De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Uitslagen Britsum

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

EE-loop Britsum 

 
  31-8-2011        
  15 km        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Remco Bijlsma Cornjum SV Friesland 0.53.29 MSE.01
2 Harry Wiersma Blije SV Friesland 0.55.50 MSE.02
3 Henri Veldman Bontebok AV Heerenveen 0.58.05 M40.01
4 Ate Bijlsma Garijp Athleta 0.59.51 MSE.03
5 Peter Sibma Garijp Athleta 1.00.16 MSE.04
6 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.00.30 M40.02
7 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.01.02 M50.01
8 Gerrit Betzema Tytsjerk SV Friesland 1.01.25 MSE.05
9 Chris Draijer Oudega Impala/SV Friesland 1.02.30 M50.02
10 Harry Oosterhuis Stiens Geen 1.05.27 MSE.06
11 Alle Sterk Bitgum SV Friesland 1.05.51 MSE.06
12 Piet Scholten Leeuwarden Geen 1.06.02 M50.03
13 Pieter Tolsma Arum SV Friesland 1.07.07 M40.03
14 Ype Bosma Franeker SV Friesland 1.07.52 M60.01
15 Frits Feddema Heerenveen SV Friesland 1.07.54 M50.04
16 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 1.07.59 M50.05
17 Dedde de Jong Dokkum SV Friesland 1.08.04 M40.04
18 Peter de jong Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.08.04 M50.06
19 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 1.08.21 M40.05
20 Elles de Vries Leeuwarden SV Friesland 1.08.40 V40.01
21 Sijbe Swart Franeker Geen 1.09.07 M60.02
22 Laas Bonnema Vrouwenpar. SV Friesland 1.09.54 M50.07
23 Henk Jongman Franeker Geen 1.10.28 M40.06
24 Hans Nagtegaal Grou Lionitas 1.10.40 M50.08
25 Jaap Baalbergen Dokkum L.Gr.Dokkum 1.11.06 M50.09
26 Piet/Jetze Faber St.Anna SV Friesland 1.12.18 M50.10
27 Martin v.d.Burg Sneek SV Friesland 1.15.07 M40.07
28 Henk Betten Leeuwarden Friesche Doorlopers 1.15.25 M50.11
29 Jeffery Robbers Leeuwarden SV Friesland 1.15.57 M40.08
30 Jan Boon Dokkum L.Gr.Dokkum 1.16.00 M40.09
31 Koos Boorsma Britsum L.Gr.Stiens 1.16.02 M60.03
32 Jeen Bruinsma Katlijk Geen 1.16.04 M50.12
33 Laura v.Maurik Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.16.10 V40.02
34 Marcel Bomas Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.16.10 M50.13
35 Bauke Fennema Britsum SV Friesland 1.16.14 M40.10
36 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.16.16 M50.14
37 Sjoerdtje Keizer Tzum AV Spartacus 1.16.21 V45.01
38 Harm Postma Bitgum SV Friesland 1.16.26 M50.15
39 Louis Bakker Ryptsjerk SV Friesland 1.17.34 M50.16
40 Gerrie Boersma Twijzel SV Friesland 1.17.42 M40.11
41 Janke Douma Lichtaard Geen 1.18.42 V40.03
42 Jildert Andringa Oenkerk SV Friesland 1.19.23 M50.17
43 Karel Moojen Beetsterzwaag SV Friesland 1.19.23 M50.18
44 Marian v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland 1.19.23 V50.01
45 Aad v.Kleef Hallum Geen 1.19.25 M50.19
46 Sjoerd v.d.Bij Goutum L.Gr.Leeuwarden 1.19.58 M50.20
47 Hilda Tjepkema Leeuwarden Geen 1.20.01 V40.04
48 Jurjen Stellingwerf Ryptsjerk SV Friesland 1.21.02 M50.21
49 Jan Brandsma Sneek Geen 1.21.40 M40.12
50 Reinder Tel Surhuizum Geen 1.22.59 M50.22
51 Monique Jager Leeuwarden Lionitas 1.23.34 V45.02
52 Jan Dijkstra Bitgummole SV Friesland 1.24.17 M50.23
53 Djurre v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland 1.24.44 M60.04
54 Silke Visser Hardegarijp Geen 1.24.45 VSE.01
55 Jacob Dijkstra Bitgummole SV Friesland 1.24.50 M50.24
56 Pier Sluis Leeuwarden SV Friesland 1.24.54 M50.25
57 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1.24.56 M60.05
58 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1.24.56 V61.01
59 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 1.26.17 M50.26
60 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 1.30.37 M60.06
61 Gijs Honing Blokker AVVN 1.30.37 M60.07
62 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1.30.37 M60.08
63 Annemieke v.Dijk Leeuwarden Geen 1.32.52 VSE.02
           
  10.1 km        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Albert v.d.Ziel Berlikum SV Friesland 36.28 M40.01
2 Gerrit Duits Sneek SV Friesland 38.49 MSE.01
3 Pieter Tolsma Warten Athleta 39.13 MSE.02
4 Richard Velzen Achlum SV Friesland 39.28 MSE.03
5 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 39.59 M40.02
6 Mechiel Zantema Leeuwarden SV Friesland 41.02 MSE.04
7 Klaas Stiekstra Stiens Geen 41.12 MSE.05
8 Harm Alberts Harlingen SV Friesland 41.22 M40.03
9 Geert Veenstra Beetgum SV Friesland 42.13 M50.01
10 Erik Bakker Oosterbierum SV Friesland 43.16 M40.04
11 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 43.22 M50.02
12 Daniel de Jong Blije Geen 43.23 M17.01
13 Jacob Tichelaar Franeker SV Friesland 43.57 M50.03
14 Johan Meinsma Leeuwarden Lionitas 44.08 M40.05
15 Klaas/Jan v.d.Kooi Burgum Geen 44.27 M40.06
16 Roelof Houttuin Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 44.37 M50.04
17 Jan Bijlsma Cornjum SV Friesland 44.38 M50.05
18 Jurjen v.d.Kooi Ferwert L.Gr.Stiens 44.46 M40.07
19 Herman Wassens Leeuwarden Lionitas 44.51 M50.06
20 Theo de Vries Leeuwarden SV Friesland 45.13 M50.07
21 Simon Visbeek Leeuwarden Geen 46.01 MSE.06
22 Paul Wolters Drachten Impala 46.17 M40.08
23 Karel Vis Himmelum Geen 46.23 M40.09
24 Jan Hooghiemstra Oenkerk L.Gr.Leeuwarden 46.29 M50.08
25 Niels Blaauw Leeuwarden Geen 46.30 M40.10
26 Ronald Planting Stiens Geen 46.34 M40.11
27 Alastair Wright Stiens Geen 47.01 M40.12
28 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 47.07 M60.01
29 William Teinsma Stiens L.Gr.Stiens 47.24 M40.13
30 Willem Hofman Hijum SV Friesland 48.00 M50.09
31 Saskia Smits Jutrijp Horror 48.01 V35.01
32 Jelle Kracht Leeuwarden SV Friesland 48.21 M40.14
33 André Bosma Leeuwarden Geen 48.21 M40.15
34 Harrie Roossien Leeuwarden Lionitas 48.36 M40.16
35 Oebele Boomsma Britsum Geen 48.37 M40.17
36 Booyen Nicolay Britsum Geen 49.11 M50.10
37 Marco List Joure Geen 49.17 M40.18
38 Pieter Jellema Leeuwarden Geen 49.21 M40.19
39 Domien Mulder Joure SV Friesland 49.34 M50.11
40 Jaap Dijkstra Franeker SV Friesland 49.36 M60.02
41 Minne Koopmans Ijsbrechtum Geen 49.39 M15.02
42 Anita v.d.Wal Harlingen SV Friesland 49.49 V40.01
43 Miranda Hornstra Wergea SV Friesland 49.51 VSE.01
44 Bertina v.d.Bent Harlingen Geen 49.55 VSE.02
45 Herman Wassenaar Menaam SV Friesland 50.08 M40.20
46 Egbert Smit Stiens L.Gr.Stiens 50.36 M50.12
47 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 50.44 M60.03
48 Leo Korsten Stiens Geen 50.52 M40.21
49 Karin Danhof Irnsum SV Friesland 50.54 V40.02
50 Alex Broere Cornjum Geen 51.13 MSE.07
51 Jos Postma Leeuwarden Geen 51.26 MSE.08
52 Edo Eisma Goutum Geen 51.51 M50.13
53 Edwin Deelstra Leeuwarden SV Friesland 52.00 M60.04
54 Jelmer de Vries Leeuwarden Geen 52.02 MSE.09
55 Cora v.d.Haar Leeuwarden Geen 52.08 V50.01
56 Gerben Brouwer Snits SV Friesland 52.19 M60.05
57 Monique Medema Leeuwarden SV Friesland 52.26 V40.03
58 Theo Copini Stiens Geen 52.30 M50.14
59 Marco Veldman Stiens L.Gr.Stiens 53.00 M40.22
60 Jaqueline Sollie Stiens L.Gr.Stiens 53.38 V45.01
61 Berend Boom Leeuwarden SV Friesland 53.44 M50.15
62 Dennis Dijkstra Lekkum Geen 53.52 MSE.10
63 Arie Smedinga Tzum SV Friesland 53.56 M60.06
64 Henk Postma Deinum SV Friesland 54.08 M50.16
65 Chris Kalsbeek Leeuwarden Geen 54.18 M50.17
66 Age/Jan Stellingwerff Leeuwarden Geen 54.29 MSE.11
67 Rense Zwerver Leeuwarden Geen 54.31 M50.18
68 Piet Runia Stiens Geen 54.37 M50.19
69 Wybe Sierksma Marrum SV Friesland 54.57 M50.20
70 Peter Boeren Leeuwarden SV Friesland 55.20 M40.23
71 Marcurs Kleefstra Leeuwarden Geen 55.26 M40.24
71 Marc v.Gelder Leeuwarden Lionitas/SV Friesl. 55.37 M40.25
72 Peter Nijholt Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 55.38 M40.26
73 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 55.45 M60.07
74 Berber Rijpstra Stiens L.Gr.Stiens 55.56 V40.04
75 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 56.06 M60.08
76 Dominicus Mulder Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 56.09 MSE.12
77 Baukje Smink IJsbrechtum L.Gr.Sneek 56.14 V40.05
78 Inge Kracht Sneek L.Gr.Sneek 56.29 V45.02
79 Eppie v.d.Veer Oudebildtzijl Geen 56.40 M40.27
80 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 57.13 M60.09
81 Watse Cuperus Britsum L.Gr.Stiens 57.30 M50.21
82 Wijbe Visser Hardegarijp SV Friesland 58.28 M60.10
83 Margreet Holwerda Britsum Geen 59.03 V50.02
84 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 1.01.14 V55.01
85 Hendrik Wolf Stiens Geen 1.02.50 M40.28
86 Joke de Vries Purmerend Geen 1.03.18 V60.01
87 Griet Rijpstra Stiens L.Gr.Stiens 1.03.20 V55.02
88 Lyze Feitsma Beetgum L.Gr.Berlikum 1.03.26 V35.02
89 Jeroen Boshuijzen Leeuwarden Geen 1.03.47 MSE.13
90 Margriet Postmus Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.04.17 V45.03
91 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 1.04.20 V50.03
92 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 1.04.30 M50.22
93 Tineke Dijkstra Bitgum SV Friesland 1.05.12 V50.04
94 Ineke v.d.Hoek Ursem SV Friesland 1.15.42 V65.02
  Reinder Sinnema Leeuwarden SV Friesland    
  Jan Iedema Leeuwarden SV Friesland    
  Karst Anema Stiens SV Friesland    
  Sjouke Touber Stiens SV Friesland    
           
  5 km        
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Harold Brouwer Heerenveen Geen 19.09 MSE.01
2 Edward Hilenga Harlingen Intergra 19.10 MSE.02
3 Gerald Hoogeveen Bolsward Horror 19.22 M40.01
4 Klaas Werkhoven Tzum AV Spartacus 19.24 MSE.03
5 Maurits Greving Leeuwarden Lionitas 19.41 MSE.04
6 Sietse Greving Leeuwarden Geen 21.00 MSE.05
7 Geert Luinstra Leeuwarden Lionitas 21.47 M40.02
8 Job Luinstra Leeuwarden Geen 22.17 M15.01
9 Remco de Valk Franeker Geen 22.42 M15.02
10 Lois Oldhoff Leeuwarden Lionitas 22.44 V13.01
11 Saskia v.d.Draai Wijnaldum AV Spartacus 22.46 VSE.01
12 Mark v.Keulen Stiens Geen 24.11 M17.03
13 Hilbert v.d.Kuur Minnertsga Geen 24.12 MSE.06
14 Paula Oldhoff Leeuwarden Lionitas 24.46 V14.02
15 Jan v.d.Beukel Berlikum SV Friesland 24.48 M60.01
16 Elco Vogt Stiens Geen 25.17 M14.04
17 Hein Vogt Stiens L.Gr.Stiens 25.22 M40.03
18 Willie Muizer Leeuwarden SV Friesland 25.51 V55.01
19 Gerard v.Keulen Stiens Geen 25.53 M40.04
20 Bas Veenstra Stiens Geen 26.18 M17.05
21 Lisa Muizer Leeuwarden Lionitas 26.30 V11.03
22 Jolanda Muizer Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 26.32 VSE.02
23 Roelie v.d.Ziel Berlikum SV Friesland 26.59 V35.01
24 Johan Miedema Leeuwarden Geen 27.22 M40.05
25 Sabine Sijbesma Leeuwarden Geen 27.22 VSE.03
26 Jarin v.d.Kooi Burgum Impala 27.58 M11.06
27 Sander Fennema Britsum Geen 28.05 M12.07
28 Lubbert Kloosterman De Westereen Geen 28.26 M60.02
29 Inge Nummerder Leeuwarden Geen 28.53 VSE.04
30 Marloes Wassenaar Deinum Geen 28.55 VSE.05
31 Alie Postma Stiens Geen 28.58 VSE.06
32 Leona Boomsma Britsum Geen 29.01 V14.04
33 Dirk Postma Stiens L.Gr.Stiens 30.10 M50.01
34 Anneke Jorritsma Leeuwarden Geen 30.10 V61.01
35 Ele Boskma Leeuwarden SV Friesland 30.10 M60.03
36 Foeke Idzinga De Wilgen SV Friesland 30.10 M60.04
37 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 30.14 M60.05
38 Gerarda Teinsma Stiens L.Gr.Stiens 30.16 M40.06
39 Machteld Smit Stiens L.Gr.Stiens 30.16 V40.01
40 Marjan Postma Stiens L.Gr.Stiens 30.35 V50.02
41 Miranda Zwiggelaar Tzum AV Spartacus 30.36 VSE.07
42 Mieke Morssulkof Stiens Geen 30.40 V50.03
43 Hannie Wiersma St.-Anna Geen 30.48 V35.02
44 Aafke Keizer St.-Anna SV Friesland 31.30 V50.04
45 Jan v.d.Hoek St.-Anna SV Friesland 31.30 M50.02
46 Jasper Keizer St.-Anna SV Friesland 31.30 M50.03
47 Anna Kingma Stiens Geen 31.48 V45.01
48 Ageeth Boomsma Britsum Geen 32.15 V40.02
49 Klaas Duits Sneek SV Friesland 32.29 M60.07
50 Nicole v.d.Meulen Goutum Geen 32.30 VSE.08
51 Caroline de Vries Menaldum Geen 32.41 V35.03
52 Corine Lageerweij Stiens Geen 38.26 V35.04
  Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland vrijwilliger  
  Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland vrijwilliger  
  Gretha Hofstra Wijtgaard SV Friesland vrijwilliger  
  Anneke Kerstholt Groningen SV Friesland vrijwilliger  
  Hennie Boonstra Leeuwarden SV Friesland vrijwilliger  
  Josefien Kooistra Sint Jabik SV Friesland vrijwilliger  
  Jan Kooistra Sint Jabik SV Friesland vrijwilliger  
  Jan Jorna Harlingen SV Friesland vrijwilliger  
  Janke v.d.Schaaf Oenkerk SV Friesland vrijwilliger  
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk