Klik hier voor de actuele kalender van SV Friesland en inschrijvingen.

Plts Startnr Naam Woonplaats SVF Afstand Tijd
1 319 Anne Oenema Wolvega   10 kilometer 00:40:48
2 279 Cor Visser Gytsjerk   10 kilometer 00:45:09
3 309 Gerald Hoogeveen Boslward   10 kilometer 00:45:28
4 272 Wiebe Terwisscha van Scheltinga Reahus   10 kilometer 00:45:52
5 220 Jesse Fennema Leeuwarden   10 kilometer 00:46:58
6 242 jeroen linting schagen   10 kilometer 00:47:17
7 304 Menno   Bakker Franeker   10 kilometer 00:47:30
8 285 Catrinus Vroom Hijum   10 kilometer 00:49:24
9 325 Ilona Hoeksma Heerenveen   10 kilometer 00:49:31
10 245 Rene Miedema Bolsward   10 kilometer 00:49:54
11 301 Daan van der Geest Stiens X 10 kilometer 00:52:35
12 305 Klaas Halma Gaast   10 kilometer 00:53:59
13 231 Nikki Jepkema LEKKUM   10 kilometer 00:55:07
14 205 Peter Boersen Leeuwarden X 10 kilometer 00:55:07
15 247 Domien Mulder Joure X 10 kilometer 00:55:37
16 256 Gaatze Postma Munein   10 kilometer 00:56:12
17 201 Johan Beintema Leeuwarden X 10 kilometer 00:57:51
18 244 Sandra van der Meulen Hallum X 10 kilometer 00:58:24
19 235 Wieger van Keulen Leeuwarden X 10 kilometer 00:59:38
20 277 ed velderman Gytsjerk X 10 kilometer 00:59:39
21 292 Duco Zijlstra Lekkum X 10 kilometer 00:59:55
22 335 Peter Hoogstra Harlingen   10 kilometer 00:59:55
23 307 Cor van der Sluis Franeker X 10 kilometer 01:00:10
24 222 Catharina Groenland Bolsward   10 kilometer 01:00:22
25 214 Jaap Dijkstra Franeker X 10 kilometer 01:00:39
26 216 Jacob Dijkstra Bitgummole X 10 kilometer 01:01:27
27 261 Jan Rossing Emmen   10 kilometer 01:02:00
28 280 Peter Visser Leeuwarden X 10 kilometer 01:02:05
29 257 Durk Postma Driezum   10 kilometer 01:02:19
30 286 Arian Wassink Deventer   10 kilometer 01:02:48
31 270 Rients Terpstra Hallum   10 kilometer 01:03:46
32 290 Sandra Wijbenga Leeuwarden   10 kilometer 01:03:47
33 246 Tamara van der Molen Leeuwarden   10 kilometer 01:03:47
34 313 Lucas Sijtsma St.Jacobiparochie   10 kilometer 01:05:50
35 314 Meine de Jong St.Annaparochie   10 kilometer 01:05:50
36 262 Djurre Johannes van der Schaaf Oentsjerk X 10 kilometer 01:06:07
37 339 Rianne Tierolf Leeuwarden   10 kilometer 01:06:15
38 221 Herman Geritz Midlum X 10 kilometer 01:06:40
39 211 Karin Danhof Jirnsum   10 kilometer 01:06:40
40 324 Wim Manshande Harlingen X 10 kilometer 01:06:40
41 330 Romke van der Wal Winsum   10 kilometer 01:06:40
42 331 Reinder Sinnema St.Annaparochie   10 kilometer 01:06:40
43 207 Jildou Bouma Leeuwarden   10 kilometer 01:07:04
44 306 Piet Kerstholt Groningen X 10 kilometer 01:07:28
45 320 Leo Versteeg Franeker X 10 kilometer 01:08:13
46 254 Corrie Pars St.-Annaparochie   10 kilometer 01:08:44
47 298 Ida Greydanus St.Annaparochie   10 kilometer 01:08:44
48 240 Inge Kools Leeuwarden X 10 kilometer 01:09:06
49 227 jeannet huitema Goutum X 10 kilometer 01:10:10
50 334 Gerben Brouwer Sneek X 10 kilometer 01:10:12
51 342 Wijbrand de Groot Veenwouden X 10 kilometer 01:10:33
52 311 Johan Zwerver Goutum X 10 kilometer 01:10:56
53 236 Marten Kingma Leeuwarden X 10 kilometer 01:11:13
54 248 Hans Nagtegaal Grou X 10 kilometer 01:11:42
55 299 Egbert Geertsma Groningen   10 kilometer 01:12:35
56 338 Harm Postma Bitgum X 10 kilometer 01:13:12
57 266 Reinder Sinnema Leeuwarden X 10 kilometer 01:17:45
58 283 Keimpe de Vries munein X 10 kilometer 01:18:15
59 282 Joke de Vries Purmerend   10 kilometer 01:19:14
60 337 Tineke Dijkstra Bitgum X 10 kilometer 01:22:12
61 312 Anneke Sijtsma Goutum X 10 kilometer 01:22:21
62 291 Yke Wijbenga De Falom X 10 kilometer 01:31:45
63 252 Jan Palma Oenkerk   10 kilometer 01:32:08
1 302 Hendrik de Boer Wiuwert X 16 kilometer 01:03:35
2 200 Mireille Baart Wageningen   16 kilometer 01:04:57
3 318 Harry Wiersma Blija X 16 kilometer 01:05:15
4 340 Pieter Prins Marsum X 16 kilometer 01:05:16
5 210 Chris Buijtenhuijs Groningen   16 kilometer 01:06:06
6 218 Gerrit Duits Groningen X 16 kilometer 01:08:51
7 259 Herman Regnerus hurdegaryp X 16 kilometer 01:10:34
8 315 Pieter Jan Kooij Loppersum   16 kilometer 01:12:58
9 278 Sjouke Venema Wommels X 16 kilometer 01:13:49
10 323 Ben Timmer Eelde   16 kilometer 01:14:48
11 303 Chris Draijer Oudega S X 16 kilometer 01:14:57
12 321 Henk van der Meer Gorredijk   16 kilometer 01:15:23
13 332 Eelco de Groot Assen X 16 kilometer 01:16:46
14 333 Wibe Jan Elgersma Harich   16 kilometer 01:16:48
15 228 Martijn Iping Oentjserk   16 kilometer 01:16:54
16 289 Jan Van der Werf Oentsjerk   16 kilometer 01:17:25
17 206 Aise Bouma Kimswert X 16 kilometer 01:18:20
18 336 Willem Biemolt Utrecht X 16 kilometer 01:18:31
19 284 Willem de Vries Minnertsga   16 kilometer 01:18:36
20 267 Germ Steensma Sint jacobiparochie X 16 kilometer 01:18:43
21 230 André Jellema Leeuwarden   16 kilometer 01:19:49
22 269 Theo Terpstra Stiens   16 kilometer 01:19:52
23 233 Willem van Kalsbeek Hallum   16 kilometer 01:20:46
24 308 Lammert van der Meij Leeuwarden X 16 kilometer 01:23:01
25 268 Koos Stornebrink Sint Annaparochie   16 kilometer 01:25:07
26 204 Hessel de Boer Leeuwarden X 16 kilometer 01:26:00
27 226 Marit Houtsma Ried X 16 kilometer 01:26:04
28 238 Nynke van der Kooij Deventer   16 kilometer 01:26:45
29 317 Erik Willekus St.Annaparochie X 16 kilometer 01:26:48
30 275 Johannes van der Meer Nij Altoenae   16 kilometer 01:28:35
31 328 Martin van den Burg Sneek X 16 kilometer 01:30:19
32 243 Richard van Lunzen Franeker   16 kilometer 01:31:15
33 249 Jan Nanninga Leeuwarden   16 kilometer 01:32:10
34 322 Helga de Ruiter Marsum X 16 kilometer 01:35:34
35 237 Dirk-Jan Koehoorn Ureterp   16 kilometer 01:36:30
36 300 Meine Hoitsma Kollum X 16 kilometer 01:36:30
37 224 inge helder de knipe X 16 kilometer 01:36:48
38 219 Bouke Fennema Britsum X 16 kilometer 01:37:15
39 273 Hillegien Tol Leeuwarden   16 kilometer 01:37:41
40 329 Johan van der Leij St.Annaparochie   16 kilometer 01:37:41
41 229 Cindy de Jager Sint Annaparochie X 16 kilometer 01:49:54
42 264 Hanna Schuiling Minnertsga X 16 kilometer 01:49:54
43 215 Nellie Dijkstra ST.-ANNAPAROCHIE X 16 kilometer 01:49:54
1 274 Bauke Tuinstra kootstertille X 5 kilometer 00:22:01
2 255 Lionel PETITIAUX Haren Gn   5 kilometer 00:22:53
3 250 Erik Negerman Bolsward   5 kilometer 00:26:16
4 251 Daniël Negerman Bolsward   5 kilometer 00:26:16
5 232 Monique De Jong Goutum   5 kilometer 00:27:18
6 281 Corine Visser Leeuwarden X 5 kilometer 00:27:49
7 288 Hendrie van der Werf Bolsward X 5 kilometer 00:28:48
8 213 Kim Dekker Sint Annaparochie   5 kilometer 00:30:05
9 209 Anneke Breidenbach Zwolle X 5 kilometer 00:30:45
10 208 Liseth Breidenbach IJsselmuiden   5 kilometer 00:31:16
11 287 Dikkie van der Werf Bolsward X 5 kilometer 00:32:52
12 316 Jelle Kramer Damwoude   5 kilometer 00:33:26
13 258 Henk Postma Deinum X 5 kilometer 00:33:42
14 271 Leonie Terpstra Stiens X 5 kilometer 00:35:22
15 260 Saakje Regnerus Broeksterwâld X 5 kilometer 00:35:36
16 202 Bregtje Bergema Feinsum   5 kilometer 00:36:38
17 294 Anita van der Wal Harlingen X 5 kilometer 00:37:07
18 241 Rinze Kootstra Harlingen X 5 kilometer 00:38:01
19 327 Albertje Strikwerda Dongjum   5 kilometer 00:38:11
20 297 Femmy de Bruin St.Annaparochie   5 kilometer 00:39:49
21 341 Christiena Posthumus Veenwouden X 5 kilometer 00:42:00
22 293 Theo Runia Leeuwarden X 5 kilometer 00:43:05
23 276 Jitske Veenstra Oosterbierum   5 kilometer 00:45:28
24 326 Janke   Bakker St.Annaparochie   5 kilometer 00:46:37
25 217 Klaas Duits Sneek X 5 kilometer 00:49:45
26 296 Jippe Bokma Leeuwarden X 5 kilometer 00:49:49
27 295 Herman Hoekstra Goutum X 5 kilometer 00:50:46
28 253 Jan Panhuis Leeuwarden X 5 kilometer 00:50:46
29 225 ineke van der hoek ursem X 5 kilometer 00:57:45

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1