Klik hier voor de actuele kalender van SV Friesland en inschrijvingen.

Plts Startnr Naam Woonplaats SVF Afstand Tijd
1 56 Sietze Ketelaar Heeg   6.2 kilometer 00:23:02
2 14 Dennis Brandenburg Steenwijk X 6.2 kilometer 00:23:33
3 116 Cor Visser Gytsjerk   6.2 kilometer 00:23:44
4 28 Jappie Doller Oosterwolde X 6.2 kilometer 00:24:11
5 189 Bert Ausma Marum   6.2 kilometer 00:24:37
6 182 Hille Hellema Hallum   6.2 kilometer 00:27:52
7 49 Adrie Hoks Joure   6.2 kilometer 00:28:05
8 155 Geert Jan Slot Grou   6.2 kilometer 00:28:38
9 156 Jasper Slot Grou   6.2 kilometer 00:28:38
10 162 Gaatze Postma Kollumerzwaag   6.2 kilometer 00:29:40
11 8 Wytse Beetstra Drachten X 6.2 kilometer 00:29:48
12 178 Jannine Rotte Assen   6.2 kilometer 00:29:50
13 126 Hendrie van der Werf Bolsward X 6.2 kilometer 00:30:39
14 23 Kim Dekker Sint Annaparochie   6.2 kilometer 00:30:46
15 88 Erik Rijnders Vroomshoop   6.2 kilometer 00:31:12
16 82 Robin Pryke Oudehaske X 6.2 kilometer 00:31:46
17 168 Hessel Palma Warga   6.2 kilometer 00:32:14
18 169 Wytse Tiesnitshe Leeuwarden   6.2 kilometer 00:32:16
19 115 Lieuwe Visser Oentsjerk   6.2 kilometer 00:32:56
20 190 Margreet Ausma Marum   6.2 kilometer 00:33:01
21 90 Jan Rossing Emmen   6.2 kilometer 00:33:05
22 122 Haije de Vries Drachten   6.2 kilometer 00:33:27
23 125 Dikkie van der Werf Bolsward X 6.2 kilometer 00:33:33
24 68 Laura Minck Menaam   6.2 kilometer 00:33:37
25 69 Jolanda Muizer Leeuwarden X 6.2 kilometer 00:34:14
26 138 Nathalie Wubs Gorredijk   6.2 kilometer 00:34:50
27 184 Bouke Fennema Britsum X 6.2 kilometer 00:35:05
28 27 Ida Dijkstra Plat Boer   6.2 kilometer 00:35:13
29 93 Djurre Johannes van der Schaaf Oentsjerk X 6.2 kilometer 00:35:20
30 63 Carla Lourens Stiens   6.2 kilometer 00:35:39
31 64 Johan Luik Leeuwarden   6.2 kilometer 00:35:39
32 163 Rene Joustra Leeuwarden   6.2 kilometer 00:35:48
33 164 Arnold Plantinga Stiens   6.2 kilometer 00:35:48
34 131 Hannelore Wiersma Stiens   6.2 kilometer 00:35:55
35 59 Nico H Koehoorn Hallum   6.2 kilometer 00:36:07
36 145 Anita van der Wal Harlingen X 6.2 kilometer 00:36:15
37 186 Saakje Regnerus Broeksterwoude X 6.2 kilometer 00:36:15
38 129 Marijke Westra Beeltsum X 6.2 kilometer 00:36:32
39 136 Annalies Woudstra Easterlittens X 6.2 kilometer 00:36:33
40 18 Naraysca Cecilia Drachten   6.2 kilometer 00:37:17
41 10 Gerry Bleeker St.Annaparochie   6.2 kilometer 00:37:33
42 5 Saskia Anjema Hijum   6.2 kilometer 00:37:52
43 124 Anouk Vuurman Leeuwarden   6.2 kilometer 00:38:09
44 112 Harminke Vellinga St.Annaparochie   6.2 kilometer 00:39:00
45 61 Rinze Kootstra Harlingen X 6.2 kilometer 00:39:16
46 152 Paul van der Wolf Leeuwarden   6.2 kilometer 00:39:49
47 34 Elske Fijma Goutum   6.2 kilometer 00:40:32
48 60 Lisette Kooistra Uffelte X 6.2 kilometer 00:41:25
49 179 Tineke Dijkstra Bitgum X 6.2 kilometer 00:43:54
50 72 Jan Panhuis Leeuwarden X 6.2 kilometer 00:49:23
51 30 Klaas Duits Snee X 6.2 kilometer 00:50:48
52 144 Jippe   Bokma Leeuwarden X 6.2 kilometer 00:50:53
53 143 Herman Hoekstra Goutum X 6.2 kilometer 00:51:05
54 47 ineke van der hoek ursem X 6.2 kilometer 00:58:20
1 86 Alwin Reinders Burgum   10.8 kilometer 00:41:09
2 84 Herman Regnerus hurdegaryp   10.8 kilometer 00:43:22
3 75 Lionel Petitiaux Haren   10.8 kilometer 00:44:39
4 113 Doron Vermaat Groningen   10.8 kilometer 00:45:39
5 44 Anco Van der Heide Dokkum   10.8 kilometer 00:45:46
6 73 Rob Pestman Dokkum   10.8 kilometer 00:46:38
7 33 Wibe Jan Elgersma Harich   10.8 kilometer 00:47:39
8 161 Ilona Hoeksma Heerenveen   10.8 kilometer 00:47:40
9 107 Frits van Twuyver Callantsoog   10.8 kilometer 00:48:15
10 20 Leander de Graaf Leeuwarden   10.8 kilometer 00:48:18
11 54 Lieneke de Jong Grou   10.8 kilometer 00:48:26
12 147 Meine Hoitsma Kollum X 10.8 kilometer 00:48:59
13 32 René Edens Goutum   10.8 kilometer 00:49:09
14 127 Jan Van der Werf Oentsjerk   10.8 kilometer 00:49:27
15 21 Rinke De Jong Hempens   10.8 kilometer 00:50:19
16 114 Jan Visser Suwâld   10.8 kilometer 00:50:41
17 16 Ronnie Broersma Leeuwarden   10.8 kilometer 00:51:26
18 119 Rienk De Vries Burgum X 10.8 kilometer 00:51:27
19 187 Willem Biemolt Utrecht X 10.8 kilometer 00:51:32
20 106 Rik Troostheide Leeuwarden   10.8 kilometer 00:52:16
21 176 Gerard Dam Dokkum   10.8 kilometer 00:52:56
22 76 Bindert Poelstra Menaam   10.8 kilometer 00:52:59
23 78 Auke Postma Damwâld X 10.8 kilometer 00:53:25
24 53 Nikki Jepkema Lekkum   10.8 kilometer 00:53:27
25 70 Domien Mulder Joure X 10.8 kilometer 00:53:33
26 140 Trienke Zijlstra Burdaard   10.8 kilometer 00:53:42
27 50 Marit Houtsma Ried X 10.8 kilometer 00:53:45
28 153 Joost   Kerkhoff Loppersum   10.8 kilometer 00:54:04
29 41 Sjon De Haan Ballum   10.8 kilometer 00:54:26
30 45 Bauke van der Heide Leeuwarden   10.8 kilometer 00:55:55
31 139 Rene Wubs Hallum   10.8 kilometer 00:56:03
32 109 Staffan Utzon Rinsumageest   10.8 kilometer 00:57:27
33 52 Mirjam de Jager Stiens   10.8 kilometer 00:57:38
34 185 Jan Piet de Jager Stiens   10.8 kilometer 00:57:38
35 67 Sandra van der Meulen Hallum X 10.8 kilometer 00:57:44
36 9 Johan Beintema Leeuwarden X 10.8 kilometer 00:57:54
37 96 Wybe Sierksma Marrum X 10.8 kilometer 00:58:14
38 57 Wieger van Keulen Leeuwarden X 10.8 kilometer 00:58:16
39 157 Cor van Sluis Franeker X 10.8 kilometer 00:58:52
40 167 Hillegien Tol Leeuwarden   10.8 kilometer 00:59:05
41 92 Pieter Runia Berltsum   10.8 kilometer 00:59:27
42 40 Durk Haagsma Easterlittens X 10.8 kilometer 00:59:43
43 77 Gerrit van den Poll Kollum   10.8 kilometer 01:00:09
44 102 Rients Terpstra Hallum   10.8 kilometer 01:00:15
45 35 Miranda Flapper Berltsum   10.8 kilometer 01:00:27
46 121 Kees de Vries Hoogezand   10.8 kilometer 01:00:36
47 6 Henk Baas Dokkum   10.8 kilometer 01:00:59
48 177 Femke de Groot Waaxens   10.8 kilometer 01:00:59
49 87 Willem Reitsma Leeuwarden X 10.8 kilometer 01:01:14
50 37 Herman Geritz Midlum X 10.8 kilometer 01:01:22
51 26 Jacob Dijkstra Bitgummole X 10.8 kilometer 01:01:24
52 159 Berend de Jong Leeuwarden   10.8 kilometer 01:01:28
53 38 Richard De Graaf LEEUWARDEN   10.8 kilometer 01:01:30
54 62 Jelle Kramer Damwald   10.8 kilometer 01:01:54
55 7 Dirk Van der Beek Ferwert   10.8 kilometer 01:02:55
56 80 Antsje Postma Oentsjerk   10.8 kilometer 01:03:46
57 66 Wim Manshande Harlingen X 10.8 kilometer 01:06:00
58 19 Karin Danhof Jirnsum   10.8 kilometer 01:06:00
59 104 Leonie Terpstra-Werkema Stiens X 10.8 kilometer 01:06:03
60 85 anneke regnerus marrum X 10.8 kilometer 01:07:29
61 173 Johan Zwerver Goutum X 10.8 kilometer 01:08:15
62 149 Egbert Geertsma Groningen   10.8 kilometer 01:09:18
63 95 Marcel Schuurman Stiens   10.8 kilometer 01:11:28
64 94 Daniel Schmidt Goutum   10.8 kilometer 01:11:28
65 4 Karst Anema Stiens X 10.8 kilometer 01:12:19
66 180 Harm Dijkstra Bitgum X 10.8 kilometer 01:12:21
67 135 Anna Witteveen-Volk Leeuwarden   10.8 kilometer 01:13:08
68 97 Lida Van Sloten Hurdegaryp X 10.8 kilometer 01:15:50
69 120 Joke de Vries Purmerend   10.8 kilometer 01:15:54
70 174 Anneke Zwerver - Sijtsma Goutum X 10.8 kilometer 01:16:02
1 151 Jan Willem Davidse Zwolle   16 kilometer 01:10:26
2 31 Gerrit Duits Groningen X 16 kilometer 01:10:46
3 36 Anita Flapper Berlikum   16 kilometer 01:12:52
4 142 Luuk Kruizinga Aduard   16 kilometer 01:15:27
5 17 Irma Brouwer Tzum   16 kilometer 01:17:06
6 99 Rodion Talman jonkersland   16 kilometer 01:19:20
7 141 Annet Brouwer Stiens   16 kilometer 01:20:30
8 183 Joris Popken Stiens   16 kilometer 01:21:09
9 43 Klaas Halma Gaast   16 kilometer 01:23:10
10 55 Ulbe Keegstra Dokkum   16 kilometer 01:23:12
11 100 Wieja Talman Hofstra Jonkerslan   16 kilometer 01:25:26
12 110 Willem van Kalsbeek Hallum   16 kilometer 01:26:54
13 24 Pieter van Dijk Langezwaag   16 kilometer 01:27:00
14 170 Martin van den Burg Sneek X 16 kilometer 01:27:21
15 103 Marijke Terpstra-Hobert Stiens   16 kilometer 01:29:25
16 128 Marja van der Werf- Zoer Joure   16 kilometer 01:29:57
17 46 Wilma Hemstra Weidum X 16 kilometer 01:32:38
18 171 Alco de Jong Sint Annaparochie X 16 kilometer 01:35:20
19 154 Hannah Postuma Minnertsga X 16 kilometer 01:35:22
20 172 Johan van der Leij Sint annaparochie   16 kilometer 01:35:45
21 101 Christien Ten hoeve Leeuwarden   16 kilometer 01:43:25
22 11 Joke Bleijerveld Dokkum   16 kilometer 01:44:07
23 25 Nellie Dijkstra St.Annaparochie X 16 kilometer 01:44:24
24 98 Evelien Snitker Leeuwarden   16 kilometer 01:44:40
25 123 Catrinus Vroom Hijum   16 kilometer 01:53:34
26 74 anke peterson Leeuwarden X 16 kilometer 01:56:59
1 160 Erwin de Vries Stiens   22.5 kilometer 01:20:42
2 105 Tim Tesselaar Den Helder   22.5 kilometer 01:22:25
3 79 Johannes Postma AV Lionitas   22.5 kilometer 01:26:57
4 175 Harry Wiersma Blija X 22.5 kilometer 01:33:50
5 137 Erik Wubs Gorredijk   22.5 kilometer 01:36:54
6 22 Pieter de Jong Marrum   22.5 kilometer 01:38:10
7 2 Johan Alserda Leek   22.5 kilometer 01:40:49
8 150 Ricardo   Papa Warga   22.5 kilometer 01:42:30
9 42 Arnold Hager Leeuwarden   22.5 kilometer 01:42:51
10 29 CHRIS Draijer Oudega gem Smallingerlnd X 22.5 kilometer 01:43:21
11 132 Johan Wijma Groningen   22.5 kilometer 01:45:19
12 39 Eelco de Groot Assen   22.5 kilometer 01:46:35
13 71 Kersten Nobel Leeuwarden   22.5 kilometer 01:47:23
14 65 Dirk Malda Stiens   22.5 kilometer 01:48:23
15 48 Willem Hofman Winsum   22.5 kilometer 01:48:30
16 83 Melchior Ram Uffelte X 22.5 kilometer 01:50:31
17 158 Daan van der Geest Stiens X 22.5 kilometer 01:50:46
18 181 Niels Boonstra Wommels   22.5 kilometer 01:51:59
19 130 Harrie Wetterhahn Leeuwarden   22.5 kilometer 01:53:34
20 166 Oane Veenstra Burgum   22.5 kilometer 01:53:37
21 12 Aise Bouma Kimswert X 22.5 kilometer 01:55:22
22 165 Germ Steensma St. Jacobiparochie X 22.5 kilometer 01:56:01
23 134 Erik Willekus St Annaparochie X 22.5 kilometer 01:57:14
24 133 Bernard Wilkens Ureterp   22.5 kilometer 01:57:38
25 91 Wybren Rozema Jirnsum   22.5 kilometer 01:59:01
26 3 Johannes Althuisius Sneek   22.5 kilometer 02:00:14
27 1 Johannes Akkerman Berlikum   22.5 kilometer 02:02:31
28 13 Lica Bradu Groningen   22.5 kilometer 02:06:12
29 111 Annechien van der Veen Leeuwarden X 22.5 kilometer 02:09:04
30 108 Nienke van Uitert Leeuwarden   22.5 kilometer 02:15:59
31 58 Michiel Kingma Leeuwarden   22.5 kilometer 02:16:13
32 81 David Pruijt Amsterdam   22.5 kilometer 02:21:12
33 188 Rob Faltin Amsterdam   22.5 kilometer 02:23:11

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1