De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

17.08.2019 Hoeve aan den wegloop

Kijktip: Uitslagen volledig bekijken? Draai je telefoon horizontaal
Startnr. Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd 1 Tijd 2 Bruto Correctie Netto Per km
378 3 Marlo Post Appelscha M 00:20:43 00:00:00 00:20:43 00:10:00 00:10:43 03:34
359 3 Jappie Doller Oosterwolde M 00:21:37 00:00:00 00:21:37 00:10:00 00:11:37 03:52
323 3 Thom Tieleman Sommelsdijk M 00:25:04 00:00:00 00:25:04 00:10:00 00:15:04 05:01
329 3 Josien Wijkhuijs Reno (USA) V 00:25:04 00:00:00 00:25:04 00:10:00 00:15:04 05:01
327 3 Anton Wijkhuijs Franeker M 00:25:57 00:00:00 00:25:57 00:10:00 00:15:57 05:19
320 3 Dikkie v.d. Werf Bolsward M 00:26:21 00:00:00 00:26:21 00:10:00 00:16:21 05:27
328 3 Jannine Wijkhuijs Franeker V 00:26:42 00:00:00 00:26:42 00:10:00 00:16:42 05:34
268 3 Jeroen Verwindt Elburg M 00:29:07 00:00:00 00:29:07 00:10:00 00:19:07 06:22
267 3 Manon de Haan Elburg V 00:30:48 00:00:00 00:30:48 00:10:00 00:20:48 06:56
325 3 Jan de Wit Apeldoorn M 00:40:15 00:00:00 00:40:15 00:10:00 00:30:15 10:05
246 3 Meindert Roosjen Leeuwarden M 01:17:02 00:00:00 01:17:02 00:10:00 01:07:02 22:21
                     
Startnr. Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd 1 Tijd 2 Bruto Correctie Netto Per km
234 6 Rikjan Bathoorn Peize M 00:21:17 00:32:30 00:32:30 00:10:00 00:22:30 03:45
376 6 Dennis Brandenburg Steenwijk M 00:22:02 00:35:00 00:35:00 00:10:00 00:25:00 04:10
387 6 Gert Jan Tichelaar Oldebroek M 00:22:58 00:36:26 00:36:26 00:10:00 00:26:26 04:24
386 6 Andre Kerbof Gorredijk M 00:24:06 00:38:50 00:38:50 00:10:00 00:28:50 04:48
362 6 Alex Slimmen Vollenhove M 00:25:11 00:40:45 00:40:45 00:10:00 00:30:45 05:07
357 6 Arthur Aangeenbrug Orvelte M 00:25:33 00:40:51 00:40:51 00:10:00 00:30:51 05:09
352 6 Hester Groenveld Bolsward V 00:25:28 00:41:04 00:41:04 00:10:00 00:31:04 05:11
324 6 Henkjan Tieleman Sommelsdijk M 00:25:32 00:41:21 00:41:21 00:10:00 00:31:21 05:14
207 6 Johannes v.d. Kooi Gytsjerk M 00:26:08 00:41:45 00:41:45 00:10:00 00:31:45 05:17
270 6 Miranda Kerbof Gorredijk V 00:27:29 00:44:51 00:44:51 00:10:00 00:34:51 05:48
351 6 Joukje Kramer Bolsward V 00:27:16 00:47:45 00:47:45 00:10:00 00:37:45 06:17
224 6 Karst Anema Stiens M 00:28:43 00:48:00 00:48:00 00:10:00 00:38:00 06:20
208 6 Marne v.d. Kooi Burgum M 00:29:19 00:48:35 00:48:35 00:10:00 00:38:35 06:26
209 6 Wytske v.d. Kooi Burgum V 00:29:19 00:48:35 00:48:35 00:10:00 00:38:35 06:26
210 6 Klaas Jan v.d. Kooi Burgum M 00:29:19 00:48:35 00:48:35 00:10:00 00:38:35 06:26
231 6 Ella van den Berg Oosterwolde V 00:29:26 00:48:48 00:48:48 00:10:00 00:38:48 06:28
253 6 Jurgen de Vries Bedum M 00:30:48 00:49:39 00:49:39 00:10:00 00:39:39 06:36
366 6 Janneke Post Meppel V 00:30:48 00:51:49 00:51:49 00:10:00 00:41:49 06:58
                     
Startnr. Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd 1 Tijd 2 Bruto Correctie Netto Per km
350 8 Gerrit Kramer Bolsward M 00:36:01 00:00:00 00:36:01 00:05:00 00:31:01 03:53
269 8 Folkert Visser Burgum M 00:36:23 00:00:00 00:36:23 00:05:00 00:31:23 03:55
247 8 Kelly Bouman Nunspeet M 00:39:42 00:00:00 00:39:42 00:05:00 00:34:42 04:20
321 8 Hendrie v.d. Werf Bolsward M 00:45:06 00:00:00 00:45:06 00:05:00 00:40:06 05:01
356 8 Gert Brussee Nunspeet M 00:45:12 00:00:00 00:45:12 00:05:00 00:40:12 05:01
346 8 Albert Zijlstra Elsloo M 00:46:00 00:00:00 00:46:00 00:05:00 00:41:00 05:08
340 8 Ab Vos Julianadorp M 00:47:57 00:00:00 00:47:57 00:05:00 00:42:57 05:22
358 8 Henny Berends Balkbrug M 00:51:09 00:00:00 00:51:09 00:05:00 00:46:09 05:46
248 8 Henk ten Steege Balkbrug M 00:52:31 00:00:00 00:52:31 00:05:00 00:47:31 05:56
322 8 Johannes v.d. Schaaf Oenstjerk M 00:54:59 00:00:00 00:54:59 00:05:00 00:49:59 06:15
370 8 Sander de Vries Groningen M 00:56:34 00:00:00 00:56:34 00:05:00 00:51:34 06:27
206 8 Ben Kok Kampen M 00:58:37 00:00:00 00:58:37 00:05:00 00:53:37 06:42
382 8 Welmoed Riemersma Leeuwarden V 01:01:09 00:00:00 01:01:09 00:05:00 00:56:09 07:01
256 8 Lida van Sloten Hurdegarijp V 01:03:40 00:00:00 01:03:40 00:05:00 00:58:40 07:20
226 8 Bertus van Kommer Leusden M 01:04:06 00:00:00 01:04:06 00:05:00 00:59:06 07:23
225 8 Johan van Santen Amersfoort M 01:04:24 00:00:00 01:04:24 00:05:00 00:59:24 07:25
220 8 Theo Runia Leeuwarden M 01:04:39 00:00:00 01:04:39 00:05:00 00:59:39 07:27
384 8 Anneke Sijtsma Goutum V 01:06:34 00:00:00 01:06:34 00:05:00 01:01:34 07:42
276 8 Grietje Kramer Joure V 01:07:12 00:00:00 01:07:12 00:05:00 01:02:12 07:46
394 8 Arjen Snijder Meppel M 01:07:12 00:00:00 01:07:12 00:05:00 01:02:12 07:46
385 8 Lies de Vries-Groen Broek V 01:10:44 00:00:00 01:10:44 00:05:00 01:05:44 08:13
257 8 Grietje Stoker Wirdum V 01:14:27 00:00:00 01:14:27 00:05:00 01:09:27 08:41
258 8 Herman Hoekstra Goutum M 01:14:27 00:00:00 01:14:27 00:05:00 01:09:27 08:41
372 8 Sjoukje Sinnema Wergea V 01:14:27 00:00:00 01:14:27 00:05:00 01:09:27 08:41
                     
Startnr. Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd 1 Tijd 2 Bruto Correctie Netto Per km
166 10 Siem Hiemstra Appelscha M 00:43:35 00:00:00 00:43:35 00:00:00 00:43:35 04:22
330 10 Fjodor van der Sluis Gasselte M 00:43:39 00:00:00 00:43:39 00:00:00 00:43:39 04:22
121 10 Roel Westert Ruinderwold M 00:44:01 00:00:00 00:44:01 00:00:00 00:44:01 04:24
333 10 Chris Draijer Oudega M 00:44:04 00:00:00 00:44:04 00:00:00 00:44:04 04:24
