De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Twirreloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
  UITSLAGEN TWIRRELOOP WIJTGAARD ORG.SV FRIESLAND 7-05-2014    
           

15.4 KM.        
           
1 Roelof Oostra Mantgum SV Friesland 57.58 MSE.01
2 Jan/Albert Veenema Sneek Horror 1.00.50 MSE.02
3 Peter Sibma Garyp AV Athleta 1.02.12 MSE.03
4 Ate Bijlsma Garyp AV Athleta 1.02.40 MSE.04
5 Jasper Keizer St.Annaparochie SV Friesland 1.02.49 M50.01
6 Sierds Wiersma Drachten Impala/SV Friesland 1.03.33 M50.02
7 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.03.45 M50.03
8 Dirk Muizer Leeuwarden SV Friesland 1.04.19 M50.04
9 Huib/Jan Imbens Wirdum SV Friesland 1.04.44 M50.05
10 Frank de Ruiter Sneek SV Friesland 1.06.46 M40.01
11 Jan v.d.Meij Berlikum SV Friesland 1.07.34 M50.06
12 Tsjerk/Sake Castelein Grou AV Athleta 1.08.02 MSE.05
13 Harry Oosterhuis Stiens SV Friesland 1.08.35 M40.02
14 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.08.45 M50.07
15 Jacinta Fancel Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.08.49 V50.01
16 Rienk de Vries Burgum SV Friesland 1.10.53 M50.08
17 Willem Biemolt Utrecht SV Friesland 1.11.09 M40.03
18 Marjan de Ruiter Sneek SV Friesland 1.11.22 V45.01
19 Rinke de Jong Leeuwarden SV Friesland 1.11.47 M50.09
20 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 1.12.25 M40.04
21 Martin v.d.Burg Sneek SV Friesland 1.12.32 M50.10
22 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 1.12.39 M60.01
23 Ralph Ferwerda Wirdum Geen 1.12.50 M40.05
24 Benny Bijlsma Marsum SV Friesland 1.12.52 M63.02
25 Oeli Reitsma Sneek Horror 1.12.56 M50.11
26 Niels Overzet Wytgaard SV Friesland 1.13.17 MSE.06
27 Hessel de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.13.47 M50.12
28 Rinke de Jong `Hempens L.GR.Leeuwarden 1.13.49 M40.06
29 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 1.14.16 M63.03
30 Harmen Westra Sneek Geen 1.14.17 MSE.07
31 Ids Boersma Wijtgaard Geen 1.14.52 M40.07
32 Gosse v.d.Ende Britswert SV Friesland 1.15.08 M50.13
33 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 1.15.08 M68.04
34 Fedde Beijert  Ureterp L.Gr.Opeinde 1.15.35 M40.08
35 Sjoerd Mulder Wytgaard Geen 1.15.59 MSE.08
36 Uilke Bosma Joure SV Friesland 1.16.15 M50.14
37 Maaike Hornstra Jellum SV Friesland 1.16.51 V45.02
38 Jeffery Robbers Leeuwarden SV Friesland 1.17.04 M50.15
39 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1.17.12 M50.16
40 Saskia Smits Jutrijp Horror 1.17.20 V35.01
41 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 1.17.56 M50.17
42 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.18.24 M67.05
43 Jacob Dijkstra Bitgummole SV Friesland 1.18.54 M50.18
44 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.19.31 M50.19
45 André v.Dijk Grou AV Athleta 1.19.56 M40.09
46 Miranda Hornstra Wergea SV Friesland 1.20.06 VSE.01
47 Anne Miedema Grou SV Friesland 1.20.10 M60.06
48 melle Tilma Wiuwert Geen 1.20.33 MSE.09
49 Ferry de Boer Bears Geen 1.20.45 M62.07
50 Tjipke Keuning Wiuwert Geen 1.21.01 M40.10
51 Hans Nagtegaal Grou Geen 1.22.29 M50.20
52 Haite Miedema Hilaard Geen 1.22.39 M40.11
53 Ytsje Kingma Hilaard SV Friesland 1.22.39 VSE.02
54 Tjeerd Visser Franeker SV Friesland 1.22.51 M50.21
55 Harm Postma Bitgum  SV Friesland 1.23.06 M60.08
56 Rixt de Ruiter Wytgaard Geen 1.24.39 V35.02
57 Durk Reinsma Wergea AV Athleta 1.25.00 M50.22
58 Piet Sikkema Grou AV Athleta 1.25.31 M50.23
59 Haye Talsma Sneek AV Athleta 1.26.09 M50.24
60 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 1.26.59 M65.09
61 Gerdi de Vries Sneek Geen 1.27.17 VSE.03
62 Reinder Tel Surhuizum SV Friesland 1.27.34 M50.25
63 Meine Visser Wytgaard Geen 1.27.59 M40.12
64 Ingrid Visser Wytgaard Geen 1.27.59 V40.01
65 Yde Haarsma Sneek SV Friesland 1.28.52 M66.10
66 Sarina Jannes Heerenveen AV Heerenv/SV Friesl. 1.29.51 V40.02
67 Nico Oostra Weidum Geen 1.30.58 M60.11
68 Jan Nijenhuis Hilaard Geen 1.31.46 M63.12
69 Dick Wielenga Leeuwarden Geen 1.33.12 M50.26
70 Watze v.d.Meer Leeuwarden SV Friesland 1.33.53 M65.13
71 Marrit Burghoorn Wytgaard Geen 1.34.03 V35.03
72 Willy de Jong Leeuwarden Geen 1.35.45 V45.03
73 Sible v.d.Meer Wytgaard Geen 1.39.16 M64.14
74 Aad v.d.Burg Easterlittens SV Friesland 0.00.00 M60.00
75 Rutger Fopma Bears Geen 0.00.00 M40.00
           
