De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

4e Hoeve a/d Weg Bosloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
4e HOEVE AAN DEN WEGLOOP 15-08-2009 
.
. 20.4 km
. naam woonplaats vereniging 10.2 20.4 cat
1 Sieds Wiersma Drachten Impala 40.53 1.24.52 M40.01
2 Eelco Hoogeveen Blija SV Friesland 40.30 1.26.17 MSE.01
3 Carel Opten Assen AAC’ 61 43.57 1.27.20 M40.02
4 Jascha Norder Groningen Geen 43.57 1.27.20 MSE.02
5 Chris Draijer Oudega Impala 44.14 1.30.13 M50.01
6 Laas Bonnema Vrouwenparochie SV Friesland 47.51 1.36.39 M50.02
7 Hugo de Jong Franeker SV Friesland 46.03 1.37.08 M50.03
8 Fedde Beijert Ureterp Geen 47.51 1.37.12 MSE.03
9 Anita Ophey Breugel Eindhoven atletiek 47.51 1.37.29 V40.01
10 Freddie Bouma Steenwijk AV Start’78 48.56 1.38.04 M40.03
11 Egbert Vink Steenwijk AV Start’78 48.56 1.38.22 MSE.04
12 Gerrit Duits Balkbrug SV Friesland 49.04 1.38.50 MSE.05
13 Hink Boelens Nieuw Buinen SV Friesland 48.36 1.40.43 M40.04
14 Aise Bouma Kimswert SV Friesland 48.31 1.41.45 M40.05
15 Gerrie Boersma Twijzel SV Friesland 52.03 1.43.15 M40.06
16 Herman Middel Stadskanaal Runners 51.11 1.43.49 M50.04
17 Sjoerd Slaaf Groningen SV Friesland 51.49 1.44.47 M50.05
18 Ton Baris Valkenburg Geen 55.29 1.52.04 M40.07
19 Yde Haarsma Sneek Geen 55.29 1.52.45 M60.01
20 Hans Nagtegaal Grou Lionitas 55.29 1.52.04 M50.06
21 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 56.18 1.53.13 M74.01
22 Peter Glim Hippolytushoef SV Friesland 56.35 1.55.00 M60.02
24 Harm Smit Ruinen L.GR.Ruinen 56.40 1.55.14 M60.03
25 Arend Mekkes Ansen L.GR.Ruinen 56.40 1.55.14 M50.07
26 Femme de Bruin Leeuwarden SV Friesland 56.40 1.56.47 M50.08
27 Yolanda Brouwer Heerenveen AV Heerenveen 56.59 1.57.42 V40.02
28 Wietze Jonker Luxwoude AV Heerenveen 54.28 1.57.47 M50.09
28 Johan Knoester Oudehaske AV Heerenveen 58.46 2.08.34 M60.04
29 Janneke Nienhuis Ooosterwolde Invictus 59.56 2.00.11 V45.01
30 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 59.17 2.02.48 M60.05
31 Arno Dijkmans Emmen Geen 58.51 2.02.56 MSE.06
32 Arjan Hulsebos Amsterdam Le Champion 1.00.47 2.03.39 M40.08
33 Gerhard Over Meppen TV Meppen 1.00.05 2.09.28 M50.10
34 Herman v.d.Donk Grotegast Astrea 1.03.25 2.09.56 M40.09
.
. 16.1 km (10 EM)
. naam woonplaats vereniging 5 EM 10 EM cat
1 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 33.29 1.07.13 M50.01
2 Jacob Oden Sneek Horror 36.54 1.13.15 M40.01
3 Bob v.d.Weg Oouwsterhaule AV Heerenveen 36.54 1.13.48 M40.02
4 Aldrich Schmitz d Moulin Zwolle LAAC 36.02 1.14.36 M40.03
5 Albert v.Duinen Appelscha Invictus 36.54 1.15.31 M40.04
6 Rudy Miedema Heerenveen AV Heerenveen 39.15 1.19.13 M40.05
7 Patrick Derks Drachten DZ&PC 38.29 1.21.03 MSE.01
8 nanno Rombeek Oostzaan Le Champion 41.45 1.22.04 M40.06
9 Johny Zunnebeld Nieuw Leusen AG 85 41.14 1.22.32 M40.07
10 Johan v.Santen Amersfoort AVVN 48.50 8 km M50.02
11 Wiebe de Vries Apelscha geen 42.21 1.24.48 M40.08
12 Wienie de Vries Appelscha geen 42.21 1.24.48 V45.01
13 Frits Lautenbag Hattem geen 42.22 1.25.46 M60.01
14 Mark Maas Drachten geen 46.41 1.29.30 M40.09
15 Klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 43.56 1.30.54 M50.03
16 klaas Duits Sneek SV Friesland 45.56 1.30.47 M65.02
17 Roelof Salomons Stadskanaal Runners 46.03 1.32.44 M50.04
18 Henk Haarman Stadskanaal Runners 46.03 1.32.44 M50.05
19 Yvonne v.d.Ley Bovensmilde geen 45.56 1.34.10 V35.01
20 Paul Gosselink Groningen geen 46.42 1.35.02 MSE.02
21 Doede Damsma Leeuwarden SV Friesland 47.51 1.36.44 M50.06
22 Marie José Nieuwkoop Amsterdam geen 47.33 1.40.00 V40.01
23 Albert v.d.Belt Vledder geen 51.28 1.46.58 M40.10
24 Pieter Cremer Gorredijk SV Friesland 51.55 1.52.45 M50.07
25 Jeannette Medema Leeuwarden SV Friesland 52.56 1.54.00 V40.02
  6.2 km
  naam woonplaats vereniging 3.1 km 6.2 km cat
1 Bert de Boer Staphorst Climax 11.04 23.46 MSE.01
2 Jaco Schrauwen Meppel Geen 13.26 27.22 M40.01
3 Lieuwe Hiddema Appelscha Geen 14.00 20.35 M13.01
4 Jan Pieter Slootweg Dieverbrug AVDwingeloo 15.57 31.46 M40.03
5 Arie den Bleker Diever AVDwingeloo 18.35 36.48 M40.02
6 Leonie Nienhuis Oosterwolde Invictus 18.29 39.25 V13.01
7 Corry Maasdamme Amersfoort AVVN 19.38 39.36 V55.01
8 Carolien de Vries Heerenveen AV Heerenveen 20.38 41.37 V35.01
.
. 30.6 km
. naam woonplaats vereniging tijd cat
1 Freddie Bouma Steenwijk AV Start’ 78 2.31.40 M40.01
2 Egbert Vink Steenwijk AV Start’ 78 2.31.40 MSE.01
3 Janneke Nienhuis Oosterwolde Invictus 3.06.00 V45.01
4 Danieele v.d.Vijver St.Nicolaasga SV Friesland 3.13.20 V35.01
.
. 10.2 km
. naam woonplaats vereniging tijd cat.
1 Henk Waebers Ter Apel Runners 39.47 M40.01
2 Danny Nijdam Haren ATC’ 75 40.23 MSE.01
3 Get Jan Stroetinga Groningen ATC’ 75 40.28 MSE.02
4 Hendrik Hoekstra Joure AV Heerenveen 41.06 MSE.03
5 Eddy Elsinga Heerenveen AV Heerenveen 42.20 M40.02
6 Johan v.Noordenbrug Jubbega AV Heerenveen 43.54 M60.01
7 Jogchum Dijkstra Dokkum SV Friesland 44.51 MSE.04
8 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 44.54 M40.03
9 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 45.10 M50.01
10 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 46.29 M50.02
11 Henk Redekker Groningen Artemis 46.47 M50.03
12 Ties Boerma Geneve geen 47.18 M50.04
13 Klaas Jan v.d.Kooi Burgum geen 48.42 M40.04
14 Leo v.Herksen Marum SV Friesland 49.04 M50.05
15 Andre Jellema Leeuwarden Lionitas 49.16 M40.05
16 Inge Boerma Rotterdam geen 49.18 VSE.01
17 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde Invictus 49.27 M50.06
18 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 49.33 M50.07
19 jan Lavooij Appelscha Invictus 49.54 M50.08
20 Jaap Nijholt Oosterwolde geen 50.26 M50.09
21 Douwe Dijkstra Oosterwolde Invictus 50.46 M60.02
22 Wiebe de Vries Oosterwolde Invictus 51.15 M40.06
23 Ada Folio Meppel de Sprinter 51.28 V35.01
24 Jan Kersten Amsterdam AV Startbaan 51.44 M50.10
25 Gerrit Mulder Harderwijk geen 51.56 M50.11
26 Bauke v.d.Hem Groningen geen 52.11 M60.03
27 Sido Martens Leeuwarden SV Friesland 52.46 M60.04
28 Tjalling Talsma Drachten geen 52.50 M60.05
29 Folkert Vos Oosterwolde Invictus 53.14 M50.12
30 Alexander Kooyman Emmeloord geen 53.51 MSE.05
31 Iris Bouman Nieuwolda AVVN 53.54 V55.01
32 Gerben Brouwer Sneek SV Friesland 54.00 M50.13
33 Taeke v.d.Wal Oosterwolde Invictus 54.46 M50.14
34 Benny Bijlsma Marssum SV Friesland 55.14 M50.15
35 Joke Gorter Oosterwolde Invictus 55.43 V45.01
36 Djurre Joh.v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 56.33 M50.16
37 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 56.35 M60.06
38 Jan v.d.Hoek St.Annaparochie SV Friesland 57.33 M50.17
39 Henk Meijering Assen AAC’ 61 58.15 M70.01
40 Jelte Nijholt Oosterwolde Invictus 58.33 M60.07
41 Martine Wildeman Groningen geen 58.48 VSE.02
42 Marchiena Boelens Nieuw Buinen geen 59.50 VSE.03
43 Ella v.d.Berg Oosterwolde Invictus 1.00.18 V45.02
44 Gerrit Hoogeveen Ravenswoud geen 1.00.37 M60.08
45 Hiltjo Schipper Stadskanaal Runners 1.00.46 M50.18
46 Ton de Vries Appelscha geen 1.00.50 M60.09
47 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 1.00.56 M50.19
48 Wijtske v.d.Kooi Burgum geen 1.01.17 V35.01
49 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 1.02.46 M63.10
50 Tjeerd v.d.Schaaf Assen AAC’ 61 1.02.52 M60.11
51 Evert Akkerman Meppel SV Friesland 1.03.17 M60.12
52 Marjolein Torenbeek Groningen geen 1.03.27 VSE.04
53 Aly Prins Oosterwolde Invictus 1.08.04 V45.03
54 Rieneke mezach Vledder geen 1.08.14 V35.02
.
. 8.05 km (5 EM)
. naam woonplaats vereniging tijd cat
1 Jappie Doller Appelscha SV Friesland 31.50 M40.01
2 Siem Hiemstra Appelscha Invictus 32.40 M40.02
3 Jaap Talen Hoogeveen Geen 35.51 M60.01
4 Cor van Sluis Franeker SV Friesland 36.23 M60.02
5 Klaas Jan Dijkstra Makkum SV Friesland 36.45 M50.01
6 Cor Wijnja Heerenveen AV Heerenveen 38.59 M50.02
7 Willem v.Essen Hoogeveen Geen 42.58 M50.03
8 Ab Vos Julianadorp Noordkop 44.00 M50.04
9 Johannes Dongstra Diever Geen 44.44 M40.03
10 Henk Juffer Nunspeet AVVN 47.25 M60.03
11 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 47.25 M65.04
12 Jarin v.d.Kooi Burgum Lionitas 48.42 M09.01
13 Jurrien Krol Assendelft AV Lycurgus 50.19 M40.04
14 Jan Haagsma Hoogeveen SV Friesland 50.39 M60.05
15 Nico Wassens Dedemsvaart Geen 51.00 M50.05
16 ienskje v.d.Weg Ouwsterhaule AV Heerenveen 53.02 V35.01
17 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 54.19 M50.06
18 Foppe Huitema Snikzwaag SV Friesland 54.19 M70.01
19 Joke Cremer Gorredijk SV Friesland 58.46 V50.01
20 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 59.39 M70.02
21 Janke Dijkstra Oosterwolde Invictus 1.02.39 V55.01
.
. 3.1 km
. naam woonplaats vereniging tijd cat
1 Vasko Vos Julianadorp Noordkop 10.41 M15.01
2 Sven Vos Julianadorp Noordkop 10.50 M17.01
3 Folkert Visser Burgum Rapido 13.15 M13.03
4 Jarno v.d.Weg Ouwsterhaule AV Heerenveen 14.08 M13.04
5 Astrid Zijlstra Lekkum SV Friesland 20.19 V45.01
6 Henk looman Apeldoorn Geen 21.07 M60.01
7 Evanne Dongstra Diever AVDos 21.51 V08.01
8 Lucette Abrahams Diever AVDos 21.51 V40.01
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk