De grootste loopfamilie van Noord-Nederland

Virtuele NieuwjaarsRun 2021

Uitslagen

Einduitslag tot en met: 7-2-2021 10:00 uur

Startnr Naam Geslacht Woonplaats SVF Afstand Tijd
116 Sandra Jebet  van der Meulen Vrouw Geldrop   1 Kilometer 00:04:57
             
91 Jacolien  Ruizendaal Vrouw Emmeloord   5 kilometer 00:18:39
170 Barend  Baarssen Man Urk   5 kilometer 00:18:44
215 Remco De Valk Man Drachten   5 kilometer 00:20:44
93 Jantina  Loosman Vrouw Urk   5 kilometer 00:20:49
153 Cornelis  Zijlstra Man Franeker   5 kilometer 00:21:09
118 Nynke de Jong Vrouw Tzum   5 kilometer 00:21:15
90 Bonnette  Van den Berg Vrouw Urk   5 kilometer 00:23:15
89 Pieter van der Bij Man Jirnsum X 5 kilometer 00:24:16
38 Gerard van Alteren Man Groningen   5 kilometer 00:26:25
86 Anita van der Wal Vrouw Harlingen X 5 kilometer 00:26:39
68 Zsolt  Kustra Man Aldeboarn   5 kilometer 00:26:49
52 Elsa  Engenhulst Vrouw Lelystad   5 kilometer 00:28:04
97 Melanie  Groen Vrouw Sneek   5 kilometer 00:28:13
96 Mariska  Hendriks Vrouw Sneek   5 kilometer 00:28:13
44 Marjolein  Wever Vrouw Echt   5 kilometer 00:28:55
95 Tineke  Bajema Vrouw Wommels   5 kilometer 00:30:32
51 Mathijs De Boer Man Sneek   5 kilometer 00:30:48
46 Jurgen De Vries Man Bedum   5 kilometer 00:31:29
47 Sander de Vries Man Groningen   5 kilometer 00:31:48
166 Karin  Helder Vrouw Buitenpost   5 kilometer 00:32:04
30 Geert Jan  Bosma Man Leeuwarden X 5 kilometer 00:33:27
31 Helen De Lange Vrouw Idskenhuizen X 5 kilometer 00:34:13
36 Miranda  Monsma Vrouw Stiens   5 kilometer 00:34:22
225 Johan van Santen Man Amersfoort   5 kilometer 00:34:47
29 godelieve  van otterdijk Vrouw hechtel belgie   5 kilometer 00:35:02
142 Lydia van Wijk Vrouw Hoofddorp   5 kilometer 00:35:38
124 Wendy  Wietsma Vrouw Utrecht   5 kilometer 00:37:17
35 Theo  Runia Man Leeuwarden X 5 kilometer 00:40:15
133 Nicky  Drop Vrouw Vlaardingen   5 kilometer 00:43:33
39 Mike  Jager Man Heerenveen   5 kilometer 00:50:44
85 Jan van de Wal Man Harlingen X 5 kilometer 00:57:16
             
208 Corine  Visser Vrouw Leeuwarden X 7.5 kilometer 00:35:17
233 Eeuwe  van der Meulen Man Geldrop   7.5 kilometer 00:40:51
53 Dineke  Prins Vrouw Musselkanaal   7.5 kilometer 00:43:20
178 Nicole  Hofman Vrouw Zwolle   7.5 kilometer 00:47:25
72 Wiebe  Haitsma Man Bolsward   7.5 kilometer 00:49:02
213 Jurgen De Vries Man Bedum   7.5 kilometer 00:49:48
158 Evelyne  Salari Vrouw Annen X 7.5 kilometer 00:50:41
101 Frans  Scheuneman Man  Hoogezand  X 7.5 kilometer 00:51:06
61 Rink  Post Man Appelscha X 7.5 kilometer 00:56:38
60 Mattie De Boer Vrouw Appelscha X 7.5 kilometer 00:56:38
             
217 Rob  Vegter-Kruze Man Winschoten   10 kilometer 00:44:46
139 Dirk van der Leij Man Kollum   10 kilometer 00:44:51
55 Jennifer  Snippe Vrouw Katlijk   10 kilometer 00:46:34
152 Anco  Visser Man Woudsend   10 kilometer 00:48:12
42 Monique De Jong Vrouw Goutum   10 kilometer 00:50:48
137 Jacob  Dijkstra Man Bitgummole X 10 kilometer 00:54:22
41 Eva de Zwart Vrouw Delfstrahuizen   10 kilometer 00:54:39
58 Gerda  Ferbeek Vrouw Woudsend   10 kilometer 00:56:30
192 Dick  Pluim Man Groningen   10 kilometer 00:57:10
111 Wally  Hoekstra Vrouw Hommerts   10 kilometer 00:57:24
67 Maja  Groothuis Vrouw Capelle aan den IJssel   10 kilometer 00:58:02
102 Houkje   Heida  Vrouw Sneek    10 kilometer 01:01:39
104 Annemat   Lukkes  Vrouw Sneek    10 kilometer 01:01:39
131 Audrey  Smits Vrouw Belfeld   10 kilometer 01:02:42
57 Titia  Boltjes Vrouw Tzummarum   10 kilometer 01:04:20
161 Nellie  Dijkstra Vrouw St.Annaparochie X 10 kilometer 01:04:32
122 Jasper  Buffing Man Amsterdam   10 kilometer 01:07:00
32 Magdalena  Hoekstra Vrouw Hommerts   10 kilometer 01:07:46
37 Evelyne  Salari Vrouw Annen X 10 kilometer 01:11:27
82 Christina  Wijkhuijs Vrouw Franeker   10 kilometer 01:54:30
             
121 Gerrit  Duits Man Groningen X 15 kilometer 01:12:53
43 Joop  Lusthof Man Leeuwarden X 15 kilometer 01:18:22
83 Roland  Engbers Man Bilthoven   15 kilometer 01:19:52
48 Johan  Wemmenhove Man Kampen   15 kilometer 01:26:41
167 Gertjan  Hijstek Man Berltsum X 15 kilometer 01:27:57
132 Ipie  Kroese Vrouw Langweer   15 kilometer 01:39:08
126 Saskia  Raymaekers Vrouw Rummen   15 kilometer 01:53:00
             
65 Paul  Olij Man Heemskerk   21 kilometer 01:32:20
143 Walter De Bruijn Man Moordrecht   21 kilometer 01:49:15
130 Corry  Buma Vrouw Sneek   21 kilometer 01:51:58
63 Joris  Smaal Man Leeuwarden   21 kilometer 01:54:45
76 Tamara van der Molen Vrouw Leeuwarden   21 kilometer 01:55:09
114 Martin  Balt Man Harlingen   21 kilometer 01:55:56
45 Jan van de Craats Man Kampen   21 kilometer 01:59:39
128 Marco de Vries Man Sneek   21 kilometer 02:01:10
129 Johan  Feenstra Man Sneek   21 kilometer 02:03:24
59 Cedy  Peters Vrouw Zwolle   21 kilometer 02:03:48
222 Mariëlle de Haan Vrouw Stiens   21 kilometer 02:09:09
34 Peter  Visser Man Leeuwarden X 21 kilometer 02:15:42
173 Klasinus de Jong Man Leek   21 kilometer 02:43:00

Ingeschreven en je route gelopen? Stuur je tijd in via ‘tijd insturen

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sportvereniging Friesland

© Copyright 2020 | Christiaan Valk