229 10 Gerrit Duits Groningen M 00:44:14 00:00:00 00:44:14 00:00:00 00:44:14 04:25
383 10 Sijtse Jansma Harlingen M 00:47:47 00:00:00 00:47:47 00:00:00 00:47:47 04:47
375 10 Kees Broekhuizen Offelte M 00:48:30 00:00:00 00:48:30 00:00:00 00:48:30 04:51
364 10 Jan Uiterwijk Mildam M 00:49:52 00:00:00 00:49:52 00:00:00 00:49:52 04:59
367 10 Berry Koerts Smilde M 00:50:03 00:00:00 00:50:03 00:00:00 00:50:03 05:00
204 10 Marten Groen Munein M 00:50:48 00:00:00 00:50:48 00:00:00 00:50:48 05:05
249 10 Joeke Vellema Munein M 00:50:48 00:00:00 00:50:48 00:00:00 00:50:48 05:05
361 10 Wieja Talman/Hofstra Jonleerslan V 00:51:57 00:00:00 00:51:57 00:00:00 00:51:57 05:12
273 10 Mino Kasanwidjojo Assen M 00:52:04 00:00:00 00:52:04 00:00:00 00:52:04 05:12
260 10 Rudi Dil Jipsinboermussel M 00:52:36 00:00:00 00:52:36 00:00:00 00:52:36 05:16
342 10 Domien Mulder Joure M 00:53:01 00:00:00 00:53:01 00:00:00 00:53:01 05:18
261 10 Linda Peereboom Utrecht V 00:53:06 00:00:00 00:53:06 00:00:00 00:53:06 05:19
368 10 Wilma van Galen Wolvega V 00:53:06 00:00:00 00:53:06 00:00:00 00:53:06 05:19
347 10 Julius Kuipers Twijzelerheide M 00:53:15 00:00:00 00:53:15 00:00:00 00:53:15 05:20
251 10 Ineke de Groot Groningen V 00:53:17 00:00:00 00:53:17 00:00:00 00:53:17 05:20
230 10 Cor van Sluis Franeker M 00:53:36 00:00:00 00:53:36 00:00:00 00:53:36 05:22
238 10 Ruurd Veenstra Twijzelerheide M 00:53:49 00:00:00 00:53:49 00:00:00 00:53:49 05:23
165 10 Carolien Meloni Appelscha V 00:54:13 00:00:00 00:54:13 00:00:00 00:54:13 05:25
255 10 Sia Pasveer Oosterwolde V 00:54:35 00:00:00 00:54:35 00:00:00 00:54:35 05:28
254 10 Camera Pino M 00:54:42 00:00:00 00:54:42 00:00:00 00:54:42 05:28
250 10 Joke Nicolai Oosterwolde V 00:55:13 00:00:00 00:55:13 00:00:00 00:55:13 05:31
262 10 Harm de Boer Heerenveen M 00:55:22 00:00:00 00:55:22 00:00:00 00:55:22 05:32
221 10 Keimpe Jager Dronrijp M 00:56:10 00:00:00 00:56:10 00:00:00 00:56:10 05:37
237 10 Peter Boersen Leeuwarden M 00:56:10 00:00:00 00:56:10 00:00:00 00:56:10 05:37
277 10 Lenze Klein Appelscha M 00:56:10 00:00:00 00:56:10 00:00:00 00:56:10 05:37
390 10 Guido Bouwhuis Diever M 00:56:46 00:00:00 00:56:46 00:00:00 00:56:46 05:41
266 10 Gerrit van den Poll Kollum M 00:57:33 00:00:00 00:57:33 00:00:00 00:57:33 05:45
392 10 Albert Alberts Peize M 00:57:48 00:00:00 00:57:48 00:00:00 00:57:48 05:47
360 10 Lisanne Faber Oranjewoud V 00:57:52 00:00:00 00:57:52 00:00:00 00:57:52 05:47
374 10 Marja v.d. Werf Joure V 00:58:26 00:00:00 00:58:26 00:00:00 00:58:26 05:51
338 10 Bettie Koops Leeuwarden V 00:58:49 00:00:00 00:58:49 00:00:00 00:58:49 05:53
365 10 Gerrit Snijder Stroobos M 00:59:01 00:00:00 00:59:01 00:00:00 00:59:01 05:54
339 10 Annechien van der Veen Leeuwarden V 00:59:07 00:00:00 00:59:07 00:00:00 00:59:07 05:55
369 10 Kirsten Vos Oosterwolde V 00:59:20 00:00:00 00:59:20 00:00:00 00:59:20 05:56
245 10 Arnold van Leeuwen Marknesse M 00:59:21 00:00:00 00:59:21 00:00:00 00:59:21 05:56
379 10 Klaas Peereboom Heerenveen M 00:59:42 00:00:00 00:59:42 00:00:00 00:59:42 05:58
232 10 Jack van Rozen Oosterwolde M 01:00:27 00:00:00 01:00:27 00:00:00 01:00:27 06:03
213 10 Inge Zwiers Oldebroek V 01:01:05 00:00:00 01:01:05 00:00:00 01:01:05 06:07
395 10 Judith Offereins s Heerenbroek V 01:02:05 00:00:00 01:02:05 00:00:00 01:02:05 06:13
337 10 Cindy de Jager Sint Annaparochie V 01:02:22 00:00:00 01:02:22 00:00:00 01:02:22 06:14
377 10 Johan Zwerver Goutum M 01:02:38 00:00:00 01:02:38 00:00:00 01:02:38 06:16
363 10 Adri Sluis Mildam V 01:02:41 00:00:00 01:02:41 00:00:00 01:02:41 06:16
236 10 Inge Kools Leeuwarden V 01:02:55 00:00:00 01:02:55 00:00:00 01:02:55 06:17
348 10 Janny Fennema Britsum V 01:03:06 00:00:00 01:03:06 00:00:00 01:03:06 06:19
235 10 Nellie Dijkstra Sint Annaparochie V 01:03:22 00:00:00 01:03:22 00:00:00 01:03:22 06:20
243 10 Jan Panhuis Leeuwarden M 01:03:29 00:00:00 01:03:29 00:00:00 01:03:29 06:21
341 10 Jan Marc Kok Coevorden M 01:04:18 00:00:00 01:04:18 00:00:00 01:04:18 06:26
222 10 Frans Scheuneman Hoogezand M 01:07:53 00:00:00 01:07:53 00:00:00 01:07:53 06:47
326 10 Jurrien Krol onbekend M 01:10:58 00:00:00 01:10:58 00:00:00 01:10:58 07:06
223 10 Femme de Bruin Leeuwarden M 01:13:55 00:00:00 01:13:55 00:00:00 01:13:55 07:24
                     
Startnr. Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd 1 Tijd 2 Bruto Correctie Netto Per km
345 16 Melchior v.d. Pol Apeldoorn M 00:37:14 01:10:26 01:10:26 00:05:00 01:05:26 04:05
242 16 Rien Janse Luthelgeest M 00:41:34 01:18:15 01:18:15 00:05:00 01:13:15 04:35
228 16 Jasper Stege Emmeloord M 00:41:34 01:18:21 01:18:21 00:05:00 01:13:21 04:35
241 16 Tom van Tellingen Zwolle M 00:40:58 01:18:36 01:18:36 00:05:00 01:13:36 04:36
343 16 Jaap Vlaming Lemmes M 00:42:07 01:20:36 01:20:36 00:05:00 01:15:36 04:44
389 16 Huib-Jan Imbens Wirdum M 00:47:12 01:16:41 01:16:41 00:00:00 01:16:41 04:48
388 16 Evert Bisschop Koekange M 00:44:36 01:24:36 01:24:36 00:05:00 01:19:36 04:59
336 16 Rinze Miedema Sint Jacobiparochie M 00:50:13 01:27:24 01:27:24 00:05:00 01:22:24 05:09
332 16 Wiebe Ypinga Oldemarkt M 00:42:07 01:27:36 01:27:36 00:05:00 01:22:36 05:10
227 16 Jan Stolker Steenwijk M 00:45:12 01:27:41 01:27:41 00:05:00 01:22:41 05:10
275 16 Gerard Ingberg De Wijk M 00:45:21 01:28:47 01:28:47 00:05:00 01:23:47 05:14
211 16 Bauke Vriesema Utrecht M 00:46:37 01:30:33 01:30:33 00:05:00 01:25:33 05:21
393 16 George de Roo Dwingeloo M 00:49:30 01:33:43 01:33:43 00:05:00 01:28:43 05:33
259 16 Klaas van Kalsbeek Scharnegoutum M 00:49:46 01:33:48 01:33:48 00:05:00 01:28:48 05:33
233 16 Pieter Cremer Gorredijk M 00:52:08 01:44:24 01:44:24 00:05:00 01:39:24 06:13
272 16 Jolanda Talen De Wijk V 00:52:08 01:44:24 01:44:24 00:05:00 01:39:24 06:13
265 16 Marianne Eggermont Groningen V 00:56:52 01:47:19 01:47:19 00:05:00 01:42:19 06:24
264 16 Peter Velthuis Groningen M 00:57:45 01:53:26 01:53:26 00:05:00 01:48:26 06:47
274 16 Afke Brandenburg Wirdum V 01:00:53 01:59:43 01:59:43 00:05:00 01:54:43 07:10
                     
Startnr. Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd 1 Tijd 2 Bruto Correctie Netto Per km
391 21 Pieter Prins Marsum M 00:39:11 01:21:31 01:21:31 00:00:00 01:21:31 03:53
271 21 Tom Best Wolvega M 00:47:24 01:34:17 01:34:17 00:00:00 01:34:17 04:29
252 21 Eelco de Groot Assen M 00:48:04 01:38:21 01:38:21 00:00:00 01:38:21 04:41
344 21 Sandra Medendorp Pesse V 00:47:52 01:38:48 01:38:48 00:00:00 01:38:48 04:42
240 21 Claudia van Tellingen Zwolle V 00:48:23 01:40:44 01:40:44 00:00:00 01:40:44 04:48
373 21 Tonnie Schokker De Blesse M 00:49:00 01:41:04 01:41:04 00:00:00 01:41:04 04:49
212 21 Reinder Jan Steenbeel Wolvega M 00:49:17 01:42:10 01:42:10 00:00:00 01:42:10 04:52
109 21 Rink Post Appelscha M 00:52:47 01:43:54 01:43:54 00:00:00 01:43:54 04:57
335 21 Germ Steensma Sint Jacobiparochie M 00:50:43 01:44:13 01:44:13 00:00:00 01:44:13 04:58
355 21 Roeland van Middendorp Voorthuizen M 00:52:22 01:44:41 01:44:41 00:00:00 01:44:41 04:59
263 21 Sijbrand Hofker Groningen M 00:51:11 01:44:59 01:44:59 00:00:00 01:44:59 05:00
239 21 Heijn Drost Buitenpost M 00:52:47 01:45:11 01:45:11 00:00:00 01:45:11 05:01
205 21 Michel Dolstra Meppel M 00:52:58 01:47:44 01:47:44 00:00:00 01:47:44 05:08
244 21 Lydia van den Brink Nieuwegein V 00:54:01 01:47:49 01:47:49 00:00:00 01:47:49 05:08
334 21 Duco Zijlstra Lekkum M 00:56:19 01:53:54 01:53:54 00:00:00 01:53:54 05:25
371 21 Bart van der Veen Zwagerbosch M 00:56:10 01:53:54 01:53:54 00:00:00 01:53:54 05:25
396 21 Adrie Hartholt Appelscha V 00:58:17 01:56:33 01:56:33 00:00:00 01:56:33 05:33
381 21 Ilona Reinier Vledder V 00:58:44 02:01:09 02:01:09 00:00:00 02:01:09 05:46
380 21 Evert Schut Drachten M 01:02:15 02:04:49 02:04:49 00:00:00 02:04:49 05:57
349 21 Bouke Fennema Britsum M 01:03:06 02:05:26 02:05:26 00:00:00 02:05:26 05:58
331 21 Mattie de Boer Appelscha V 01:06:03 02:16:32 02:16:32 00:00:00 02:16:32 06:30
353 21 Corine Visser Leeuwarden V DNF DNF DNF   DNF DNF
354 21 Peter Visser Leeuwarden M DNF DNF DNF   DNF DNF
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk

We gaan weer beginnen over: