Klik hier voor de actuele kalender van SV Friesland en inschrijvingen.

Plaats Startnr. Naam Geslacht Woonplaats Lid SV Friesland Afstand Tijd
1 228 Dennis Brandenburg Man Steenwijk SV Friesland 2.5 kilometer 00:09:15
2 276 Jip Boerema Vrouw Paterswolde   2.5 kilometer 00:10:07
3 125 Harmen de Ruiter Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:11:47
4 420 Eva Elferink Gemser vrouw Veenhuizen   2.5 kilometer 00:12:09
5 418 Marije Elferink Gemser vrouw Veenhuizen   2.5 kilometer 00:12:19
6 132 Mark van der Weij Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:12:31
7 133 Bas van der Weij Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:12:34
8 126 Ferry de Ruiter Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:12:40
9 316 Mik Boerema Vrouw Paterswolde   2.5 kilometer 00:13:36
10 409 Jesmer Jan Visser Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:13:44
11 408 Djurre Visser Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:16:14
12 301 Mare Roorda Vrouw Wytgaard   2.5 kilometer 00:16:26
13 105 Sanne Broersma Vrouw Wytgaard   2.5 kilometer 00:16:42
14 155 Hylke Douma Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:16:43
15 313 Melle Mulder Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:18:09
16 156 Rindert Douma Man Wytgaard   2.5 kilometer 00:18:24
17 104 Olav Mulder Man Akkrum   2.5 kilometer 00:19:14
18 404 Piet gemser Man Sneek sv friesland 2.5 kilometer 00:19:44
19 419 Tim Elferink Gemser man Veenhuizen   2.5 kilometer 00:19:44
               
1 334 Riekele Kobes Man Gorredijk SV Friesland 5.8 kilometer 00:19:47
2 253 Guido Van den Boogaard Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:20:16
3 345 Sander Van hoorn Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:21:03
4 272 Jappie Doller Man Oosterwolde SV Friesland 5.8 kilometer 00:23:26
5 327 Regine Postma Vrouw Akkrum   5.8 kilometer 00:23:53
6 349 Sijmen Kleiker Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:26:04
7 260 Henk Hoekman Man LEEUWARDEN SV Friesland 5.8 kilometer 00:26:15
8 350 Sjouke Elzinga Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:26:30
9 280 Jurre Boerema Man Paterswolde   5.8 kilometer 00:26:36
10 111 Sytse Jongbloed Man Wytgaard   5.8 kilometer 00:27:43
11 406 Lucia van der Bijl vrouw Bolsward   5.8 kilometer 00:28:02
12 305 Marinus de Haan Man Gytjerk   5.8 kilometer 00:28:46
13 347 Siebren Boerma Man Garijp   5.8 kilometer 00:28:46
14 287 Kim Dekker Vrouw Sint Annaparochie   5.8 kilometer 00:29:13
15 273 Jeffrey Talsma Man Burgum   5.8 kilometer 00:29:27
16 220 Bjarne Mulder Man Akkrum   5.8 kilometer 00:29:44
17 346 Sandra van der Meulen Vrouw Hallum SV Friesland 5.8 kilometer 00:29:44
18 270 Jan Paulus van der Meulen Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:29:47
19 331 René Deems Man Wolvega   5.8 kilometer 00:29:49
20 344 Roos Boerma Vrouw Garijp   5.8 kilometer 00:29:52
21 351 Sjuk Dijkstra Man Burgum   5.8 kilometer 00:29:52
22 110 Remco Schuurman Man Wytgaard   5.8 kilometer 00:29:54
23 258 Hendrie van der Werf Man Bolsward SV Friesland 5.8 kilometer 00:29:59
24 244 Erik Rijnders Man Vroomshoop   5.8 kilometer 00:30:37
25 108 Charissa Zijlstra Vrouw Lekkum SV Friesland 5.8 kilometer 00:30:44
26 137 Dedde de Jong Man Dokkum   5.8 kilometer 00:30:54
27 239 Edwin Konijn Man Alkmaar (Loopgroep Egmond)   5.8 kilometer 00:31:05
28 415 Sander Haagsma Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:31:08
29 231 Dikkie van der Werf Man Bolsward SV Friesland 5.8 kilometer 00:31:16
30 256 Hans Nagtegaal Man Grou SV Friesland 5.8 kilometer 00:31:29
31 274 Jelle Kramer Man Damwald   5.8 kilometer 00:31:55
32 246 Erwin Keekstra Man Dokkum   5.8 kilometer 00:32:06
33 134 Niels van der Weij Man Wytgaard   5.8 kilometer 00:32:10
34 113 Keimpe Jager Man Dronrijp SV Friesland 5.8 kilometer 00:32:34
35 217 Auke-rindert Kramer Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:32:40
36 277 Jolanda Muizer Vrouw Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:33:06
37 262 Hessel Palma Man Wergea   5.8 kilometer 00:33:40
38 366 Wytse Tiesnitsch Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:33:40
39 154 Wytske Jongbloed Vrouw Wytgaard   5.8 kilometer 00:34:01
40 135 Anke van der Weij Vrouw Wytgaard   5.8 kilometer 00:34:47
41 163 Attie vand er Woude Vrouw Raard   5.8 kilometer 00:34:47
42 295 Linda Veninga Vrouw Leeuwarden   5.8 kilometer 00:34:54
43 128 Ida Dijkstra Plat Vrouw Boer   5.8 kilometer 00:35:28
44 278 Jos Boerema Man Paterswolde   5.8 kilometer 00:35:55
45 320 Naraysca Cecilia Vrouw Drachten   5.8 kilometer 00:36:42
46 165 Pieter de Roos Man Wytgaard   5.8 kilometer 00:36:53
47 168 Jeltsje Ottema Vrouw Easterlittens SV Friesland 5.8 kilometer 00:36:53
48 298 Maino van Uitert Man Leeuwarden   5.8 kilometer 00:36:53
49 322 Nienke van Uitert Vrouw Leeuwarden   5.8 kilometer 00:36:57
50 152 Hetsche Boonstra de Boer Vrouw Boazum   5.8 kilometer 00:37:05
51 212 Annalies Woudstra Vrouw Easterlittens SV Friesland 5.8 kilometer 00:37:05
52 414 Eva Haagsma vrouw Leeuwarden   5.8 kilometer 00:37:05
53 150 Ivana de Jong Vrouw Leeuwarden   5.8 kilometer 00:37:10
54 285 Karst Anema Man Stiens SV Friesland 5.8 kilometer 00:37:20
55 153 Nellie Jansen Rijpma Vrouw Boazum   5.8 kilometer 00:37:35
56 339 Rinze Kootstra Man Harlingen SV Friesland 5.8 kilometer 00:37:35
57 131 Catrien Schuurman Vrouw Wytgaard   5.8 kilometer 00:37:43
58 282 Karin Vaartjes Vrouw Wytgaard   5.8 kilometer 00:37:43
59 218 Bauke Keekstra Man Dokkum   5.8 kilometer 00:37:52
60 112 Minke Oord Vrouw Joure SV Friesland 5.8 kilometer 00:38:16
61 219 Ben Kok Man Kampen   5.8 kilometer 00:38:41
62 129 Alberije Strikwerda Sinnema Vrouw Dongjum   5.8 kilometer 00:39:12
63 151 Marianne Wassenaar Vrouw Boazum   5.8 kilometer 00:39:18
64 250 Fransien Mulder Vrouw Wytgaard   5.8 kilometer 00:39:26
65 358 Welmoed Riemersma Vrouw Harlingen SV Friesland 5.8 kilometer 00:40:14
66 109 Jan van der Wal Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:41:02
67 263 Hester Van der Schaaf Vrouw Sneek SV Friesland 5.8 kilometer 00:41:31
68 296 Lisa Slootjes Vrouw Sneek   5.8 kilometer 00:41:31
69 304 Marijke Stoker Vrouw Heerenveen   5.8 kilometer 00:42:54
70 328 Reinder Sinnema Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:42:54
71 223 Bram Halbersma Man Dokkum   5.8 kilometer 00:43:47
72 343 Roos Beukema Vrouw Dokkum   5.8 kilometer 00:43:47
73 130 Liudmila Gort Covalenco Vrouw Dongjum   5.8 kilometer 00:44:35
74 321 Nelie Keekstra Vrouw Dokkum   5.8 kilometer 00:45:22
75 269 Jan Panhuis Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:45:54
76 102 Jippe Bokma Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:46:27
77 294 Lies de Vries-Groen Vrouw Broek SV Friesland 5.8 kilometer 00:46:27
78 101 Herman Hoekstra Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:47:31
79 164 Martine Sijtsma Vrouw Mantgum SV Friesland 5.8 kilometer 00:47:31
80 356 Theo Runia Man Leeuwarden SV Friesland 5.8 kilometer 00:51:42
               
1 311 Mechiel Zantema Man Goutum SV Friesland 10 kilometer 00:32:56
2 289 Klaas Kroese Man Scharnegoutum SV Friesland 10 kilometer 00:37:24
3 411 Allard Sym Springer Man Harlingen   10 kilometer 00:38:19
4 121 Klaas van Heeringen Man Hurdegaryp   10 kilometer 00:38:31
5 202 Ad van Erp Man Haren GN   10 kilometer 00:38:38
6 227 David van Oosten Man Leeuwarden   10 kilometer 00:38:47
7 237 Durk Tigchelaar Man Harlingen   10 kilometer 00:39:02
8 308 Martijn Schmit Man Grou   10 kilometer 00:39:44
9 307 Martijn Nijenhuis Man Groningen   10 kilometer 00:40:01
10 271 Jan Venhuizen Man WAGENBORGEN   10 kilometer 00:40:16
11 267 jaap vink Man bitgum SV Friesland 10 kilometer 00:41:15
12 265 Hung Pham Man Leeuwarden   10 kilometer 00:41:31
13 123 Jan Willem Davidse Man Zwolle   10 kilometer 00:41:35
14 264 HP Bos Man Tjalleberd   10 kilometer 00:42:12
15 407 Rob Pestman Man DOKKUM   10 kilometer 00:42:22
16 241 Eelke Cramer Man Groningen   10 kilometer 00:42:29
17 205 Aise Bouma Man Kimswert SV Friesland 10 kilometer 00:42:45
18 103 Ben Douwes Man De Westereen   10 kilometer 00:43:07
19 240 Edwin Voorwinde Man Grou   10 kilometer 00:43:50
20 127 Atze Merkus Man Winsum   10 kilometer 00:44:16
21 114 Ricardo Papa Man Wergea   10 kilometer 00:44:18
22 149 Lars Nomden Man Leeuwarden   10 kilometer 00:45:21
23 360 Willem Hofman Man Winsum   10 kilometer 00:46:02
24 365 Wytse Hiemstra Man Goutum   10 kilometer 00:46:13
25 317 Minke Hell Vrouw Suwald   10 kilometer 00:46:18
26 312 Meine Hoitsma Man Kollum SV Friesland 10 kilometer 00:46:21
27 115 Richard van Nood Man Goutum   10 kilometer 00:46:27
28 201 Acronius Roorda Man Wijtgaard   10 kilometer 00:46:33
29 229 Dennis Hoekema Man Leeuwarden   10 kilometer 00:46:39
30 300 Marcel Boontjes Man Leeuwarden   10 kilometer 00:47:00
31 117 Frits Feddema Man Heerenveen SV Friesland 10 kilometer 00:47:25
32 354 Sytse Jansma Man Harlingen SV Friesland 10 kilometer 00:47:35
33 412 Wimer Jon Springer Man Harlingen   10 kilometer 00:47:54
34 333 Rick van der Galiën Man Goutum   10 kilometer 00:48:32
35 353 Stefan De wilde Man Heerenveen   10 kilometer 00:48:57
36 251 Gerard Postma Man Koufurderrige   10 kilometer 00:49:06
37 288 Klaas Jan Huizing Man Leeuwarden   10 kilometer 00:50:10
38 402 Jan Post Man SMILDE   10 kilometer 00:50:10
39 209 André van der Werf Man Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 00:50:13
40 362 Willem van Zutphen Man Wirdum SV Friesland 10 kilometer 00:50:20
41 233 Domien Mulder Man Joure SV Friesland 10 kilometer 00:50:24
42 292 Larissa Bakker Vrouw Leeuwarden   10 kilometer 00:50:47
43 238 ed velderman Man Gytsjerk SV Friesland 10 kilometer 00:51:27
44 203 Adrie Hoks Man Joure   10 kilometer 00:51:54
45 142 Geert Bleeksma Man Easterwierrum SV Friesland 10 kilometer 00:52:03
46 145 Ramon Jongschaap Man Leeuwarden   10 kilometer 00:52:03
47 136 Jacob van der Weij Man Wytgaard   10 kilometer 00:52:11
48 284 Kars Rauwerda Man Goutum   10 kilometer 00:52:13
49 169 Anneke Wester Vrouw Iens SV Friesland 10 kilometer 00:52:22
50 297 M Houtsma Vrouw Ried SV Friesland 10 kilometer 00:52:52
51 259 Henk Baas Man Dokkum   10 kilometer 00:52:53
52 234 Douwe Attema Man Heeg   10 kilometer 00:53:46
53 403 Sybe de Vries Man Leeuwarden   10 kilometer 00:54:02
54 248 Erwin Vroegh Man Tricht   10 kilometer 00:54:47
55 268 Jacob Dijkstra Man Bitgummole SV Friesland 10 kilometer 00:54:51
56 255 Haije de Vries Man Drachten   10 kilometer 00:55:39
57 116 Wieger van Keulen Man Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 00:55:42
58 252 Gertjan Hijstek Man Berltsum SV Friesland 10 kilometer 00:55:59
59 236 Durk Haagsma Man Easterlittens SV Friesland 10 kilometer 00:56:17
60 286 Kees de Vries Man Hoogezand   10 kilometer 00:56:18
61 257 Harmen de Boer Man Heerenveen   10 kilometer 00:56:34
62 214 Annechien Van der Veen Vrouw Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 00:56:40
63 210 Anita de Vreeze Vrouw Leeuwarden   10 kilometer 00:57:45
64 100 Anita van der Wal Vrouw Harlingen SV Friesland 10 kilometer 00:58:19
65 357 Uif van Driel Man Leeuwarden   10 kilometer 00:59:27
66 208 alida Oldersma Vrouw Donkerbroek   10 kilometer 00:59:36
67 254 Guus Hoekstra Man Donkerbroek SV Friesland 10 kilometer 00:59:36
68 401 Hanny van der Bij vrouw Leeuwarden   10 kilometer 01:00:02
69 361 Willem Reitsma Man Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:00:16
70 160 Femke de Groot Vrouw Waaxens   10 kilometer 01:00:29
71 161 Jan Boon Man Dokkum   10 kilometer 01:00:29
72 261 Herman Geritz Man Midlum SV Friesland 10 kilometer 01:00:52
73 363 Wim Manshande Man Harlingen SV Friesland 10 kilometer 01:00:52
74 266 Inge Kools Vrouw Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:00:57
75 249 evelien vink Man bitgum   10 kilometer 01:01:23
76 204 Afke Brandenburg Vrouw Wirdum SV Friesland 10 kilometer 01:01:32
77 400 Wilco Wiersma Man Leeuwarden   10 kilometer 01:01:32
78 281 Karin Danhof Vrouw Jirnsum   10 kilometer 01:01:52
79 325 Piet Kerstholt Man Groningen SV Friesland 10 kilometer 01:01:58
80 221 Bonne de Haan Man Twizelerheide   10 kilometer 01:03:22
81 147 Johan van der Leij Man St Annaparochie   10 kilometer 01:03:59
82 225 Cindy de Jager Vrouw Sint Annaparochie SV Friesland 10 kilometer 01:03:59
83 329 Reinder Tel Man Surhuizum SV Friesland 10 kilometer 01:04:08
84 310 Maureen Claassen Vrouw Bitgum   10 kilometer 01:04:32
85 167 Aad van den Burg Man Easterlittens SV Friesland 10 kilometer 01:04:58
86 232 Djurre Joh. van der Schaaf Man Oentsjerk   10 kilometer 01:04:58
87 146 Nico Sikkes Man Nieuwebrug   10 kilometer 01:05:10
88 119 Anke Peterson Vrouw Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:05:30
89 417 Willy de Jong vrouw Leeuwarden   10 kilometer 01:05:52
90 303 Marianne Haijma Vrouw Berltsum   10 kilometer 01:06:40
91 215 Anneke Regnerus Vrouw Marrum SV Friesland 10 kilometer 01:06:41
92 120 Helen Schaap Vrouw Leeuwarden   10 kilometer 01:07:27
93 306 Marten Kingma Man Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:07:37
94 171 Nico Oostra Man Weidum   10 kilometer 01:08:05
95 148 Sibbele van der Meer Man Wytgaard   10 kilometer 01:08:48
96 211 Anna Witteveen-Volk Vrouw Leeuwarden   10 kilometer 01:09:15
97 283 Karla Elsinga Vrouw Deinum   10 kilometer 01:10:33
98 318 Mirjam Kuipers Vrouw Uitwellingerga   10 kilometer 01:10:54
99 124 Colinda Poppen Vrouw Deinum   10 kilometer 01:11:17
               
1 122 Hagos Brhane Man Burgum   15.7 kilometer 00:52:33
2 413 Wilco Kooistra Man Leeuwarden   15.7 kilometer 00:56:20
3 106 Jelle Broersma Man Wytgaard   15.7 kilometer 00:58:16
4 118 Merwin Dollison Man Winschoten   15.7 kilometer 01:02:04
5 342 Rogier Rozendaal Man Leeuwarden   15.7 kilometer 01:03:11
6 330 Reinier Hitzert Man Hurdegaryp   15.7 kilometer 01:04:08
7 157 Peter Sibma Man Garijp   15.7 kilometer 01:06:34
8 315 Michiel de Boer Man Leeuwarden   15.7 kilometer 01:06:49
9 140 Sieds Wiersma Man Drachten SV Friesland 15.7 kilometer 01:07:01
10 141 Chris Draijer Man Oudega S SV Friesland 15.7 kilometer 01:09:40
11 279 Judith van der Meer Vrouw Dronryp   15.7 kilometer 01:09:40
12 410 Anita Flapper vrouw Berlikum   15.7 kilometer 01:10:12
13 405 Gerald Hoogeveen Man Bolsward   15.7 kilometer 01:12:08
14 216 Arie van der Steen Man Bontebok   15.7 kilometer 01:12:15
15 143 Huib Jan Imbens Man Wirdum SV Friesland 15.7 kilometer 01:12:33
16 162 Andries Damstra Man Raard   15.7 kilometer 01:13:20
17 166 Eelco de Groot Man Assen   15.7 kilometer 01:14:17
18 290 Klaas-jan Jorna Man Easterwierrum   15.7 kilometer 01:14:26
19 158 Ate Bijlsma Man Garijp   15.7 kilometer 01:14:30
20 293 Lieneke de Jong-Goris Vrouw Grou   15.7 kilometer 01:14:30
21 338 Rinke De Jong Man Hempens   15.7 kilometer 01:15:53
22 364 Wybren Rozema Man Jirnsum   15.7 kilometer 01:17:56
23 336 Rik Troostheide Man Leeuwarden   15.7 kilometer 01:18:23
24 319 Murk Postma Man Oudehaske   15.7 kilometer 01:19:15
25 138 Germ Steensma Man St. Jacobiparochie SV Friesland 15.7 kilometer 01:19:30
26 207 Alex van Zurk Man Leeuwarden SV Friesland 15.7 kilometer 01:19:45
27 416 Mark Folbert Man Ternaard   15.7 kilometer 01:21:11
28 302 Marian Sterk Vrouw Mantgum   15.7 kilometer 01:21:20
29 335 Rienk de Vries Man Burgum SV Friesland 15.7 kilometer 01:21:46
30 235 Duco Zijlstra Man Lekkum SV Friesland 15.7 kilometer 01:21:48
31 206 Alco de Jong Man St.-Anne SV Friesland 15.7 kilometer 01:22:17
32 170 Johan Kooistra Man Sint Annaparochie SV Friesland 15.7 kilometer 01:22:36
33 245 Erik Willekus Man St Annaparochie SV Friesland 15.7 kilometer 01:22:50
34 324 Peter van der Zee Man Leeuwarden   15.7 kilometer 01:24:13
35 159 Louis Bakker Man Leeuwarden   15.7 kilometer 01:24:57
36 213 Anne Claus Man Boelenslaan   15.7 kilometer 01:26:16
37 323 Peter Boersen Man Leeuwarden SV Friesland 15.7 kilometer 01:28:34
38 200 Aalze Vriezema Man Opeinde   15.7 kilometer 01:29:58
39 337 rimmer grondsma Man rottevalle   15.7 kilometer 01:29:58
40 326 Pieter van Dijk Man Langezwaag   15.7 kilometer 01:30:06
41 224 Chris Buijtenhuijs Man Groningen   15.7 kilometer 01:31:13
42 332 Richard Van Lunzen Man Franeker   15.7 kilometer 01:33:33
43 222 Bouke Fennema Man Britsum   15.7 kilometer 01:36:44
44 355 Sytske Sytema Vrouw Deinum   15.7 kilometer 01:46:42

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1