Klik hier voor de actuele kalender van SV Friesland en inschrijvingen.

Plaats Start nr. Naam Geslacht Woonplaats Lid SV Friesland Afstand Officieel
1 385 Caleb Hoogeveen Man Hoogeveen   3,8 kilometer 00:14:03
2 364 Gert Jan Tichelaar Man Oldebroek   3,8 kilometer 00:14:06
3 365 Jip Boerema Vrouw Paterswolde   3,8 kilometer 00:16:27
4 384 Scott Hoogeveen Man Hoogeveen   3,8 kilometer 00:16:44
5 388 Charissa Zijlstra Vrouw Leeuwarden SV Friesland 3,8 kilometer 00:18:28
6 312 Erik Rijnders Man Vroomshoop   3,8 kilometer 00:18:31
7 366 Jos Boerema man Paterswolde   3,8 kilometer 00:21:20
8 301 Anneke Regnerus Vrouw Marrum SV Friesland 3,8 kilometer 00:22:29
9 338 Marne van der Kooi Man Burgum   3,8 kilometer 00:22:50
10 334 lisette kooistra Vrouw uffelte SV Friesland 3,8 kilometer 00:24:42
11 858 Winnie Puno Vrouw Groningen   3,8 kilometer 00:25:08
12 303 Bart Zwiers Man Oldebroek   3,8 kilometer 00:26:14
13 387 Astrid Zijlstra Vrouw Lekkum SV Friesland 3,8 kilometer 00:33:15
14 393 Jippe Bokma Man Leeuwarden SV Friesland 3,8 kilometer 00:36:00
15 398 Herman Hoekstra Man Goutum   3,8 kilometer 00:36:00
1 300 Alfred Ubbels Man Steggerda   7,6 kilometer 00:29:55
2 383 Jodi Hoogeveen Man Hoogeveen   7,6 kilometer 00:33:39
3 375 Bert Gierveld Man Assen   7,6 kilometer 00:34:54
4 374 Albert Zijlstra Man Elsloo   7,6 kilometer 00:37:58
5 314 Gjalt Kiers Man Heerenveen   7,6 kilometer 00:41:38
6 360 Wytske van der Kooi Vrouw Burgum   7,6 kilometer 00:45:48
7 346 Piet Kerstholt Man Groningen SV Friesland 7,6 kilometer 00:46:03
8 350 Rixt Kiers Vrouw Heerenveen   7,6 kilometer 00:46:25
9 329 Karst Anema Man Stiens SV Friesland 7,6 kilometer 00:49:36
10 369 Jessica Hollander Vrouw Leeuwarden   7,6 kilometer 00:53:30
11 336 Marcel Schuurman Man Stiens   7,6 kilometer 00:53:31
12 372 Femme de Bruin Man Leeuwarden SV Friesland 7,6 kilometer 00:55:34
13 319 Jan Panhuis Man Leeuwarden SV Friesland 7,6 kilometer 01:06:05
1 394 Folkert Visser Man Burgum SV Friesland 10 kilometer 00:42:30
2 351 Sicco Koopmans Man Tolbert   10 kilometer 00:43:43
3 355 Theo Trul Man Assen   10 kilometer 00:43:56
4 377 Harry Wiersma Man Blija SV Friesland 10 kilometer 00:45:29
5 373 Jaap Vermaas Man Marknesse   10 kilometer 00:45:45
6 349 Remco Oost Man Rottum   10 kilometer 00:45:49
7 344 Peter van Dam Man Groningen, Netherlands   10 kilometer 00:47:22
8 320 Jan Ten Klooster Man Kallenkote   10 kilometer 00:49:29
9 381 Arie van der Steen Man Bontebok   10 kilometer 00:49:51
10 378 Hans Westenbrink Man Nijeveen   10 kilometer 00:50:28
11 382 Martin Jan Visser Man Mildam   10 kilometer 00:51:05
12 380 Dick Metselaar Man Meppel   10 kilometer 00:51:54
13 343 Peer Diebels Man Leiderdorp   10 kilometer 00:53:48
14 353 Teun Hunneman Man Wapse   10 kilometer 00:53:52
15 397 David Buis Man Barcelona   10 kilometer 00:53:57
16 386 Duco Zijlstra Man Lekkum SV Friesland 10 kilometer 00:55:39
17 401 Onno Hiemstra Man Appelscha   10 kilometer 00:57:40
18 367 Marlo Post Man Appelscha   10 kilometer 00:57:41
19 400 Siem Hiemstra Man Appelscha   10 kilometer 00:57:41
20 323 Jappie Doller Man Oosterwolde SV Friesland 10 kilometer 00:58:06
21 389 Rink Post Man Appelscha SV Friesland 10 kilometer 00:58:06
22 337 Marit Houtsma Vrouw Ried SV Friesland 10 kilometer 00:59:19
23 331 Klaas Jan van der Kooi Man Burgum   10 kilometer 01:00:17
24 326 Joost Kerkhoff Man Loppersum   10 kilometer 01:00:32
25 391 Lammert van der Meij Man Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:00:40
26 330 Kees de Vries Man Hoogezand   10 kilometer 01:01:29
27 379 Jeroen Westenbrink Man Groningen   10 kilometer 01:01:47
28 309 Edwin Hoekstra Man Drachten   10 kilometer 01:02:40
29 317 Igo de Jong Man Zwolle   10 kilometer 01:03:13
30 402 Carolien Meloni Vrouw Appelscha   10 kilometer 01:03:41
31 315 Hans Nagtegaal Man Grou SV Friesland 10 kilometer 01:04:07
32 306 Djurre Joh. van der Schaaf Man Oentsjerk SV Friesland 10 kilometer 01:06:21
33 333 Leonie Terpstra Vrouw Stiens SV Friesland 10 kilometer 01:10:03
34 322 Janny Fennema Vrouw Britsum   10 kilometer 01:11:06
35 396 Hans Buis Man Midwoud SV Friesland 10 kilometer 01:13:33
36 399 Willy de Jong Vrouw Leeuwarden   10 kilometer 01:14:11
37 395 Anke Peterson Vrouw Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:15:53
38 339 Marten Kingma Man Leeuwarden SV Friesland 10 kilometer 01:23:07
39 347 Reinder Sinnema Man LEEUWARDEN SV Friesland 10 kilometer 01:23:07
40 390 Mattie de Boer Vrouw Appelscha SV Friesland 10 kilometer 01:23:07
41 361 Yke Wijbenga Vrouw De Falom   10 kilometer 01:42:09
1 341 Melchior van de Pol Man Apeldoorn   14 kilometer 01:00:20
2 362 Jacolien Ruizendaal Vrouw Emmeloord   14 kilometer 01:03:15
3 305 Dennis Brandenburg Man Steenwijk SV Friesland 14 kilometer 01:05:57
4 363 Jeroen Vels Man Emmeloord   14 kilometer 01:08:58
5 335 Marcel Hoekstra Man LEEUWARDEN SV Friesland 14 kilometer 01:10:50
6 376 Chris Draijer Man Oudega S SV Friesland 14 kilometer 01:11:20
7 321 Jan Uiterwijk Man Mildam SV Friesland 14 kilometer 01:12:00
8 357 wim Ammeraal Man Leens   14 kilometer 01:14:37
9 354 Theo Terpstra Man Stiens   14 kilometer 01:15:15
10 313 Fred Schoon Man Assen   14 kilometer 01:15:36
11 308 Durk Polet Man Burgum   14 kilometer 01:16:23
12 340 Melchior Ram Man Uffelte SV Friesland 14 kilometer 01:18:49
13 307 Domien Mulder Man Joure SV Friesland 14 kilometer 01:19:19
14 327 Jurjen Smit Man Poppingawier   14 kilometer 01:32:38
15 352 Sjoukje de Glee Vrouw Gauw   14 kilometer 01:32:39
16 348 Reinder Tel Man Surhuizum SV Friesland 14 kilometer 01:33:09
17 318 Inge Zwiers Vrouw Oldebroek   14 kilometer 01:33:23
18 342 Michel Dolstra Man meppel   14 kilometer 01:33:23
19 370 Anita van der Wal Vrouw Harlingen   14 kilometer 01:33:23
20 304 Bouke Fennema Man Britsum SV Friesland 14 kilometer 01:34:30
21 328 jurrien krol Man Assendelft   15 kilometer 02:15:49
1 310 Egbert Zijlstra Man Emmen   21 kilometer 01:34:27
2 368 Petra Hasper Vrouw Meppel   21 kilometer 01:39:27
3 324 Jeroen Beekhof Man Zwolle   21 kilometer 01:43:49
4 359 Wouter Halberstadt Man Dronten   21 kilometer 01:44:43
5 371 Luuk Kruizinga Man Aduard   21 kilometer 01:47:36
6 325 Johannes van der Kooi Man Gytsjerk   21 kilometer 01:50:23
7 392 Eelco de Groot Man Assen   21 kilometer 02:04:52
8 316 Harm de Jong Man Lelystad   21 kilometer 02:08:45

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1