De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Oerpolderloop 2020

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
MSEN, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lieuwe Palstra Horror 29:41  
2 Hendrik Oosterhoff Utrecht 30:29  
3 Johan Laagland Molkwerum 38:18  
4 Bart van der Veen SV Friesland 45:31  
         
M40, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dennis Brandenburg Steenwijk 31:39  
2 Jouke Hoekstra Loopgroep Sneek 38:05  
3 Christian Vessies Koudum 39:19  
4 Sybrand Mous Bakhuizen 41:05  
5 Johan Hoekstra Balk 46:47  
6 Dave de Jong Horror 48:42  
7 Cor van Wieren Scharnegoutum 48:55  
         
M50, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Peter de Haas Ijlst 40:18  
2 Willem Biemolt SV Friesland 40:43  
3 Hendrik Oosterhoff Heerenveen 42:13  
4 Peter Boersen SV Friesland 42:13  
5 Klaas Jitze van der Ploeg Lemmer 49:54  
         
M60, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Symen van der Velde Waaksens 39:17  
2 Piet Kerstholt SV Friesland 50:39  
3 Rinze Koostra Harlingen 52:23  
4 Reinder Sinnema SV Friesland 54:20  
5 Tjalling Visser Bolsward 55:09  
6 Albert Rameau Boazum 55:18  
7 Rein Brouwer Heeg 55:32  
8 Klaas Duits SV Friesland 1:10:10  
9 Herman Hoekstra SV Friesland 1:10:10  
         
VSEN, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marijke Buter Nijemirdum 41:23  
2 Silke Jellesma Sneek 41:38  
3 Schoutje de Boer Koudum 46:47  
4 Martina Boltjes Stavoren 51:55  
5 Dorien Tadema Stavoren 51:55  
         
V35, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hinke Goemaat Idsegahuizum 38:51  
2 Miranda Flapper Berltsum 43:30  
3 Akkie van den Akker Workum 44:24  
4 Calle Dijkstra Appelscha 47:22  
5 Nienke Vijver Parrega 52:28  
6 Amber Seldenrust Leeuwarden 57:55  
         
V45, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Smits Horror 41:41  
2 Lucia van der Bijl Horror 42:52  
3 Feikje Groenhof Groningen 44:49  
4 Anneke Regnerus SV Friesland 54:20  
         
V55, 8 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Carla Flapper Workum 46:30  
2 Inge Kools SV Friesland 50:57  
3 Geeske Planten Groningen 55:18  
4 Anneke Sijtsma SV Friesland 55:18  
5 Henrike J Huetink Heeg 55:32  
         
MSEN, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wilko Bakker Horror 52:30  
2 Erwin de Vries Lionitas 53:09  
3 Riekele Kobes SV Friesland 53:21  
4 Thys de Jong Lionitas 53:35  
5 Training Azombo AV Heerenveen 56:06  
6 Oukubay Huruy AV Heerenveen 56:06  
7 Siep Nota Horror 57:21  
8 Sander van Hoorn SV Friesland 1:00:16  
9 Hilbert de Haan AV Heerenveen 1:01:02  
10 Durk Tigchelaar Harlingen 1:02:10  
11 Hette Pieter Wink Balk 1:02:14  
12 Bauke Draijer SV Friesland 1:04:53  
13 Sietse Rozema Ijlst 1:05:37  
14 Ruud Burger Utrecht 1:07:32  
15 Taede Hoekstra Koudum 1:10:15  
16 Jan Willem de Groot Wommels 1:11:34  
17 Niels Boonstra Wommels 1:11:34  
18 Darnanto Jongman Sint Nicolaasga 1:14:54  
19 Rutger Haanstra it Heidenskip 1:16:56  
20 Jouke Tuinier Balk 1:17:27  
21 Nico Grasman Sneek 1:20:28  
22 Edwin Papjes Groningen 1:20:29  
23 Wouter van Gessel Zwolle 1:24:43  
24 Daniel Groen de Blesse 1:26:42  
         
M40, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Willem de Boer Lionitas 53:41  
2 Gerrit Duits SV Friesland 56:38  
3 Jetze Genee Horror 58:42  
4 Jan Albert Veenema Horror 59:32  
5 Albert Mussche Nieuwleusen 1:01:03  
6 Freek Jaarsma Lionitas 1:01:27  
7 Ate Bijlsma Athleta 1:03:08  
8 Marten Sjoerds Workum 1:03:14  
9 Peter Hoekstra Ijlst 1:07:02  
10 Lars van Bavel Bolsward 1:07:07  
11 Catrinus Vroom Lionitas 1:07:16  
12 Evert van der Wal Hollandsche Rading 1:07:25  
13 Albert Rijpma Loopgroep Sneek 1:07:36  
14 Hartger Stellinga Workum 1:08:01  
15 Klaas Willem Zwaagstra Sneek 1:08:39  
16 Siebolt Haijtema Workum 1:08:55  
17 Klaas Muizelaar Balk 1:10:42  
18 Louis Herrema Amsterdam 1:10:49  
19 Wieger Schotanus Balk 1:11:13  
20 Sjouke Venema SV Friesland 1:11:44  
21 Arjan Lampe Groningen 1:15:26  
22 Anske Schotanus Koudum 1:17:01  
23 Marco de Vries Loopgroep Sneek 1:17:41  
24 Durk Haitsma SV Friesland 1:17:41  
25 Joris Popken Stiens 1:18:37  
26 Hendrik Westerhuis Hilversum 1:24:26  
         
M50, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jacob van der Ploeg Damwâld 1:05:02  
2 Gerard Hoogeveen Horror 1:05:24  
3 Martin Brouwer Horror 1:05:56  
4 Harie Wetterhahn Lionitas 1:07:16  
5 Peter Reitsma Horror 1:10:03  
6 Ruurt Alle van der Sluis Ijlst 1:10:59  
7 Eise Lanting Groningen 1:16:21  
8 Klaas Meindertsma Joure 1:16:36  
9 Fekke Fekkes Koudum 1:16:59  
10 Johannes de Boer it Heidenskip 1:16:59  
11 Aise Bouma SV Friesland 1:17:27  
12 Johan Feenstra Loopgroep Sneek 1:17:31  
13 Gjalt Visser Bolsward 1:17:48  
14 Domien Mulder SV Friesland 1:17:49  
15 Martin van den Burg SV Friesland 1:17:52  
16 Goffe Walsmeer Oranjewoud 1:18:10  
17 Jan Boon Loopgroep Dokkum 1:18:18  
18 Johan Jorritsma Horror 1:18:27  
19 Bernard Reekers Workum 1:18:43  
20 Auke van der Sluis Sneek 1:18:57  
21 Bauke Gietema Heeg 1:19:15  
22 Ed Velderman SV Friesland 1:20:06  
23 Henk Onsman Loopgroep Sneek 1:20:21  
24 André Jellema Lionitas 1:20:35  
25 Egbert Stuurman Berkel en Rodenrijs 1:24:01  
26 Meinte Buwalda Horror 1:25:19  
27 Marten van der Wal it Heidenskip 1:27:15  
28 Francisco Oosterbaan Horror 1:27:55  
29 Rogier Stuurman Warmond 1:28:10  
30 Theo Anjema Indijk 1:32:08  
31 Cees Visser Horror 1:37:42  
         
M60, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Chris Draijer SV Friesland 1:06:00  
2 Otto Galema Lionitas 1:10:03  
3 Jaap Baalbergen Loopgroep Dokkum 1:14:50  
4 Gerke Gerritsma Loopgroep Sneek 1:16:09  
5 Duco Zijlstra SV Friesland 1:16:57  
6 Klaas Halma Gaast 1:17:24  
7 Wieger van Keulen SV Friesland 1:18:07  
8 Gerard Schade Lionitas 1:19:14  
9 Peter Londema Horror 1:20:41  
10 Bert Barhorst Horror 1:20:43  
11 Yde Haarsma SV Friesland 1:21:41  
12 Douwe Attema Heeg 1:21:44  
13 Frank Klasen SV Friesland 1:22:33  
14 Reinder Tel SV Friesland 1:23:43  
15 Durk van Tuinen Workum 1:24:14  
16 Bokke Haanstra Flevo Delta 1:24:43  
17 Jan Akkerman Nijemirdum 1:24:57  
18 Yde de Boer Bolsward 1:25:12  
19 Gijs de Graaff Almere 1:28:05  
20 Johan Zwerver SV Friesland 1:33:12  
21 Willem Reitsma SV Friesland 1:33:14  
22 Hary Zwanenburg Horror 1:37:42  
         
VSEN, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fleur Baljet Horror 59:15  
2 Rianne Harnsen Drachten 1:04:56  
3 Gwendolien Flokstra Utrecht 1:07:26  
4 Fardau Anjema Indijk 1:17:49  
5 Anneli Barhorst Oppenhuizen 1:20:43  
6 Janneke Mosselaar Surhuisterveen 1:24:08  
7 Rianne Harnsen Drachten 1:24:18  
8 Djoke de Boer Nijmegen 1:26:42  
9 Sanne Velkers Joure 1:37:42  
         
V35, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nynke Steigenga Exmorra 1:09:54  
2 Marit Houtsma SV Friesland 1:13:02  
3 Sofia Houwer Joure 1:13:30  
4 Sanne Heidinga Lionitas 1:17:57  
5 Wietske Smit Haren 1:18:07  
6 Andrea Kramer Eelderwolde 1:23:53  
7 Tineke Muizelaar Oudemirdum 1:24:08  
8 Ciska Zwaagstra Loopgroep Sneek 1:34:49  
         
V45, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Foekje de Boer Joure 1:17:18  
2 Roely Hoekstra Nijemirdum 1:17:23  
3 Tracy van der Ploeg Damwâld 1:19:14  
4 Hendrika van der Heide Horror 1:24:46  
5 Antje van der Wal Ysbrechtum 1:25:25  
6 Grytsje Miedema Workum 1:26:46  
7 Mirna Albertsma midden Beemster 1:28:12  
8 Bregtje Bijma Feinsum 1:30:20  
9 Pietsje Fekkes Koudum 1:35:20  
         
V55, 15 KM      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Grietje Dijkstra Joure 1:19:42  
2 Marga Zwanenburg Horror 1:21:34  
3 Marja van der Werf-Zoer AV Heerenveen 1:24:38  
         
Fout in uitslagen? Mail naar info@svfriesland.nl    
         
Sponsor herinneringen: Bij Folkert, Sneek    
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: