De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Halve marathon van Tzum

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
MAN, 1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jorick Eamminga Tzum 4:30
2 Johan Veenstra Oosterbierum 4:45
       
MAN, 2 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dankert Vogelaar Tzum 7:57
       
MAN, 5.5 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pieter Prins Friesland 19:22
2 Allard Sym Sprenger Harlingen 20:33
3 Bouke Tuinstra Friesland 20:39
4 Johan Bekema Bolsward 21:53
5 Douwe Schermer Leeuwarden 22:22
6 Karel Anker Leeuwarden 23:15
7 Frits van Twyver Noordkop 23:54
8 Wytse Boetstra Drachten 25:37
9 Hendrie van der Werf Friesland 26:33
10 Durk Postma Driezum 26:45
11 Robin Pryke Oudehaske 26:51
12 Sietze Vietor Franeker 27:11
13 Jelle Kramer Damwald 27:55
14 Dikkie van der Werf Friesland 28:48
15 Hans Nagtegaal Friesland 28:48
16 Klaas Jitze van der Ploeg Lemmer 30:23
17 Siddo Weijer Tzum 31:55
18 Ronald Jorna Tzum 32:20
19 Theo Terpstra Stiens 32:21
20 Yannah Palma Tzum 33:51
21 Rinze Kooistra Friesland 33:55
22 Teake Gredanus Tzum 35:19
23 Kees Greidanus Bilthoven 35:19
24 Frits Ottens Friesland 38:54
25 Theo Runia Friesland 39:24
26 Klaas Duits Friesland 43:27
27 Herman Hoekstra Friesland 44:15
28 Jippe Bokma Friesland 44:15
29 Jan van der Hoek Friesland 48:23
       
VROUW, 5.5 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Aline de Jong Enschede 25:27
2 Anneke Breidenbach-Halbersma Friesland 26:53
3 Cobie Heida Leeuwarden 27:38
4 Marrit Wielenga Tzum 32:21
5 Jeldau Terpstra Stiens 32:21
6 llse van der Wal Mantgum 35:02
7 Nynke van der Wal Mantgum 35:02
8 Thea Kooistra Kubaard 35:19
9 Sabine Westra Witmarsum 35:19
10 Jitske Veenstra Oosterbierum 37:28
11 Afke Sijtsma-Reitsma St. Jacobiparochie 44:57
       
MAN, 10.1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marco Leeverink Leeuwarden 39:53
2 Martin vd Duin Impala 40:09
3 Wiebe Terwischa van Scheltinga Reahus 40:12
4 Albert vd Ziel Friesland 42:38
5 Gerald Hoogeveen Bolsward 43:02
6 Richard Touber Friesland 43:39
7 Aalze Kuperus Franeker 43:45
8 Fabian Lenter Haarlem 44:01
9 Bouwe Bruinsma Bolsward 45:10
10 Meine Hoitsma Friesland 46:37
11 Jan Uiterwijk Mildam 47:14
12 Sytse Jansma Friesland 47:16
13 Hein Riewald Dronrijp 47:32
14 Sikko Ros St.Annaparochie 48:12
15 Samme Steentra Heerenveen 48:36
16 Lammert Wolters Friesland 49:09
17 Gerrue Boersma Friesland 49:12
18 Domien Mulder Friesland 49:42
19 Cor van Sluis Friesland 49:42
20 Wieger van Keulen Friesland 50:35
21 Klaas Willem Zwaagstra Sneek 51:18
22 Ruurd Veenstra Friesland 52:05
23 Eddy Brouwer Midlum 52:42
24 Jacob Dijkstra Friesland 54:06
25 Hek Berends Assen 54:17
26 Benny Bijlsma Friesland 54:20
27 Arie Blokker Wieringerwerf 55:02
28 Hans Bootsma Cornwerd 55:02
29 Pieter Runia Stiens 56:21
30 Durk Haitsma Friesland 56:28
31 Keimpe Jager Friesland 56:28
32 Johan Kooistra Friesland 56:48
33 Pieter Kalsbeek Heerenveen 57:05
34 Peter de Winter Heerenveen 57:05
35 Karst Anema Friesland 57:42
36 Sjoerd Holtrop Leeuwarden 57:45
37 Meinte Jelsma Friesland 58:09
38 Piet Kerstholt Friesland 58:32
39 Andries Schaafsma Twijzelerheide 58:35
40 Rolf Koopman Zwolle 58:46
41 Leo Versteeg Friesland 59:55
42 Harry Zwanenlburg Horror 1:00:16
43 Bouke Fennema Friesland 1:00:35
44 Jan Haan Spartacus 1:01:04
45 Auke Flapper Berltsum 1:01:16
46 Reinder Sinnema Friesland 1:04:35
47 Harm Postma Friesland 1:04:35
48 Wijbrand de Groot Friesland 1:04:35
49 Johan Zwerver Friesland 1:05:03
50 Gerard Houbein Spartacus 1:09:11
       
VROUW, 10.1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jantien Hoekstra Berlikum 47:24
2 Simone Smid Franeker 49:05
3 Sandra vd Meulen Hallum 50:31
4 Wietske de Jong Horror 51:18
5 Tineke Acda Franeker 53:05
6 Anita Luik-Sybesma Franeker 53:05
7 Annetje Bootsma Cornwerd 56:28
8 Lucia van der Bijl Bolsward 56:28
9 Marga Zwanenburg Sneek 56:28
10 Tessa Bouma Dongjum 58:30
11 Ekelytn Buwalda Franeker 58:32
12 Jacqueline Wijbenga St. Annaparochie 59:21
13 Irmgard Swart Sneek 59:27
14 Michaela Martens Leeuwarden 59:35
15 Janny Fennema Britsum 1:00:35
16 Daniela Sulis Haarlem 1:00:35
17 Adri Sluis Friesland 1:00:55
18 Nynke Ferra Bolsward 1:03:07
19 Jinny Schippers Heerenveen 1:03:10
20 Willy de Jong Leeuwarden 1:03:36
21 Karin Danhof Jirnsum 1:04:35
22 Anita van der Wal Friesland 1:04:35
23 Anneke Regnerus Friesland 1:04:35
24 Welmoed Riemersma Friesland 1:04:35
25 Nijke Strikwerda Tzum 1:04:35
26 Joukje Atsma Friesland 1:04:35
27 Anke Peterson Friesland 1:04:35
28 Jose Berends Akkrum 1:06:15
29 Tineke Dijkstra Friesland 1:06:50
30 Lideweij Jorna Tzum 1:06:56
31 Janette Vrij Berltsum 1:08:35
32 Anneke Sijtsma Friesland 1:13:04
33 Yke Wijbenga De Falom 1:41:28
       
MAN, 16.1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koos Jelmer de Vries Friesland 1:02:04
2 Daan vd Geest Friesland 1:12:29
3 Peter van Mourik Makkum 1:13:35
4 Tjerk Bruinsma Friesland 1:13:35
5 Willem Biemolt Friesland 1:22:28
6 Theo Sibbema Franeker 1:25:06
7 Klaas Meinderstma Joure 1:25:37
8 Bauke Gietema Heeg 1:27:14
9 Laas Bonnema Friesland 1:28:58
10 Henk Kooistra avVN 1:30:24
11 Jan Leijstra Witmarssum 1:31:38
12 Egbert Geertsma Groningen 1:34:51
13 Willem Reitsma Friesland 1:36:46
14 Dave de JOng Sneek 1:42:23
15 Lucas Sijtsma St. Jacobiparochie 1:43:11
16 Meine de Jong St. Annaparochie 1:44:05
17 Marcel Aardenburg Workum 1:48:07
18 Marten Kingma Friesland 1:48:55
19 Jan Dirk Pruimboom Sneek 1:57:56
       
VROUW, 16.1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:18:45
2 Janet Werkema Horror 1:19:57
3 Tjitske Kooistra Westerhof Lelystad 1:30:09
4 Patricia Hepkema Franeker 1:34:51
5 Bregtje Bergema Feinsum 1:39:09
6 Cindy de Jager Friesland 1:41:20
7 Ciske Kroets Horror 1:43:01
8 Jeltje Ferwerda Joure 1:43:01
9 Leonie Terpstra-Werkema Friesland 1:43:01
10 Nellie Dijkstra Friesland 1:43:10
11 Afke Brandenburg Friesland 2:01:06
       
MAN, 21.1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gerrit Duits Friesland 1:19:50
2 Jurriaan De Rouw Oranjewoud 1:22:45
3 Durk Tigchelaar Harlingen 1:26:49
4 Mark Schram Oudemirdum 1:26:53
5 Wim Douma Leeuwarden 1:26:59
6 Erik Jan Rodenhuis AV Heerenveen 1:27:12
7 Johan Baukema Den Haag 1:28:58
8 Sieds Wiersma Friesland 1:29:10
9 Sander v Hoorn Lionitas 1:31:15
10 Peter Berghuis West-Terschelling 1:32:32
11 Remco Visser Friesland 1:32:45
12 Menno Bakker Spartacus 1:32:55
13 Chris Draijer Friesland 1:34:30
14 Hendrikes Schokker Haskerhorne 1:34:30
15 Huib-Jan Imbens Friesland 1:34:56
16 Henk Ruiter Horror 1:35:46
17 Henk Sijbranda Ureterp 1:36:31
18 Hans Baart Middenmeer 1:37:22
19 Stefan Rorije Leeuwarden 1:37:22
20 Jan Willem de Groot Wommels 1:41:30
21 Hans Hiemstra Harkema 1:41:30
22 Germ Steensma Friesland 1:42:18
23 Yuri Blauw Haren 1:42:43
24 Rienk de Vries Friesland 1:43:16
25 Wim Hoekstra Stiens 1:43:33
26 Beke Cnossen Boazum 1:44:15
27 Sjouke Venema Friesland 1:44:23
28 Jasper de Rijke Deinum 1:44:28
29 Emiel de Jong Franeker 1:45:01
30 Rik Troostheide Leeuwarden 1:45:12
31 Janaldo Keulen Sneek 1:46:29
32 Wibe Jan Elgersma Harich 1:47:29
33 Eelco de Groot Assen 1:47:32
34 Andries Tolman Friesland 1:47:32
35 Donald Staal Haren 1:48:03
36 Geert Kwant Haren 1:48:14
37 Willem van Kalsbeek Hallum 1:48:58
38 Cor de Boer Marum 1:49:30
39 Andre Jellema Lionitas 1:50:11
40 Harrie Wtterhahn Lionitas 1:50:11
41 Ed Velderman Friesland 1:52:30
42 Martin van den Burg Friesland 1:52:47
43 Ferdinand Jansen Leeuwarden 1:57:15
44 Jelle Visser Leeuwarden 1:57:18
45 Akco de Jong Friesland 1:58:36
46 Hero Nieveen Indijk 1:58:46
47 Foppe vd Velde Witmarsum 1:59:36
48 Almere Zijlstra Arum 1:59:36
49 Leo van der Meer Harkema 2:01:49
50 Klaas Jan Wiersma Oppenhuizen 2:02:19
51 Peter Hoogstra Spartacus 2:02:35
52 Peter van der Meeren Jutrijp 2:03:17
53 Martin Noppert Sint Johannesga 2:06:34
54 Roelof Dijkstra Stiens 2:08:36
55 Jurjen Smit Poppenwier 2:13:19
56 Lolke Cnossen Sneek 2:13:19
       
VROUW, 21.1 KM    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dieuwertje Bax Anna Paulowna 1:27:04
2 Anita Flapper Berlikum 1:31:15
3 Greetje Buist Haren 1:42:43
4 Marit Houtsma Friesland 1:43:16
5 Tineke Visser Tjerkgaast 1:45:01
6 Hester Salverda Workum 1:47:17
7 Nynke de Jong Tzum 1:47:32
8 Liesbeth Hiddema Jirnsum 1:53:24
9 Manon Woudstra Tzum 1:53:59
10 Jurra Venema Amsterdam 1:54:35
11 Marja vd Werf-Zoer AV Heerenveen 2:00:42
12 Danny Glas Franeker 2:01:09
13 Janette Koopman Zwolle 2:11:05
14 Sjoukje de Glee Horror 2:13:19
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

Welkom op de nieuwe website van de sportvereniging Friesland!

Leuk dat je er weer bent!