De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Twirreloop Wytgaard

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

 

15.2 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Roelof Oostra

Mantgum

SV Friesland

1.00.23

MSE.01

2

Ate Bijlsma

Garyp

AV Athleta

1.03.09

MSE.02

3

Pieter Talsma

Mantgum

AV Athleta

1.04.05

MSE.03

4

Saco Hemstra

Weidum

SV Friesland

1.04.42

M40.01

5

Bernhard Bouma

Oldeholtpade

Geen

1.18.02

M40.02

6

Rolof Burghoorn

Wijtgaard

Geen

1.06.51

M40.03

7

Ylona Kruis

Ysbrechtum

Horror

1.07.37

V40.01

8

Richard de Graaf

Mantgum

Geen

1.09.18

MSE.04

9

Huib Jan Imbens

Wirdum

SV Friesland

1.09.33

M50.01

10

Johannes de Boer

It Heidenskip

Geen

1.09.52

M50.02

11

Rinke de Jong

Leeuwarden

SV Friesland

1.11.02

M50.03

12

Elger Spijksma

Goutum

L.Gr.Leeuwarden

1.11.11

MSE.05

13

Niels Overzet

Wijtgaard

SV Friesland

1.11.22

MSE.06

14

Richard van Lunzen

Franeker

Lionitas

1.12.17

M40.04

15

Harm Veldstra

Burgum

Geen

1.12.24

MSE.07

16

Wouter den Dekker

Heerenveen

Geen

1.12.33

MSE.08

17

Angelique Jansen

Middelburg

Dynamica

1.12.43

V40.02

18

Jan v.d.Meij

Berlikum

SV Friesland

1.13.23

M50.04

19

Murk Postma

Nijland

Geen

1.13.37

M50.05

20

Alle Jacob Bremer

Wiuwert

Geen

1.15.11

MSE.09

21

Bert van Eck

Heerenveen

Geen

1.15.56

MSE.10

22

Hessel de Boer

Leeuwarden

SV Friesland

1.16.00

M50.06

23

Duco Zijlstra

Lekkum

SV Friesland

1.16.15

M50.07

24

Gosse v.d.Ende

Britswert

SV Friesland

1.16.22

M50.08

25

Anne Miedema

Grou

SV Friesland

1.16.42

M64.01

26

Willem v.Zutphen

Wirdum

SV Friesland

1.17.01

M50.09

27

Jelle Bakker

Wijtgaard

Geen

1.17.08

MSE.11

28

Saskia Smits

Jutrijp

Horror

1.17.18

V40.03

29

Durk Reinsma

Wergea

AV Athleta

1.17.30

M50.10

30

Bouwe Hiddinga

Leeuwarden

Lionitas

1.06.35

M40.05

31

Tjipke Keuning

Wiuwert

SV Friesland

1.18.02

M40.06

32

Melle Tilma

Wiuwert

Geen

1.18.17

MSE.12

33

Jan van Zalinge

Dronrijp

SV Friesland

1.19.27

M50.11

34

André v.Dijk

Grou

AV Athleta

1.20.02

M50.12

35

Pieter Jakob Bosgraaf

Kollumerzwaag

Geen

1.21.08

MSE.13

36

Jaap Sije Bosgraaf

Kollumerzwaag

SV Friesland

1.21.12

M50.13

37

Jacob Dijkstra

Bitgummole

SV Friesland

1.21.12

M50.14

38

Herman Wassens

Leeuwarden

Lionitas

1.21.20

M50.15

39

Fedde Beijert

Ureterp

L.Gr.Opeinde

1.22.19

M40.07

40

Saakje Regnerus

Broeksterwoude

SV Friesland

1.22.38

V45.01

41

Jos Bruin

St.Nicolaasga

AV Heerenveen

1.23.31

M50.16

42

Sabine Bomas

Gytsjerk

L.Gr.Leeuw/SV Friesland

1.24.27

VSE.01

43

Bouke Fennema

Britsum

SV Friesland

1.25.19

M50.17

44

Karst Anema

Stiens

SV Friesland

1.25.57

M68.02

45

Peter Boersen

Leeuwarden

SV Friesland

1.25.57

M50.18

46

Gerrit Duits

Sneek

Horror/SV Friesland

1.25.57

MSE.14

47

Piet Sikkema

Grou

AV Athleta

1.26.34

M50.19

48

Jacob Visser

Heerenveen

AV Heerenveen

1.27.33

M70.01

49

Reinder Tel

Surhuizum

SV Friesland

1.27.40

M50.20

50

Yde Haarsma

Sneek

SV Friesland

1.29.16

M67.03

51

Alice Dijkstra

Leeuwarden

Geen

1.29.55

V40.04

52

Hikmet Yigit

Leeuwarden

Geen

1.29.55

V40.05

53

Jan Miedema

Bouijl

SV Friesland

1.29.55

M50.21

54

Yvonne de Vries

Wijtgaard

Geen

1.31.27

V40.05

55

Marijke Ypma

Wijtgaard

Geen

1.31.27

V35.01

56

Anke Peterson

Leeuwarden

SV Friesland

1.34.43

V65.01

57

Jolanda Koopal

Raerd

Geen

1.34.43

V45.02

58

Trientsje Hellinga

Raerd

Geen

1.34.43

V35.02

59

Klaske v.d.West

Joure

Geen

1.39.50

V55.01

60

Dave de Jong

Sneek

L.Gr.Sneek

1.53.53

MSE.15

 

 

 

 

 

 

 

10.2 km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Mechiel Zantema

Goutum

SV Friesland

37.07

MSE.01

2

Koos Jelmer de Vries

Leeuwarden

SV Friesland

37.26

MSE.02

3

Ijnze Stienstra

Wergea

Lionitas

38.52

M50.01

4

Klaas Kroese

Scharnegoutum

L.Gr.Triple 5

39.05

M40.01

5

Albert v.d.Ziel

Berlikum

SV Friesland

39.09

M50.02

6

Simon Regnerus

Marrum

SV Friesland

39.12

M40.02

7

Folkert Visser

Burgum

Impala/SV Friesland

39.28

MSE.03

8

Cor de Vries

Leeuwarden

Lionitas

39.43

M40.03

9

Rutger Wagenaar

Leeuwarden

SV Friesland

39.46

MSE.04

10

André Zuiderveld

Leeuwarden

L.Gr.Leeuwarden

39.58

MSE.05

11

Stefan v.d.Wal

Drachten

Impala/SV Friesland

40.19

M40.04

12

Wim Douma

Leeuwarden

Lionitas

40.28

MSE.06

13

Jaap Vink

Beetgum

SV Friesland

41.10

M40.05

14

Hielke Nienhuis

Lekkum

SV Friesland

42.08

M40.06

15

Menno Cramer

Leeuwarden

FPA

42.16

M40.07

16

Louis Zantema

Leeuwarden

Geen

43.35

MSE.07

17

Bouwe v.d.Steeg

Leeuwarden

SV Friesland

44.58

M50.03

18

Ype Boelens

Burgum

Geen

46.03

M50.04

19

Sytse Jansma

Harlingen

SV Friesland

46.10

MSE.08

20

Kees Visser

De Knipe

AV Heerenveen

46.32

M50.05

21

Jaap Baalbergen

Dokkum

L.Gr.Dokkum

46.42

M50.06

22

Hans Nagtegaal

Grou

SV Friesland

46.45

M50.07

23

William de Ruiter

Wijtgaard

Geen

46.49

MSE.09

24

Atze Wiepke Merkus

Winsum

Geen

46.52

MSE.10

25

Martinv.d.Burg

Sneek

SV Friesland

47.00

M50.08

26

Henk Depenbrock

Zuidhorn

Vastloper

47.35

M40.08

27

Liesbeth Hidema

Reduzum

Geen

47.41

V40.01

28

Johan v.Noordenburg

Jubbega

AV Heerenveen

47.45

M65.01

29

Eddy Kuiper

Leeuwarden

Geen

47.47

M40.09

30

Willem Biemolt

Utrecht

SV Friesland

47.56

M40.10

31

Alex van Zurk

Leeuwarden

SV Friesland

48.11

M50.09

32

Reno Papa

Leeuwarden

Geen

48.19

M40.11

33

Ricardo Papa

Wergea

Geen

48.19

M16.01

34

Benny Bijlsma

Marssum

SV Friesland

48.26

M64.02

35

Christina Nijenhuis

Sneek

Horror

48.33

VSE.01

36

Cor Wijnja

Heerenveen

AV Heerenveen

48.47

M50.10

37

Harmen Westra

Sneek

Horror

49.09

MSE.11

38

Catrinus v.d.Leest

Burgum

L.Gr.Hugo

49.15

M40.12

39

Sytze Wetting

Leeuwarden

Lionitas

49.17

M67.03

40

Anton Jorna

Wijtgaard

Geen

49.28

MSE.12

41

Edo Eisma

Goutum

Geen

49.40

M50.11

42

Bouke v.d.Hem

Groningen

Geen

49.40

M68.04

43

Wendelien Schalij

Leeuwarden

Geen

49.45

V55.01

44

Wietse Jonker

Wommels

SV Friesland

50.05

M62.05

45

Robin Telgenhof

Leeuwarden

Lionitas

50.14

MSE.13

46

Roelof Elzinga

Dokkum

L.Gr.Dokkum/SV Friesland

50.52

M50.12

47

Harry Papjes

Burgum

L.Gr.Hugo

50.56

M50.13

48

Louis Bakker

Ryptsjerk

L.GR.Leeuw/SV Friesland

51.19

M50.14

49

Ronald Lenders

Lemmer

Lionitas

51.19

MSE.14

50

Erik Veenstra

Leeuwarden

Lionitas

51.20

MSE.15

51

Martie v.d.Galiën

Leeuwarden

Lionitas

51.24

VSE.02

52

Cor van Sluis

Franeker

SV Friesland

51.24

M66.06

53

Jaap Dijkstra

Franeker

SV Friesland

51.25

M69.07

54

Matthijs Vleugel

Menaam

Linonitas/SV Friesland

51.54

M50.15

55

Meine Pultrum

Nes

AV Heerenveen

52.06

M60.08

56

Ronald Hoekstra

Reduzum

Lionitas

52.10

M40.13

57

Karin Danhof

Irnsum

SV Friesland

52.16

V40.02

58

Klaas Peereboom

Heerenveen

AV Heerenveen

52.16

M62.09

59

Chris de Vries

Leeuwarden

Lionitas

52.28

MSE.16

60

Gerben Brouwer

Snits

SV Friesland

52.42

M65.10

61

Rutger Fopma

Bears

Geen

53.10

M50.16

62

Piet Kerstholt

Groningen

SV Friesland

53.21

M67.11

63

Ferry de Boer

Bears

Geen

53.36

M50.17

64

Henk de Groot

Burgum

L.Gr.Hugo

54.04

M50.18

65

Tim Boorstra

Leeuwarden

Geen

54.43

M50.19

66

Jeffery Robbers

Leeuwarden

SV Friesland

54.50

M50.20

67

Patrick Dijkhuizen

Sneek

Horror/SV Friesland

54.50

M40.14

68

Lea Venneker

Deinum

SV Friesland

54.54

V45.01

69

Marjo Doeven

Heerenveen

AV Heerenveen

55.30

V55.02

70

Meile Zijlstra

Jorwert

Geen

55.35

M40.15

71

Wiebe de Boer

Reduzum

Geen

55.45

M50.21

72

Bertus Jaarsma

Heerenveen

AV Heerenveen

55.48

M40.16

73

Klaske Post

Grou

AV Athleta

55.51

V45.02

74

Sissy de Vries

Gro

Geen

55.56

V40.03

75

Francisco Oosterbaan

Goenga

Geen

56.16

M40.17

76

Jan Feenstra

Leeuwarden

SV Friesland

56.16

M73.01

77

Rinze Kootstra

Harlingen

SV Friesland

56.42

M77.02

78

Inge Kools

Leeuwarden

SV Friesland

56.55

V55.03

79

Irene de Vries

Leeuwarden

Lionitas

56.55

V45.03

80

Ilse Schumacher

Leeuwarden

Lionitas

56.55

V45.04

81

Egbert Geertsma

Groningen

Geen

57.06

M50.22

82

Ida Hylkema

It Heidenskip

Joksels

57.18

V45.05

83

Nynke v.d.Wal

Grou

Geen

57.24

VSE.03

84

Tamara Kieffer

Leeuwarden

Lionitas

57.40

VSE.04

85

Thea Methorst

Grou

AV Athleta

57.57

V45.06

86

Paula Groenewoud

Leeuwarden

Lionitas

58.05

V40.04

87

Cor Appelman

Wirdum

SV Friesland

58.05

M63.12

88

Siebe Anema

Leeuwarden

Geen

58.27

M50.23

89

Bauke de Jong

Goutum

Geen

58.30

M60.13

90

Els v.d.Wal

Grou

AV Athleta

58.46

V55.04

91

Jeannet Nagtegaal

Grou

AV Athleta

58.47

V50.01

92

Arie Roest

Slappeterp

Lionitas/SV Friesland

58.47

M62.14

93

José Baas

Grou

AV Athleta

58.40

V55.05

94

Femme de Bruin

Leeuwarden

SV Friesland

58.58

M61.15

95

Liesbeth Wijtsma

Wijtgaard

L.Gr.Leeuwarden

58.58

V40.05

96

Ina Veenstra

St.Nicolaasga

AV Heerenveen

59.22

V50.02

97

Willy de Jong 

Leeuwarden

Geen

59.32

V45.07

98

Nico Oostra

Widum

Geen

59.32

M61.16

99

Marja v.d.Bijl

Wijtgaard

Geen

1.00.23

VSE.05

100

Femke v.d.Heide

Kollum

Geen

1.00.29

VSE.06

101

Jan Panhuis

Leeuwarden

SV Friesland

1.00.32

M68.17

102

Sible v.d.Meer

Wijtgaard

Geen

1.00.44

M65.18

103

Evelien Vink

Beetgum

Geen

1.01.10

V45.08

104

Mirjam Veltman

Grou

Lionitas

1.01.17

V45.09

105

Alfred Knobbe

Leeuwarden

SV Friesland

1.01.33

M50.24

106

Liesbeth v.Zalinge

Dronrijp

SV Friesland

1.02.09

V40.06

107

Aad v.d.Burg

Easterlittens

SV Friesland

1.02.58

M61.19

108

Janny Fennema

Britsum

SV Friesland

1.03.16

V45.10

109

Jeltsje Brouwer

Reduzum

AV Athleta

1.03.49

V35.03

110

Oda Sonsma

Grou

AV Athleta

1.03.52

V50.03

111

René Smids

Kollum

Geen

1.04.11

M40.18

112

Afke Brandenburg

Wirdum

SV Friesland

1.04.30

V50.04

113

The de Vries

Deinum

Lionias/SV Friesland

1.07.30

V50.05

114

Marc v.Gelder

Leeuwarden

Lionitas/SV Friesland

1.07.31

M40.19

115

Cor Zeemans

Goutum

SV Friesland

1.07.31

M66.20

116

Trijntje Wijnand

Wergea

L.Gr.Leeuwarden

1.07.31

V40.07

117

Marja Muller

Mantgum

Lionitas

1.07.34

V50.06

118

Meindert Roosjen

Leeuwarden

SV Friesland

1.10.00

M71.03

119

Maaike Greydanus

Irnsum

AV Athleta

1.10.06

V50.07

120

Sjoukje Sinema

Wergea

L.Gr.Leeuwarden

1.10.39

V50.08

121

Lida v.Sloten

Hurdegaryp

L.Gr.Leeuwarden

1.10.39

V45.11

122

Margreeth Korten

Menaam

Lionitas

000.00

V50.00

 

 

 

 

 

 

 

5.8 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Marco Kingma

Sneek

Geen

22.30

MSE.01

2

Eeuwe Schot

Groningen

L.Gr.PK

24.27

M50.01

3

Wibe Jan Elgersma

Harich

Geen

25.48

M40.01

4

Debora Peter

Leeuwarden

Lionitas

26.24

V35.01

5

Hendrie v.d.Werf

Bolsward

SV Friesland

26.38

M50.02

6

Chris Draijer

Oudega

Impala/SV Friesland

27.55

M60.01

7

Keimpe Jager

Dronrijp

SV Friesland

27.55

M69.02

8

Dikkie v.d.Werf

Bolsward

SV Friesland

28.09

M50.03

9

Jaap Ypma

Hartwerd

Horror

28.23

M65.03

10

Pieter v.d.Bij

Irnsum

AV Athleta

28.44

M50.04

11

Rutmer Burghoorn

Wijtgaard

Lionitas

29.00

M10.01

12

Bettie Koops

Leeuwarden

Lionitas

29.03

V50.01

13

Domien Mulder

Joure

SV Friesland

29.04

M50.05

14

Anja De Ringh

Reduzum

Geen

29.34

V40.01

15

Marcella Ijpma

Sneek

Horror

29.55

VSE.01

16

Linda Peereboom

Groningen

AV Heerenveen

30.10

VSE.02

17

Jan Hartmann

Leeuwarden

Geen

31.24

M15.02

18

Stef de Jong

Leeuwarden

Geen

31.25

M16.03

19

Paul Boudet

Lekkum

Geen

31.47

M15.04

20

Theo Hoekstra

Wijtgaard

Geen

31.47

M15.05

21

Marten Kingma

Leeuwarden

SV Friesland

32.14

M50.06

22

Mathilda Wassenaar

Wirdum

Friesland Campina

32.25

V35.02

23

Gitte Brugman

Leeuwarden

Geen

32.34

V50.02

24

Sieb de Ringh

Reduzum

Geen

32.52

M40.02

25

Sara de Zalinge

Dronrijp

Geen

33.04

VSE.03

26

Coen v.d.Meer

Leeuwarden

Geen

33.04

M17.06

27

Alex Kuperus

Wirdum

Kuperus BV

33.07

M15.07

28

Eva v.d.Ploeg

Reduzum

Geen

33.29

V16.01

29

Durkje Zijlstra

Jorwerd

Geen

33.29

V15.02

30

Maarten Hiemstra

Leeuwarden

Geen

33.40

MSE.02

31

Jarig Boersma

Wijtgaard

Kuperus BV

33.43

M13.08

32

Thom de Vries

Wijtgaard

Geen

33.43

M12.09

33

Froukje Bijma

Leeuwarden

L.Gr.Leeuwarden

33.45

V35.02

34

Roelie v.d.Ziel

Berlikum

SV Friesland

33.54

V40.02

35

Nelleke Bode

Reduzum

Geen

34.21

V45.01

36

Theo Runia

Leeuwarden

SV Friesland

34.23

M40.03

37

Bettie de Graaf

Mantgum

Geen

34.57

VSE.04

38

Fransien Mulder

Wijtgaard

Geen

34.57

VSE.05

39

Karin Vaartjes

Wijtgaard

Geen

34.58

V35.03

40

Catrien Schuurman

Wijtgaard

Geen

36.07

VSE.06

41

Griteke De Haan

Leeuwarden

Geen

36.42

V50.03

42

Marijke Rasch

Leeuwarden

SV Friesland

36.42

V55..01

43

Klaas Houtstra

Leeuwarden

Geen

36.42

M50.07

44

Eva Imbens

Wirdum

Geen

37.04

V14.03

45

Siska v.oostrum

Leeuwarden

Geen

37.32

V61.01

46

Gerben v.Houten

Leeuwarden

Geen

37.46

M50.08

47

Helen schaap

Wijtgaard

Geen

37.54

V45.02

48

Annet Willems

Sint Annaparochie

Geen

38.08

V40.03

49

Hidzer Groenhoef

Sint Jacobiparochie

Geen

38.58

M40.04

50

Joop Boonstra

Leeuwarden

SV Friesland

40.13

M70.01

51

Jurjen de Vries

Grou

AV Athleta

40.13

M74.02

52

Jippe Bokma

Leeuwarden

SV Friesland

40.18

M65.04

53

Sietske v.d.Bij

Irnsum

SV Friesland

41.55

V50.04

54

Reinder Sinnema

Leeuwarden

Lionitas/SV Friesland

43.24

M50.09

55

Anneke Regnerus

Marrum

Geen

43.24

V40.04

56

Jos van Oostrum

Leeuwarden

Geen

43.28

MSE.03

57

Jan v.d.Hoek

Sint Annaparochie

SV Friesland

43.48

M63.05

58

Jolanda Nijenhuis

Sint Annaparochie

SV Friesland

44.32

V50.05

59

Herman Hoekstra

Goutum

SV Friesland

Vrijw.

Vrijw.

 

 

 

 

 

 

 

2½ km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Glenn de Vries

Leeuwarden

Lionitas

11.08

M14.01

2

Eline Ruige

Leeuwarden

Lionitas

11.18

V10.01

3

Wietske v.d.Weij

Weidum

Geen

12.00

V10.02

4

Jelmer v.d.Weij

Weidum

Geen

12.09

M12.02

5

Hidde v.d.Weij

Weidum

Geen

12.38

M08.03

6

Daan Terpstra

Wijtgaard

Geen

12.52

M09.04

7

Jop Brinksma

Wijtgaard

Geen

13.34

M09.05

8

Hennie Brinksma

Wijtgaard

Geen

13.34

V13.03

9

Marije Buighoorn

Wijtgaard

Geen

13.36

V08.04

10

Simone Polet

Wijtgaard

Geen

13.23

V11.05

11

Homme Douma

Wijtgaard

Geen

15.44

M11.06

12

Fedde Boersma

Wijtgaard

Geen

15.45

M08.07

13

Harmen Steff de Ruiter

Wijtgaard

Geen

15.50

M05.08

14

Gea Zijlstra

Burgum

Geen

16.25

V40.01

15

Jens Overzet

Wijtgaard

Geen

16.50

M06.09

16

Sabine Ynema

Wijtgaard

Geen

16.56

V05.06

17

Jesse Hoekstra

Wijtgaard

Geen

17.11

M08.10

18

Silke Mulder

Wijtgaard

Geen

17.13

V08.07

19

Tyme Mulder

Wijtgaard

Geen

18.05

M06.11

20

Max Cornelissen 

Wijtgaard

Geen

18.05

M09.12

21

Sanne Brinksma

Wijtgaard

Geen

19.58

V05.08

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk