De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

20-04-2022 Bulleloop Lekkum

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1878 Pieter Prins man Marsum Nee MSEN 5.6 00:20:34
2 1712 Erwin Bosma Man Drachten Nee MSEN 5.6 00:22:53
3 1824 Albert Ziel man Berlikum Nee M50 5.6 00:23:52
4 1845 Minke  Hell vrouw Suwald Nee V35 5.6 00:24:36
5 1806 Corine Visser Vrouw Leeuwarden Ja V45 5.6 00:25:08
6 1720 Onne Claus Man Boelenslaan Ja MSEN 5.6 00:25:51
7 1827 Roelof  Houttuin man Leeuwarden Nee M60 5.6 00:27:12
8 1748 Lisanne Jager Vrouw Leeuwarden Nee VSEN 5.6 00:28:00
9 1714 Tim Bulder Man Leeuwarden Nee MSEN 5.6 00:28:00
10 1745 Erwin IJtsma Man Leeuwarden Nee MSEN 5.6 00:28:13
11 1708 Siebren Boerma Man Burgum Nee M60 5.6 00:28:19
12 1805 ed velderman Man Gytsjerk Ja M60 5.6 00:28:33
13 1843 Frits Jilderda man - Nee M50 5.6 00:28:44
14 1706 Otto de Boer Man Gytsjerk Ja M60 5.6 00:28:46
15 1870 Gerrit Bosma man Ryptsjerk Nee M50 5.6 00:29:05
16 1831 Cor Sluis man Franeker Nee M60 5.6 00:29:14
17 1713 Celesta Braaksma Vrouw Leeuwarden Nee V35 5.6 00:30:04
18 1830 Hans Breuker man Leeuwarden Nee M60 5.6 00:30:38
19 1813 Tristan Wagenaar Man Leeuwarden Nee MSEN 5.6 00:30:39
20 1765 Rudie Leegstra Man Dokkum Nee MSEN 5.6 00:32:02
21 1762 Cor Kooistra Man Wezep Nee M50 5.6 00:32:03
22 1854 Miloeska Fennema vrouw Damwald Nee VSEN 5.6 00:32:37
23 1833 Keimpe  Jager man Dronrijp Nee M60 5.6 00:33:39
24 1802 Neeltsje Turkstra Vrouw Deinum Nee V35 5.6 00:33:54
25 1815 Dikkie van der Werf Man Bolsward Ja M60 5.6 00:34:18
26 1705 Anna De Boer Vrouw Leeuwarden Nee V35 5.6 00:35:03
27 1816 Hannelore Wiersma Vrouw Stiens Nee V45 5.6 00:35:28
28 1730 Janneke Eizema Vrouw Leeuwarden Nee V35 5.6 00:37:03
29 1822 Johan Zwerver Man Goutum Ja M60 5.6 00:38:04
30 1769 Wim Manshande Man Harlingen Ja M60 5.6 00:39:32
31 1768 Marjolein Manshande Vrouw Leeuwarden Nee V35 5.6 00:39:32
32 1811 Lies de Vries-Groen Vrouw Broek Ja V55 5.6 00:42:07
33 1794 Reinder Sinnema Man Leeuwarden Ja M60 5.6 00:42:07
34 1787 anneke regnerus Vrouw Marrum Ja V45 5.6 00:42:07
35 1778 Jan Panhuis Man Leeuwarden Ja M60 5.6 00:46:33
36 1771 Johan Miedema Man Leeuwarden Nee M50 5.6 00:53:14
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1772 Thomas Miedema Man Franeker Nee M40 10 00:32:37
2 1724 Erik Deenen Man Groningen Nee MSEN 10 00:38:21
3 1841 Vincent  Houttuin man Leeuwarden Nee MSEN 10 00:38:45
4 1791 Douwe Schaafsma Man Damwâld Nee MSEN 10 00:38:49
5 1786 Pim Rasing Man Leeuwarden Nee M40 10 00:39:08
6 1875 Durk Tigchelaar man Harlingen Nee M40 10 00:39:18
7 1864 Rene Edens man Goutum Nee M40 10 00:39:45
8 1766 Marco Leeverink Man Leeuwarden Nee MSEN 10 00:39:51
9 1839 Gerald  Hoogeveen man Bolsward Nee M50 10 00:40:34
10 1750 Marlon Jansen Man Leeuwarden Nee MSEN 10 00:41:17
11 1710 Cor Bosgraaf Man Wâlterswâld Nee M40 10 00:41:37
12 1818 Tim Van der Woude Man Groningen Nee MSEN 10 00:41:37
13 1810 Wouter de Vries Man Suwâld Nee M40 10 00:41:58
14 1814 Jan Van der werf Man Groningen Nee M50 10 00:42:09
15 1858 Nelson Martin Reens man Leeuwarden Nee MSEN 10 00:42:16
16 1756 Arjan Jonker Man Heerenveen Nee MSEN 10 00:42:31
17 1840 Herman  Regnerus man Hurdegaryp Nee M40 10 00:42:34
18 1746 Robin Inia Man Leeuwarden Nee MSEN 10 00:43:11
19 1851 Teatse  Tichelaar man Harlingen Nee M60 10 00:45:13
20 1734 Daan Van der Geest Man Stiens Ja M50 10 00:46:01
21 1874 Klaas Stienstra man Bolsward Nee MSEN 10 00:46:50
22 1751 Sytse Jansma Man Harlingen Ja M40 10 00:47:09
23 1703 Willem Biemolt Man Utrecht Ja M50 10 00:47:29
24 1763 Marcel Kuipers Man Stiens Nee M40 10 00:47:44
25 1847 Theo Terpstra man Stiens Nee M40 10 00:48:12
26 1723 René Deems Man Wolvega Nee M50 10 00:48:43
27 1862 Elsa Nienhuis vrouw Lekkum Nee VSEN 10 00:48:48
28 1863 Chris Vreugdenhil man Leeuwarden Nee M50 10 00:48:59
29 1844 Jannie Jilderda vrouw - Nee V55 10 00:49:44
30 1780 Murk Postma Man Oudehaske Nee M60 10 00:50:10
31 1857 Jikke Castelein vrouw Gytsjerk Nee V35 10 00:50:45
32 1836 Willem Zutphen man Wirdum Nee M60 10 00:50:46
33 1861 Jelle Hiemstra man Gytsjerk Nee M40 10 00:51:27
34 1808 Haije de Vries Man Drachten Nee M50 10 00:52:00
35 1800 Corrie Terpstra Vrouw Easterlittens Nee V35 10 00:52:05
36 1868 Ruurd Veenstra man Twijzelerheide Nee M60 10 00:52:16
37 1717 Else Burger Vrouw Leeuwarden Nee VSEN 10 00:52:18
38 1707 Roos Boerma Vrouw Burgum Nee V55 10 00:52:26
39 1737 Marinus de Haan Man Gytsjerk Ja M40 10 00:52:26
40 1860 Sytze Kaastra man Aldtsjerk Nee M50 10 00:52:48
41 1764 Julius Kuipers Man Twijzelerheide Nee M60 10 00:52:53
42 1731 Jeltje Eizema Vrouw Hurdegaryp Nee V35 10 00:52:57
43 1754 Monique De Jong Vrouw Leeuwarden Nee V55 10 00:53:00
44 1781 Auke Postma Man Damwâld Ja M60 10 00:53:04
45 1739 Cobie Heida Vrouw Leeuwarden Nee V55 10 00:53:06
46 1773 Bernard Mijnders Man Leeuwarden Nee M40 10 00:53:15
47 1819 Debby van der Woude Vrouw Leeuwarden Nee VSEN 10 00:53:37
48 1701 Johan Beintema Man Leeuwarden Ja M60 10 00:54:04
49 1834 Inge Wulffele vrouw Leeuwarden Nee V55 10 00:54:07
50 1866 A Schaafsma man Twijzelerheide Nee M50 10 00:54:35
51 1812 Aalze Vriezema Man Opeinde Nee M50 10 00:54:45
52 1736 Rimmer Grondsma Man Rottevalle Nee M50 10 00:54:45
53 1807 Anita de Vreeze Vrouw Leeuwarden Nee V45 10 00:54:54
54 1817 Stefan Wolf Man Leeuwarden Nee M40 10 00:54:56
55 1784 Klaske Prosé Vrouw Leeuwarden Ja V55 10 00:55:23
56 1728 Sjuk Dijkstra Man Burgum Nee M60 10 00:55:25
57 1803 Annechien van der Veen Vrouw Leeuwarden Nee V55 10 00:55:32
58 1867 Tieme Boorstra man Leeuwarden Nee M60 10 00:55:52
59 1852 Irene Vries vrouw Munein Nee V55 10 00:56:04
60 1828 Henk Heide man De Wilgen Nee M50 10 00:56:13
61 1829 Miklos Kozma man De Wilgen Nee MSEN 10 00:56:13
62 1702 Theo van Bergen Man Hurdegaryp Nee M50 10 00:56:15
63 1719 Naraysca Cecilia Vrouw Drachten Nee V35 10 00:56:47
64 1871 Coenraad Mebius man Leeuwarden Nee M60 10 00:56:51
65 1738 Yde Haarsma Man Sneek Ja M60 10 00:57:05
66 1798 Rients Terpstra Man Hallum Nee M60 10 00:57:41
67 1820 Bertus Zwerver Man Boornbergum Ja M60 10 00:57:55
68 1715 Jeltsje Bult Vrouw Leeuwarden Nee VSEN 10 00:58:07
69 1823 Jouke Peters man Lekkum Nee M60 10 00:58:11
70 1722 Willem Dantuma Man Gytsjerk Nee M60 10 00:58:20
71 1856 Anneke Kiewiet vrouw Gytsjerk Nee V45 10 00:58:27
72 1742 Benn Hoekman Man Opeinde Ja M60 10 00:58:42
73 1799 Leonie Terpstra Vrouw Stiens Ja V45 10 00:59:26
74 1855 Wil Pijl vrouw Dronrijp Nee V55 10 00:59:38
75 1795 Jacqueline Sollie Vrouw Stiens Nee V55 10 01:00:02
76 1785 Manon Prosé Vrouw Leeuwarden Nee VSEN 10 01:00:03
77 1757 Arianne Jonkman Vrouw Leeuwarden Nee VSEN 10 01:00:03
78 1721 Karin Danhof Vrouw Jirnsum Nee V45 10 01:00:22
79 1873 Leo Korsten man Leeuwarden Nee M50 10 01:00:30
80 1747 Cindy De Jager Vrouw St.-Annaparochie Ja V45 10 01:01:07
81 1782 Hanna Postuma Vrouw Minnertsga Ja V45 10 01:01:07
82 1726 Nellie Dijkstra Vrouw Vrouwenparochie Ja V45 10 01:01:07
83 1825 Karst Anema man Stiens Nee M60 10 01:01:19
84 1880 Ilse Gielstra vrouw Munein Nee V35 10 01:01:36
85 1835 Reinder Tel man Surhuizum Nee M60 10 01:02:04
86 1743 Christien ten Hoeve Vrouw Franeker Nee V45 10 01:03:20
87 1759 Piet Kerstholt Man Groningen Ja M60 10 01:03:25
88 1869 Willy Jong vrouw Leeuwarden Nee V45 10 01:04:56
89 1832 Gerben Brouwer man Sneek Nee M60 10 01:05:01
90 1848 Afke Brandenburg vrouw Wirdum Nee V55 10 01:05:32
91 1821 Rense Zwerver Man Leeuwarden Nee M60 10 01:05:40
92 1749 Karin Jager Vrouw Hurdegaryp Nee V45 10 01:05:55
93 1733 Elske Fijma Vrouw Goutum Nee V45 10 01:06:44
94 1767 Jolande Van Loenen Vrouw Oentsjerk Nee V35 10 01:07:46
95 1797 Annika Stellingwerf Vrouw Gytsjerk Nee VSEN 10 01:07:46
96 1809 Pietsje de Vries Vrouw Gytsjerk Nee V45 10 01:07:46
97 1779 anke peterson Vrouw Leeuwarden Ja V55 10 01:16:28
Plts Nr. Naam M/N/V Woonplaats Lid SVF Cat. Afstand Tijd
1 1872 Wilco Kooistra man Leeuwarden Nee M40 17.6 01:03:29
2 1790 Rogier Rozendaal Man Leeuwarden Nee MSEN 17.6 01:05:06
3 1755 Pieter de Jong Man Marrum Ja M40 17.6 01:12:24
4 1729 Chris Draijer Man Oudega Ja M60 17.6 01:14:35
5 1758 Mindert Kamstra Man Oentsjerk Nee MSEN 17.6 01:17:26
6 1877 Ate Bergsma man Aldeboarn Nee MSEN 17.6 01:17:39
8 1865 Erwin Krikke man Leeuwarden Nee M40 17.6 01:17:50
9 1879 Jacob Jan Vries man Hurdegaryp Nee M40 17.6 01:21:17
10 1846 Keimpe  Vries man Munein Nee M50 17.6 01:21:26
11 1777 Sid Overdijk Man Buitenpost Nee M50 17.6 01:23:35
12 1740 Pieter Hiemstra Man Joure Nee MSEN 17.6 01:24:19
13 1732 niels fennema Man Kollum Nee MSEN 17.6 01:25:47
14 1700 Frank Balk Man Leeuwarden Nee MSEN 17.6 01:28:37
15 1853 Joeke Vellema man Munein Nee MSEN 17.6 01:28:59
16 1850 Bouwe Hiddinga man Leeuwarden Nee M50 17.6 01:30:09
17 1741 Myra Hitzert Vrouw Hurdegaryp Nee V35 17.6 01:30:35
18 1716 Martin van den Burg Man Sneek Ja M50 17.6 01:34:30
19 1709 Peter Boersen Man Leeuwarden Ja M50 17.6 01:34:30
20 1735 Herman Geritz Man Midlum Ja M60 17.6 01:34:30
21 1725 Jaap van Dekken Man Buitenpost Nee MSEN 17.6 01:36:32
22 1804 Joukje Veenstra Vrouw Harkema Nee V35 17.6 01:37:00
23 1760 Wieger van Keulen Man Leeuwarden Ja M60 17.6 01:37:11
24 1849 Geert Peereboom man Tytsjerk Nee M60 17.6 01:37:21
25 1859 Bea Dijkstra vrouw Stiens Nee V55 17.6 01:38:00
26 1711 Liset Bosma Vrouw Oentsjerk Nee VSEN 17.6 01:40:42
27 1783 Mirjam Prins Vrouw Gytsjerk Nee VSEN 17.6 01:40:42
28 1801 Marijke Terpstra-Hobert Vrouw Stiens Nee V55 17.6 01:41:47
29 1837 Ronald Rauwerda man Readsjerk Nee M50 17.6 01:42:30
30 1838 Carin Hoekstra vrouw Leeuwarden Nee V55 17.6 01:42:30
31 1774 Jan Nanninga Man Leeuwarden Nee M60 17.6 01:42:31
32 1727 Jacob Dijkstra Man Bitgummole Ja M60 17.6 01:46:02
33 1842 Marijke Boersma Ypma vrouw Wytgaard Nee V35 17.6 01:46:02
34 1876 Bouke Fennema man Britsum Nee M50 17.6 01:46:36
35 1744 Afke Holwerda Vrouw Mûnein Nee V35 17.6 01:46:36
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk