21 Duco Zijlstra Lekkum 19,1 kilometer 1:47:06
30 65 jurrien van der meij leeuwarden 19,1 kilometer 1:49:07
31 148 Wilma Hemstra Weidum 19,1 kilometer 1:50:16
32 94 Peter Stokje Groningen 19,1 kilometer 1:54:00
33 157 Johan van der Leij Sint Annaparochie 19,1 kilometer 2:05:40

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1