  10 KM.        
           
1 Jort v.Zutphen Weidum SV Friesland 34.52 MSE.01
2 Koos-Jelmer de Vries Leeuwarden SV Friesland 36.46 MSE.02
3 Marco Kingma Sneek Geen 37.20 MSE.03
4 Ynze Stienstra Wergea Lionitas 37.30 M50.01
5 Jacob v.d.Leij Leeuwarden L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 37.52 M50.02
6 Jan de Vries Drachten Impala/SV Friesland 38.05 M50.03
6 Herman Regnerus Marrum SV Friesland 38.16 MSE.04
7 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 38.18 M40.01
8 Hielke Nienhuis Lekkum SV Friesland 38.43 M40.02
9 Sjaak v.Leeuwen Leeuwarden SV Friesland 38.43 MSE.05
10 Jelle Steensma Veenwouden Geen 38.52 M40.03
11 Stefan v.d.Wal Drachten Impala/SV Friesland 38.54 M40.04
12 Harm Alberts Harlingen SV Friesland 40.50 M50.04
13 Elger Spijksma Goutum Geen 41.21 MSE.06
14 Jochum Prins Franeker Geen 41.28 M40.05
15 Adrie Atsma Leeuwarden Geen 41.56 M40.06
16 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 42.42 M50.05
17 Ype Boelens Burgum L.Gr.Hugo 43.02 M50.06
18 Jan/Piet Quarré Berltsum L.Gr.Berlikum 43.48 M40.07
19 Albert Aggema Wytgaard Geen 43.45 MSE.07
20 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 44.04 M50.07
21 Willem v.Zutphen Wirdum SV Friesland 44.13 M50.08
22 Maloeska Fennema Leeuwarden SV Friesland 44.13 VSE.01
23 EgbertJan Flik Leeuwarden Geen 44.13 M40.07
24 Mark Folbert Ternaard L.Gr.Hugo 44.29 MSE.08
25 KlaasJan Huizing Leeuwarden Lionitas 44.34 M40.08
26 Michiel de Nooijer Hurdegarijp Geen 44.56 MSE.09
27 Wouter den Dekker Heerenveen Geen 45.16 MSE.10
28 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 45.26 M50.09
29 Cor van Sluis Franeker SV Friesland 45.31 M65.01
30 Jaap Baalbergen Dokkum L.Gr.Dokkum 46.21 M50.10
31 Bert van Eck Heerenveen Geen 46.26 MSE.11
32 Bauke v.d.Loon Franeker Lionitas 46.31 M50.11
33 Eddy Kuiper Leeuwarden Geen 46.38 M40.09
34 Sjouke Touber Stiens SV Friesland 46.43 M63.02
35 Domien Mulder Joure SV Friesland 47.15 M50.12
36 Richard De Graaf Mantgum Geen 47.20 MSE.12
37 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 47.41 M64.03
38 KlaasJan Dijkstra Makkum SV Friesland 48.15 M40.10
39 Hester Schotanus Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 48.19 V40.01
40 Harmke Boringa Leeuwarden SV Friesland 49.02 VSE.02
41 Marian Sterk Mantgum Geen 49.26 VSE.03
42 Sabine Bomas Gytsjerk L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 49.26 VSE.04
43 Marcel Bomas Leeuwarden L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 49.26 M50.13
44 Edward v.d.Wal Wijtgaard Geen 49.26 MSE.13
45 Karin Danhof Irnsum SV Friesland 49.26 V40.02
46 Ankja v.Zutphen Weidum Lionitas 49.47 VSE.05
47 Jantsje Viëtor Leeuwarden Lionitas 49.52 VSE.06
48 Edo Eisma  Goutum Geen 49.58 M50.14
49 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 50.26 M66.04
50 Marten Bosma Leeuwarden Geen 50.29 M40.11
51 Anton Sinnema Grou Geen 50.35 M50.15
52 Albert Boonstra Leeuwarden Lionitas 50.49 M50.16
53 Bettie Koops Leeuwarden Lionitas 50.56 V50.01
54 Hans Willems Leeuwarden Lionitas 51.08 M62.05
55 Louis Bakker Ryptsjerk SV Friesland 51.16 M50.17
56 Monique Jager Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 51.18 V45.01
57 Henk v.Viksteren Wergea AV Athleta 52.05 M40.12
58 Richard Stillebroer Goutum Geen 52.07 M50.18
59 Luuk Stillebroer Goutum Geen 52.07 M15.01
60 Remmerlt Lootstra Wirdum Geen 52.18 M50.19
61 Bertus Jaarsma Heerenveen AV Heerenveen 52.18 M40.13
62 Matthijs Vleugel Menaam Lionitas/SV Friesland 52.19 M50.20
63 Ronald Hoekstra Reduzum Lionitas 52.47 M40.14
64 Chris de Vries Leeuwarden Lionitas 53.08 MSE.14
65 Rinze Kootstra Harlingen SV Friesland 53.10 M76.01
66 Pieter v.d.Bij Irnsum AV Athleta 53.10 M50.21
67 Carin Kuiper Leeuwarden Lionitas 53.12 V45.02
68 Annechien v.d.Veen Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 53.38 V50.02
69 Yvonne Hagels Wirdum L.Gr.Leeuwarden 53.44 V40.03
70 Rense Zwerver Leeuwarden Geen 53.44 M61.06
71 klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 53.57 M61.07
72 Jolijn v.d.Woude Leeuwarden Geen 54.02 VSE.07
73 Wiebe Veenstra Grou Geen 54.22 M60.08
74 Meile Zijlstra Jorwert Geen 54.25 M40.15
75 Annet Veenstra Veenwouden Lionitas 54.28 VSE.08
76 Efdé Boukje Irnsum Geen 54.29 V50.03
77 Arie Roest Slappeterp Lionitas/SV Friesland 54.30 M61.09
78 Gerard Donker Tjalleberd Geen 54.30 M50.22
79 Henk Schaap Heerenveen Geen 54.50 M40.16
80 Harmen Talsma Wytgaard Geen 55.11 MSE.15
81 DjurreJoh.v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 55.13 M63.10
82 Tineke Acda Franeker AV Spartacus 55.24 V35.01
83 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 55.28 M60.11
84 Linda Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 55.28 VSE.09
85 René Lont Burgum L.Gr.Hugo 55.37 M50.23
86 Margreet Korten Menaldum Lionitas 56.00 V50.04
87 Wybrand de Groot Veenwouden SV Friesland 56.07 M50.24
88 Charlotte Fiets Leeuwarden Geen 56.25 V40.04
89 Wiesje Kloosterman Burgum L.Gr.Hugo 56.25 V50.05
90 Cobe de Wilde Burgum L.Gr.Hugo 56.25 V40.05
91 Jurjen Stellingwerf Ryptsjerk SV Friesland 56.29 M50.25
92 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 56.36 M72.02
93 Akke Vlietstra Burgum L.Gr.Hugo 56.48 V50.06
94 Sietse Vlietstra Burgum L.Gr.Hugo 56.48 M50.25
95 Lubbert Kloosterman Westereen Geen 56.52 M65.12
96 Piet v.d.Veer Harlingen Geen 56.56 M50.26
97 Saakje Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 57.07 V45.03
98 Anita v.d.Wal Harlingen SV Friesland 57.07 V40.06
99 Pieter de Roos Wytrgaard Geen 57.15 M40.17
100 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 57.20 V55.01
101 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 57.20 M68.13
102 Frans Dooper Wytgaard Geen 57.27 M40.18
103 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 57.58 M70.03
104 Martine v.d.Galien Leeuwarden Lionitas 57.58 VSE..09
105 Ronald Lenters Lemmer SV Friesland 57.58 MSE.16
106 Ruben Draaisma Vbergum Geen 58.03 MSE.17
107 Bauke Schat Kollum Geen 58.07 M40.19
108 Dick Baas Grou AV Athleta 58.22 M50.27
109 Elske Beintema Beetsterzwaag Geen 58.22 V40.07
110 Markus V.Zutphen Wytgaard SV Friesland 58.34 MSE.18
111 Johan van Rangelrooi Garyp AV Athleta 58.39 MSE.19
112 Tineke Dijkstra Bitgum SV Friesland 58.44 V55.02
113 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 58.49 M50.28
114 José Baas Grou AV Athleta 58.50 V55.03
115 Patrick Dijkhuizen Sneek SV Friesland 58.59 M40.20
116 Jolanda Koopal Raerd Geen 58.59 V45.04
117 Trientsje Hellinga Reard Geen 59.02 V35.02
118 Aafke Keizer St.Annaparochie SV Friesland 59.23 V55.04
119 Francisco Oosterbaan Goénga Geen 59.34 M40.21
120 Thea Methorst Grou AV Athleta 59.37 V45.05
121 Roelof Brinksma Wytgaard Geen 59.59 M40.22
122 Anja de Groot Hilaard Geen 1.01.26 V45.06
123 Natalie Roorda Beetgum L.Gr.Berlikum 1.01.31 V40.08
124 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 1.01.35 V61.01
125 Arie Smedinga Tzum SV Friesland 1.01.41 M67.14
126 Paula Groenewoud Leeuwarden Lionitas 1.03.52 V40.09
127 Cor Appelman Wirdum SV Friesland 1.03.52 M62.15
128 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1.04.24 M69.16
129 Oda Sonsma Grou AV Athleta 1.05.07 V50.07
130 Jeltsje Brouwer Roduzum AV Athleta 1.05.16 VSE.10
131 Djura Bijlsma grou AV Athleta 1.05.16 VSE.11
132 Dave de Jong Sneek L.Gr.Sneek 1.05.17 MSE.20
133 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 1.05.54 M64.17
134 Grietje Roskam Bolsward L.Gr.Bolsward 1.06.40 VSE.12
135 Clara de Boer Bolsward L.Gr.Bolsward 1.06.40 V40.10
136 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 1.06.50 M65.18
137 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.06.58 M50.29
138 Theo Runia Leeuwarden SV Friesland 1.07.02 M40.23
139 Siemie Reinsma Wergea AV Athleta 1.14.49 V50.08
140 Jansje v.Vilsteren Wergea AV Athleta 1.14.49 V40.11
           
  5 KM.        
           
1 folkert Visser Burgum Impala/SV Friesland 22.43 MSE.01
2 Eeuwe Schot Groningen  AV Groningen Atletiek 23.37 M50.01
3 Sjoukje Sijtsma Burgum L.Gr.Hugo 24.50 VSE.01
4 Sander Prins Franeker Geen 25.32 M13.01
5 Marlijn v.d.Mei St.Johannesga AV Heerenveen 25.51 VSE.02
6 AnneOetze v.d.Burg Burgum L.Gr.Hugo 26.14 MSE.02
7 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 27.35 M50.02
8 Herman Vloon Leeuwarden SV Friesland 27.53 M70.01
9 Auke v.Wijngaarden Wytgaard Geen 29.23 M11.02
10 Jazig Boersma Wytgaard Geen 30.05 M12.03
11 Thom de Vries Wytgaard Geen 30.05 M11.04
12 Rutmer Burghoorn Wytgaard Geen 30.14 M09.05
13 Marc v.Gelder Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 30.24 M40.01
14 Bauke v.d.Hem Groningen  Geen 30.37 M67.01
15 Marc Hesseling Ternaard Geen 30.37 M14.06
16 Yasun v.d.Mei St.Johannesga AV Heerenveen 30.48 VSE.03
17 Anne Zijlstra Leeuwarden Geen 31.31 M50.03
18 Damian Hepkema Wytgaard Geen 32.19 M10.07
19 Willem Reitsma Leeuwarden SV Friesland 32.28 M50.03
20 Annet Visser Leeuwarden Geen 32.28 V35.01
21 Marike Schaap Leeuwarden Geen 32.28 V45.01
22 Karin de Vries Heerenveen Geen 32.28 V45.02
23 Berber Dedden Jistrum L.Gr.Hugo 32.46 VSE.04
24 Margrit Boelens Bergum L.Gr.Hugo 32.53 VSE.05
25 Jacoba Hoeksma Drogeham L.Gr.Hugo 33.16 VSE.06
26 Nynke Dedden Jistrum L.Gr.Hugo 33.25 VSE.07
27 Thymen Stobbe Terband Geen 34.11 M50.04
28 Raül Kool Wirdum Geen 34.49 M09.08
29 Simone Larooi Leeuwarden L.Gr.Lina 34.50 VSE.08
30 Grietje de Jong Wirdum Geen 35.24 V40.01
31 Theo Hoekstra Wytgaard Geen 36.03 M14.09
32 Lina Pol Leeuwarden Geen 36.11 V63.01
33 Hannie Keidel Wirdum Geen 36.16 V50.01
34 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland 36.17 M50.05
35 Marijke Rasch Leeuwarden SV Friesland 38.03 V55.01
36 Iris Kool Wirdum Geen 38.43 V12.01
37 Eva Imbens Wirdum Geen 38.45 V13.02
38 Ruth v.Zorge Leeuwarden SV Friesland 39.08 V63.02
39 Herman Hoekstra Goutum SV Friesland 39.15 M61.01
40 Grietje Hesseling Ternaard L.Gr.Hugo 42.39 V50.021
41 Jan v.d.Hoek St.Anna SV Friesland 43.48 M62.02
42 Antsje de Jong Leeuwarden L.Gr.Lina 00.00 V50.00
           
  2½ km.        
           
1 Benny Dijkstra Tytsjerk Lionitas 8.52 M14.01
2 Glenn de Vries Leeuwarden Lionitas 10.45 M13.02
3 Brecht Frensel Akkrum AV Heerenveen 10.47 V10.01
4 Miranda Dijkstra Tytsjerk Geen 11.40 V08.02
5 Hennie Brinksma Wytgaard Geen 11.44 V12.03
6 Hennie Schat Kollum Geen 11.44 V11.04
7 Ylse Barkmeijer Akkrum AV Heerenveen 11.56 V10.05
8 Rene Oedzes Wytgaard Geen 12.34 M11.03
9 An Ydema Wytgaard Geen 12.58 M09.04
10 Jan Roelof Brinksma Wytgaard Geen 13.13 M10.05
11 Nicole Pace Bolsward Horror 13.25 V11.06
12 Marije Burghoorn Wytgaard Geen 13.31 V07.07
13 Simon Deelstra Wytgaard Geen 14.48 M11.06
14 Vera de Roos Wytgaard Geen 14.50 V12.08
15 Simone Polet Wytgaard Geen 15.18 V10.09
16 Esra v.d.Veen Wytgaard Geen 15.54 V09.10
17 Pia v.d.Molen Nieuweschoot Geen 16.10 V50.01
18 Homme Douma Wytgaard Geen 16.28 M10.07
19 Nynke Ytje Boonstra Wytgaard Geen 17.19 V09.11
20 Joey Dijkstra Wytgaard Geen 18.06 M12.08
21 Hoyla de Groot Wytgaard Geen 18.23 M10.09
22 Laura Cornelissen Wytgaard Geen 19.39 V11.12
23 Kylena v.d.Veen Wytgaard Geen 19.49 V10.13
24 Amalia Cornelissen Wytgaard Geen 23.27 V07.14
25 Max Cornelissen Wytgaard Geen 24.47 M08.10
26 Ymte Heeg Wytgaard Geen 25.02 M07.11
27 Sophie Dijk Wytgaard Geen 31.03 V08.15
28 Alissa Soepboer Wytgaard Geen 00.00 V05.00

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk