** LET OP! Alle evenementen van de Sportvereniging Friesland tot 1 juni zijn geannuleerd vanwege de extra aangescherpte maatregelen Corona-virus! ** LET OP!

  20.6 km.            
               
1 Edwin Eijgelaar Sint Johannesga AV Heerenveen 41.30 1.24.33 M40.01  
2 Gerrit Duits Groningen SV Friesland 49.11 1.39.30 M40.02  
3 Eelco de Groot Assen Geen 49.18 1.41.15 MSE.01  
4 Freddie Bouma Steenwijk SAV Start'78 48.35 1.42.46 M50.01  
5 Wim Epskamp Rheden Geen 49.28 1.43.11 M65.01  
6 André Jellema Leeuwarden Lionitas 52.06 1.46.21 M50.02  
7 Tonnie Schokker De Blesse SV Friesland 52.47 1.50.24 M50.03  
8 Yde Haarsma Sneek SV Friesland 56.08 1.56.02 M71.01  
9 Jildert Visser Assen AAC'61 57.01 1.56.27 M50..04  
10 Martin Noppert Sint Johannesga Geen 1.05.28 2.19.28 M40.03  
11 Annet Zwiep Beilen L.Gr.Beilen 1.06.44 2.21.48 V40.01  
12 Hans Buis Midwoud SV Friesland 1.11.42 2.33.00 M68.02  
13 Jurrien Krol Assendelft AVVN 1.11.33 2.36.00 M50.05  
14 Gijs Honing Blokker AVVN 1.35.23 3.15.35 M74.02  
15 Peter van Veen Heerhugowaard AVVN 1.35.23 3.15.35 M70.03  
               
  16.4 km.            
               
1 Henri Veldman Bontebok AV Heerenveen 30.32 1.01.48 M50.01  
2 Huib Jan Imben Wirdum SV Friesland 38.46 1.17.55 M50.02  
3 Jasper Sierdsma Bolsward Lichtlopen 40.16 1.21.46 M40.01  
4 Jikke v.d.Berg Nijbeets AV Heerenveen 40.20 1.21.46 V45.01  
5 George de Roo Dwingeloo SV Friesland 43.50 1.30.23 M60.01  
6 Fedde Beijert Ureterp L.Gr.Opeinde/Boornberg. 47.03 1.37.23 M40.02  
7 Jels Kramer Appelscha Geen 47.04 1.38.44 M40.03  
8 Marja v.d.Werf-Zoer Joure AV Heerenveen 47.06 1.38.58 V55.01  
9 Afke Brandenburg Wirdum SV Friesland 54.03 2.00.33 V50.01  
               
  10.3 km.            
               
1 Arie de Jong Oosterwolde LSV Invictus 39.59   M40.01  
2 Bernard Winsemius Joure Geen 41.22   MSE.01  
3 Hendrik Westra Urk Geen 41.36   M40.02  
4 Adriaan Huisman Appelscha LSV Invictus 42.28   M50.01  
5 Jurian Molenaar Urk Geen 43.06   MSE.02  
6 Siem Hiemstra Appelscha LSV Invictus 43.54   M50.02  
7 Theo Trul Assen AAC'61 45.16   MSE.03  
8 Fjordor v.d.Sluijs Gasselte Veendam Atletiek 45.29   M40.03  
9 Peter Overwijk Boelenslaan Impala 45.42   M40.04  
10 Arie v.d.Steen Bontebok AV Heerenveen 46.54   M50.03  
11 Onna Hiemstra Appelscha LSV Invictus 47.41   MSE.04  
12 Erik Alkema Assen Geen 49.12   M40.05  
13 Kees Broekhuizen Uffelte Geen 49.55   M61.01  
14 Albert Post Urk Geen 50.13   MSE.05  
15 Jan Stolker Steenwijk AV Start'78 50.22   M68.02  
16 Harrie Wetterhahn Leeuwarden Lionitas 52.04   M50.04  
17 Hans Nagtegaal Grou SV Friesland 54.34   M62.03  
18 Wijtske Beetstra Drachten Geen 54.41   V35.01  
19 Ineke Ligthart Groningen LSV Invictus 54.59   V35.02  
20 Mans Veldsink Dedemsvaart Geen 55.03   M62.04  
21 Oscar Rensing Wijster L.GR.Beilen 55.49   M40.06  
22 Herman Geritz Midlum SV Friesland 56.07   M50.05  
23 Robin Pryke Oudehaske Geen 57.31   M40.07  
24 Carolien Meloni Appelscha LSV Invictus 57.51   V45.01  
25 Duco Zijlstra Lekkum SV Friesland 58.22   M61.05  
26 Marianne Kooistra Leeuwarden Lionitas 58.52   V40.01  
27 Frits Lautenbag Hattem De Gemzen 59.22   M70.01  
28 Egbert Geertsma Groningen Geen 59.31   M50.06  
29 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.00.30   M73.02  
30 Guido Bouwhuis Diever DOS 1.00.37   M50.07  
31 Johan Zwerver Goutum SV Friesland 1.00.57   M70.03  
32 Marieke Pel Grijpskerk Geen 1.02.22   V45.02  
33 Lydia Foekers Grijpskerk Geen 1.02.22   V40.02  
34 Inge Helder De Knipe ÀV Heerenv/SV Friesland 1.02.49   V64.01  
35 Judith Mollema Assen Geen 1.03.47   V40.03  
36 Linda Timmer Roden Groninger Atletiek 1.04.55   V35.03  
37 Jan Dirk Pruimboom Sneek AV Horror 1.05.43   M60.06  
38 Harry Prins Beilen Geen 1.06.33   M50.08  
39 Wybrand de Groot Veenwouden SV Friesland 1.08.16   M62.07  
40 Frans Scheuneman Hoogezand SV Friesland 1.14.44   M68.08  
41 Margreet Prins Beilen L.Gr.Westerbork 1.15.11   V55.01  
42 Leo van Herksen Marum SV Friesland 1.18.35   M61.09  
43 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 1.16.49 1.48.06 V69.02 13.5km.
44 Jaap Wit Heerhugowaard SV Friesland 1.16.49 1.48.06 M71.04 13.5 km
               
  8.2 km.            
               
1 Folkert Visser Burgum Impala/SV Friesland 33.18   MSE.01  
2 Roel Westert Ruinerwold Geen 37.14   M50.01  
3 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 40.07   M63.01  
4 Klaas Jan v.d.Kooi Burgum Geen 40.08   M50.02  
5 Johannes v.d.Koi Gytsjerk Geen 42.00   M50.03  
6 Albert Zijlstra Elsloo Harambe 42.35   M68.02  
7 Gert Brussee Nunspeet L.Gr.2000 43.02   M50.04  
8 Arthur Aangeenbrug Orvelte Geen 45.24   M50.05  
9 Albert Alberts Peize Geen 46.58   M50.06  
10 Djurre Joh.v.d.Schaaf Oentsjerk SV Friesland 49.06   M68.03  
11 Chris Draijer Oudega Impala/SV Friesland 51.07   M64.04  
12 Wytske v.d.Kooi Burgum Geen 52.42   V45.01  
13 Jasper Keizer St.-Anna SV Friesland 53.22   M62.05  
14 Aafke Keizer-Zijlstra St.-Anna SV Friesland 1.01.05   V62.01  
15 Anneke Sijtsma Goutum SV Friesland 1.03.05   V67.02  
16 Jannette Hoogeveen Hoogersmilde L.Gr.Smilde 1.06.08   M50.07  
17 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 1.16.44   M75.01  
18 Derk Kuipers Beilen HAC'63/L.Gr.Beilen 1.51.02   M64.06  
               
  6.4 km.            
               
1 Rikjan Bathoorn Peize Groningen Atletiek 11.10 21.53 MSE.01  
2 Jodi Hoogeveen Hoogeveen Geen 12.20 26.20 M40.01  
3 Judith Tijsseling Peize Geen 18.11 37.25 M50.01  
4 Joop Boonstra Leeuwarden SV Friesland 26.40 57.09 M74.01  
5 Klaas Duits Sneek SV Friesland 26.40 57.09 M75.02  
6 Herman Hoekstra Goutum-Sud SV Friesland 26.40 57.09 M67.01  
7 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 26.40 57.09 M69.02  
8 Anneke Regnerus Marrum SV Friesland 26.40 57.09 V40.01  
               
  3.2 km.            
               
1 Dennis Brandenburg Steenwijk Geen 11.34   MSE.01  
2 Jelmer Rensing Wijster AAC'61 12.10   M13.01  
3 Gert Jan Tichelaar Oldebroek AVVN 12.22   M61.01  
4 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 15.44   M62.02  
5 Marne v.d.Kooi Burgum Impala 15.54   M12.02  
6 Hilda Bratten Ruinerwold De Sprinter 20.13   V35.01  

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

 

logo runningcenter

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1