De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

20e Twirreloop Wytgaard

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal

 

       
           
  14.7 km.        
           
1 Jacob v.d.Ley Leeuwarden SV Friesland 53.56 M50.01
2 Jasper Stein Sneek AV Horror 54.14 MSE.01
3 Jan/Albert Veenema Sneek AV Horror 54.39 MSE.02
4 Roelof Oostra Mantgum SV Friesland 54.50 MSE.03
5 Peter Sibma Garyp Geen 55.58 MSE.04
6 Jaap Vink Beetgum SV Friesland 56.50 M40.01
7 Pieter Talsma Warten Athleta 57.35 MSE.05
8 Huib/Jan Imbens Wirdum SV Friesland 57.44 M50.02
9 Hans Versteeg Wolvega SV Friesland 57.45 M50.03
10 Donald Koster Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 59.59 M40.02
11 Chris Draijer Oudega Impala/SV Frliesland 1.00.25 M50.04
12 Herman Geritz Midlum SV Friesland 1.00.25 M50.05
12 Jelle Steensma Veenwouden Geen 1.01.38 M40.03
13 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.01.41 M50.05
14 Tessa Boot Wartena De Looppoot 1.02.20 VSE.01
15 Tsjerk/Sake Castelein Grou Athleta 1.02.37 MSE.06
16 Douwe de Jong Wolsum Joksels 1.02.52 M40.04
17 Jacinta Fancel Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.03.04 V45.01
18 Rienk de Vries Burgum SV Friesland 1.03.27 M50.06
19 Dirk Muizer Leeuwarden SV Friesland 1.04.32 M50.07
20 Roelof Houttuin Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.04.33 M50.08
21 Bettie Agricola Goingarijp AV Heerenveen 1.04.40 V45.02
22 Auke Ykema Sexbierum SV Friesland 1.07.20 M40.05
23 Elger Spijksma Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.07.20 MSE.07
24 Johan Beintema Leeuwarden SV Friesland 1.07.26 M50.09
25 Gosse v.d.Ende Britswert SV Friesland 1.07.56 M50.10
26 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.08.29 M50.11
27 Louis Bakker Ryptsjerk L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 1.09.00 M50.12
28 Maaike Hornstra Jellum SV Friesland 1.09.29 V45.03
29 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 1.09.29 M67.01
30 Marcel Stein Sneek Geen 1.09.29 M50.13
31 Gert/Jan Zeelen Makkum SV Friesland 1.09.36 M60.02
32 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 1.09.52 M62.03
33 Hessel de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.09.52 M50.14
34 Tjeerd Bakker Leeuwarden Geen 1.10.28 M40.06
35 Klaas/Jan Dijkstra Makkum SV Friesland 1.10.37 M50.15
36 Uilke Bosma Joure AV Heerenveen 1.10.57 M50.16
37 Tim v.d.Berg Wytgaard Geen 1.12.15 M50.17
38 Dennis Annee Leeuwarden Geen 1.12.59 MSE.08
39 Gerrit Jousma Skingen Geen 1.13.02 M50.18
40 Wietze Jonker Luxwoude AV Heerenveen 1.13.42 M50.19
41 Bauke de Jong Goutum Geen 1.13.49 M50.20
42 Durk Reinsma Wergea Athleta 1.14.20 M50.21
43 Gerard Dam Dokkum L.Gr.Dokkum 1.14.27 M40.07
44 Marijke de Jong Wolsum De Joksels 1.14.57 V40.01
45 Arjen Veninga Wytgaard Geen 1.15.13 M40.08
46 Richard de Graaf Mantgum Geen 1.16.17 MSE.09
47 André van Dijk Grou Athleta 1.16.18 M40.09
48 Eric Brouwer Leeuwarden Geen 1.16.36 M40.10
49 Harm Postma Bitgum SV Friesland 1.17.55 M50.22
50 René Keuter Leeuwarden Lionitas  1.18.57 MSE.10
51 Henk Nijp Mantgum Lionitas 1.19.18 M50.23
52 Berend Boom Leeuwarden SV Friesland 1.21.14 M50.24
53 Jurjen Stellingwerf Ryptsjerk SV Friesland 1.21.27 M50.25
54 Brigitte Feenstra Ryptsjerk Geen 1.21.27 V40.02
55 Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland 1.21.29 M71.01
56 Dick Wielenga Leeuwarden Geen 1.21.35 M50.26
57 Egbert Geertsma Groningen Geen 1.21.43 M50.27
58 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 1.21.58 M64.04
59 Jeen Holwerda Earnewâld Geen 1.22.16 M40.11
60 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 1.22.18 M66.05
61 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 1.22.19 M50.28
62 Wybrand de Groot Veenwouden SV Friesland 1.22.19 M50.29
63 Willy de Jong Leeuwarden Geen 1.22.23 V45.04
64 Hilde Brouwer Leeuwarden Lionitas  1.22.40 V45.05
65 Reinder Tel Surhuizum Geen 1.22.43 M50.30
66 Bouke Keekstra Dokkum L.Gr.Dokkum/SV Frl. 1.23.37 M50.31
67 José Zondag Grou Athleta 1.24.32 V55.01
68 Piet Deen Leeuwarden SV Friesland 1.28.17 M79.02
69 Minke Oord Joure SV Friesland 1.29.25 V55.02
70 Froukje Smedes Garyp Geen 1.30.59 V45.06
           
  10 KM.        
           
1 Jort v.Zutphen Weidum SV Friesland 36.45 MSE.01
2 Koos de Vries Leeuwarden SV Friesland 36.46 MSE.02
3 Ynze Stienstra Wergea Lionitas 36.53 M50.01
4 Jappie Brandenburg Oudemirdum AV Horror 38.22 MSE.03
5 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 38.55 M40.01
6 Chris v.Dijk Formerum SV Friesland 39.44 MSE.04
7 Pieter Kroodsma Lichtaard SV Friesland 40.02 M40.02
8 Stefan v.d.Wal Drachten Impala/SV Friesland 40.04 M40.03
9 Klaas Werkhoven Lemmer AV NOP 40.08 MSE.05
10 Sjaak v.Leeuwen Leeuwarden Geen 40.11 MSE.06
11 Johan Hiemstra Drachten Impala  40.26 MSE.07
12 Cor de Vries Leeuwarden Lionitas 40.48 M40.04
13 Johannes Althuisius Leeuwarden Cambuur 41.29 MSE.08
14 Bert Barhorst Ylst AV Horror 42.50 M50.02
15 Wilma v.Galen Wolvega AV Start’ 78 43.26 V50.01
16 Theo Zijlstra Sneek Lionitas 43.39 M40.05
17 Jaap Baalbergen Dokkum L.Gr.Dokkum 43.58 M50.03
18 Lydia Klessens Leeuwarden SV Friesland 44.14 V45.01
19 Bouwe v.d.Steeg Leeuwarden SV Friesland 44.14 M50.04
20 Sytse Jansma Harlingen SV Friesland 44.59 MSE.09
21 Theo de Vries Leeuwarden SV Friesland 45.06 M50.05
22 Liesbeth Andreae Huins Lionitas 45.07 V35.01
23 Richard v.Lunzen Franeker Lionitas 45.09 M40.06
24 Janke Douma Lichtaard Geen 45.14 V40.01
25 Hans Nagtegaal Grou Lionitas 45.15 M50.06
26 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 45.16 M50.07
27 Rien Diepenbroek Grou Geen 46.04 M40.07
28 Gerard Schade Leeuwarden Lionitas 46.08 M50.08
29 Herman Wassens Leeuwarden Lionitas 46.08 M50.09
30 Willem v.Zutphen Wirdum SV Friesland 46.54 M50.10
31 Rudie v.d.Weij St.-Nic. Looppoot 47.13 MSE.10
32 Jelle Pranger Sneek AV Horror 47.32 M40.08
33 Jan Zalinge Dronrijp SV Friesland 48.20 M40.09
34 Diane Pijl Dronrijp De Friesche Doorlopers 48.21 VSE.01
35 Jan Jepma  Leeuwarden SV Friesland 48.22 M50.11
36 Karin Danhof Irnsum SV Friesland 48.37 V40.02
37 Wietse Jonker Wommels SV Friesland 48.40 M61.01
38 Gerard Donker Tjalleberd Geen 48.42 M50.12
39 Eldert Berends Leeuwarden Geen 48.52 MSE.11
40 Jolanda Muizer Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 48.54 V35.02
41 Anja v.Zutphen Weidum Lionitas 49.07 VSE.02
42 Jan Hooghiemstra Oenkerk L.Gr.Leeuwarden 49.09 M50.13
43 Jeroen Bendijk Marsum Geen 49.18 MSE.12
44 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 49.40 M63.02
45 Benny Bijlsma Marsum SV Friesland 50.25 M62.03
46 Saakje Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 50.45 V45.02
47 Roelof Elzinga Dokkum L.Gr.Dokkum/SV Friesl. 51.04 M50.14
48 Domien Mulder Joure SV Friesland 51.15 M50.15
49 Willie Muizer Leeuwarden SV Friesland 51.54 V55.01
50 Bauke v.d.Loon Franeker L.Gr.Nienoord 51.54 M50.16
51 Jildert Andringa Oenkerk SV Friesland 52.05 M50.17
52 Dieneke de Groot Leeuwarden SV Friesland 52.05 V50.02
53 Jeroen Tjemmes Marsum Geen 52.10 M40.10
54 Tjitske v.Lier Leeuwarden Lionitas 52.17 V35.03
55 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 52.26 M61.04
56 Frans Dooper Wytgaard Geen 52.30 M40.11
57 Remmelt Kootstra Wirdum Geen 52.31 M50.18
58 Gerben Dijkstra Marsum Geen 52.32 M40.12
59 Fokje Lutgendorff Makkum Geen 52.34 V45.03
60 Clara de Boer Bolsward L.G.Bolsward 52.35 V35.04
61 Henrieta Oosterbaan Goënga AV Horror 52.42 V40.03
62 Gatske de Jong Sneek AV Horror 52.42 VSE.03
63 Jeannemiek Miltenburg Hoptille Geen 52.52 V55.02
64 Gerben Brouwer Snits SV Friesland 53.03 M63.05
65 Marijke Westra Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 53.17 V40.04
66 Miranda Werkhoen Lemmer AV NOP 53.20 VSE.04
67 Marcel v.d.Wal Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 53.30 M40.13
68 Hans Pitstra Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 53.30 MSE.13
69 Annet Veenstra Leeuwarden Lionitas 53.48 VSE.05
70 Wiebe Veenstra Grou Geen 53.49 M50.19
71 Sarina Jannes Heerenveen AV Heerenv/SV Friesl. 53.50 V40.05
72 Djurre/Joh.v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 53.51 M62.06
73 Jan Barkmeijer Akkrum Geen 53.52 MSE.14
74 Rense Zwerver Leeuwarden Geen 54.00 M60.07
75 Jannie Idema Leeuwarden Lionitas 54.03 V35.05
76 Jitze Kuiper Bolsward L.Gr.Bolsward 54.30 MSE.15
77 Carin Kuiper Leeuwarden Lionitas 54.54 V40.06
78 Dominicus Mulder Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 55.09 MSE.16
79 Arjen Spijkstra Leeuwarden Geen 55.10 M50.20
80 Siebe Annema Leeuwarden Geen 55.11 M50.21
81 Sabine Bomas Gytsjerk L.Gr.Leeuw/SV Friesl. 55.17 VSE.06
82 Pieter v.d.Bij Irnsum Geen 55.20 M50.22
83 Roelof Brinksma Wytgaard Geen 55.24 M40.14
84 Afke Woudstra Dokkum L.Gr.Dokkum 55.31 VSE.07
85 Roelie v.d.Ziel Berlikum SV Friesland 55.33 V40.07
86 Rinze Kootstra Harlingen SV Friesland 56.00 M75.01
87 Tineke Dijkstra Bitgum SV Friesland 56.07 V50.03
88 Liesbeth Mulder Leeuwarden Geen 56.12 V45.04
89 Matthijs Vleugel Menaldum Lionitas/SV Friesland 56.15 M50.23
90 Marcel Bomas Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 56.28 M50.24
91 Annechien v.d.Veen Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 56.36 V50.04
92 Piet de Vos Emmeloord SV Friesland 56.40 M70.02
93 Dieuwer de Vries Burgum Geen 57.10 MSE.17
94 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 57.11 V63.01
95 Jildou Oosterhof Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 57.21 V55.03
96 Frederike Draaisma Leeuwarden l.Gr.Leeuwarden 57.21 V40.08
97 Thea Hoekstra Franeker AV Spartacus 58.07 V40.09
98 Dick Baas Grou Athleta 58.07 M50.25
99 Willem Reitsma Leeuwarden SV Friesland 58.11 M50.26
100 Marc v.d.Gelder Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 58.31 M40.15
101 Harmen Talsma Wytgaard Geen 58.45 MSE.18
102 Hannie Keidel Wirdum Geen 59.29 V50.05
103 Jan Kalsbeek Stiens SV Friesland 59.29 M67.08
104 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 1.00.01 M68.09
105 Marten Kingma Leeuwarden SV Friesland 1.00.06 M50.27
106 Ilse Schumacher Leeuwarden Lionitas 1.00.14 V45.05
107 Arie Roest Slappeterp SV Friesland 1.00.14 M60.10
108 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.00.45 M69.11
109 Afke Brandenburg Wirdum SV Friesland 1.01.16 V45.06
110 Jannie Hiemstra Leeuwarden SV Friesland 1.01.16 V45.07
111 Marie/José Bosma Leeuwarden SV Friesland 1.01.16 V45.08
112 Foeke Idzinga De Wilgen SV Friesland 1.01.25 M68.12
113 Patrick Dijkhuizen Sneek SV Friesland 1.01.49 M40.16
114 Thea Methorst Grou Athleta 1.01.50 V40.10
115 Liesbeth Wijtsma Wytgaard L.Gr.Leeuwarden 1.02.03 V40.11
116 Thea de Vries Deinum Lionitas 1.02.10 V50.06
117 Anneke v.d.Meer Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.04.10 V50.07
118 Hennie Sinnema Wergea Geen 1.04.52 V45.09
119 Anne Haringsma Easterlittens Lionitas 1.06.37 V55.04
120 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 1.08.59 M60.13
121 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.09.00 M50.28
122 Femke Muurling Leeuwarden Geen 1.10.21 VSE.08
123 Anneke Boonstra Reduzum Athleta 1.10.48 V45.10
124 Mijja Zijlstra Reduzum Athleta 1.10.49 V35.06
125 Peter de Roos Wytgaard Geen 1.15.14 M40.17
126 Siemie Reinsma Wergea Athleta 1.17.51 V50.08
127 Tini v.Vilsteren Wergea Athleta 1.17.51 V40.12
128 Marlous v.Zutphen Wytgaard Geen 0.00.00 VSE.00
           
  5.8 km.        
           
1 Cor Visser Giekerk Geen 23.00 MSE.01
2 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 24.14 M40.01
3 Auke Alkema Leeuwarden Geen 24.33 M40.02
4 Klaas/Jan Huizing Leeuwarden Lionitas 25.02 M40.03
5 Lisa Muizer Leeuwarden Lionitas 25.27 V13.01
6 Arne de Vries Wytgaard Geen 25.41 M13.01
7 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 27.21 M50.01
8 Peter de Vries Leeuwarden Lionitas 28.14 M50.02
9 Koos v.d.Ploeg Leeuwarden Geen 28.26 M50.03
10 Welmoed Mink Leeuwarden Lionitas 28.54 V16.02
11 Sara v.Zalinge Dronrijp Geen 29.08 V16.03
12 Ids Boersma Wytgaard Geen 29.19 M40.04
13 Henk Postma Deinum SV Friesland 29.32 M50.04
14 Johan Visser Wytgaard Geen 29.38 MSE.02
15 Mike Wever Wytgaard Geen 29.59 M40.05
16 Anita v.d.Wal Harlingen SV Friesland 30.03 V40.01
17 Piet v.d.Veer Harlingen Geen 30.03 M50.05
18 Klaas Kooistra Makkum SV Friesland 30.54 M65.01
19 Gelna Beimers Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 31.08 V50.01
20 Irene de Vries Leeuwarden Lionitas 31.16 V45.01
21 Jarig Boersma Wytgaard Geen 31.21 M11.02
22 Auke v.Wijngaarden Wytgaard Geen 31.22 M10.03
23 Thom de Vries Wytgaard Geen 31.22 M10.04
24 Ingrid Visser Wytgaard Geen 31.45 V40.02
25 Ytsje Mulder Wytgaard Geen 31.45 V55.01
26 Jan Bosman Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 32.01 M50.06
27 Yvonne de Vries Wytgaard Pypskoft 32.01 V40.03
28 Henny de Jong Leeuwarden SV Friesland 32.07 V55.02
29 Nynke Rixt de Jong Leeuwarden Looppoat 32.44 VSE.01
30 Tim Prins Leeuwarden Looppoat 32.44 MSE.03
31 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 33.13 M68.02
32 Marit Burghoorn Wytgaard Geen 33.58 V35.01
33 Sigrid de Winkel Wytgaard Geen 34.15 V35.02
34 Epeus Jorritsma Waaksens SV Friesland 34.27 M66.03
35 Fransien Mulder Wytgaard Geen 34.35 VSE.02
36 Lenie Jaspers Wytgaard Geen 34.39 VSE.03
37 Yoslin v.d.Mei Drachten Impala 35.07 VSE.04
38 Karin Vaartjes Wytgaard Pypskoft 35.13 V35.03
39 Tamara Kieffer Leeuwarden Lionitas 35.28 VSE.05
40 Gerda/Minke Adema Wytgaard Geen 35.33 V40.04
41 Martine v.d.Galien Leeuwarden Lionitas 35.48 VSE.06
42 Haeije Hemstra Wytgaard Geen 36.12 M13.05
43 Rixt de Ruiter Wytgaard Pypskoft 36.12 V35.04
44 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 36.36 V50.02
45 Ruth v. Zorge Leeuwarden SV Friesland 36.36 V62.01
46 Berber Terpstra Wytgaard Pypskoft 37.04 V35.05
47 Liesbeth v.Zalinge Dronrijp SV Friesland 37.05 V40.05
48 Marit v.d.Velde Wytgaard Geen 37.06 VSE.07
49 Annet Visser Leeuwarden Geen 37.11 VSE.08
50 Annerinska Hoogterp Wytgaard Geen 37.12 VSE.09
51 Rick de Roos Wytgaard Geen 37.25 M13.06
52 Frank Imbens Wirdum Geen 37.29 M14.07
53 Theo Runia Leeuwarden SV Friesland 37.59 M40.07
54 Helwig Jorna Wytgaard Pypskoft 37.43 VSE.10
55 Iris Kool Wirdum Geen 39.26 V11.04
56 Eva Imbens Wirdum Geen 39.27 V12.05
57 Raul Kool Wirdum Geen 39.37 M08.01
58 Grietje de Jong Wirdum Geen 39.40 V40.06
59 Ijda Arends Nijegea Ijscl. Burgum 40.15 V40.07
60 Iris Evers Leeuwarden Looppoot 40.59 VSE.11
61 Tineke Cazemier Akkrum Geen 41.09 V45.02
62 Liesbeth ten Hoeve Veenwouden L.Gr.Leeuwarden 42.14 V40.08
63 Wendy Jongsma Damwoude L.G.Hugo 42.14 VSE.12
64 Baukje v.Balen Wytgaard Pypskoft 42.59 V67.02
65 Roy Dijkstra Wytgaard Geen 43.46 M14.08
66 Theo Hoekstra Wytgaard Geen 43.54 M13.09
67 Jenny v.d.Weij St.-Nic Looppoot 44.21 VSE.13
68 Inge de Ruiter Wytgaard Geen 1.14.10 V14.06
69 Melany Planting Wytgaard Geen 1.14.10 V15.07
70 Hidde v.d.Wal Wytgaard Geen 0.00.00 M17.00
71 Wybren Visser Harlingen SV Friesland 55.00 M90.01
           
  2500 meter.        
           
1 Brecht Frensel Akkrum Athleta 11.32 V09.01
2 Robin Alkema Leeuwarden Geen 12.06 M11.01
3 Rutmer Burghoom Wytgaard Geen 12.07 M08.01
4 Hennie Brinkman Wytgaard Geen 12.54 V11.01
5 Laura Ydema Wytgaard Geen 13.10 V12.02
6 Angus Ydema Wytgaard Geen 13.13 M08.02
7 Jan/Roelof Brinksma Wytgaard Geen 13.20 M07.03
8 Allard Visser Wytgaard Geen 13.36 M11.02
9 Ylse Barkmeijer Akkrum Geen 13.42 V09.04
10 Brecht Hemstra Wytgaard Geen 14.30 V10.03
11 Vera de Roos Wytgaard Geen 14.30 V11.04
12 Nicole Bace Bolsward Geen 15.30 V10.05
13 Homme Douma Wytgaard Geen 15.42 M09.04
14 Peter/Jan Hoekstra Wytgaard Geen 15.45 M11.03
15 René de Vries Wytgaard Geen 15.45 M06.05
16 Hessel Boersma Wytgaard Geen 16.07 M09.06
17 Iris Kuperus Wirdum Geen 16.08 V08.05
18 Mirthe de Jong Wytgaard Geen 16.15 V06.06
19 Marije Burghoorn Wytgaard Geen 16.50 V06.07
20 Niek Terpstra Wytgaard Geen 16.50 M10.04
21 Hilde Mulder Wytgaard Geen 16.54 V08.08
22 Evin Dooper Wytgaard Geen 16.54 V06.09
23 Nynke de Jong Wytgaard Geen 17.05 V08.10
24 Esra v.d.Veen Wytgaard Geen 18.36 V08.11
25 Lyra Dooper Wytgaard Geen 18.36 V08.12
26 Isolde Jansen Wytgaard Geen 19.23 V09.13
27 Joey Dijkstra Wytgaard Geen 19.27 M11.05
28 Monita Faber Wytgaard Geen 19.43 V07.14
29 Fedde Boersma Wytgaard Geen 20.59 M06.07
30 l.Cornelissen Wytgaard Geen 21.57 V10.06
31 Icylena v.d.Veen Wytgaard Geen 25.38 V09.15
32 Ymte Heeg Wytgaard Geen 25.45 M06.08
33 Max Cornelissen Wytgaard Geen 00.00 M07.09
34 Sjoerd Mulder Wytgaard Geen 00.00 M04.00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk