De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Fytrisloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

  20.4 km.          
             
1 Roelof Oostra Mantgum SV Friesland 1.15.24 MSE.01  
2 Harry Wiersma Blija Lionitas/SV Friesland 1.18.28 M40.01  
3 Sieds Wiersma Drachten Impala/SV Friesland 1.23.21 M50.01  
4 Jasper Keizer St.Annaparochie SV Friesland 1.25.31 M50.02  
5 Ate Bijlsma Garyp AV Athleta 1.28.06 MSE.02  
6 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.28.30 M50.03  
7 Pieter Talsma Mantgum AV Athleta 1.29.23 MSE.03  
8 PieterJan Kooi Loppersum Geen 1.30.36 M40.02  
9 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.32.05 M50.04  
10 Fokko Wijbenga De Westereen Geen 1.34.01 MSE.04  
11 Andries Damstra Raard Geen 1.34.05 M40.03  
12 Douwe Graansma Feanwaldsterwal Geen 1.34.37 M40.04  
13 Willem Biemolt Utrecht SV Friesland 1.35.37 M40.05  
14 Durk Polet Burgum Geen 1.37.45 M40.06  
15 Richard de Graaf Mantgum Geen 1.38.25 MSE.05  
16 Gouke Reitsma Buitenpost Geen 1.40.35 M50.05  
17 Gerrie Boersma Twijzel SV Friesland 1.40.46 M50.06  
18 Peter Kikkert Oentsjerk Geen 1.41.16 M50.07  
19 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 1.41.43 M64.01  
20 Hans Nagtegaal Grou Geen 1.42.21 M50.08  
21 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.42.45 M68.02  
22 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 1.43.16 M60.03  
23 Sietse v.d.Meer Surhuisterveen Geen 1.43.52 M50.09  
24 Piet Streefkerk Boelenslaan SV Friesland 1.44.40 M50.10  
25 Benny Bijlsma Marsum SV Friesland 1.45.15 M63.04  
26 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 1.45.28 M50.11  
27 Ed Velderman Gytsjerk SV Friesland 1.46.09 M50.12  
28 Dries Wedzinga Drachten Impala  1.46.09 M67.05  
29 Hettie Hellinga Schiermonnikoog Geen 1.46.30 V50.01  
30 Simon v.Dijk Surhuisterveen Geen 1.47.06 M40.07  
31 Johan de Lange Mûnein L.Gr.Trynwâlden 1.47.41 M67.06  
32 Sierk Postma Ryptsjerk L.Gr.Leeuwarden 1.47.58 M50.13  
33 Tjipke Joustra Ryptsjerk Geen 1.47.58 M40.08  
34 Thony v.d.Veen Burgum LC.Burgum 1.48.36 M40.09  
35 JanWatse Jousma Leeuwarden Geen 1.49.09 M50.14  
36 Eric Brouwer Leeuwarden Geen 1.49.21 M40.10  
37 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1.49.31 M50.15  
38 Willem Dantuma Gytsjerk L.Gr.Trynwâlden 1.51.39 M62.07  
39 Jaap Dijkstra Franeker SV Friesland 1.51.57 M68.08  
40 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.52.10 M50.16  
41 Douwe Kamminga Surhuisterveen Geen 1.54.13 M60.09  
42 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 1.54.29 M50.17  
43 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 1.54.29 M65.10  
44 JanAnne Dijkstra Wâlterswâld L.Gr.Hugo 1.54.54 M40.11  
45 Sarina Jannes Heerenveen AV Heerenv/SV Friesl 1.55.35 V45.01  
46 Marten de Vries Buitenpost Geen 1.56.18 M50.18  
47 Lydwien Wilbers Gytsjerk Geen 1.57.05 VSE.01  
48 Marianne Visbeek Gytsjerk Geen 1.59.09 V35.01  
49 Marja Bruin Gytsjerk L.Gr.Trynwâlden 1.59.09 V50.02  
50 Yde Haarsma Sneek SV Friesland 2.00.22 M66.11  
51 Gerard Houbein Franeker AV Spartacus 2.01.14 M66.12  
52 Cor Viëtor Gytsjerk Geen 2.01.27 M62.13  
53 Jantsje Viëtor Leuwarden Lionitas  2.01.27 VSE.02  
54 Femme de Bruin Leuwarden SV Friesland 2.01.38 M60.14  
55 JaapSije Bosgraaf Kollumerzwaag SV Friesland 2.05.34 M40.12  
56 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 2.08.13 V64.01  
57 Lucia Steen Suawoude LC.Burgum 2.08.52 V50.03  
58 Bonne de Haan Twijzelerheide LC.Burgum 2.08.52 M50.19  
59 Rinze Kootstra Harlingen SV Friesland 2.09.53 M76.01  
60 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 2.09.53 M68.15  
61 Willy de Jong Leeuwarden Geen 2.11.46 V45.02  
62 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 2.26.51 M65.16  
             
  15.4 km.          
             
1 Jan de Vries Drachten Impala/SV Friesland 1.05.25 M50.01  
2 Wim Douma Leeuwarden Lionitas 1.08.34 MSE.01  
3 Bareld Kootstra Garyp LC Burgum 1.10.03 M40.01  
4 Friso Douma Hollum Geen 1.11.09 MSE.02  
5 Piet Visser Driesum Fytris 1.11.13 M50.02  
6 Jan Castelein De Westereen Fytris 1.13.24 M50.03  
7 Hans de Weerd Drachten Impala/SV Friesland 1.14.58 M65.01  
8 Bake Groen Dokkum Geen 1.15.13 M40.02  
9 Ruurd Veenstra Twijzelerheid Fytris 1.15.19 M65.02  
10 Bareld Kuilman Eastermar L.Gr.Hugo 1.15.53 M50.04  
11 Klaas Bosma Garyp L.Gr.Hugo 1.17.38 M40.03  
12 Tjeerd Jongsma Dokkum L.Gr.Hugo 1.20.29 M50.05  
13 Els Wouda Kollum Geen 1.21.19 VSE.01  
14 Karin Danhof Irnsum SV Friesland 1.21.31 V40.01  
15 Sytze Hellema Dokkum L.Gr.Hugo 1.21.54 M50.06  
16 Wyger Smits Damwâld L.Gr.Hugo 1.23.16 M50.07  
17 Klaas v.d.Zee Dokkum L.Gr.Dokkum 1.25.13 M50.08  
18 Henk Kooistra Lelystad AVVN 1.27.16 M64.03  
19 Tjitske Kooistra Lelystad AVVN 1.27.16 V65.01  
20 Willem Bakker Damwâld L.Gr.Hugo 1.28.28 M50.09  
21 Rogier de Heyer Dronrijp Geen 1.29.38 MSE.03  
22 Hans v.Egmond Drachten Impala  1.31.15 M50.10  
23 Pieter Poelstra Lemmer Geen 1.31.57 M40.04  
24 Jildou Boelens Kollumerzwaag Geen 1.32.07 VSE.02  
25 Lucia Oenema Gytsjerk L.Gr.Trynwâlden 1.34.30 V45.01  
26 Liza v.d.Land Damwâld L.Gr.Hugo 1.35.28 VSE.03  
27 Frans Nicolai Dokkum L.Gr.Hugo 1.35.59 M40.05  
28 Henk Visser Zwagerbosch Geen 1.38.15 M40.06  
29 Aafke Keizer St.Annaparochie SV Friesland 1.43.56 V55.01  
30 Sofia Greydanus Kollumerzwaag Geen 1.48.18 V40.02  
31 Margré Mulder Tytsjerk Geen 1.52.36 V45.02  
             
  11.1 km          
             
1 Herman Regnerus Groningen SV Friesland 41.57 MSE.01  
2 Albert v.d.Ziel Berltsum SV Friesland 43.48 M50.01  
3 Pieter Prins Bergum SV Friesland 45.03 MSE.02  
4 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 45.23 M40.01  
5 Martin Dijkstra Surhuisterveen Gen 45.26 MSE.03  
6 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 47.31 M40.02  
7 Harm Veldstra Burgum Geen 50.10 MSE.04  
8 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 50.26 M50.02  
9 Willem v.Zutphen Wirdum SV Friesland 50.40 M50.03  
10 Henk Elzinga Earnewâld Geen 50.54 M40.03  
11 Gerard Dam Dokkum L.Gr.Dokkum 51.19 M40.04  
12 JanAnne Postma Zwagerbosch SV Friesland 51.51 M11.01  
13 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 52.30 M65.01  
14 Andries Schipper Veenwoudsterwal Geen 53.43 M40.05  
15 Jarco Veenstra De Westeren Fytris 53.48 MSE.05  
16 Marten Hiemstra Drogeham Geen 54.09 M64.02  
17 Feije v.Wieren De Westereen Geen 56.04 M40.06  
18 Harry Papjes Burgum L.Gr.Hugo 56.26 M50.04  
19 Domien Mulder Joure SV Friesland 57.43 M50.05  
20 Saakje Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 57.46 V45.01  
21 Adri v.d.Meulen Broeksterwoude Geen 57.46 M40.07  
22 Jildert Andringa Oenkerk SV Friesland 57.59 M50.06  
23 Marten Bosma Leeuwarden SV Friesland 58.09 M40.08  
24 Piet Bruinsma Westergeest Geen 58.11 M40.09  
25 Klaas v.d.Kooy Damwâld L.Gr.Dokkum/SV Fries 58.23 M67.03  
26 Sabine Bomas Gytsjerk L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 58.24 VSE.01  
27 MarcelBomas Leeuwarden L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 58.24 M50.07  
28 Pieter Meerstra Twijzel Geen 58.48 MSE.06  
29 Willem de Ruiter De Westereen Geen 59.08 M40.10  
30 Simon Santema De Westereen Geen 59.59 M40.11  
31 Afke Woutdstra Dokkum L.Gr.Dokkum 1.00.00 VSE.02  
32 Jan Boon Dokkum L.Gr.Dokkum 1.00.04 M40.12  
33 Ievan v.d./Heide De Westereen Geen 1.00.53 M40.13  
34 Bert Santema De Westereen Geen 1.00.53 M50.08  
35 Seke Koornstra Damwâld L.Gr.Hugo 1.01.07 V55.01  
36 Anja Dijkstra Veenwouden  LC Burgum 1.01.11 V55.02  
37 Hanny Algra Leeuwarden SV Friesland 1.01.56 V40.01  
38 Fenna Mulder Tytsjerk Geen 1.02.00 V40.02  
39 Johan Zwerver Goutum SV Friesland 1.02.51 M65.04  
40 Margriet Schonenburg Leeuwarden Geen 1.04.23 V35.01  
41 Wybrand de Groot Veenwouden  SV Friesland 1.04.23 M50.09  
42 Popke Broersma Feanwâlden L.Gr.Feanwâlden 1.04.50 M40.14  
43 Femke de Groot Waaxens L.Gr.Dokkum 1.04.55 V35.02  
44 Alie Brander Feanwâlden L.Gr.Feanwâlden 1.04.55 V50.01  
45 Inge Wiersma Dokkum L.Gr.Hugo 1.05.19 V65.01  
46 Aafie Kloosterman De Westereen Geen 1.05.35 VSE.03  
47 Lubbert Kloosterman De Westereen Geen 1.05.53 M65.05  
48 Peter Faber Leeuwarden Geen 1.05.56 M50.10  
49 Jan v.Kammen De Westereen Fytris 1.06.31 M61.06  
50 Jan Wouda Kollum Geen 1.06.36 M50.11  
51 Appie de Bruin Hitzum SV Friesland 1.07.17 M63.07  
52 Geke v.d.Hoek Twijzelerheide Geen 1.07.52 V35.03  
53 Wiebe Visser Hurdegaryp SV Friesland 1.08.12 M63.08  
54 Jelle Krol Leeuwarden Geen 1.08.15 M50.12  
55 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 1.08.31 V55.03  
56 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 1.08.31 M40.15  
57 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 1.09.14 M68.09  
58 Frits Jilderda Damwâld Geen 1.09.37 M50.13  
59 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.09.48 M70.01  
60 Corrie Zwart Ulrum L.Gr.Hugo 1.09.52 V60.01  
61 Tanja Otter Ulrum L.Gr.Hugo 1.11.56 V40.03  
62 Afie Schilstra Dokkum L.Gr.Hugo 1.11.58 V40.04  
63 Anneke Sijtsma Goutum SV Friesland 1.12.08 V62.03  
64 Hester v.d.Schaaf Bolsward SV Friesland 1.12.25 V35.04  
65 Theo Runia Leeuwarden SV Friesland 1.13.43 M40.16  
66 Fokeltje Feenstra Zwagerbosch Fytris 1.14.32 V50.02  
67 Jelly Visser Dokkum L.Gr.Hugo 1.14.32 V40.05  
68 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.21.19 M50.14  
             
  6.4 km.          
             
1 Wytze de Jong Ee Geen 24.31 MSE.01  
2 Folkert Visser Burgum Impala/SV Friesland 26.38 MSE.02  
3 Michiel de Nooijer Hurdegaryp Geen 27.11 MSE.03  
4 Femme Haakma Damwâld Geen 27.52 MSE.04  
5 Robert Kingma Kollumerpomp Geen 28.09 MSE.05  
6 Jasper de Jong Leeuwarden SV Friesland 29.06 MSE.06  
7 Appie Bles Leeuwarden Geen 29.30 M50.01  
8 Tjeerd Santema De Westereen Geen 30.14 MSE.07  
9 Eddie v.d.Bijl Twijzelerheide Geen 30.20 MSE.08  
10 Siebren Boerma Garyp LC.Burgum 30.48 M60.01  
11 Roos Boerma Garyp LC.Burgum 31.07 V55.01  
12 Erik v.d.Heide De Westereen Geen 31.31 M12.01  
13 Anneke Breidenbach Zwolle SV Friesland 31.35 V55.02  
14 Gerda v.Klaarbergen Leeuwarden Lionitas 32.01 VSE.01  
15 Rintje Noppert Burgum Reset 32.53 M50.02  
16 Meenskje v.d.Leij Kollumerpomp Geen 32.56 VSE.02  
17 Marcel Goosen Hurdegaryp Geen 33.15 M40.01  
18 Jappie Bijlstra Dokkum L.GR.Hugo 34.04 M50.03  
19 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 34.15 M67.02  
20 MartenJan Ernst Damwâld Geen 35.26 MSE.09  
21 Jaap v.d.Laan Feanwâlden Geen 35.27 MSE.10  
22 Sjoukje Visser Damwâld Geen 35.28 VSE.03  
23 Herman Vloon Leeuwarden SV Friesland 36.00 M70.01  
24 Wim Hunneman Oosterwolde Gen 36.16 M50.04  
25 Klaas Kempenaar Zwagerbosch Fytris 37.04 M50.05  
26 Theo Santema Reitsum L.GR.Hugo 37.46 M40.02  
27 Wiebe Kootstra Twijzelerheide Fytris 38.35 M40.03  
28 Janine Kootstra Twijzelerheide Fytris 38.35 V13.01  
29 Silke Visser Hurdegaryp Geen 38.57 VSE.04  
30 Roelie v.d.Ziel Berltsum SV Friesland 39.37 V40.01  
31 Hilda v.d.Meulen Veenwouden Geen 40.05 V45.01  
32 Harold Slomp Feanwâlden Geen 40.05 M50.06  
33 Dirk de Leeuw Jistrum Geen 40.08 M66.03  
34 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 40.13 M50.07  
35 Dineke Meester Jistrum Geen 40.31 V45.02  
36 Lyan Miedema Tytsjerk Geen 40.36 V12.02  
37 Demi Krol Tytsjerk Geen 40.36 V15.03  
38 Rinny Polet Burgum LC.Burgum 40.47 V40.02  
39 Sierd Santema De Westereen Geen 41.12 M50.08  
40 Auke Faber De Westereen Geen 41.12 M40.04  
41 Foeke Idzenga De Wilgen SV Friesland 41.32 M67.04  
42 Sanne Lourent Feanwâlden L.GR.Feanwâlden 42.18 V40.03  
43 Maaike Walsweer Feanwâlden L.GR.Feanwâlden 43.24 V35.01  
44 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 43.41 M68.05  
45 Anneke Regnerus Marrum Geen 43.41 V35.02  
46 Joukje Broersma Driezum L.GR.Hugo 43.44 V45.03  
47 Anneke Slagter Damwâld L.GR.Hugo 43.58 V45.04  
48 Trix Wijbenga Hantumhuizen L.GR.Hugo 43.58 V45.05  
49 Jelma v.d.Velde Feanwâlden L.GR.Feanwâlden 44.23 V50.01  
50 Aije Klaren Feanwâlden L.GR.Feanwâlden 44.23 M50.09  
51 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland 44.23 M50.10  
52 Nanette Caviet Dokkum SV Friesland 45.03 V63.01  
53 Irma Zondervan Hurdegaryp Geen 45.44 V45.06  
54 Petra v.d.Meulen Burgum Reset 45.44 V40.04  
55 Allet Gommers De Westereen Geen 47.10 V35.03  
56 Jetske Keizer Leeuwarden Geen 47.18 VSE.05  
57 Gudrun Beerd Twijzel  Geen 47.18 VSE.06  
58 Herman Hoekstra Lgoutum SV Friesland 57.12 M61.06  
59 Jan v.d.Hoek St.-Annaparochie SV Friesland 57.12 M62.07  
             
  Jeugdloop          
             
1 Ymke Wiersma Blije L.Gr.Hugo 6.06 V10.01 3×400
2 Mare Wiersma Blije L.Gr.Hugo 7.21 V12.01 4×400
3 Marije v.d.Heide De Westereen Geen 5.44 V08.01 3×400
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk