De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

EE-Loop Britsum

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

  15.2 km.        
           
1 Harry Wiersma Blije Lionitas/SV Friesland 54.40 M40.01
2 Jan Piet Baarsma Leeuwarden Geen 59.50 MSE.01
3 Saco Hemstra Weidum SV Friesland 1.00.17 M40.02
4 Auke Postma DanwÂld Lionitas/SV Friesland 1.01.38 M60.01
5 Yvonne Kassenberg Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.01.40 V35.01
6 Sieds Wiersma Drachten Impala/SV Friesland 1.02.25 M50.01
7 Huib/Jan Imbens Wirdum SV Friesland 1.02.50 M50.02
8 René Huisman Leeuwarden MCL 1.03.02 MSE.02
9 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.03.07 M50.03
10 Bart v.d.Veen Zwagerbosch SV Friesland 1.03.28 MSE.03
11 Siedo v.d.Heide Berltsum Geen 1.04.19 MSE.04
12 Frank de Ruiter Sneek SV Friesland 1.05.40 M40.03
13 Syb v.d.Ploeg Jorwert SV Friesland 1.06.50 M40.04
14 Chris Draijer Oudega Impala/SV Friesland 1.06.50 M50.04
15 Herman Geritz Midlum SV Friesland 1.07.14 M50.05
16 Steven Hemstra Weidum Geen 1.07.19 MSE.05
17 Marjan de Ruiter Sneek SV Friesland 1.07.48 V45.01
18 Willem Biemolt Utrecht Geen 1.08.16 M40.05
19 Hugo de Jong Franeker SV Friesland 1.08.50 M61.02
20 Rinke de Jong Leeuwarden Geen 1.09.24 M50.06
21 Gerrie Boersma Twijzel SV Friesland 1.09.38 M40.06
22 Jurjen v.d.Kooi Ferwert L.Gr.Stiens 1.09.41 M40.07
23 Harry Oosterhuis Stiens SV Friesland 1.10.40 M40.08
24 Johan Kooistra St.-Jabik SV Friesland 1.11.04 MSE.06
25 Sjouke Lanting Stiens Geen 1.11.04 MSE.07
26 Simon Visbeek Leeuwarden SV Friesland 1.11.23 MSE.08
27 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.11.54 M67.03
28 Ewoudt Atsma Drachten Geen 1.12.09 MSE.09
29 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 1.12.23 M63.04
30 William Teinsma Stiens L.Gr.Stiens 1.12.39 M40.09
31 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 1.13.26 M50.07
32 Gerard Schade Leeuwarden Lionitas  1.14.13 M50.08
33 Jan Jepma Leeuwarden SV Friesland 1.14.13 M50.09
34 Janke Douma Lichtaard Geen 1.14.19 V40.01
35 Louis Bakker Ryptsjerk L.Gr.Leeuw/SV Friesland 1.14.57 M50.10
36 Wietse Dijkstra Tersoal Geen 1.15.14 MSE.10
37 Alco de Jong St.anna SV Friesland 1.16.03 M40.10
38 Miranda Hornstra Wergea SV Friesland 1.16.20 VSE.01
39 Bouke Dennema Britsum SV Friesland 1.16.54 M50.11
40 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.17.20 M50.12
41 Tunis Boonstra Leeuwarden Geen 1.17.48 M50.13
42 Jeffery Robbers Leeuwarden SV Friesland 1.18.52 M50.14
43 Rein Baarsma Leeuwarden Geen 1.19.39 M50.15
44 Egbert Smit Stiens L.Gr.Stiens 1.20.00 M50.16
45 Wynand Tjepkema Stiens L.Gr.Stiens 1.20.04 M40.11
46 Sarina Jannes Heerenveen AV Heerenv/SV Friesland 1.20.25 V40.02
47 Alie Louwsma Leeuwarden Geen 1.22.14 V50.01
48 Jurjen Stellingwerf Ryptsjerk SV Friesland 1.23.26 M50.17
49 Harm Postma Bitgum SV Friesland 1.24.14 M60.05
50 Reinder Tel Surhuizum Geen 1.26.08 M50.18
51 Ineke Scheffer Leens SV Friesland 1.26.18 V55.01
52 Jaap v.Dekken Marum L.Gr.Nienoord 1.28.20 MSE.11
53 Durk Brouwer Sneek L.Gr.Sneek 1.28.42 M50.19
54 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1.29.59 V63.01
55 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1.30.07 M67.06
56 Meine de Jong St.-Anna Geen 1.32.00 M40.12
57 Joke v.d.Berg Tzummarum Geen 1.38.07 V40.03
58 Els v.d.weide Tzummarum Geen 1.40.24 VSE.02
59 Cor Zeeman Goutum SV Friesland 1.40.24 M64.07
           
  10.1 Km.        
           
1 Herman Regnerus Marrum SV Friesland 38.39 MSE.01
2 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 41.05 M40.01
3 Peter Liemburg Drachten Geen 41.08 M40.02
4 Cees Lindeboom Marrum Geen 41.27 MSE.02
5 Klaas Streekstra Stiens Geen 41.36 MSE.03
6 Jasper Keizer St.-Anna SV Friesland 41.50 M50.01
7 Harm Alberts Harlingen SV Friesland 43.12 M50.02
8 Lydia Klessens Leeuwarden SV Friesland 43.14 V45.01
9 Piter Kool Kûbaard Geen 43.20 MSE.04
10 Sytse Jansma Harlingen SV Friesland 44.06 MSE.05
11 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 45.34 M50.03
12 Geert Veenstra Bitgum SV Friesland 45.50 M50.04
13 Richard Zuiderveld Leeuwarden Geen 46.24 MSE.06
14 Cor de Groot Minnertsga SV Friesland 46.26 M40.03
15 André Bosma Leeuwarden Geen 46.26 M40.04
16 Laas Bonnema Vrouwenparochie SV Friesland 46.40 M50.05
17 Martijn Venema Feanwâlden Geen 46.41 M40.05
18 Sjors Tissingh Leeuwarden Lionitas 46.41 M40.06
19 Ronald Hoeksema Groningen Geen 47.11 MSE.07
20 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 47.19 M67.01
21 Anita v.d.Wal Harlingen SV Friesland 48.09 V40.01
22 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 48.21 M64.02
23 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 48.33 M50.06
24 Domien Mulder Joure SV Friesland 48.55 M50.07
25 Jelle Kracht Leeuwarden SV Friesland 49.30 M50.08
26 Frank v.Zeijl Leeuwarden Geen 49.31 M40.07
27 Femke Hemstra Weidum Geen 49.34 VSE.01
28 Jaap Dijkstra Franeker SV Friesland 49.42 M67.02
29 Annemarie Schrale Leeuwarden Geen 49.44 VSE.02
30 Eddy Brouwer Midlum SV Friesland 49.52 M40.08
31 Grietje v.d.Schaaf Berltsum L.Gr.Berlikum/SV Friesland 50.26 V35.01
32 Janneke Spronk Leeuwarden Geen 50.28 VSE.03
33 Henk Betten Leeuwarden Friesche Doorlopers 50.49 M50.09
34 Wietse Hensema Leeuwarden Geen 51.07 MSE.08
35 Gerben Ellérie Berltsum L.Gr.Berltsum 51.12 M40.08
36 Thomas Hoekstra Raard Annekes Live Stale 51.19 M40.09
37 Egbert Hazewindus Ferwert Geen 51.19 M13.01
38 Staffan Utzon Rinsumageest Geen 51.40 M40.10
39 Chris Fokker Leusden Geen 51.46 M40.11
40 Gerard Donker Tjalleberd Geen 52.31 M50.10
41 Sonja v.d.Veen Leeuwarden Geen 52.40 VSE.04
42 Jacob Dijkstra Bitgummile SV Friesland 52.44 M50.11
43 Hein Vogt Stiens L.Gr.Stiens 52.58 M40.12
44 Gerben Brouwer Snits SV Friesland 52.59 M63.03
45 Saakje Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 53.16 V45.02
46 Bauke v.d.Hem Groningen Geen 53.40 M67.04
47 Auke Nutma Hallum Geen 53.52 M16.02
48 Edo Eisma Goutum Geen 53.52 M50.12
49 Edwin de Swart Leeuwarden Geen 55.08 M40.13
50 Charissa Zijlstra Lekkum SV Friesland 55.09 VSE.05
51 Annechien v.d.Veen Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 55.19 V50.01
52 Geert Vogelzang Leeuwarden L.Gr.Stiens 55.19 M50.13
53 Rense Zwerver Leeuwarden Geen 55.19 M61.05
54 Linda Nutma Hallum L.Gr.Stiens 55.19 V40.02
55 Harry Meijer Leeuwarden Geen 55.30 M62.06
56 Johan Muizer Hardegarijp Geen 55.38 M40.14
57 Brenda Venema Leeuwarden Achmea Run 55.38 V35.02
58 Hanna Schuiling Minnertsga SV Friesland 55.38 V35.03
59 Piety Feenstra Leeuwarden Friesche Doorlopers 55.38 V45.03
60 Marc v.Gelder Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 55.56 M40.15
61 Johannes Gjaltema Stiens L.Gr.Stiens 56.35 MSE.09
62 Arie Smedinga Tzum SV Friesland 56.49 M66.07
63 Piet v.d.Meer Leeuwarden Geen 56.55 M61.08
64 Rina Sijtsma Britsum L.Gr.Stiens 56.58 V55.02
65 Piet v.d.Veer Harlingen Geen 57.14 M50.14
66 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 57.14 M50.15
67 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 57.14 M67.09
68 Djurre v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 57.23 M62.10
69 Peter Tuurenhout Harlingen Integra 57.51 MSE.10
70 Wybe Sierksma Marrum SV Friesland 58.09 M50.16
71 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 58.15 M71.01
72 Baukje v.d.Burg Koarnjum L.Gr.Stiens 58.55 V50.02
73 Tineke Dijkstra Bitgum SV Friesland 59.06 V50.03
74 Henny de Jong Leeuwarden SV Friesland 59.30 V55.03
75 Nienke Sinnema Stiens Geen 59.46 VSE.06
76 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 59.49 M50.17
77 Luut Haites Stiens L.Gr.Stiens 59.54 M40.16
78 Tiennes Kuipers Leeuwarden Geen 1.00.39 MSE.11
79 Clara de Boer Bolsward LAB 1.00.40 V35.04
80 Janny Fennema Britsum Geen 1.00.46 V45.04
81 Margreeth Korten Menaldum Lionitas 1.01.03 V50.04
82 Matthijs Vleugel Menaldum Lionitas/SV Friesland 1.01.03 M50.18
83 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 1.01.12 M68.11
84 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 1.01.37 V61.01
85 Afke Brandenburg Wirdum SV Friesland 1.01.53 V45.05
86 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 1.02.12 V50.05
87 Aafke Keizer St.-Anna SV Friesland 1.02.50 V55.04
88 Marianne Eerlingh Leeuwarden Geen 1.03.26 VSE.07
89 Anna Jouta Ferwert Geen 1.03.54 V14.01
90 Patrick Dijkhuizen Sneek SV Friesland 1.05.46 M40.17
91 Dave de Jong Sneek L.Gr.Sneek 1.05.57 MSE.12
92 Rommy Wiersma Bolsward Geen 1.06.02 VSE.08
93 Gerarda Teinsma Stiens L.Gr.Stiens 1.06.38 V45.06
94 Griet Rijpstra Stiens L.Gr.Stiens 1.07.01 V55.05
95 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.10.58 M50.19
96 Theo Runia Leeuwarden SV Friesland 1.10.58 M40.18
97 Gerrit Duits Sneek Horror/SV Friesland 1.15.56 MSE.09
98 Tineke Huizinga Tzummarum Geen 1.15.56 VSE.09
           
  5 km.        
           
1 Klaas Pranger Damwâld L.Gr.Hugo 20.38 M40.01
2 Redmer Steen Marrum Geen 21.57 MSE.01
3 Wim Oldhoff Leeuwarden Geen 22.04 M50.01
4 Arjen Lettinga Leeuwarden SV Friesland 23.51 M50.02
5 Joost Smit Stiens Lionitas 26.28 M11.01
6 Femke Haijma Britsum Geen 26.49 V10.01
7 Henrieke v.d.Weg Marrum Anneke’s Lifestijle Studio 27.19 VSE.01
8 Mare Wiersma Blije L.Gr.Hugo 27.46 V11.02
9 Koen Stelpstra Ferwert Anneke’s Lifestijle Studio 27.51 M50.03
10 Epeus Jorritsma Waaksens SV Friesland 29.36 M66.01
11 Ilse v.d.Sluis Leeuwarden Friesche Doorlopers 30.22 V13.03
12 Pier v.d.Sluis Leeuwarden Geen 30.24 M50.04
13 Sjoerd Roobijn Leeuwarden Geen 31.11 M50.05
14 Annigje Bakker Ferwert Anneke’s Lifestijle Studio 31.28 V45.01
15 Grineke Borger Hallum Geen 31.51 VSE.02
16 Janneke Borger Hallum Palestra Halum 31.51 VSE.03
17 Ivonne Galama Britsum Geen 32.41 V45.02
18 Hanneke Jouta Ferwert Anneke’s Lifestijle Studio 32.53 V35.01
19 Nicole Pace Bolsward Geen 32.54 V10.04
20 Doete Jouta Ferwert Anneke’s Lifestijle Studio 33.01 V40.01
21 Els Dijkman Drachten Geen 34.38 V55.01
22 Saskia Schioenmaker Drachten Geen 34.38 VSE.04
23 Anke Bos Blije Anneke’s Lifestijle Studio 35.16 V35.02
24 Ymke Wiersma Blije L.Gr.Hugo 35.16 V09.01
25 Herman Hoekstra Goutum SV Friesland 35.17 M60.02
26 Jan Jorna Harlingen SV Friesland vrijw. vrijw.
27 Jan v.d.Wal Stiens SV Friesland vrijw. vrijw.
28 Jan v.d.Hoek St.anna SV Friesland vrijw. vrijw.
29 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland vrijw. vrijw.
30 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland vrijw. vrijw.
31 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland vrijw. vrijw.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk