De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Molenloop 2014 | 185 deelnemers

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

  21.5 km.        
           
1 Roelof de Roos Leeuwarden Lionitas 1.25.27 MSE.01
2 Erik Schippers Leeuwarden Lionitas 1.27.26 MSE.02
3 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.30.23 M50.01
4 Jasper Keizer St.-Anna SV Friesland 1.30.49 M50.02
5 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 1.31.03 M40.01
6 Johan Meinsma Leeuwarden Lionitas 1.31.12 M40.02
7 Ritske Flootman Menaldum SV Friesland 1.31.57 M50.03
8 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.35.37 M50.04
9 Melchior Ram Harlingen Geen 1.38.49 MSE.03
10 Frank de Ruiter Sneek SV Friesland 1.39.39 M40.03
11 Ewout Atsma Drachten Geen 1.40.53 MSE.04
12 Willem Biemolt Utrecht SV Friesland 1.42.44 M40.04
13 Richard v.Lunzen Franeker Lionitas 1.45.04 M40.05
14 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 1.45.51 M60.01
15 Benny Bijlsma Marsum SV Friesland 1.48.35 M63.02
16 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.50.31 M68.03
17 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1.50.48 M50.05
18 Cor Appelman Wirdum SV Friesland 1.51.46 M62.04
19 Tjeerd Jongsma Dokkum L.Gr.Hugo Veenker 1.52.31 M50.06
20 Johan Kooistra St.-Anna SV Friesland 1.53.02 MSE.05
21 Peter v.d.Meeren Jubbega Horror 1.53.17 M50.07
22 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 1.54.29 M50.08
23 Sijtze Hellema Dokkum L.Gr.Hugo Veenker 1.54.51 M50.09
24 Jeffery Robers Leeuwarden SV Friesland 1.55.24 M50.10
25 Auke Baron Hurdegaryp Geen 1.56.21 M67.05
26 Jacob Dijkstra Bitgymmole SV Friesland 1.56.21 M50.11
27 Meine de Jong St.-Anna Dutch Runners 1.56.34 M50.12
28 Auke Ykema Sexbierum SV Friesland 1.59.17 M40.06
29 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 2.00.46 M50.13
30 Yde Haarsma Sneek SV Friesland 2.01.43 M66.06
31 Fokke Hoeksma Menaldum SV Friesland 2.02.38 M40.07
32 Geraldien Leppers Roden GroningenAtletiek 2.05.50 V45.01
33 Jeroen Moser Roden GroningenAtletiek 2.05.50 M50.14
34 Jan Zondag Leeuwarden Geen 2.06.17 M65.07
35 Gerard Houbein Franeker AV Spartacus 2.06.56 M67.08
36 Tjeerd Visser Franeker SV Friesland 2.06.56 M60.09
37 Jan Kooistra Harlingen SV Friesland 2.08.12 M67.10
38 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 2.09.28 V64.01
39 Jaap Wit H.hugowaard Hera 2.09.28 M66.11
40 Jan Panhuis  Leeuwarden SV Friesland 2.12.17 M68.12
41 Ronny de Calonne Leeuwarden Geen 2.26.26 M40.08
           
  17.8 km.        
           
1 Fokko Smedema Leeuwarden Geen 1.13.28 MSE.01
2 Jacointa Fancel Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.21.21 V50.01
3 Menno Cramer Leeuwarden FPA 1.23.26 M40.01
4 Brenda de Jong Drachten Impala 1.24.15 VSE.01
5 Jurjen v.d.Kooi Ferwerd L.Gr.Stiens 1.24.16 M40.02
6 Alco de Jong St.Anna SV Friesland 1.24.47 M50.01
7 Thony v.d.Veen Burgum L.Gr.Burgum 1.27.14 M40.03
8 Hans Nagtegaal Grou Geen 1.28.30 M50.02
9 Inge v.Schaick Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.28.51 V50.02
10 Jaap Dijkstra Franeker SV Friesland 1.30.17 M68.01
11 Anneke Sijtsma Goutum SV Friesland 1.11.45 V62.01
12 Wiebe Kootstra Twijzelerheide SV Friesland 1.36.16 M40.04
13 Rommert Glazema Damwoude L.Gr.Dokkum/SV Friesl. 1.36.56 M60.02
14 Marit Houtsma Ried Lionitas/SV Friesland 1.37.26 V35.01
15 Klaas v.d.Kooy Damwâld L.Gr.Dokkum/SV Friesl. 1.39.06 M68.03
16 Roelof Elzinga Dokkum L.Gr.Dokkum/SV Friesl. 1.39.06 M50.03
17 Klaas v.d.Zee Dokkum L.Gr.Dokkum  1.39.06 M50.04
18 Femke de Groot Waaxens L.Gr.Dokkum 1.46.11 V35.02
           
  11.3 km.        
           
1 Roelof Oostra Mantgum SV Friesland 40.15 MSE.01
2 Albert v.d.Ziel Berltsum Artemis/SV Friesland 41.43 M50.01
3 Herman Regnerus Marrum SV Friesland 41.46 MSE.02
4 Pieter Prins Bergum SV Friesland 43.25 MSE.03
5 Pieter Talsma Mantgum Athleta 43.30 MSE.04
6 MartenJan Ernst Damwâld Geen 44.17 MSE.05
7 Folkert Visser Burgum Impala/SV Friesland 44.33 MSE.06
8 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 44.57 M40.01
9 Eric Bakker Oosterbierum SV Friesland 45.44 M40.02
10 Edward Hilgenga Harlingen Geen 46.19 MSE.07
11 Wiger Hellema Hallum Geen 46.19 MSE.07
12 Jan de Vries Drachten SV Friesland 46.40 M50.02
13 Lambertus Moes Leeuwarden Geen 47.19 MSE.08
14 Michiel de Nooijer Hurdegarijp Geen 47.46 MSE.09
15 Teatse Tichelaar Harlingen Geen 48.35 M50.03
16 Bouwe v.d.Steeg Leeuwarden SV Friesland 48.43 M50.04
17 Hendrik Hoogland Blije SV Friesland 49.12 M40.03
18 Pieter Kroodsma Lichtaard SV Friesland 50.04 M40.04
19 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 50.14 M50.05
20 Jan Koelmans Ouwesyl VV Ouwesyl 50.20 MSE.10
21 Willem v.Zutphen Wirdum SV Friesland 50.40 M50.06
22 Ids Boersma Wytgaard Geen 50.41 M40.05
23 Rinke de Jong Leeuwarden SV Friesland 50.46 M50.07
24 Catrinus Vroom Hijum Lionitas 51.19 M40.06
25 Jan-Anne Postma Zwagerbosch SV Friesland 51.32 M12.01
26 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 51.38 M65.01
27 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 52.52 M50.08
28 Jan v.Zalinge Dronrijp SV Friesland 52.57 M50.09
29 Sjoerd Mulder Wytgaard Geen 52.58 MSE.11
30 Sjouke Touber Stiens SV Friesland 53.02 M64.02
31 Johan Greidanus Wijnjewoude SV Friesland 53.07 M40.07
32 Adrie Hoks Joure Geen 53.30 MSE.12
33 Arnold Boersma Oenkerk Geen 53.46 MSE.13
34 William Teinsma Stiens L.Gr.Stiens 53.53 M50.10
35 Alex v.Zurk Leeuwarden SV Friesland 53.58 M50.11
36 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 54.13 M50.12
37 Pieter v.d.Mossel Berltsum Geen 54.22 MSE.14
38 Domien Mulder Joure SV Friesland 54.36 M50.13
39 Oebele Boomsma Britsum Geen 54.40 M40.08
40 Gerben Bllérie Berltsum L.Gr.Berltsum 54.48 M40.09
41 Herman Wassenaar Menaam SV Friesland 55.27 M50.14
42 Harry Papjes Burgum L.Gr.Hugo Veenker 55.31 M50.15
43 Marcel Bomas Leeuwarden L.Gr.Leeuw/SV Friesland 56.19 M50.16
44 Sabine Bomas Gytsjerk L.Gr.Leeuw/SV Friesland 56.19 VSE.01
45 Anita v.d.Wal Harlingen SV Friesland 56.49 V40.01
46 Saakje Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 57.25 V45.01
47 Grietje v.d.Schaaf Berltsum L.Gr.Berltsum/SV Friesl 57.25 V35.01
48 Rogier den Heyer Dronrijp Geen 57.29 MSE.15
49 Gerben Brouwer Snits SV Friesland 58.23 M64.03
50 Wynald Tjepkema Stiens L.Gr.Stiens 58.25 M40.10
51 Karin Danhof Irnsum SV Friesland 58.41 V40.02
52 Marianne Haijma Berltsum SV Friesland 58.44 V40.03
53 Eelco Algra Berltsum Geen 59.45 M40.11
54 Menno Mud Tytsjerk Lionitas 59.45 M40.12
55 Jeannemieke Miltenburg Hoptille Geen 59.52 V55.01
56 Johan Zwerver Goutum SV Friesland 59.57 M65.03
57 Amarens Nijkamp Franeker Geen 1.00.25 V16.01
58 Ate de Jong Leeuwarden Geen 1.02.57 M50.17
59 Anton Langeberg Reduzum Geen 1.03.39 M40.13
60 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 1.04.09 M73.01
61 Anne den Herder Menaam Geen 1.04.46 V45.02
62 Piet v.d.Veer Harlingen Geen 1.05.07 M50.18
63 Wybrand de Groot Veenwouden SV Friesland 1.05.07 M50.19
64 Willem Reitsma Leeuwarden SV Friesland 1.05.09 M60.04
65 Sarina Jannes Heerenveen SV Friesland 1.05.10 V45.03
66 Piet Runia Stiens Geen 1.05.26 M50.20
67 Tina Bekius Berltsum Geen 1.05.51 VSE.02
68 Djurre v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 1.06.04 M63.05
69 Patrick Dijkhuizen Sneek Horror/SV Friesland 1.06.45 M40.14
70 Arie Smedinga Tzum SV Friesland 1.07.02 M67.06
71 Wybrand de Graaf Berltsum SV Friesland 1.07.07 M65.07
72 Klaas Nieuwhof Berltsum L.Gr.Berltsum 1.08.52 M40.15
73 Egbert Smit Stiens L.Gr.Stiens 1.09.46 M50.21
74 Janneke Althuis Vrouwenparochie Geen 1.09.54 V45.04
75 Jelle Krol Ljouwert Geen 1.10.01 M50.22
76 Eppie v.d.Veer Ouwesyl Geen 1.10.21 M50.23
77 Tineke Dijkstra Bitgum SV Friesland 1.13.08 V55.02
78 Aafke Keizer St.-Anna SV Friesland 1.13.47 V55.03
79 Lisette Kooistra Harlingen Geen 1.15.04 VSE.03
80 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.15.35 M50.24
81 Theo Runia Leeuwarden SV Friesland 1.15.35 M40.16
82 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 1.16.13 M64.08
83 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1.16.13 M70.02
84 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 1.16.13 M66.09
85 Piet de Vos Emmeloord SV Friesland 1.17.15 M72.03
86 Albertje Zijlstra Tzummarum Geen 1.21.46 V50.01
           
  4.5 km        
           
1 Wytze de Jong Ee Geen 18.32 MSE.01
2 Marcel Hoekstra Harlingen SV Friesland 19.22 M40.01
3 Gerbrand Smits Ouwesyl VV Ouwesyl 20.07 MSE.02
4 Louis Zantema Leeuwarden Geen 20.12 MSE.03
5 Tessa Boot Warten SV Friesland 21.26 VSE.01
6 Appie Bles Leeuwarden Geen 22.30 M50.01
7 Rein Postma Eenrum Looppoot 23.09 MSE.04
8 Fokke Draaijer Leeuwarden Lionitas 24.27 M50.02
9 Anuschka Ronner Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 24.55 V45.01
10 Marcel Goosen Hurdegarijp Geen 25.01 M40.02
11 Sandra v.d.Meulen Hallum Geen 25.14 V35.01
12 Corien Stellingwerf Berltsum L.Gr.Berltsum 26.06 VSE.02
13 Hessel de Boer Leeuwarden SV Friesland 26.23 M50.03
14 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 26.29 M64.01
15 Matthieu Bomas Leeuwarden Geen 27.09 MSE.05
16 Letty v.d.Mossel St.-Anna Geen 27.18 VSE.03
17 Sjoukje Visser Damwâld Geen 27.29 VSE.04
18 Margriet Schonenburg Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 27.49 V35.02
19 Afke Bruinsma Bartlehiem Geen 28.33 V40.01
20 Liesbeth van Zalinge Dronrijp SV Friesland 29.18 V40.02
21 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 29.34 M50.04
22 Roelie v.d.Ziel Berltsum SV Friesland 29.38 V49.03
23 Ida Greydanus Nij Altoenae Geen 29.40 VSE.05
24 Cornelia Bakker Vrouwenparochie Geen 31.10 V45.02
25 Sjoerd Wierstra Bitgummole Geen 31.16 M50.05
26 Anneke Regnerus Marrum Geen 32.00 V35.03
27 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 32.00 M68.02
28 Anne Kolkman St.-Anna Geen 33.01 VSE.06
29 Martine Russchen Hallum Palestra 33.36 V35.04
30 Martje Post Berltsum L.Gr.Berltsum 33.40 V40.03
31 Attie Kuiken Hallum Palestra 34.36 V35.05
32 Jantina Dijkstra Bitgummole Geen 34.33 V40.04
33 Ingrid de Jong Berltsum Geen 35.43 VSE.07
34 samantha Kuiken Tzummarum Geen 35.43 VSE.08
35 Joyce Steenhouwer St.-Anna Geen 36.21 VSE.09
36 Astrid Zijlstra Lekkum SV Friesland 37.07 V50.01
37 Sandra Palsma St.-Anna SV Friesland 37.13 V35.06
38 Hendrik Dijkstra Bitgummole SV Friesland 37.17 M40.03
39 Herman Hoekstra Goutum SV Friesland 37.17 M62.03
40 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 42.19 M85.01
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk