De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

1e Hoeve aan den Weg Bosloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
  11 april 2009  
             
  20.420 meter.     10.210 m. 20.420 m.  
             
1 Jappie Doller Appelscha SV Friesland 38.37 1.18.41 M40.01
2 Klaas de Haan Steenwijk AV Start’ 78 41.45 1.25.32 M40.02
3 Eelco Hoogeveen Blya SV Friesland 42.38 1.26.03 MSE.01
4 Cees Dijkstra Menaldum SV Friesland 43.56 1.29.21 M40.03
5 Gerrit Greven Steenwijk AV Start’ 78 46.26 1.32.54 M50.01
6 Freddie Bouma Steenwijk De Swelvers 44.08 1.33.37 M40.04
7 Karst Anema Stiens SV Friesland 46.26 1.34.28 M62.01
8 Gearard Posthumus Heerenveen AV Heerenveen 47.54 1.37.35 MSE.02
9 Tonnie Schokker De Blesse Geen 49.38 1.38.34 M40.05
10 Inge Wulffelé Leeuwarden Lionitas 49.49 1.38.48 V40.01
11 Mart Stein Amstelveen Geen 49.51 1.40.27 MSE.03
12 Marcel Stein Sneek Geen 49.51 1.40.28 M50.02
13 Jos Bruin St.Nicolaasga AV Heerenveen 50.33 1.42.48 M50.03
14 Martijn Venema Veenwouden Geen 51.03 1.43.27 MSE.04
15 Wieger Looijenga Assen AAC’ 61 51.50 1.45.16 M69.02
16 Annelies v.Buiten Wolvega AV Start’ 78 52.56 1.46.47 V40.02
17 Bert Tingen Fochteloo Harambe 55.16 1.47.23 M40.06
18 Toos v.d.Vliet Nij Beets SV Friesland 52.49 1.48.09 V50.01
19 Iris Bouman Nieuwolda AVVN 54.30 1.50.21 V61.01
20 Bouke Fennema Britsum SV Friesland 56.02 1.51.16 M40.07
21 Pieter Cremer Gorredijk SV Friesland 56.10 1.52.15 M50.04
22 Jan Iedema Leeuwarden SV Friesland 56.23 1.53.11 M50.05
23 Rudi Ten Leeuwarden SV Friesland 57.14 1.54.15 M73.01
24 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 57.48 1.56.37 M62.03
25 Yde Haarsma Sneek Geen 57.43 1.56.37 M61.04
26 Miranda Kerbof Gorredijk Impala 57.48 1.57.08 V40.03
27 Adrie Hartholt Appelscha Geen 58.10 1.58.37 V40.04
28 Pieter Wetsema Veendam Veendam 1.03.15 2.13.43 M64.05
29 Ienskje v.d.Weg Owsterhaule AV Heerenveen 1.04.56 2.13.43 V35.01
             
  16.220 meter          
        8110 m. 16.220 m.  
1 Henk Hoekman Leeuwarden SV Friesland 32.39 1.06.52 M40.01
2 Wabe Roskam Easterlittens Horror 33.49 1.07.30 MSE.01
3 Jan Uiterwijk Eesveen L.GR.Beilen 33.50 1.08.59 M50.01
4 Siem Hiemstra Appelscha Invictus 35.45 1.12.10 M40.02
5 Gerard Hoek Katwijk AV Rijnsoever 36.33 1.14.12 M40.03
6 Henk Redeker Groningen Artemis 36.33 1.15.04 M50.02
7 Rudy Miedema Heerenveen AV Heerenveen 38.37 1.15.52 M40.04
8 Klaas Hoekstra Haskerhorne SV Friesland 36.19 1.16.38 M40.05
9 Hans de Weerd Drachten Impala 37.51 1.17.18 M50.03
10 Fedde Beijert Ureterp Geen 39.07 1.17.37 MSE.02
11 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 37.33 1.17.38 M50.04
12 Guus Hoekstra Donkerbroek SV Friesland 42.34 1.22.13 M40.06
13 Feye Jan v.d.Meulen Joure AV Heerenveen 41.23 1.24.17 MSE.03
14 Freddy Spreen Annen Geen 41.45 1.24.58 M40.07
15 Louis Bakker Ryptsjerk SV Friesland 42.34 1.25.03 M50.05
16 Ferdinand Kits Drachten Impala 42.34 1.25.06 M40.08
17 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 42.18 1.26.10 M40.09
18 Adri Sluis Eesveen AV Start’ 78 43.16 1.28.08 V40.01
19 Douwe Sikkes St.Nicolaasga SV Friesland 43.15 1.28.46 M60.01
20 Minke Oord Joure SV Friesland 43.30 1.28.50 V50.01
21 Eddy de Boer De Wyk Reestrunners 43.23 1.30.52 M40.10
22 Yolanda Brouwer Heerenveen AV Heerenveen 43.27 1.31.25 V40.02
23 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 46.40 1.33.09 M64.02
24 Henriet Konterman Groningen Geen 44.20 1.33.28 VSE.01
25 Henk Juffer Nunspeet AVVN 45.43 1.34.25 M67.03
26 Roel Kwint Assen AAC’ 61 47.23 1.35.58 M69.04
27 Annet Zwiep Beilen L.GR.Ruinerwold ’88 44.57 1.38.07 VSE.02
28 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 48.03 1.38.18 M64.05
29 Wietse v.d.Heide Katlijk AV Heerenveen 51.51 1.38.32 M50.06
30 Caroline v.d.Goot Heerenveen AV Heerenveen 51.32 1.42.24 V40.03
31 Rita Wierda Katlijk AV Heerenveen 54.04 1.48.54 V40.04
32 Lies de Vries Broek AV Heerenveen 54.04 1.49.29 V55.01
33 Colina v.d.Heide Katlijk AV Heerenveen 54.04 1.54.20 V40.05
34 Ina Veenstra St.Nicolaasga AV Heerenveen 51.32 1.54.20 V40.06
             
  10.210 meter          
             
1 Jaco v.Mourik Meppel AV De Sprinter 38.11   MSE.01
2 Bob v.d.Weg Ouwsterhaule AV Heerenveen 39.42   M40.01
3 Jappie Brandenburg Oudemirdum Horror 39.52   MSE.02
4 Klaas v.d.Veen St.Jansklooster AV Start ‘ 78 40.06   M50.01
5 Egbert Vink Steenwijk AV Start ‘ 78 40.17   MSE.03
6 Robert Stam Bovensmilde Geen 41.18   MSE.04
7 Gurbe Zwaagstra Donkerbroek Roege Rapke 43.07   M40.02
8 Henk Eringa Westergeest Geen 43.34   M40.03
9 Jaap v.d.Vliert Dwingeloo SV Friesland 43.38   M40.04
10 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 43.56   M50.02
11 Jaco Schrauwen Meppel Geen 44.36   M40.05
12 Hielke Nienhuis Lekkum SV Friesland 45.19   MSE.05
13 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 46.00   M50.03
14 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 46.33   M60.01
15 Thijs Hofstra Tuk AV Start ‘ 78 47.48   M50.04
16 Wiebe de Vries Oosterwolde Invictus 47.53   M40.06
17 Anneke Breidenbach Zwolle SV Friesland 48.12   V50.01
18 Piet de Vries Uffelte AV Start ‘ 78 49.00   M50.05
19 Jacob Strijbosch Smilde Geen 49.07   M50.06
20 Andries Koenen Heeg Horror 49.16   M50.07
21 Rienk v.d.Veen Leeuwarden Geen 49.16   MSE.06
22 Johan Zwerver Leeuwarden SV Friesland 49.19   M50.08
23 Barry Haas Vriescheloo Geen 49.40   MSE.07
24 John Meppelink Westerbork Rijlust 50.07   M40.07
25 Hendrerikus Doorten Westerbork Rijlust 50.07   M40.08
26 Arend Enting Orvelte Geen 50.08   M40.09
27 Lieuwe Dijkstra Oosterwolde Invictus 50.13   M50.09
28 Anita v.d.Wal Harlingen Geen 50.27   VSE.01
29 Jeroen Nijholt Groningen Geen 51.35   MSE.08
30 Jan Fransen Hasselt Geen 51.38   M65.02
31 Wout Kok Westerbork Rijlust 52.37   M63.03
32 Gerben Brouwer Sneek SV Friesland 52.44   M50.10
33 Dirk Slimmen Vollenhove SV Friesland 52.44   M50.11
34 Barbara Ilmer Willemsoord AV Start ‘ 78 53.05   VSE.02
35 Joke Gorter Oosterwolde Invictus 53.35   V40.01
36 Jan Jonker Steenwijk AV Start ‘ 78 53.37   M40.10
37 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 54.21   M61.04
38 Frank Klasen Sneek L.GR.Sneek 54.58   M64.05
39 Piet Runia Stiens Geen 55.39   M50.12
40 José Gaastra Steenwijk AV Start ‘ 78 55.53   VSE.03
41 Jelte Nijholt Oosterwolde Invictus 56.06   M64.06
42 Theo Wolfs Warstiens SV Friesland 56.16   MSE.09
43 Hilda Knol Steenwijk Geen 56.18   V40.02
44 Hans Bouwhuis Marknesse Geen 56.35   MSE.10
45 Marjan Zuidema Norg Geen 56.48   V40.03
46 Jaap Schram Steenwijk AV Start ‘ 78 56.58   M40.11
47 Djurre v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 57.18   M50.13
48 Patrick v.Zuilen Weesp Geen 57.26   M40.12
49 Jack v.Rozen Oosterwolde Invictus 57.26   M50.14
50 Lubbert Kloosterman Zwaagwesteinde Geen 57.53   M60.07
51 Aly Prins Oosterwolde Invictus 58.28   V40.04
52 Anneke Sijtsma Leeuwarden SV Friesland 58.37   V50.02
53 Ben Bouwhuis Marknesse Geen 58.39   M50.15
54 Petra Joustra Oosterwolde Invictus 58.44   V40.05
55 Hans v.Egmond Drachten Impala 58.46   M50.16
56 Ton de Vries Appelscha Invictus 1.00.10   M63.08
57 Nico Wassens Dedemsvaart Geen 1.00.26   M50.17
58 Gerrie Strijbosch Smilde Geen 1.00.43   V50.03
59 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 1.01.55   M63.09
60 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas 1.03.49   M50.18
61 Henk Oosterloo Oosterwolde Geen 1.04.07   M40.13
62 Veerle de Vries Broek AV Heerenveen 1.04.57   VSE.03
63 Yvonne Kemp Steenwijk AV Start ‘ 78 1.07.01   V40.06
64 Diana Stol Meppel AV De Sprinter 1.08.57   V40.07
             
  8110 meter          
             
1 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 35.10   M50.01
2 Jaap Talen Hoogeveen Geen 36.48   M63.01
3 Bert Hadders Hoogeveen Geen 38.10   M50.02
4 Nanno Rombeek Oostzaan Le Champion 40.04   M40.01
5 Jan Seubens Hoogeveen Geen 40.17   M40.02
6 Alfred Roze Meppel AV De Sprinter 40.19   MSE.01
7 Geert Stevens Hoogeveen Geen 40.39   M50.03
8 Jurjen Stellingwerf Ryptsjerk SV Friesland 42.34   M50.04
9 Ali Bosma Assen Geen 42.44   VSE.01
10 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 43.56   M63.02
11 Henny Lukens Steenwijk AV Start’ 78 46.17   V61.01
12 Johan v.d.Werf Bolsward SV Friesland 46.38   M50.05
13 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 47.46   M65.03
14 Helga Dekker Kallenkote AV Start’ 78 48.17   VSE.02
15 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 50.58   M50.05
16 Gerrit ten Cate Beetgummermolen SV Friesland 51.30   M64.04
17 Klaas Duits Sneek SV Friesland 51.30   M64.05
18 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland 51.30   V50.01
19 Herman Hoekstra Leeuwarden SV Friesland 51.30   M50.06
20 Astrid Zijlstra Lekkum SV Friesland 53.45   V40.01
21 Pietsje Sipma Eastermar Geen 56.49   VSE.03
22 Angelien Peterson Meppel AV De Sprinter 57.19   V40.02
23 Annerieke Debbenhof Meppel AV De Sprinter 1.00.54   VSE.04
24 Manuela van Werd Meppel AV De Sprinter 1.01.30   VSE.05
25 Anette Drijfhout Zwolle Geen 1.03.08   V40.03
26 Isabella Bal Den Helder Geen 1.03.58   V40.04
27 Tiny Wetsema Veendam Veendam 1.03.58   V64.02
28 Gabriella Knap Tuitjehorn Geen 1.03.58   V40.05
29 Berend Schreuder Zweeloo SV Friesland 1.13.25   M79.01
30 Jan Jorna Harlingen SV Friesland 1.19.58   M78.02
             
  6.000 meter          
        3 km. 6 km.  
1 Alfred Ubels Steggerda Geen 13.12 26.30 M40.01
2 Astrid Hoek Katwijk AV Rijnsoever 13.25 27.13 V40.01
3 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 13.32 27.41 M50.01
4 Niek Zwaagstra Donkerbroek Roege Rapke 16.02 30.19 M15.01
5 Gert Jan Ubels Staphorst Geen 14.38 30.43 MSE.01
6 Jan Syds Jensma Ouwe Syl Geen 16.34 31.05 MSE.02
7 Inge Poortvliet Donkerbroek Roege Rapke 16.02 31.42 V40.02
8 Bert v.Slooten Nij Altoenae Geen 16.34 31.50 MSE.03
9 Simone Dijkstra St.Annaparochie Geen 17.07 32.56 VSE.01
10 Nico Brugman Kudelstraat Geen 17.10 33.09 M40.02
11 Ilse Faber St.Annaparochie Geen 17.07 33.57 VSE.02
12 Harmke v.d.Merk De Blesse Swelverlopers 16.53 35.06 VSE.03
13 Dianca v.d.Mei Oosterwolde Geen 22.31 46.45 VSE.04
14 Jeanet Huitema Oosterwolde Geen 22.31 47.16 VSE.05
15 Jan de Wit Apeldoorn Geen 22.19 47.46 M60.01
             
  3.000 meter          
             
1 Frank Brugman Kudelstaart Geen 15.49   M13.01
2 Felix v.d.Gun Wapse AVD 16.18   M09.01
3 Vera Brugman Kudelstaart Geen 19.28   V11.01
4 Vera v.d.Gun Wapse AVD 19.33   V11.02
5 Tessa Eijckelhof Wittelte Geen 19.39   V12.03
6 Esmee den Uyl Diever AVD 19.40   V09.01
7 Verolien Spreen Annen Geen 21.12   V10.04
8 Jolanda Brugman Kudelstaart Geen 21.35   V40.01
9 Mellonie Spreen Annen Hunzerunners 21.36   V14.05
10 Madelon de Jonge Eexterveen Hunzerunners 22.25   V40.02
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: