De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Terschelling Midzomerloop

Grote deelname Midzomerloop

 
De L.A.T. lopers organiseerde i.s.m. zwembad ‘De Dôbe’ en loopvereniging SV Friesland zondag 26 juli de jaarlijkse Midzomer Trimloop. De 126 deelnemers stonden onder redelijke omstandigheden, 20 graden en een stevig windje, aan de start. De start en finish waren bij zwembad ‘De Dôbe’ en het pittige parcours ging door het bos- en duingebied rondom West-Terschelling. De te lopen afstanden waren 5 km,10 km en 15.3 km.

filmpje

 
De 5 km werd met overmacht gewonnen door de jonge Terschellinger Bas Kramer in een zeer snelle tijd van 19.49 min. Eerste bij de vrouwen werd de 13 jarige Lynn .v.d. Schaaf uit Leek in een tijd van 24.30 min.
 
De 10 km werd gewonnen door Holgn Krauser uit Duitsland in een tijd van 39.29 min. Tweede werd Terschellinger Rob de Bos in een tijd van 41.51 min voor Jos ter Brake uit Atverni (42.09 min).
De snelste vrouw op de 10 km was Inge Wuffelé uit Leeuwarden in een tijd van 49.28 min, gevolgd
door Hieke Postma-Teyema uit Oosterstreek (50.19 min).
 
De 15.3 km werd overtuigend gewonnen door een ijzersterke veteraan, de 54 jarige Bouwe de Boer
uit Voorburg in een uitstekende tijd van 1.04.22 uur. Bijna anderhalve minuut later finishte Gerrit Betzema uit Tytsjerk als tweede (1.05.50 uur). Derde werd Erik Hartman uit Amersfoort in een tijd van 1.06.45 uur.
Bij de vrouwen was Terschellingse Marjan Haantjes een klasse apart. Marjan won overtuigend in een uitstekende tijd van 1.13.20 uur voor Betty Osinga uit Leeuwarden (1.19.42 uur)
en Yolanda Brouwer uit Heerenveen(1.25.35 uur).

Na afloop was er een attentie aangeboden door de Blokker, Schildersbedrijf Volgers en Kooymans Grootverbruik b.v en er werd nog lang nagepraat in en buiten het zwembad.
 
Uitslagen:
 

 5 km:  
NAAM WOONPLAATS TIJD
 1. Bas Kramer           Terschelling 19.49
 2. B. Thieme             Delft 20.22
 3. Wiard Kuipers        Terschelling 21.17
 4. Haye Hoornveld       Enschede 22.14
 5. P. de Graaf           Bunschoten 22.30
 6. B. v. d. Schaaf         Leek 22.48
 7. A. Ibrahiemov         Wit-Rusland 23.06
 8. Nico v. Burgsteden    Amersfoort 23.40
 9. G. v. d. Brook          Wagenborgen 24.10
10. André Bakker          Terschelling 24.25
11. Daan Tuinstra         Drachten 24.29
12. Lynn v. d. Schaaf          Leek 24.30
13. J. Maassen             Uden 24.58
14. Dagmar Damrath        Duitsland 25.08
15. Remko Helmantel       Eelde 26.01
16. Vincent Maassen       Uden 26.15
17. Justin Clemenkouff    Twello 26.15
18. S. Maassen             Uden 26.18
19. M. Hekmantel           Eelde 26.55
20. A. de Vries            Franeker 27.27
21. P. de Vries            Franeker 27.27
22. T. Groothedde          Twello 27.28
23. Ton Clemenkouff       Twello 28.03
24. Rianne v. d. Wal        Terschelling 29.08
25. Anouk v. d. Wal         Terschelling 29.08
26. M. Smits               Edam 29.25
27. José Driessen         Twello 29.55
28. Marjan Tule           Houten 30.48
29. A. Sinnema             Hoogeveen 33.14
30. Jolanda Gooiker       Terschelling 33.57
31. J. Neyman              Joure 35.38
32. Anneke Kuhlman        Terschelling 36.20
33. Lidy Tuil             Terschelling 36.20
34. S. Otter               Joure 36.34
35. Jesse Hey             Enkhuizen 38.07
36. Meyke Lakkers         Wapserveen 38.07
 
 
10 km:
NAAM WOONPLAATS TIJD
 1. Holgn Krause         Duitsland 39.29
 2. Rob de Bos           Terschelling 41.51
 3. Jos ter Brake        Atverni 42.09
 4. Remi den Hartog      DeMeern 42.29
 5. Ton v. d. Logt         Amsterdam 44.06
 6. Frank Heinen         Houten 44.30
 7. Arnold Koekman       Nieuwegein 45.31
 8. Leo de Hoen          Nieuwegein 47.04
 9. Chris van Dijk       Terschelling 47.18
10. Arjen de Ruiter       Goutum 47.46
11. Bart de Bos           Terschelling 48.17
12. Eldert Trijema        Heerenveen 48.37
13. Herbert Grobben       Almelo 48.43
14. Leon Hoogervorst      Noordwijkerhout 49.22
15. Inge Wuffelé          Leeuwarden 49.28
16. Goos Tuinstra         Drachten 50.19
17. Laurens Conijn        Terschelling 50.19
18. Hieke Postma-Teyema   Oosterstreek 50.19
19. Willem de Boer        Monnickendam 50.28
20. Harm v. d. Ende         Terschelling 51.00
21. Edwin Zweers          Terschelling 51.40
22. Jacob Hettinga        Terschelling 51.54
23. Jansje Bakker         Terschelling 52.03
24. Martin Boomgaardt     Terschelling 52.38
25. Edith Bruyere         Huissen 52.43
26. Wim Westerink         Wezep 52.45
27. Cristian Poorte       Heeg 54.30
28. Joost van Oostrum     DenHelder 54.32
29. Moniek Looyenga       Terschelling 54.49
30. Gerda Oostveen        Meerkerk 55.42
31. G. Vos                 Appingedam 55.43
32. Jan Vos               Tynaarlo 55.43
33. C. v. d. End-Kranenburg  Bussum 55.54
34. Fokko Bosma           Groningen 55.59
35. Arjen Cupido          Terschelling 56.59
36. Jan Elkhuizen         Terschelling 57.47
37. Harry Boer            Terschelling 58.13
38. Liesbeth Rijf         Terschelling 58.20
39. Rene Arninkhof        Bertgum 58.23
40. Helen Verstoep        Capelle a/d IJssel 59.07
41. Heiner Wind           Groningen 59.09
42. Gerbert Scherphof     Vught 59.21
43. Jacoba Woudwijk       Terschelling 1.00.27
44. A. Jongsma             Katlijk 1.01.02
45. Esther Cupido         Terschelling 1.02.16
46. Hilda Knop            Terschelling 1.02.16
47. Liesbeth Lagerwey     Terschelling 1.02.16
48. K. van Hal             Amsterdam 1.02.16
49. Jan Boksen            Menaldum 1.04.01
50. Peter de Roo          Hoogeveen 1.04.30
51. Simone Dahmes         Terschelling 1.07.01
52. Bernard Haantjes      Terschelling 1.07.01
53. Wiesje Rutgers        Terschelling 1.07.43
54. Gerard Muiser         Terschelling 1.08.00
55. Esther Knop           Terschelling 1.08.00
56. Frida de Beer         Terschelling 1.08.37
57. Ingrid Koelstra       Terschelling 1.08.37
58. Jessica van Urk       Terschelling 1.12.39
59. Fien van Herwaarden   Terschelling 1.12.39
60. Anita Dijker          Terschelling 1.15.28
                        
 
15. 3 km:
NAAM WOONPLAATS TIJD
 1. Bouwe de Boer        Voorburg 1.04.22
 2. Gerrit Betzema       Tytsjerk 1.05.50
 3. Erik Hartman         Amersfoort 1.06.45
 4. Huib Moerman         Gouda 1.07.33
 5. Edwin Spieker        Marienvelde 1.07.34
 6. Alle Sterk           Beetgum 1.08.31
 7. Hubert Bögemann      Hattum 1.09.00
 8. R. de Waart           Monnickendam 1.09.06
 9. Leo Goes             Houten 1.10.21
10. Jan. v. d. Mig           Berlikum 1.10.36
11. Wiebe Jongsma         Katlijk 1.10.39
12. A. Zwaan               Deinum 1.11.05
13. Derk Boschman         Terschelling 1.12.32
14. Cornelis Visser       Koog a.d. Zaan 1.12.47
15. Marjan Haantjes       Terschelling 1.13.20
16. Bas van Zuylekom      Rotterdam 1.15.31
17. Ronald Suiker         Hattem 1.16.00
18. Betty Osinga          Leeuwarden 1.19.42
19. Louis Bakker          Rijptsjerk 1.19.42
20. Martin Rieker         Terschelling 1.20.00
21. Marc de Graaf         Terschelling 1.21.02
22. Willem Teinsma        Stiens 1.22.43
23. Gerrit Knop           Terschelling 1.23.35
24. Hans Zimmermann       Terschelling 1.24.00
26. Henk Jan Balkema      Terschelling 1.25.18
27. Albert Bos            ……………. 1.25.32
28. Yolanda Brouwer       Heerenveen 1.25.35
29. Willem Buren          Terschelling 1.25.50
30. Cees Muyskens         Terschelling 1.27.55

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk