Klik hier voor de actuele kalender van SV Friesland en inschrijvingen.

Plaats Start nr. Naam Geslacht Woonplaats Afstand Officieel  
1 368 Anno Huizenga Man Assen 3,8 00:13:10  
2 320 Jappie Doller Man Oosterwolde 3,8 00:14:50  
3 363 Daphne Spreen Vrouw Rolde 3,8 00:15:28  
4 391 Eltjo Kooi Man Uithuizen 3,8 00:18:17  
5 310 Erik Rijnders Man Vroomshoop 3,8 00:18:35  
6 343 Anneke Breidenbach Vrouw Zwolle 3,8 00:19:43  
7 389 Harry Prins Man Beilen 3,8 00:21:30  
8 304 Ben Kok Man Kampen 3,8 00:23:43  
9 326 lisette kooistra Vrouw Uffelte 3,8 00:25:10  
10 312 femme de bruin Man leeuwarden 3,8 00:31:20  
11 341 Anneke Regnerus Vrouw Marrum 3,8 00:31:20  
12 342 Jippe Bokma Man Leeuwarden 3,8 00:31:20  
13 345 Herman Hoekstra Man Goutum 3,8 00:31:20  
14 400 Piet Kamp Man Roden 3,8 00:46:54  
1 306 Dennis Brandenburg Man Steenwijk 7,6 00:30:01  
2 353 Jodi Hoogeveen Man Hoogeveen 7,6 00:32:48  
3 371 Eric Zoet Man Nunspeet 7,6 00:38:51  
4 367 Anne Dijkshoorn Vrouw Eesveen 7,6 00:44:38  
5 403 Jacques Lezer Man Huizen 7,6 00:46:36  
6 335 Sander de Vries Man Groningen 7,6 00:47:58  
7 311 Evelyne Salari Vrouw Annen 7,6 00:50:53  
8 318 Jan Panhuis Man Leeuwarden 7,6 01:03:21  
1 370 Kelly Bouman Man Nunspeet 10 00:47:35  
2 373 Rink Post Man Appelscha 10 00:49:38  
3 347 Jikke van der Berg Vrouw Nijbeets 10 00:50:14  
4 329 Melchior Ram Man Uffelte 10 00:51:25  
5 315 Henkjan TieleMan Man Sommelsdijk 10 00:51:36  
6 348 Ab Vos Man Julianadorp 10 00:52:24  
7 327 Louis Herrema Man Amsterdam 10 00:53:35  
8 309 Durk Polet Man Burgum 10 00:53:50  
9 362 Lucia van der Bijl Vrouw Bolsward 10 00:56:07  
10 395 Edwin Bruinsma Man Leeuwarden 10 00:56:24  
11 404 Joke Nicolai Vrouw Oosterwolde 10 00:58:15  
12 384 Bert Koster Man Wijster 10 00:58:36  
13 314 Gert Brussee Man Nunspeet 10 00:59:07  
14 398 Carolien Meloni Vrouw Appelscha 10 00:59:42  
15 369 Robert van Dijken Man Groningen 10 01:01:49  
16 325 Kees de Vries Man Hoogezand 10 01:01:56  
17 344 Frits Lautenbag Man Hattem 10 01:02:17  
18 340 Mans Veldsink Man Dedemsvaart 10 01:02:56  
19 301 Adri Sluis Vrouw Mildam 10 01:04:50  
20 396 Martijn Bokelaar Man De Knipe 10 01:05:15  
21 380 Wim Manshande Man Harlingen 10 01:05:39  
22 390 Karin Danhof Vrouw Irnsum 10 01:05:39  
23 381 Ron Otten Man Dwingelo 10 01:06:46  
24 307 Djurre Joh. van der Schaaf Man Oentsjerk 10 01:06:56  
25 382 Fedde Beijert Man Ureterp 10 01:07:11  
26 331 Piet Kerstholt Man Groningen 10 01:09:24  
27 346 Lucas Sijtsma Man St. Jacobiparochie 10 01:09:25  
28 387 Jenske van der Weg Vrouw Rohel 10 01:10:42  
29 383 Ferena Koster Vrouw Wijster 10 01:15:57  
30 379 Leo van Herksen Man Marum 10 01:22:28  
31 360 Lida van Sloten Vrouw Hurdegaryp 10 01:24:20  
32 401 Anneke Zwerver Vrouw Goutum 10 01:24:42  
33 402 Johan Zwerver Man Goutum 10 01:24:42  
34 359 Grietje Stoker Vrouw Wirdum 10 01:25:05  
35 336 Theo Runia Man Leeuwarden 10 01:33:54 heeft 19km gelopen
1 366 Victor Bastiaansen Man Eesveen 15 00:59:27  
2 375 Sieds Wiersma Man Drachten 15 01:03:29  
3 376 Chris Draijer Man Oudega Sm 15 01:09:33  
4 397 Siem Hiemstra Man Appelscha 15 01:09:33  
5 319 jan uiterwijk Man mildam 15 01:09:54  
6 354 Arie van der Steen Man Bontebok 15 01:10:09  
7 322 Johannes van der Kooi Man Gytsjerk 15 01:13:28  
8 364 Meine Hoitsma Man Kollum 15 01:14:00  
9 333 Roald van Rossum Man Broek Fr 15 01:15:07  
10 386 Pieter Hoekstra Man Blija 15 01:15:17  
11 358 Jan Russchen Man Hoogeveen 15 01:16:43  
12 355 Johan van Noordenburg Man Jubbega 15 01:18:21  
13 308 Domien Mulder Man Joure 15 01:18:56  
14 394 Lammert van der Meij Man Leeuwarden 15 01:19:04  
15 302 Albert Zijlstra Man Elsloo Fr 15 01:19:06  
16 330 Peter Boersen Man Leeuwarden 15 01:19:42  
17 374 Duco Zijlstra Man Lekkum 15 01:20:53  
18 321 Johan BuerMans Man Eke (Belgie) 15 01:23:01  
19 303 Astrid HopMan Vrouw Uitgeest 15 01:23:17  
20 365 Thea Douma Vrouw Fochteloo 15 01:24:42  
21 361 Gerald Hoogeveen Man Bolsward 15 01:25:35  
22 349 Inge Helder Vrouw De Knipe 15 01:29:52  
23 385 Reinder Tel Man Surhuizum 15 01:34:11  
24 317 Inge Kools Vrouw Leeuwarden 15 01:46:24  
25 339 Anita van der Wal Vrouw Harlingen 15 01:46:24  
26 372 Mattie de Boer Vrouw Appelscha 15 01:46:24  
1 393 Ytsen Draaisma Man Leeuwarden 21 00:54:04  
2 357 Guido van den Boogaard Man leeuwarden 21 01:23:38  
3 351 Peter van Dam Man Groningen 21 01:37:05  
4 356 Sander van Hoorn Man Leeuwarden 21 01:37:48  
5 388 Bob van der Weg Man Rohel 21 01:38:15  
6 392 Mark Huisman Man Zuidlaren 21 01:43:26  
7 350 Marieke Otten Vrouw Groningen 21 01:45:59  
8 377 Jacky van Dieren Man Meppel 21 01:50:11  
9 378 Sandor Houweling Man Meppel 21 01:50:11  
10 352 Ferdie Witvoet Man Groningen 21 01:50:16  
11 337 Tinus HopMan Man Uitgeest 21 01:53:54  
12 305 Carla Dijkstra Vrouw Groningen 21 01:59:11  
13 332 Pieter Servatius Man Smilde 21 02:03:36  
14 328 Marjan Bult Vrouw Ruinen 21 02:03:48  
15 399 Nico Hooisma Man Dronrijp 21 02:06:13  

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1