De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Welkom op de website van

Sportvereniging Friesland

Sinds 1980 een begrip voor hardlopend Nederland

Welkom op de website van

Sportvereniging Friesland

Sinds 1980 een begrip voor hardlopend Nederland

Het laatste nieuws

Nieuwsitems

OliebollenRun voor 65% volgeboekt

๐ƒ๐ž ๐Ž๐ฅ๐ข๐ž๐›๐จ๐ฅ๐ฅ๐ž๐ง๐‘๐ฎ๐ง ๐ข๐ฌ ๐ข๐ง๐ฆ๐ข๐๐๐ž๐ฅ๐ฌ ๐ฏ๐จ๐จ๐ซ ๐ฆ๐ž๐ž๐ซ ๐๐š๐ง ๐Ÿ”๐ŸŽ% ๐ฏ๐จ๐ฅ๐ ๐ž๐›๐จ๐ž๐ค๐ญ. Twijfel niet en schrijf je nog snel in via https://oliebollenrun.nl/inschrijven/...
Nieuwsitems

Inschrijving 1e OliebollenRun geopend!

Aankondiging

Aankondiging OliebollenRun 2021

Nieuwsitems

รฉรฉnmalige OliebollenRun op oudjaarsdag!

Verslagen

Pepernotenrun 2021

Nog geen lid van de grootste loopfamilie van Noord-Nederland?

Sportvereniging Friesland

Op 1 april 1980 is het allemaal begonnen...

Jan en Jozefien Kooistra uit Sint Jacobiparochie richtten samen met hun snelwandelvrienden Jilt Postma en Jan Cijs de Sportvereniging Friesland op. De actieve carriรซres in de wegatletiek van deze heren waren ten einde, maar hun enthousiasme voor de loopsport bleek ontembaar.

SV Friesland heeft inmiddels meer dan 700 leden en is daarmee de grootste loopvereniging in Noord Nederland. Het doel van onze vereniging is de promotie van de wegatletiek en de loopsport in Fryslรขn in het bijzonder. Sinds 1 mei 1984 is SV Friesland aangesloten bij de Atletiekunie.

Jan en Jozefien Kooistra

Vrijwilligers

Zonder vrijwilligers geen evenementen

De sportvereniging Friesland organiseert meer dan 50 loopevenementen per jaar. Om de evenementen zo soepel mogelijk te laten verlopen is er een vrijwilligerscommissie ingesteld. Tijdens de evenementen is er veel behoefte aan vrijwilligers die bijvoorbeeld kunnen worden ingezet voor de verzorging, verkeerspunten en de op- en afbouw.

Contact

1Bestemming
2Vraag en/of opmerking

Sportvereniging Friesland

ยฉ Copyright 2020 | Christiaan Valk