De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Virtuele 11-stedenRun 2021

Uitslagen

Bijgewerkt tot en met: 24-05-2021 14:30 uur

Startnr Naam G Woonplaats SVF Ond. KM Gelopen stad Tijd
646 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 1) Leeuwarden 01:06:52
569 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 1) Leeuwarden 01:08:02
291 Jomy  Prins V Leeuwarden   Run 10 1) Leeuwarden 00:59:40
445 Peter van der Heijden M Delft   Run 10 1) Leeuwarden 01:14:05
290 Tineke van der Laan V Leeuwarden   Run 10 1) Leeuwarden 01:20:25
446 Lydia van Rijt V Marum   Run 10 1) Leeuwarden 01:34:00
476 Herre  Stegenga M Lelystad   Run 12 1) Leeuwarden 01:05:38
577 Rene  Edens M Goutum   Run 21 1) Leeuwarden 01:50:47
547 Chris  Vruggink M Buitenpost   Run 21 1) Leeuwarden 02:04:15
420 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 1) Leeuwarden 00:32:04
319 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 1) Leeuwarden 00:53:27
587 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Walk 10 1) Leeuwarden 01:57:00
575 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Walk 10 1) Leeuwarden 01:59:59
332 tamara  Buijsse V Damwald X Walk 10 1) Leeuwarden 02:00:00
331 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 1) Leeuwarden 02:00:00
364 Christa  Del Grosso V Leeuwarden   Walk 10 1) Leeuwarden 02:04:00
                 
665 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 2) Sneek 01:02:20
429 Jomy  Prins V Leeuwarden   Run 10 2) Sneek 00:57:43
439 Marianka  Courtz V Dedemsvaart   Run 10 2) Sneek 01:04:17
438 Daniëlle  Tanke V Dedemsvaart   Run 10 2) Sneek 01:06:00
627 Thea  Noord V DRACHTEN   Run 10 2) Sneek 01:06:26
602 Chris  Vruggink M Buitenpost   Run 10 2) Sneek 01:07:20
400 Magdalena  Hoekstra V Hommerts   Run 10 2) Sneek 01:07:46
381 Eric  Van den Berg M Zelhem   Run 13 2) Sneek 00:58:03
299 Aron  Postma M Stiens   Run 21 2) Sneek 01:38:00
310 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 2) Sneek 01:38:00
294 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 2) Sneek 01:38:00
421 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 2) Sneek 00:43:36
320 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 2) Sneek 00:46:14
390 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 2) Sneek 02:00:00
                 
479 Corine  Visser V Leeuwarden X Run 5 3) Ijlst 00:28:26
503 Peter  Visser M Leeuwarden X Run 5 3) Ijlst 00:32:05
401 Magdalena  Hoekstra V Hommerts   Run 5 3) Ijlst 00:35:29
407 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 3) Ijlst 01:00:00
409 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 3) Ijlst 01:00:29
608 wil  pijl V Dronryp   Run 10 3) Ijlst 01:11:41
430 Jomy  Prins V Leeuwarden   Run 10 3) Ijlst 01:12:18
493 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 3) Ijlst 01:37:20
487 Aron  Postma M Stiens   Run 21 3) Ijlst 01:37:20
486 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 3) Ijlst 01:37:20
321 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 3) Ijlst 00:48:09
520 Tamara  Buijsse V Damwald X Walk  10 3) Ijlst 02:00:00
                 
356 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 4) Sloten 01:05:00
357 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 4) Sloten 01:06:33
394 Aron  Postma M Stiens   Run 21 4) Sloten 01:41:20
351 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 4) Sloten 01:41:20
352 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 4) Sloten 01:41:20
322 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 4) Sloten 00:52:43
546 T  Buijsse V Damwald X Walk 10 4) Sloten 02:00:00
                 
610 Corine  Visser V Leeuwarden X Run 5 5) Stavoren 00:25:23
609 Peter  Visser M Leeuwarden X Run 5 5) Stavoren 00:25:31
361 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 5) Stavoren 00:25:52
371 Nynke van der Wal V Mtgum   Run 5 5) Stavoren 00:37:35
370 Ilse van der Wal V Mtgum   Run 5 5) Stavoren 00:37:35
658 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 5) Stavoren 01:02:51
360 Berber De Roos V Groningen   Run 10 5) Stavoren 00:49:56
316 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 5) Stavoren 01:06:00
317 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 5) Stavoren 01:07:00
427 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 5) Stavoren 01:41:00
411 Aron  Postma M Stiens   Run 21 5) Stavoren 01:41:00
423 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 5) Stavoren 01:41:00
323 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 5) Stavoren 00:48:39
                 
362 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 6) Hindeloopen 00:31:13
667 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 6) Hindeloopen 01:04:44
560 Daniëlle  Tanke V Dedemsvaart   Run 10 6) Hindeloopen 00:41:30
526 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 6) Hindeloopen 01:09:00
529 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 6) Hindeloopen 01:09:42
512 Aron  Postma M Stiens   Run 21 6) Hindeloopen 01:48:00
516 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 6) Hindeloopen 01:48:00
530 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 6) Hindeloopen 01:48:00
324 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 6) Hindeloopen 00:45:34
579 tamara  Buijsse V Damwald X Walk 10 6) Hindeloopen 02:00:00
578 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 6) Hindeloopen 02:12:00
                 
363 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 7) Workum 00:29:07
286 Regina de Jong V Harkema   Run 10 7) Workum 01:07:34
288 Nienke  Bays V Surhuisterveen   Run 10 7) Workum 01:12:49
494 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 7) Workum 00:12:05
325 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 7) Workum 00:46:43
505 tamara  Buijsse V Damwald   Walk 10 7) Workum 02:00:00
504 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 7) Workum 02:04:00
                 
522 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 8) Bolsward 00:23:50
655 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 8) Bolsward 01:02:00
540 Wil pijl Pijll V Dronryp   Run 10 8) Bolsward 01:02:58
525 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 8) Bolsward 01:45:00
564 Eric Van den Berg M Zelhem   Run 21 8) Bolsward 02:10:58
495 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 8) Bolsward 00:12:13
326 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 8) Bolsward 00:47:21
492 tamara  Buijsse V Damwald X Walk 10 8) Bolsward 00:30:36
490 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 8) Bolsward 00:38:33
484 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Walk 10 8) Bolsward 01:56:20
483 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Walk 10 8) Bolsward 02:03:00
491 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 8) Bolsward 02:05:00
                 
523 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 9) Harlingen 00:29:07
448 Ale van der Ploeg M Stiens   Run 8 9) Harlingen 00:45:34
447 Sipke van der Ploeg M Dronryp   Run 8 9) Harlingen 00:45:34
278 Martin  Balt M Harlingen   Run 10 9) Harlingen 00:48:55
511 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 9) Harlingen 01:12:00
521 wil  pijl V Dronryp   Run 10 9) Harlingen 01:12:19
510 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 9) Harlingen 01:12:37
307 Klaas  Bouma M Harlingen   Run 10 9) Harlingen 01:14:26
308 Ingrid  Hoekstra V Harlingen   Run 10 9) Harlingen 01:18:02
635 Chris  Vruggink M Buitenpost   Run 20 9) Harlingen 02:27:15
485 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 9) Harlingen 01:40:00
536 Aron  Postma M Stiens   Run 21 9) Harlingen 01:40:00
480 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 9) Harlingen 01:40:00
496 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 9) Harlingen 00:33:45
327 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 9) Harlingen 00:50:46
539 tamara  Buijsse V Damwald X Walk 10 9) Harlingen 02:02:00
297 Jan Van der Wal M Harlingen X Walk 10 9) Harlingen 02:08:00
298 Anita Van der Wal V Harlingen X Walk 10 9) Harlingen 02:08:00
                 
372 Corine  Visser V Leeuwarden X Run 5 10) Franeker 00:25:24
524 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 10) Franeker 00:27:03
650 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 10) Franeker 00:47:41
638 Chris  Vruggink M Buitenpost   Run 10 10) Franeker 00:57:30
379 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 10) Franeker 00:58:49
380 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 10) Franeker 00:58:59
482 Jomy  Prins V Leeuwarden   Run 10 10) Franeker 01:00:35
313 Christien Ten Hoeve V Franeker   Run 10 10) Franeker 01:01:49
314 Evelien  Snitker V Leeuwarden   Run 10 10) Franeker 01:02:00
315 Dirk  Snitker M Leeuwarden   Run 10 10) Franeker 01:02:00
376 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 21 10) Franeker 01:38:44
358 Erwin de Vries M Stiens   Run 21 10) Franeker 01:38:44
359 Aron  Postma M Stiens   Run 21 10) Franeker 01:38:44
497 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 10) Franeker 00:31:00
328 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 10) Franeker 00:45:09
303 tamara  Buijsse V Damwald X Walk 10 10) Franeker 02:20:00
302 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 10) Franeker 02:30:00
                 
538 Corine  Visser V Leeuwarden X Run 5 11) Dokkum 00:22:32
561 Peter  Visser M Leeuwarden X Run 5 11) Dokkum 00:26:21
568 Philip  Pruim M Eelde   Run 5 11) Dokkum 00:31:51
643 Nanette L. Caviet V Dokkum X Run 5 11) Dokkum 00:49:19
292 Jomy  Prins V Leeuwarden   Run 10 11) Dokkum 01:03:34
419 Trijntje van Dekken V Leeuwarden   Run 10 11) Dokkum 01:09:00
413 Linda  Zeggelaar V Leeuwarden   Run 10 11) Dokkum 01:10:00
285 Tamara  Buijsse V Damwald   Run 10 11) Dokkum 02:00:00
418 Aleida  Groothoff V Winsum   Run 21 11) Dokkum 02:09:15
580 Aron  Postma M Stiens   Run 42 11) Dokkum 03:35:00
533 Erwin de Vries M Stiens   Run 42 11) Dokkum 03:35:00
581 Jacco  Rinia M Leeuwarden   Run 42 11) Dokkum 03:35:00
498 Marianne  Engelen V Den Haag   Walk 1 11) Dokkum 00:47:29
329 Natasja  Laskewitz V Leeuwarden   Walk 3 11) Dokkum 00:47:44
335 Christien Ten Hoeve V Franeker   Walk 5 11) Dokkum 00:56:05
284 Marijke De Vries V Damwoude X Walk 10 11) Dokkum 02:00:00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk