De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

1e Hoeve a/d Weg Bosloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
1e hoeve aan den weg bosloop oude willem 03-04-2010
.            
. 20.420 meter     10.210 20.420  
. Naam Woonplaats Vereniging tijd tijd CAT.
1 Eelco Hoogeveen Blija SV Friesland 40.10 1.21.54 MSE.01
2 Edo Elzenga Bovensmilde L.Gr.Smilde 46.05 1.32.57 M40.01
3 Gerrit Greven Steenwijk AV Start’78 47.17 1.33.52 M50.01
4 Cees Dijkstra Menaldum SV Friesland 47.50 1.37.52 M40.02
5 Karst Anema Stiens SV Friesland 47.50 1.37.52 M60.01
6 Guus Hoekstra Donkerbroek SV Friesland 50.39 1.38.45 M40.03
7 Jan Bloemhof Oosterwolde LSV Invictus 48.18 1.38.54 M40.04
8 Nanno Rombeek Oostzaan Le Champion 50.03 1.40.55 M40.05
9 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 54.02 1.47.32 M60.02
10 Toos v.d.Vliet Nijbeets SV Friesland 54.02 1.49.42 V45.01
11 Hans Buis De Rijp Geen 56.02 1.52.45 M50.02
12 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 56.11 1.55.37 M40.06
13 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 58.16 1.56.28 M60.03
.            
. 16.220 meter          
.       8.110 16.220 CAT.
. Naam Woonplaats Vereniging tijd tijd CAT.
1 Harmen Jorritsma Joure AV Heerenveen 30.29 1.01.39 M40.01
2 Siem Hiemstra Appelscha LSV Invictus 31.03 1.03.35 M40.02
3 rené Deems Wolvega Geen 39.41 1.22.33 M40.03
4 Ronald Stoffelsma Norg L.Sp.Norg 41.02 1.23.09 M50.01
5 Feije Jan v.d.Meulen Joure AV Heerenveen 42.46 1.24.37 M40.04
6 Gerben Brouwer Snits SV Friesland 42.14 1.25.17 M50.02
7 Oscar Dros Appelscha LSV Invictus 43.46 1.27.05 M40.05
8 John v.Dam Donkerbroek Geen 44.05 1.28.31 M50.03
9 Klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 46.00 1.31.42 M50.04
10 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 47.24 1.32.59 M74.01
11 Harma van Dam Donkerbroek Geen 48.00 1.33.54 V45.01
12 Jakko Metz Sneek Geen 46.35 1.36.08 MSE.01
13 Geertje Boersma Assen L.Sp.Norg 50.06 1.41.51 V45.02
14 Tina Been Westervelde L.Sp.Norg 50.06 1.41.53 V45.03
15 Agetha Put Joure Geen 52.39 1.45.44 V45.04
16 Lies de Vries Broek SV Friesland 52.39 1.49.38 V55.01
.            
. 10.210 meter          
. Naam Woonplaats Vereniging tijd CAT.  
1 Jappie Brandenburg Oudemirdum Horror 38.42 MSE.01  
2 Ruud Brouwer Hoogeveen L.Gr.PK 39.51 M40.01  
3 Hielke Nienhuis Lekkum SV Friesland 42.49 M40.02  
4 Hugo de Jong Franeker SV Friesland 43.18 M50.01  
5 Johan Jorritsma Sneek Horror 43.52 M40.03  
6 Kees Visser De Knipe AV Heerenveen 43.57 M40.04  
7 Johan v.Noordenburg Jubbega AV Heerenveen 44.30 M60.01  
8 Hayo Bootsma Leeuwarden Lionitas 44.48 MSE.02  
9 Cor Wijnja Heerenveen AV Heerenveen 45.13 M50.02  
10 Piet Boskma Heerenveen AV Heerenveen 45.16 M50.03  
11 Martin Bolhuis Dwingeloo AV DOS 45.36 M40.05  
12 Tim Stoffelsma Groningen Tritanium 46.01 MSE.03  
13 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 46.40 M60.02  
14 Gerrit Kramer Heerenveen AV Heerenveen 46.54 M60.03  
15 Piet v.Dijk Heerenveen AV Heerenveen 46.57 M50.04  
16 Albert Zijlstra Elsloo LSV Invictus 47.21 M50.05  
17 Koos Jacobsen Sneek SV Friesland 47.33 M50.06  
18 Fedde Beijert Ureterp Geen 48.00 MSE.04  
19 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 48.36 M50.07  
20 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 48.42 M50.08  
21 Patrick van Zuilen Weesp Paanos 49.05 M40.06  
22 Wiebe de Vries Oosterwolde LSV Invictus 49.10 M40.07  
23 Harry Vos Westerbork Rijlust 49.41 M40.08  
24 Henderikus Doorten Westerbork Rijlust 49.41 M40.09  
25 Teddy Bezwijen Westerbork Rijlust 49.41 M50.09  
26 Alienka Huft Oldeberkoop LSV Invictus 49.46 VSE.01  
27 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde LSV Invictus 50.20 M50.10  
28 Remco Fikkers Birdaard Geen 50.26 MSE.05  
29 Jeroen Nijholt Groningen Geen 50.26 MSE.06  
30 Alie Hamminga Beilen L.Gr.Beilen 50.33 V45.01  
31 Joke Gorter Oosterwolde LSV Invictus 51.58 V45.02  
32 Herman Wassenaar Menaldum SV Friesland 52.22 M40.10  
33 Janny Hamminga Langedijke LSV Invictus 52.45 V54.01  
34 Johan Knoester Oudehaske SV Friesland 53.26 M65.04  
35 Harm de Boer Heerenveen AV Heerenveen 54.11 M50.11  
36 Djurre v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland 54.13 M50.12  
37 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 55.12 M60.05  
38 Marja v.d.Werf Joure AV Heerenveen 55.50 V45.03  
39 George de Roo Diever SV Friesland 56.04 M50.13  
40 Wonda Terpstra Dollum Geen 56.10 V35.01  
41 Remco v.d.Ploeg Drachten AV Impala 57.14 MSE.07  
42 Freddy de Vos Oosterwolde LSV Invictus 58.16 M50.14  
43 Marlene v.d.Leeuw Wijnjewoude AV Impala 58.22 V45.04  
44 Henk Juffer Nunspeet AVVN 58.26 M60.06  
45 Albert v.d.Belt Vledder SV Friesland 58.41 M40.11  
46 Minke Oord Joure SV Friesland 58.44 V45.05  
47 Willemien Runia Lemmer SV Friesland 58.56 V55.01  
48 Ton de Vries Appelscha LSV Invictus 59.25 M60.07  
49 Aly Prins Oosterwolde LSV Invictus 59.30 V45.06  
50 Petra Joustra Oosterwolde LSV Invictus 59.31 V35.02  
51 Henk Oosterloo Oosterwolde Geen 1.00.25 M40.12  
52 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1.00.56 M60.08  
53 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 1.01.08 M60.09  
54 Anita Brockotter Zwolle L.Sp.Zwolle 1.01.58 V45.07  
55 Jelte Nijholt Oosterwolde LSV Invictus 1.02.38 M60.10  
56 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 1.03.51 M60.11  
57 Julien v.Dijls Dokkum L.Gr.Hugo Veenker 1.03.51 M12.01  
58 Rieneke Mezach Vledder Geen 1.04.39 V35.03  
59 Colina v.d.Heide Katlijk AV Heerenveen 1.06.18 V45.08  
60 Ienskje v.d.Weg Ouwsterhaule AV Heerenveen 1.06.18 V35.04  
61 Tjalling Tjalsma Drachten SV Friesland 0.00.00 M60.00  
.            
. 8.110 meters.          
. Naam Woonplaats Vereniging tijd CAT.  
1 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 35.42 M50.01  
2 Jaap Talen Hoogeveen Geen 36.12 M60.01  
3 Sieberen de Jong Vegelinsoord Geen 36.35 MSE.01  
4 Marianne Slimmen Vollenhove Geen 45.06 VSE.01  
5 Jels Kramer Hoogersmilde Geen 46.34 MSE.02  
6 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 47.32 M60.02  
7 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 47.42 M50.02  
8 Henriette Wierda Vledderveen Geen 47.56 V35.01  
9 Nynke Jukema Mantgum Geen 47.59 VSE.02  
10 Mylene Veldhuizen Vledderveen Geen 48.48 V35.02  
11 Andries Koenen Heeg Horror 49.24 M50.03  
12 Reinder Sinnema Leeuwarden SV Friesland 49.17 M50.04  
13 Jolanda Oosten Tolbert Geen 51.45 VSE.02  
14 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 52.39 M50.05  
15 Gerrit ten Cate Beetgummerm SV Friesland 52.39 M65.03  
16 Foppe Huitema Snikzwaag SV Friesland 55.57 M70.01  
17 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 1.09.13 M80.01  
.            
. 6.000 meter.          
. Naam Woonplaats Vereniging tijd tijd CAT.
1 Johan v.d.Velde Emmen geen 15.27 30.38 M40.01
2 Hilda Knul Steenwijk geen 17.12 34.48 V45.01
3 Astrid Zijlstra Lekkum SV Friesland 22.05 47.06 V50.01
4 Age Drijfhout Zwolle geen 25.17 51.36 M40.02
.            
. 3.000 meter          
. Naam Woonplaats Vereniging tijd CAT.  
1 Folkert Visser Burgum Geen 13.59 M14.01  
2 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 14.40 M50.01  
3 Rixt v.d.Weg Ouwsterhaule Geen 16.00 M15.02  
4 Jan Jorna Harlingen SV Friesland 31.23 M70.01  
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: